X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zioła Ojca Sroki 🌿🌱
Odpowiedz

Zioła Ojca Sroki 🌿🌱

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Justa01 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 29 września 2022, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy można pić te zioła biorąc Fertistim oraz Nac?

  • Stokrotka89 Koleżanka
    Postów: 237 21

    Wysłany: 25 października 2022, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprzedam cały zestaw ziół Ojca Sroki stymulujący owulację

  • Ewepia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 października 2022, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś miała podobne objawy przy piciu ziółek jak ja?
    Ziółka Sroki pije pierwszy cykl od 1 szego dnia. Miesiączka bez zmian, 8go dnia dostałam lekkiego różowego plamienia. Dziś 13dc, zero śluzu płodnego, testy owu negatywne, nie ma skoku temp :( zawsze owu miałam 12-14dc, niestety ciąży brak od roku. boję się czy teraz to nie cykl bezowulacyjny. Choć byłoby to dziwne , bo ziółka na owu właśnie. Więc miałyby spowodować że jej nie będzie... Nie wiem czego się spodziewać Ktoś miał podobnie,że owu się spóźniła po ziołach?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ