X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zioła O. Sroki mieszanka nr 3
Odpowiedz

Zioła O. Sroki mieszanka nr 3

Oceń ten wątek:
  • KolorowaDziewczyna Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    od niedawna też piję te ziółka, ale teraz niestety przyplątała mi się infekcja i muszę stosować maść i globulki... czy stosując leki działające miejscowo można pić te zioła? Bo nie wiem czy kontynuować czy zacząć od nowa w kolejnym cyklu...

    maajkaa lubi tę wiadomość

    Kolorowa
  • karolka89 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie bym Ci pomogła ale niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie. Sama dopiero zacznę pić te ziółka, tylko czekam na @.

    Jutro badanie progesteronu...

    20140621580114.png
  • Borgnesse Znajoma
    Postów: 19 33

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddam za darmo mieszankę ziół zapas na kilka miesięcy. Warszawa. Szczegóły na [email protected]

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KolorowaDziewczyna wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    od niedawna też piję te ziółka, ale teraz niestety przyplątała mi się infekcja i muszę stosować maść i globulki... czy stosując leki działające miejscowo można pić te zioła? Bo nie wiem czy kontynuować czy zacząć od nowa w kolejnym cyklu...

    Można pić ziółka ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • karolka89 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 3 lutego 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś nadszedł ten dzień, czyli @ i zaczynam pierwszy dzień a raczej wieczór z ziółkami :)
    Zastanawiam sie tylko, czy musze dosłownie przed snem wypic czy moge wypic bedac juz w lozku ale jeszcze nie zasypiajac?
    Bo ja generalnie o 22:00 jestem juz w lozku po kapieli ale zasypiam tak kolo 22:30.

    20140621580114.png
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 3 lutego 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam właśnie 2 cykl z ziołami. Na pewno miałam więcej śluzu plodnego i pobolewaly mnie jajniki co wszesniej mi się nie zdarzało. Mam nadzieje ze to oznacza że " maszyneria pracuje intensywniej " ;-) .Ja zalewam 1 łyżeczkę od herbaty 200ml wrzątku ( myslalam ze tak trzeba) a wy mowicie ze łyżkę !!! W moim składzie był jeszcze niepolalanek ale nie mogłam go dostać w zielarniach wiec lykam castagnus .

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • karolka89 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 3 lutego 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, pije te ziółka ale szczerze mówiąc są ohydne... No i jskoś tak rozgrzewają trochę. Czy wy też to czułyście?

    20140621580114.png
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 4 lutego 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie na poczatku piekło gardło po nich ale szybko się przyzwyczailam do ich smaku.

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 4 lutego 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest tak źle, w końcu nawet polubiłam ich smak :) Po niecałym miesiącu już parzenie i wieczorne picie stało się dla mnie normalnością.

    f2w3rjjgkoi890wn.png
  • karolka89 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 4 lutego 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest jakieś pocieszenie :) no ja nie jestem amatorką ziółek ale dam radę :)

    20140621580114.png
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy pijecie ziółka cały cykl czy do owulacji ? Może ktoś się spotkał z informacją jak wpływają na endometrium. Ja mam za grube i nie chce pogorszyć sprawy.

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • karolka89 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie trzeba pić cały czas ? Kurcze ja dopiero piję 3 dni ale nie wiem kiedy mam dokładnie owulację, bo mam któtkie cykle i ciężko mi wyliczyć...

    20140621580114.png
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję prawie od 3 tygodni. Z moich obserwacji:

    - pracują jajniki - bo czuję je prawie codziennie
    - co do śluzu - nie mam obserwacji bo w międzyczasie brałam Metronidazol i pewnie on się wtrącił do wydzielania śluzu
    - zioła są nawet smaczne - ja zaparzam sobie przed rozpoczęciem szykowania się spać, kładę na szafce przy łóżku i wypijam przed zgaszeniem światła :) piję małą łyżeczkę zalaną w małej filiżance - stężenie może większe, ale to raczej bez znaczenia - jakbym piła dużą szklankę to potem musiałabym wstawać 3 razy na siusiu :)

  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wyczytałam o 2 opcjach: pijesz cały cykl (ja nie wiem czy i kiedy mam owulkę, więc tę opcję wybrałam)- po trzech cyklach przerwa na jeden cykl. A druga możliwość jest taka, że pijesz od początku cyklu do owulki- tu nie trzeba robić przerwy.
    Parzę jedną łyżkę w kubku wrzątku i piję przed zaśnięciem.

    violijka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkoi890wn.png
  • Eliz Autorytet
    Postów: 316 953

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, pewnie zadam głupie pytanie ale chce zacząć swoją przygode z ziółkami i mam pytanie, czy w sklepie zielarskim dostane mieszanke czy powinnam sobie kupic wszystko osobno czyli ten koszyczek rumianku, lebiodke,pokrzywe itd. i samemu wymieszać i to pić ? Bo ostatnio jak poszłam do zielarskiego i poprosiłam zioła o.Sroki to Pani sprzedająca popatrzyła na mnie jak na kosmitke i powiedziała że nie ma tego w sprzedaży i że tych ziół jest sporo. Zgłupiałam totalnie bo myślałam że pójde kupie i po problemie. A tutaj niespodzianka.

    Z udanego ivf wyszła cudowna dziewczynka urodzona 2 maja 2016 - Nadia :) Mój mały wielki cud, moja wielka miłość <3

  • karolka89 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 6 lutego 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję dopiero 3 dni, dziś będzie 4 dzień i nic nie czuję... Nie bolą mnie jajniki... Czy mam się martwić ?

    20140621580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka89 wrote:
    Ja piję dopiero 3 dni, dziś będzie 4 dzień i nic nie czuję... Nie bolą mnie jajniki... Czy mam się martwić ?

    Karolka spokojnie- każdy organizm reaguje inaczej. Nie musisz nic poczuc, może się okazać, że coś sie zmieni po miesiącu stosowania, może nic się nie zmieni. Nie każdemu pomaga to samo ;)

    zoe31 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliz wrote:
    Cześć dziewczyny, pewnie zadam głupie pytanie ale chce zacząć swoją przygode z ziółkami i mam pytanie, czy w sklepie zielarskim dostane mieszanke czy powinnam sobie kupic wszystko osobno czyli ten koszyczek rumianku, lebiodke,pokrzywe itd. i samemu wymieszać i to pić ? Bo ostatnio jak poszłam do zielarskiego i poprosiłam zioła o.Sroki to Pani sprzedająca popatrzyła na mnie jak na kosmitke i powiedziała że nie ma tego w sprzedaży i że tych ziół jest sporo. Zgłupiałam totalnie bo myślałam że pójde kupie i po problemie. A tutaj niespodzianka.

    Można chyba gdzieś na internetach kupić gotowe mieszanki ale chyba lepiej kupić w zielarskim każde z ziół osobno i sobie zmieszać- przynajmniej wiesz co pijesz :)

  • karolka89 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 6 lutego 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff to dobrze :) mam nadzieję że podziałają :)

    20140621580114.png
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 6 lutego 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam wszystkie osobno w zielarskim. Jakoś nie ufam tym sprzedawcom z internetu. Tylko nie mieli niepokalanka. Podobno w hurtowniach tego nie ma.

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ