X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zioła dla starających się?
Odpowiedz

Zioła dla starających się?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 16 września 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie, pytałam o to, ale mi nie odpowiedziały dziewczyny, całe szczęście Ty tez coś wiesz. Ja już się zdecydowałam, bo znalazłam ich stronę i wezmę udział w konkursie, a nawet już teraz sobie zamówię Płodność w dwóch fazach, bo mi się spodobała oferta...
    jak chcesz to masz link i sobie poczytaj: http://babyandmamamed.com/

    Baś lubi tę wiadomość

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 16 września 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak chcesz wziąć udział w konkursie, to sie pospiesz, bo on chyba jest do dzisiaj, albo do jutra tylko!

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 16 września 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie już myślę nad mottem Baby&Mama Med "Energia do bycia mamą" - co dla mnie oznacza :P
    fajnie by było wygrać a jak nie a dzidziusia dalej nie będzie to chyba też zamówię płodność bo najbardziej odpowiadałaby moim potrzebom ale jeszcze nie wiem zobaczymy co będzie

    Baś, Kisieńka lubią tę wiadomość

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 16 września 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzę, że jacyś nowi goście! Wątek jednak żyje!
    Ja tam o żadnym konkursie nie słyszałam, pewnie pominęłam mailing, ale BabyMamaMed już znam. Poleciła mi dziewczyna z innego forum na nieregularne cykle, bo mają też i zioła na takie rzeczy, generalnie jak weszłam na stronę, to oni tam wszystko mają, chyba tylko wózków im brakuje. No wszystko, wszystko...ale mi i tak najbardziej spodobały się puszki - uwielbiam puszki, pudełka, kuferki... więc ja już jestem zdecydowana na Regularne Cykle od nich i może ta Płodność jak u Kasieńki. W tym tyg. idę do lekarza to zapytam co on na to...bo laski z OVU jeszcze o tym nie słyszały i co którą pytałam, to ta nie wiedziała :(

    Kisieńka lubi tę wiadomość

  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 16 września 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wow! jestem prekursorem - jestem z siebie taka dumna! :D

    Kisieńka lubi tę wiadomość

  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 16 września 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie też mało słyszałam o tej firmie ale koleżanka jakoś tydzień temu kupiła sobie karmienie piersią i bardzo sobie chwali tą mieszankę ;)

    a w konkursie już wzięłam udział, ciekawe kiedy będą wyniki :D

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 16 września 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może zapytaj doktora swego, jak Basia...?

    A co MamaMed pisze, że kiedy będą wyniki, jest takie info gdzieś?

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 16 września 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero zaczynam starania i jestem młoda więc do końca tego cyklu i przez następny będziemy próbować naturalnie a jak nie wejdzie to wtedy się spytam lekarza i sobie zamówię coś :)

    nigdzie nie widziałam info o wynikach

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 16 września 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( powinni uprzedzać

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 17 września 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no widzisz gapciu, nie przeczytałaś regulaminu ;) 22 mają być wyniki z konkursu baby and mama med ;)

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 19 września 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie mają ten regulamin?

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 7 października 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie wygrała, ale i tak sobie kupiłam i teraz np mam i Regularne Cykle i Płodność - teraz piję fazę pierwszą i jak narazie moja opinia o baby i mama med jest taka, że to dobre zioła na owulację, bo mi ją unormowały i wiem KIEDY mogę spodziewać się owulacji, bez jakiś cyrków, także teraz juz tylko poszerzać rodzinę :D także chyba doprowadziły do regulacji cykklu miesiączkowego i uważam, ze to dobre zioła na uregulowanie hormonów

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 16 października 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do kuracji dodałam jeszcze femibion, co o tym myślicie?

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Asio56 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 marca 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Czy którejś z Was udało się w oparciu o zdrową żywność (jako bazę) zmienić swoją „zdolność rozrodczą”? Czy to należy traktować jako dodatek?

    Studiowałam już wiele źródeł. Wiem, chociażby stąd: https://fitporadnia.pl/artykuly/zdrowa-zywnosc/ - że niektóre produkty faktycznie regulują gospodarkę hormonalną, ale czy w takim stopniu, aby odwrócić niemoc?

    Jeśli tak – co działa najefektywniej i czy forma przyjmowania ma znaczenie?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ