Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂
Odpowiedz

Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂

Oceń ten wątek:
  • Bergamotka94 Autorytet
    Postów: 702 1420

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Może powinnam to przepracować z psychologiem 😂

    Ja myślę że na razie w ogóle nie powinnaś o tym myśleć :D tzn nie analizować zbytnio czy będziesz karmić piersią czy mlekiem czy mieszanie, bo częściowo też nie mamy na to wpływu 🤷‍♀️
    Dla wrażliwych dziewczyn - nie czytać (i się nie oburzać 🤪), ale u mnie w domu jest takie powiedzenie „Jeszcze Maciek w dupie, już mu kaszę studzą” 🤪🤪🤪 mój małżonek bym zbulwersowany jak to usłyszał po raz pierwszy, ale bardzo mi się teraz przypomniał ten tekst odnośnie tematyki naszej dyskusji 😂

    nick nieaktualny, Sagi, Gnom, Marzycielka94, kikix0o, S_va_88, malrzrz lubią tę wiadomość

    Ona 30
    💊Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 75, Wit. D, Prenatal Duo

    4cs 📌🍀

    26.05 (12 dpo) - ⏸️
    3.02.2026 r. - Aleksander na świecie <3

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Locus wrote:
    Niektórzy nie mają wyboru. Ja mam wadę anatomiczną piersi i doradczyni laktacyjna w szpitalu powiedziała mi że żadnego dziecka nigdy nie wykarmię. Gdyby nie mm to potrzebowałabym mamki.

    Ja to doskonale rozumiem i mówię wyżej tylko o sobie i o tym jak myślę o swojej sytuacji.
    Jeszcze tak pomyślałam, że na moje myślenie wpłynął pobyt w szpitalu po porodzie.
    Rano na drugi dzień po porodzie złapał mnie taki baby blues, płakałam jak norka. Bylam sama. Jak mąż przyjechał i udało mi się przestać płakać, to wpadła doradczyni laktacyjna i wsiadła na mnie, że dlaczego pani leży, że pani już powinna mieć nawał, że dziecko spadło z wagi, że to przez cc. Że jak zaraz dziecko nie zacznie przybierać to trzeba będzie dokarmiać. Że nie wolno pani karmić na leżąco, musi pani siedzieć. I ja się przy niej podnosilam i podnosilam na tym łóżku, bolało jak sto diabłów mimo leków. Położyło się to cieniem na całym moim pobycie w szpitalu i już tylko tym żyłam. Tydzień po porodzie synka widziała pediatra i już ważył więcej niż przed porodem. Dwa tygodnie po porodzie przybrał już naprawdę solidnie. Ale uraz mi zostal.

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Spać mi się chce… Młody się przestawił i od niedzieli wstaje przed 6, raz dał czadu i o 4:30 zaczął dzień. Już się przyzwyczaiłam do 6 rano, jak młody przynosi mi książeczkę i widzę na zegarku 5 to jakoś to źle na mnie działa 🫣
    Nie dzielę się tu zanadto swoimi ciążowymi obawami, bo wiem że to brzmi jak kokieteria dla tych, co się starają… Plus wiem, że ciąża niepotwierdzona, więc o czym ja w ogóle mówię, bla bla. Ale szczerze boję się jak zniosę nocki z niemowlakiem. Poprzednim razem mnie to dojechało. Dopiero na początku tego roku zaczęłam troszkę odżywać. A zaczynałam z lepiej naładowaną baterią niż teraz. Myślę nad mlekiem modyfikowanym, żeby czasem mąż mógł mnie wesprzeć, i żeby dzidzia nie wisiała na mnie całe dnie jak to było z pierworodnym… Po prostu nie mogę sobie na to pozwolić, bo będę musiała się zajmować starszakiem, no i relacja z nim też jest dla mnie ważna. Ale mam mega barierę psychiczną przed mm. Z cesarką mam zero problemów, ale mm jest dla mnie jakoś nie do przeskoczenia. Mąż mówi, że mam skłonności do meczennictwa…
    Wpadnij do nas na wątek lutowy, jeśli nie powstał jeszcze ten odpowiedni dla Ciebie 🙂❤️

    Bergamotka94, Sagi lubią tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Potwierdzam słowa Dzozu i Bergamotki, mój gin zawsze mówi, że antybiotyk w owulację i ogólnie spadek odporności to przepis na ciążę, więc do boju dziewczyny, zbiorowo teraz będziemy chorowały 😂
    Pragnę dodać że i ja byłam chora w maju 😜 i właśnie ten cykl przyniósł mi ciążę 😁❤️

    Dżozu, Marzycielka94, S_va_88 lubią tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • Promyczek39 Ekspertka
    Postów: 185 190

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Każdy, ale jeśli to gin z pakietu medycznego, to odmówi, bo leczenie niepłodności nie jest w pakiecie
    Dziękuję bardzo

    👩40 l. 🧔‍♂️41 l.

    👶 Wrzesień 2024 córeczka ( udało się w 2 cs ) Nasz mały cud ❤️

    Maj 2026 cb💔

    Starania o drugie dziecko 🤞👶 zaczynamy 15 cs
    Czekamy na nasz drugi cud
  • lilka2025 Ekspertka
    Postów: 132 304

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj u lekarza, jestem w 11 dc po stymulacji clo.
    Na prawym jajniku mam torbiel krwotoczna o średnicy 35mm….
    Także zaczęłam monitoring a tu już po owulacji, cykl spisany na straty 🥲

    💊inofem, Vit D3, Omega 3, Q10,Tardyferon, Neurovit, Metformax, Dostinex

    Starania od 09.2023
    Z pomocą medyczną od 10.2024

    06.2025 drożność z lipidolem ✅
    07.2025 I stymulacja clo ❌
    09.2025 II stymulacja aromek+bemfola+ovi
    18.10.2025 10dpo ⏸️ beta 25
    20.10.2025 12dpo beta 84,20
    22.10.2025 14dpo beta 270

    07.11 pierwsza wizyta, jest serduszko 🩵
    03.12 Nifty - zdrowa dziewczynka 🩷



    preg.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn wrote:
    Wpadnij do nas na wątek lutowy, jeśli nie powstał jeszcze ten odpowiedni dla Ciebie 🙂❤️

    Dziękuję 🙏

    assialbnn lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gnom wrote:
    Jak któraś zachoruje to robimy imprezę chorobową, żeby się pozarażać. 😂

    Kurde, nie chcę się jakoś nakręcać, ale mój cykl:

    ✅ urlop i początek @
    ✅ ostatni dzień urlopu - przeziębienie
    ✅ brałam pierwszy raz acc (nie stosowałam płodnościowo)
    ✅ żadne gluty z nosa nie powstrzymały mnie przed dopadnięciem męża
    Nie mam absolutnie żadnych objawów niczego, ani dni płodnych, ani przed-okresowych, ale jestem 19dc, a ostatni niestety miałam 45, więc loteria.

    karczoch321, Gnom, assialbnn, Mardotka, ater, cysterka95, S_va_88 lubią tę wiadomość

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • Nayeli Autorytet
    Postów: 797 2148

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu o jak się cieszę! Chłodna głowa ale jak tu nie pogratulować!😁🥰 Niech beta będzie formalnością!
    Jakbyś miała problem z progiem i potrzebowała dupka to mam 3 opakowania do pozbycia się. Ofertowałam się ostatnio na styczniowych Mamusiach, ale póki co dziewczyna nie chciała, więc mogę Ci z przyjemnością wysłać 1 opakowanie, jeśli się okaże że potrzebujesz🩷

    Dżozu, Marzycielka94, S_va_88 lubią tę wiadomość

    👩🏻35 👨🏼‍🦱42 🐱

    10.2024 biochem 💔

    13 cs 🤞🏼 kwiecień
    21.04 ⏸️ ❤️
    23.04 beta - 626,17 mIU/ml, prog - 52,20 ng/ml
    25.04 1479 mlU/ml
    07.05 4,6 mm Pingwinka z ❤️
    29.05 2,6 cm do kochania 🥰
    18.06 prenatalne (6,4 cm zdrowego maleństwa)🩷
    13.08 połówkowe (340 g słodkiej dziewczynki )
    10.09 670 g Skarba ❤️
    08.10 mamy już 1250 g
    29.11 1600g 🥰
    18.12 3kg bobasa🥳
    preg.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayeli wrote:
    Dżozu o jak się cieszę! Chłodna głowa ale jak tu nie pogratulować!😁🥰 Niech beta będzie formalnością!
    Jakbyś miała problem z progiem i potrzebowała dupka to mam 3 opakowania do pozbycia się. Ofertowałam się ostatnio na styczniowych Mamusiach, ale póki co dziewczyna nie chciała, więc mogę Ci z przyjemnością wysłać 1 opakowanie, jeśli się okaże że potrzebujesz🩷

    Ok, super, że dajesz znać! Dzięki!

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilka2025 wrote:
    Byłam dzisiaj u lekarza, jestem w 11 dc po stymulacji clo.
    Na prawym jajniku mam torbiel krwotoczna o średnicy 35mm….
    Także zaczęłam monitoring a tu już po owulacji, cykl spisany na straty 🥲
    Lilka, współczuję, przykro mi, że tak wyszło.. co robicie z torbielą? Czekacie, aż się wchłonie?

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilka2025 wrote:
    Byłam dzisiaj u lekarza, jestem w 11 dc po stymulacji clo.
    Na prawym jajniku mam torbiel krwotoczna o średnicy 35mm….
    Także zaczęłam monitoring a tu już po owulacji, cykl spisany na straty 🥲
    🫂 przytulam mocno, wiadomo, czy to na pewno z tego cyklu a nie z poprzedniego?

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak dziewczyny. To teraz czekamy na jakieś choróbsko i może coś z tego będzie 😂 jak krew w piach te moje starania o zajebista odporność.
    No ale coś w tym chyba jest..

    Marzycielka94, S_va_88 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • MMM123 Autorytet
    Postów: 304 774

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayeli wrote:
    Dżozu o jak się cieszę! Chłodna głowa ale jak tu nie pogratulować!😁🥰 Niech beta będzie formalnością!
    Jakbyś miała problem z progiem i potrzebowała dupka to mam 3 opakowania do pozbycia się. Ofertowałam się ostatnio na styczniowych Mamusiach, ale póki co dziewczyna nie chciała, więc mogę Ci z przyjemnością wysłać 1 opakowanie, jeśli się okaże że potrzebujesz🩷

    Kurde nie pomyślałam, ale też mam dwa opakowanie więc w razie potrzeby mogę poratować

    Dżozu, S_va_88 lubią tę wiadomość

    Starania 02.2024
    Na poważnie od 11.2024
    01.2025 beta 20 💔
    03.2025 HyFoSy-prawy jajowod drożny, lewy udrozniono
    04.2025 wyniki biopsji-duże przewlekle zapalenie endometrium
    (Leczenie antybiotykami)
    AMH 1.98

    Ilość plemników 91 mln
    Koncentracja 45.5 mln/ml
    Ruch PR 0.2%, ruch PS 14.29% NP 20.61%
    Morfologia 4%
    Suplementacja TenFertil ON
  • Gnom Autorytet
    Postów: 667 1343

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia wrote:
    Tak, tak dziewczyny. To teraz czekamy na jakieś choróbsko i może coś z tego będzie 😂 jak krew w piach te moje starania o zajebista odporność.
    No ale coś w tym chyba jest..

    Też mam "niestety" dobrą odporność, jak już jestem chora to zapalenie oskrzeli, zatok albo ucha xd

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamotka94 wrote:
    Ja myślę że na razie w ogóle nie powinnaś o tym myśleć :D tzn nie analizować zbytnio czy będziesz karmić piersią czy mlekiem czy mieszanie, bo częściowo też nie mamy na to wpływu 🤷‍♀️
    Dla wrażliwych dziewczyn - nie czytać (i się nie oburzać 🤪), ale u mnie w domu jest takie powiedzenie „Jeszcze Maciek w dupie, już mu kaszę studzą” 🤪🤪🤪 mój małżonek bym zbulwersowany jak to usłyszał po raz pierwszy, ale bardzo mi się teraz przypomniał ten tekst odnośnie tematyki naszej dyskusji 😂

    IMG-5763.jpg

    Marzycielka94, Bergamotka94, kikix0o, nick nieaktualny, cysterka95, Remedios lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, leci żarcik od mojego męża. U nas plany na dzisiaj są oczywiste (🍆🍆🍆), więc mój mąż życzy również i Wam STOSUNKOWO udanego dnia, a to śmieszek 😂

    AnMiPe, assialbnn, Bergamotka94, Gnom, kikix0o, ferrytynka25, Mardotka, nick nieaktualny, ater, cysterka95, Ounai, Livie, bambusek-94, Ssilvia, S_va_88, karczoch321, NinaB, Świeżynka97, Imazolka, Reja13, cukrzyk1991, malrzrz lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoszku, widzę, że nas czytasz, napisz co u Ciebie!

    nick nieaktualny, karczoch321 lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Dziewczyny, leci żarcik od mojego męża. U nas plany na dzisiaj są oczywiste (🍆🍆🍆), więc mój mąż życzy również i Wam STOSUNKOWO udanego dnia, a to śmieszek 😂


    Kurde, chyba też tak zaplanuję wieczór 😂 shit, a miałam w chacie ogarnąć!

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że na tapecie temat kp, nikt mnie nie pytał, więc się wypowiem 😅 Bardzo długo karmiłam córkę piersią (naprawdę długo 😅) i póki nie poszła do przedszkola to chora była raz, na RSV. Za to jak w wieku 4 lat poszła, to był cały festiwal chorób 🫣 A co do więzi to była bardzo mocna tak do 4-5 roku życia, teraz to córusia tatusia, za tatusiem w ogień. Mama to tylko do przytulania i pocieszania jest 😅

    Sagi, S_va_88 lubią tę wiadomość

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ