Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 stycznia 2014, 22:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że tym razem ciążę donoszę :)

Paula55 lubi tę wiadomość

• Paula55 Autorytet

Wysłany: 5 stycznia 2014, 09:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko bedzie dobrze justysia!!!! Musi :) ja tez sie boje ale trzeba wierzyc :)

justysia90 lubi tę wiadomość

oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 stycznia 2014, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest to, że do jutra jest wolne u dopiero we wtorek mogę umawiać się na wizytę do gina, endykrynologa, ehh

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 stycznia 2014, 16:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dolaczam...mam ten sam bol wizyta we wtorek ...dopiero ...przerwa swiateczna...

justysia90 lubi tę wiadomość

‹‹ 234 235 236 237 238
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego