X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zioła O. Sroki mieszanka nr 3
Odpowiedz

Zioła O. Sroki mieszanka nr 3

Oceń ten wątek:
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 7 lutego 2015, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny na STARAJAC SIE Z POMOCA MEDYCZNA jest taki watek o ziolach ojca sroki tam uzyskacie wszelkie porady jak je zaparzac I w jakich proporcjach. Polecam tam zajzec a najlepiej sie do nas przylaczyc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2015, 00:15

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • Eliz Autorytet
    Postów: 316 953

    Wysłany: 7 lutego 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)

    Z udanego ivf wyszła cudowna dziewczynka urodzona 2 maja 2016 - Nadia :) Mój mały wielki cud, moja wielka miłość <3

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ