Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂
Odpowiedz

Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂

Oceń ten wątek:
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 12 lipca 2025, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianaa wrote:
    No u mnie to samo xD
    Wcześniej mieliśmy rytuały co weekend a teraz trzeba w tygodniu się umawiać na seksy jakby to była wizyta u lekarza xd
    Strasznie współczuję Wam takich sytuacji.
    My oboje z mężem mamy romantyczną naturę i nie jesteśmy w stanie nawet o tym myśleć jeśli jesteśmy pokłóceni, nie mamy siły, ochoty itd. Żadnych plemników by z tego nie było 🫣

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 12 lipca 2025, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Locus wrote:
    Ja właśnie czytałam na Pubmedzie artykuł, że stosunek w okolicy implantacji zmniejsza szanse na ciążę o 40%. Naukowcy nie wiedzą dlaczego, ale stawiają na skurcze macicy po oksytocynie które przypadkowo uwalniają komórkę na zewnątrz.

    No to jesteśmy w punkcie wyjścia - wiemy, że nic nie wiemy i ✨to zależy✨ 😅

    Pewnie jakby zrobić ankietę wśród dziewczyn które zaszły to połowa by się kochała po owu a połowa nie 🙃

    Remedios, malrzrz, S_va_88, Marzycielka94, Agat99, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 12 lipca 2025, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monini15 wrote:
    Beta 400,92 🎉
    Super gratualcje!! Na pewno czujesz dużą ulgę!!!

    Monini a to jest beta po 1 dniu od poprzedniej czy po 2? Bo tam mialas 112?
    Edit: aaa dobra, widzę w stopce, pomyliłam z Daisy1.

    Ja idę w pn, będę miała 3 dni, ale stresuje się. Już były dziś 2 medytacje i joga zeby uspokoić myśli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2025, 10:55

    S_va_88, Monini15 lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 12 lipca 2025, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spuściłam rano krew na tego nieszczęsnego proga + estradiol w razie w gdyby jednak prog był poowulacyjny. Przy okazji też TSH bo we wtorek mam endo, no i wit D, kwas foliowy, żelazo, ferrytyna i B12 bo ostatnio robiłam pół roku temu. Z moimi problemami ze znalezieniem żyły to wolę dorzucić jak najwięcej za jednym razem, jak już pójdzie to chociaż nie na darmo🫠

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2025, 10:54

    Dżozu, AnMiPe, Monini15, S_va_88, Marzycielka94, Lianaa, karczoch321, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Claudii Autorytet
    Postów: 891 1887

    Wysłany: 12 lipca 2025, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Spuściłam rano krew na tego nieszczęsnego proga + estradiol w razie w gdyby jednak prog był poowulacyjny. Przy okazji też TSH bo we wtorek mam endo, no i wit D, kwas foliowy, żelazo, ferrytyna i B12 bo ostatnio robiłam pół roku temu. Z moimi problemami ze znalezieniem żyły to wolę dorzucić jak najwięcej za jednym razem, jak już pójdzie to chociaż nie na darmo🫠

    Pijesz dużo wody? Ja mam zawsze problem, do operacji kłuły mnie 4 pielęgniarki. Ostatnio piłam ok 3 l wody dziennie przed jakieś 2 tyg i nie było problemu ze znalezieniem żyły, a byłam w 2 punktach jeden po drugim ☺️

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 12 lipca 2025, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudii wrote:
    Pijesz dużo wody? Ja mam zawsze problem, do operacji kłuły mnie 4 pielęgniarki. Ostatnio piłam ok 3 l wody dziennie przed jakieś 2 tyg i nie było problemu ze znalezieniem żyły, a byłam w 2 punktach jeden po drugim ☺️

    Taak, piję codziennie 2,5 l wody, dzień przed pobraniem więcej i w dniu pobrania rano ok 1l bo tak mi zalecali. U mnie jest genetycznie problem z bardzo głęboko położonymi żyłami, dodatkowo te w zgięciu mam cieniutkie więc picie wody generalnie pomaga na ich wypełnienie ale nie rozwiązuje problemu ;) przeważnie mam pobierane z dłoni tak jak dziś, ale czasem i tam się chowają

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Claudii Autorytet
    Postów: 891 1887

    Wysłany: 12 lipca 2025, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Taak, piję codziennie 2,5 l wody, dzień przed pobraniem więcej i w dniu pobrania rano ok 1l bo tak mi zalecali. U mnie jest genetycznie problem z bardzo głęboko położonymi żyłami, dodatkowo te w zgięciu mam cieniutkie więc picie wody generalnie pomaga na ich wypełnienie ale nie rozwiązuje problemu ;) przeważnie mam pobierane z dłoni tak jak dziś, ale czasem i tam się chowają

    Współczuję 😞

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 761 1461

    Wysłany: 12 lipca 2025, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monini15 wrote:
    Beta 400,92 🎉
    Pięknie, można odetchnąć 😌

    Monini15 lubi tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 12 lipca 2025, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudii wrote:
    Współczuję 😞

    Heh dzięki. Całe szczęście nie robi mi się słabo przy pobieraniu więc po prostu się przyzwyczaiłam że jestem wyzwaniem w punkcie pobrań 😜

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 12 lipca 2025, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wgl u nas współżycie bylo co 3-4 dni, przez tą chorobę nie udało się częściej, ale widać wystarczyło 🤷‍♀️

    Lianaa, Remedios, _Hope, cysterka95, Gnom, ater, Marzycielka94, nick nieaktualny, Agat99, Ounai, karczoch321, Claudii, S_va_88 lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Lianaa Autorytet
    Postów: 643 919

    Wysłany: 12 lipca 2025, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monini15 wrote:
    Beta 400,92 🎉


    Piękna! Jaki przyrost 😳❤️

    Monini15 lubi tę wiadomość

    👩🏼‍💼31 🤵🏽 28 🗓️4 CS

    18.08.25 ⏸️ 🤫🙏🙌
    •Utrogestan - plamienie w 7HBD


    21.08.25 •BETA 1488
    10.09.25 • 7+1 HBD 10,6mm z ❤️ 🪲
    24.09.25 • 9+2 HBD 2,7 cm 🦐 172 ❤️
    13.10.25• I prenki: ryzyka: preeklampsja 1:24; reszta:niskie 😍08.12.25 •II prenatalne - D 🩵
    age.png
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 12 lipca 2025, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia k wrote:
    A już myślałam, ze jestem jakaś odklejona bo też mi się już czasem nie chce. Wczoraj moj nie domagal, wiec trzeba bedzie dzisiaj poprawić, ale przez to ze wczoraj nie skończył to zepsuł mi moj grafik w głowie bo miało być co drugi dzień a gin wyliczyła owulację na niedzielę lub poniedziałek. Teraz nie wiem czy przycisnąć go dzisiaj czy czekać do jutra… ale jak jutro nie da radę to będzie lipa… najlepiej jakby dał radę dziś i jutro…. W życiu bym nie pomyślała że będę miała takie rozkminy w życiu.
    Popraw dzisiaj.👍

    Witynja lubi tę wiadomość

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • Lianaa Autorytet
    Postów: 643 919

    Wysłany: 12 lipca 2025, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Locus wrote:
    Strasznie współczuję Wam takich sytuacji.
    My oboje z mężem mamy romantyczną naturę i nie jesteśmy w stanie nawet o tym myśleć jeśli jesteśmy pokłóceni, nie mamy siły, ochoty itd. Żadnych plemników by z tego nie było 🫣

    Ja jestem tą romantyczną, mąż jest gdzieś pośrodku 😅 ale jest zdecydowanie bardziej pragmatyczny.
    Mamy bardzo zbliżone libido do siebie i ogólnie wolimy jednak 🍆 gdy mamy zero spraw, zero zmartwień, bez pośpiechu, czysty umysł i zawsze jakaś bielizna wjedzie, masaż. Dlatego zwykle co weekend. Ale jak weszło potem 2 razy w tygodniu to było fajnie, bo tak zaczęliśmy priorytetyzować dni 🥖 i czerpać z tego satysfakcję.
    Natomiast codzienne ogórkowanie nie wchodzi w grę, mamy inne libido i nie chcemy kojarzyć tego z czymś nieprzyjemnym, z przymusem. W tym cyklu podczas dni płodnych było co drugi dzień i już pod koniec średnio mi się chciało, nie tak chciałabym to traktować 😒 no ale troszkę sobie z tego śmieszkujemy 😅

    Locus, S_va_88, Agat99 lubią tę wiadomość

    👩🏼‍💼31 🤵🏽 28 🗓️4 CS

    18.08.25 ⏸️ 🤫🙏🙌
    •Utrogestan - plamienie w 7HBD


    21.08.25 •BETA 1488
    10.09.25 • 7+1 HBD 10,6mm z ❤️ 🪲
    24.09.25 • 9+2 HBD 2,7 cm 🦐 172 ❤️
    13.10.25• I prenki: ryzyka: preeklampsja 1:24; reszta:niskie 😍08.12.25 •II prenatalne - D 🩵
    age.png
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 12 lipca 2025, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reja13 wrote:
    Moja ginekolog też stwierdziła, że mimo pęknięcia pęcherzyka nie zaszkodzi za 2 dni jeszcze ogórkować 🥒
    Ja jestem pewna, że w pierwszą ciążę zaszłam dzień po owulacji. Ale, mam cały czas rozkminy, czy to nie spowodowało potem późnego implantacji zarodka, a to skutkowało poronieniem.......ale mam nadzieję, że to nie to. Bo inaczej większość ciąż kończyłaby się stratą.....😥

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 12 lipca 2025, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Heh dzięki. Całe szczęście nie robi mi się słabo przy pobieraniu więc po prostu się przyzwyczaiłam że jestem wyzwaniem w punkcie pobrań 😜

    Mam dokładnie to samo, a dodatkowo to genetyczne, bo brat i mama tak mają. Brat ma stymulator, więc żeby mu 'włożyć ' trzecią elektrodę to był wysyłany do innego szpitala na drugą operację, bo ma takie cienkie żyły, a profesor który to robił, aż nagrał zabieg dla studentów 😅
    I do mniej więcej gimnazjum (ha, chodziłam do gimnazjum, nie to co teraz 😂) mdlałam. Teraz mam pobieraną krew średnio co miesiąc/3 tygodnie i mam już ulubioną panią Grażynkę, która by nawet w skale żyły znalazła 😁

    Mardotka, cysterka95, S_va_88 lubią tę wiadomość

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 12 lipca 2025, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zdobyłam recepte na Cyclogest, mogę liczyc na jakieś Wasze rady co do stosowania? Czy jak zaczne dziś to wyjdzie to w wyniku poniedziałkowym? Czy się wstrzymac do poniedzialku, kiedy będę robić drugą betę?

    Czy to są pytania które powinnam już zadać na fioletowej stronie? Z góry przepraszam, ale nie czuję, zeby to był jeszcze ten moment 😅🙄

    MoniaB, S_va_88 lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Gnom Autorytet
    Postów: 667 1343

    Wysłany: 12 lipca 2025, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    Wgl u nas współżycie bylo co 3-4 dni, przez tą chorobę nie udało się częściej, ale widać wystarczyło 🤷‍♀️

    Mi się w sumie najbardziej rzuciło u ciebie w oczy to, że nie ma co się przejmować "słabym" progiem 7 dpo. Dopóki jest powyżej 3, czyli potwierdzający owulkę to jak widać nadrobi. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2025, 13:04

    Remedios, Promyczek39, nick nieaktualny, Dżozu, ater lubią tę wiadomość

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • Promyczek39 Ekspertka
    Postów: 185 190

    Wysłany: 12 lipca 2025, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gnom wrote:
    Mi się w sumie najbardziej rzuciło u ciebie w oczy to, że nie ma co się przejmować "słabym" progiem 7 dpo. Dopóki jest powyżej 3, czyli potwierdzający owulkę to jak widać nadrobi. :D

    Też o tym pomyślałam, że to bardzo optymistyczne i że organizm jest jednak niesamowity

    Gnom, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    👩40 l. 🧔‍♂️41 l.

    👶 Wrzesień 2024 córeczka ( udało się w 2 cs ) Nasz mały cud ❤️

    Maj 2026 cb💔

    Starania o drugie dziecko 🤞👶 zaczynamy 15 cs
    Czekamy na nasz drugi cud
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17178 23899

    Wysłany: 12 lipca 2025, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2025, 08:24

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 12 lipca 2025, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnMiPe wrote:
    Mam dokładnie to samo, a dodatkowo to genetyczne, bo brat i mama tak mają. Brat ma stymulator, więc żeby mu 'włożyć ' trzecią elektrodę to był wysyłany do innego szpitala na drugą operację, bo ma takie cienkie żyły, a profesor który to robił, aż nagrał zabieg dla studentów 😅
    I do mniej więcej gimnazjum (ha, chodziłam do gimnazjum, nie to co teraz 😂) mdlałam. Teraz mam pobieraną krew średnio co miesiąc/3 tygodnie i mam już ulubioną panią Grażynkę, która by nawet w skale żyły znalazła 😁

    U mnie miała tak babcia i tato, za to siostra mnie wkurza bo ma żyły tak na wierzchu że nie musi nawet ręki napinać żeby je było mocno widać 🤡 jak to w genetyce - jedna zgarnęła 0 a druga 100% 😜 z mdleniem przy tych problemach to sobie wyobrażam jaką masakrę musiałaś przechodzić 🫣 oby więcej takich pań Grażynek!

    AnMiPe, S_va_88, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ