Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂
Odpowiedz

Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂

Oceń ten wątek:
  • Monini15 Ekspertka
    Postów: 238 962

    Wysłany: 12 lipca 2025, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    Super gratualcje!! Na pewno czujesz dużą ulgę!!!

    Monini a to jest beta po 1 dniu od poprzedniej czy po 2? Bo tam mialas 112?
    Edit: aaa dobra, widzę w stopce, pomyliłam z Daisy1.

    Ja idę w pn, będę miała 3 dni, ale stresuje się. Już były dziś 2 medytacje i joga zeby uspokoić myśli.

    Ja w poniedziałek też idę to będziemy się wspierać 😘

    Dżozu lubi tę wiadomość

    Starania o rodzeństwo 🤰🏻
    👦🏼05.2022 1CS (cięcie cesarskie)
    Ona 👩🏻 IO, PCOS (AMH 5.38),niedoczynność tarczycy, Trombofilia❌ reszta z krwi ✅ MUCH✅ wymazy z szyjki✅ HSG-drożne ✅ KIR ✅ laparohistero ✅
    On 🙋🏻‍♂️02.2025 nasienie: morfologia,HBA, fragmentacja, posiewy ✅
    ——————————————————-
    🩷10cs (1 cykl na CLO, zivafert, utrogestan 3x300)
    🩸09.06
    🥚27.06 potrójna owulacja
    🤞10.07 ⏸️
    I beta 187,14. II beta 400,92. III beta 812,61
    16.07 usg- kropek 🥹
    25.07 USG mamy jedno ♥️ ale obok pojawił się młodszy drugi kropek 🫣
    08.08 dwa bijące serduszka ♥️♥️
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 12 lipca 2025, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarka mówiła, że mamy 🥒co drugi dzień a w okolicach owulacji codziennie. Ciężko nam się tego trzymać. Po owulacji to już przeważnie nic, bo ja mam dosyć a on by mógł codziennie...

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • ferrytynka25 Ekspertka
    Postów: 236 411

    Wysłany: 12 lipca 2025, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PA wrote:
    Mi lekarka mówiła, że mamy 🥒co drugi dzień a w okolicach owulacji codziennie. Ciężko nam się tego trzymać. Po owulacji to już przeważnie nic, bo ja mam dosyć a on by mógł codziennie...

    U nas z kolei odwrotnie 🙃 Wiadomo też często dopada mnie zmęczenie, natłok obowiązków itp. Natomiast mam zdecydowanie wyższe libido od męża. Moja ginekolog również na jednej z wizyt powiedziała, że najlepiej współżyć co drugi dzień.

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    👩 29 👨 30 🐶9
    Walczymy od drugiej połowy 2024✨
    Hormony w normie ✅
    AMH 2,07 ng/ml
    Niska Ferrytyna ⚠️
    Owulacje na bieżąco ✅
    Sono HSG✅
    Lipiec 2025 - Torbiel ⚠️
    Cytologia i HPV – w normie 💪 ✅
    🔬 MUCHA - grudzień 2024✅ maj 2026✅
    USG piersi ✅

    👨
    Morfologia 2%---> 3,8%-- 6%⚠️
    Brak żylaków powrózka nasiennego✅
    Hormony w normie ✅
    HBA 55,9%⚠️
    DFI 6%✅
    Posiew nasienia ---> maj 2026
    TenFertil ON💊
  • MMM123 Autorytet
    Postów: 304 774

    Wysłany: 12 lipca 2025, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dwa razy widziałam dwie kreski i w obu tych cyklach 🥒 był codziennie około owulacji, więc u nas teoria o osłabianiu plemników się nie sprawdziła

    Remedios, Reja13, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    Starania 02.2024
    Na poważnie od 11.2024
    01.2025 beta 20 💔
    03.2025 HyFoSy-prawy jajowod drożny, lewy udrozniono
    04.2025 wyniki biopsji-duże przewlekle zapalenie endometrium
    (Leczenie antybiotykami)
    AMH 1.98

    Ilość plemników 91 mln
    Koncentracja 45.5 mln/ml
    Ruch PR 0.2%, ruch PS 14.29% NP 20.61%
    Morfologia 4%
    Suplementacja TenFertil ON
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 12 lipca 2025, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM123 wrote:
    Ja dwa razy widziałam dwie kreski i w obu tych cyklach 🥒 był codziennie około owulacji, więc u nas teoria o osłabianiu plemników się nie sprawdziła

    To raczej nie jest tak, że codziennie zmniejsza szanse.

    Można codziennie trochę rzadszą spermą lub co drugi trochę nazbieranym nasieniem. Podobnie wychodzi. Bardziej chodzi o to by pary, które nie dają rady codziennie nie zmuszały się, bo dostawa co 2 dni jest wystarczająca.

    Reja13, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 12 lipca 2025, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam trochę gorszy dzień. Siódmy dzień brania progesteronu. Nie wiem czy też tak macie, ale ja czuję jak podczas jego brania objawy się nasilają. Czat gpt mówi, że od 5 do 10 dnia brania progesteronu objawy są najmocniejsze, a potem jak spadają to często biało, a jak rosną to może ciąża.

    Mam kryzys jakoś. Czuję mdłości, zawroty, ból piersi, jajników, senność. Męczę się trochę, a to jak zawsze zapewne progesteron. Ja jakoś mocno reaguję na hormony. Dopiero 22 dc. Staram się zapomnieć, że czekam na testowanie, ale łatwej byłoby zapomnieć nie łykając proga i czując się normalnie 😁

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 12 lipca 2025, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Ja dziś mam trochę gorszy dzień. Siódmy dzień brania progesteronu. Nie wiem czy też tak macie, ale ja czuję jak podczas jego brania objawy się nasilają. Czat gpt mówi, że od 5 do 10 dnia brania progesteronu objawy są najmocniejsze, a potem jak spadają to często biało, a jak rosną to może ciąża.

    Mam kryzys jakoś. Czuję mdłości, zawroty, ból piersi, jajników, senność. Męczę się trochę, a to jak zawsze zapewne progesteron. Ja jakoś mocno reaguję na hormony. Dopiero 22 dc. Staram się zapomnieć, że czekam na testowanie, ale łatwej byłoby zapomnieć nie łykając proga i czując się normalnie 😁
    Ja po progu to ledwo wstałam i już mi było niedobrze i utrzymywało się nawet do południa, ciągle czułam podbrzusze , głowę i byłam byłam senna.
    Nawet mówiłam, żeby to się skończyło albo żebym była w ciąży bo wtedy przynajmniej bym wiedziała skąd te objawy i bym to lepiej znosiła.

    MoniaB, S_va_88, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Mardotka Autorytet
    Postów: 359 488

    Wysłany: 12 lipca 2025, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    To raczej nie jest tak, że codziennie zmniejsza szanse.

    Można codziennie trochę rzadszą spermą lub co drugi trochę nazbieranym nasieniem. Podobnie wychodzi. Bardziej chodzi o to by pary, które nie dają rady codziennie nie zmuszały się, bo dostawa co 2 dni jest wystarczająca.
    Mnie się wydaje że to wszystko zależy od parametrów nasienia , jeśli jest duża koncentracja to można codziennie ale jeśli jest na styk powiedzmy 16 mln/ml to lepiej żeby było więcej objętości więc wtedy co 2 dni :) ale wiadomo że czasem my swoje a ciało swoje 😁

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩35 👨40
    23 cs o pierwszego maluszka
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy ➡️ letrox 50

    USG ✅ Cytologia ✅ MUCHa ✅
    TSH 2,2
    AMH 1.72 (09.25) 1.67 (04.26)
    Żelazo - 118
    Ferrytyna - 38
    D3 - 62
    B12 - 504
    Glukoza - 96
    Insulina - 7
    Kwas foliowy - 17
    Homocysteina - 10,9❗️
    MTHFR C677T homo
    Sono-HSG -prawy jajowód niedrożny
    🧔‍♂️
    Koncentracja: 23mln
    Całkowita liczba: 156mln
    Ruch A+B: 28%
    Morfologia: 0%🔻
    DFI: 22% 🔺
    Suple 💊
    D3 4000 , omega3 , B complex, koenzym Q10 , kolagen, probiotyki , NAC , Inozytol
  • MMM123 Autorytet
    Postów: 304 774

    Wysłany: 12 lipca 2025, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    To raczej nie jest tak, że codziennie zmniejsza szanse.

    Można codziennie trochę rzadszą spermą lub co drugi trochę nazbieranym nasieniem. Podobnie wychodzi. Bardziej chodzi o to by pary, które nie dają rady codziennie nie zmuszały się, bo dostawa co 2 dni jest wystarczająca.

    Mi się wydaje na podstawie obserwacji, że akurat u nas jednak co dwa dni nie zdało egzaminu. Znaczy byłoby ok gdyby ustrzelić dzień przed owulacja, a właśnie co dwa dni przeważnie ten dzień był pominięty. Plemnik ma największą zdolność zapłodnienia 12-24 godziny po ejakulacji potem ta zdolność spada. Po 48 godzinach już bradzo mocno. Wydaje mi się że o ile dysponujemy nie najmnjejsza liczba plemnikow to nie są one specjalnie szybkie i żywotne :) dodatkowo dzień przed owulacja mam bardzo dobry śluz, ale w dzień owulacji już znacznie gorszy i mniej więc on już nie sprzyja transportowi plemników. Tak że myślę że to nie przypadek że akurat w takich cyklach się nam udało :) ale co para to inne warunki. W idealnych co dwa dni w zupełności wystarczy, ale przy jakichś odchyleniach warto pokombinować

    MoniaB, Remedios lubią tę wiadomość

    Starania 02.2024
    Na poważnie od 11.2024
    01.2025 beta 20 💔
    03.2025 HyFoSy-prawy jajowod drożny, lewy udrozniono
    04.2025 wyniki biopsji-duże przewlekle zapalenie endometrium
    (Leczenie antybiotykami)
    AMH 1.98

    Ilość plemników 91 mln
    Koncentracja 45.5 mln/ml
    Ruch PR 0.2%, ruch PS 14.29% NP 20.61%
    Morfologia 4%
    Suplementacja TenFertil ON
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1340 2870

    Wysłany: 12 lipca 2025, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Ja dziś mam trochę gorszy dzień. Siódmy dzień brania progesteronu. Nie wiem czy też tak macie, ale ja czuję jak podczas jego brania objawy się nasilają. Czat gpt mówi, że od 5 do 10 dnia brania progesteronu objawy są najmocniejsze, a potem jak spadają to często biało, a jak rosną to może ciąża.

    Mam kryzys jakoś. Czuję mdłości, zawroty, ból piersi, jajników, senność. Męczę się trochę, a to jak zawsze zapewne progesteron. Ja jakoś mocno reaguję na hormony. Dopiero 22 dc. Staram się zapomnieć, że czekam na testowanie, ale łatwej byłoby zapomnieć nie łykając proga i czując się normalnie 😁

    6-7 dzień proga to też zawsze dla mnie kryzys. Dojeżdżają mnie fizyczne objawy i psychiczne tak samo. Dochodzi frustracja bo trzeba jeszcze czekać kilka dni na testowanie a zjazd nastroju sprawia że jakoś nadzieja słabnie. No niefajny to jest czas, także trzymaj się mocno 🫶🏻

    MoniaB, S_va_88, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1340 2870

    Wysłany: 12 lipca 2025, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra u mnie jasna sprawa:
    Progesteron 0.34 ng/ml
    Estradiol 42.5

    Czyli definitywnie bezowulacyjny, magia się tu nie zadzieje ;) temperatura nie kłamała. Mehh nie jestem zaskoczona ale wiadomo że bym wolała inny wynik.

    Reszta:
    TSH 1.9
    Żelazo 26.9
    Ferrytyna 24.5 😬
    Wit D 36.6
    Kwas foliowy 11
    B12 366

    Ostatnimi czasy jakoś trochę odpuściłam suplementację no i niestety to widać. Muszę się zabrać z powrotem zwłaszcza za tą ferrytynę i wit D. Przynajmniej jest jakiś plan ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2025, 15:52

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Claudii Autorytet
    Postów: 892 1888

    Wysłany: 12 lipca 2025, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Ja dziś mam trochę gorszy dzień. Siódmy dzień brania progesteronu. Nie wiem czy też tak macie, ale ja czuję jak podczas jego brania objawy się nasilają. Czat gpt mówi, że od 5 do 10 dnia brania progesteronu objawy są najmocniejsze, a potem jak spadają to często biało, a jak rosną to może ciąża.

    Mam kryzys jakoś. Czuję mdłości, zawroty, ból piersi, jajników, senność. Męczę się trochę, a to jak zawsze zapewne progesteron. Ja jakoś mocno reaguję na hormony. Dopiero 22 dc. Staram się zapomnieć, że czekam na testowanie, ale łatwej byłoby zapomnieć nie łykając proga i czując się normalnie 😁

    Ja biorę dziś 5 dzień i w sumie dopiero dziś coś tam mnie ćmią 🍒. Tak to cały czas mnie ciągnie jajnik i mam takie napięcie, że szok. Plus czuję się jakby zbierało mnie jakieś przeziębienie, trzeci dzień była masakra a teraz wczoraj i przedwczoraj w sumie chwilami się gorzej czuję. Ale do tego biorę encorton. Ale czuję, że jak się pojawia ból piersi to już nic z tego tak czy siak xD

    MoniaB lubi tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Lianaa Autorytet
    Postów: 643 919

    Wysłany: 12 lipca 2025, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, zdziwiłam się ale mam już wyniki 🧐

    Progesteron: 11,36
    TSH: 1,83
    Glukoza: 93
    Ferrytyna: 23,13

    Wydaje mi się, że trochę niski ten prog😒 i ferrytyna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2025, 16:06

    👩🏼‍💼31 🤵🏽 28 🗓️4 CS

    18.08.25 ⏸️ 🤫🙏🙌
    •Utrogestan - plamienie w 7HBD


    21.08.25 •BETA 1488
    10.09.25 • 7+1 HBD 10,6mm z ❤️ 🪲
    24.09.25 • 9+2 HBD 2,7 cm 🦐 172 ❤️
    13.10.25• I prenki: ryzyka: preeklampsja 1:24; reszta:niskie 😍08.12.25 •II prenatalne - D 🩵
    age.png
  • Kirby Autorytet
    Postów: 327 511

    Wysłany: 12 lipca 2025, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Ja dziś mam trochę gorszy dzień. Siódmy dzień brania progesteronu. Nie wiem czy też tak macie, ale ja czuję jak podczas jego brania objawy się nasilają. Czat gpt mówi, że od 5 do 10 dnia brania progesteronu objawy są najmocniejsze, a potem jak spadają to często biało, a jak rosną to może ciąża.

    Mam kryzys jakoś. Czuję mdłości, zawroty, ból piersi, jajników, senność. Męczę się trochę, a to jak zawsze zapewne progesteron. Ja jakoś mocno reaguję na hormony. Dopiero 22 dc. Staram się zapomnieć, że czekam na testowanie, ale łatwej byłoby zapomnieć nie łykając proga i czując się normalnie 😁

    Ja też dziś 7 dzień z progiem i o dziwo nie mam takich objawów jak miałam bez proga, prawie nie czuję pms, zero bólu piersi i mdłości więc szok. Jedyne co to zmęczenie i czuje jajniki. Testujesz w środę?

    MoniaB lubi tę wiadomość

    Starania od 07.2024
    💁‍♂️✅

    03.25 Hashimoto 👨‍⚕️
    04.25 ANA9 ➡️ PPJ (ANA23) ⚠️
    06.25 biopsja endometrium ⚠️ ➡️ antybiotyk
    08.25 ferrytyna ⬇️ suplementacja
    09.25 drożność z lipiodolem ✅
    24.10.25 ⏸️🥹
    25.10.25 β-hCG - 29,8 mlU/ml
    27.10.25 β-hCG - 98,0 mlU/ml
    30.10.25 β-hCG - 418,7 mlU/ml
    07.11.25 β-hCG - 11621,8 mlU/ml

    💊 Pueria Uno, Letrox 25, Ultragestan

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17178 23900

    Wysłany: 12 lipca 2025, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2025, 08:25

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 12 lipca 2025, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam wyniki. Niestety prolaktyna 630

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Lianaa Autorytet
    Postów: 643 919

    Wysłany: 12 lipca 2025, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PA wrote:
    Też mam wyniki. Niestety prolaktyna 630

    630?? Kurczę 😔 nie wiem co napisać, przykro mi bardzo, ehh... Co planujesz zrobić w następnym etapie?

    👩🏼‍💼31 🤵🏽 28 🗓️4 CS

    18.08.25 ⏸️ 🤫🙏🙌
    •Utrogestan - plamienie w 7HBD


    21.08.25 •BETA 1488
    10.09.25 • 7+1 HBD 10,6mm z ❤️ 🪲
    24.09.25 • 9+2 HBD 2,7 cm 🦐 172 ❤️
    13.10.25• I prenki: ryzyka: preeklampsja 1:24; reszta:niskie 😍08.12.25 •II prenatalne - D 🩵
    age.png
  • MMM123 Autorytet
    Postów: 304 774

    Wysłany: 12 lipca 2025, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Calliem mozliwe no to wlasnie progesteron w glownej mierze odpowiada za objawy ciazowe

    Właśnie ten temat też mnie ciekawił, bo nigdy w fazie lutealnej nie miałam specjalnie objawów. Zarówno w cyklach naturalnych jak i z dodatkowym progesteronem. Żadnych bólów piersi dosłownie nic. A w dwóch ciazach biochemicznych od 10 dnia po owulacji czułam że coś jest na rzeczy (chociaż w pierwszej bardziej niż w drugiej).

    Starania 02.2024
    Na poważnie od 11.2024
    01.2025 beta 20 💔
    03.2025 HyFoSy-prawy jajowod drożny, lewy udrozniono
    04.2025 wyniki biopsji-duże przewlekle zapalenie endometrium
    (Leczenie antybiotykami)
    AMH 1.98

    Ilość plemników 91 mln
    Koncentracja 45.5 mln/ml
    Ruch PR 0.2%, ruch PS 14.29% NP 20.61%
    Morfologia 4%
    Suplementacja TenFertil ON
  • Lianaa Autorytet
    Postów: 643 919

    Wysłany: 12 lipca 2025, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Dobra u mnie jasna sprawa:
    Progesteron 0.34 ng/ml
    Estradiol 42.5

    Czyli definitywnie bezowulacyjny, magia się tu nie zadzieje ;) temperatura nie kłamała. Mehh nie jestem zaskoczona ale wiadomo że bym wolała inny wynik.

    Reszta:
    TSH 1.9
    Żelazo 26.9
    Ferrytyna 24.5 😬
    Wit D 36.6
    Kwas foliowy 11
    B12 366

    Ostatnimi czasy jakoś trochę odpuściłam suplementację no i niestety to widać. Muszę się zabrać z powrotem zwłaszcza za tą ferrytynę i wit D. Przynajmniej jest jakiś plan ;)

    😞 ściskam! Widzę w stopce, ile już ogarniasz rzeczy i mam nadzieję, że los będzie dla ciebie łaskawszy w następnym cyklu. Trzymam kciuki ❤️


    Ja dopiero rozkręcam się z suplementacją, to nie wiem jakie wyniki miałabym bez niej 🫠

    cysterka95, S_va_88 lubią tę wiadomość

    👩🏼‍💼31 🤵🏽 28 🗓️4 CS

    18.08.25 ⏸️ 🤫🙏🙌
    •Utrogestan - plamienie w 7HBD


    21.08.25 •BETA 1488
    10.09.25 • 7+1 HBD 10,6mm z ❤️ 🪲
    24.09.25 • 9+2 HBD 2,7 cm 🦐 172 ❤️
    13.10.25• I prenki: ryzyka: preeklampsja 1:24; reszta:niskie 😍08.12.25 •II prenatalne - D 🩵
    age.png
  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 12 lipca 2025, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM123 wrote:
    Mi się wydaje na podstawie obserwacji, że akurat u nas jednak co dwa dni nie zdało egzaminu. Znaczy byłoby ok gdyby ustrzelić dzień przed owulacja, a właśnie co dwa dni przeważnie ten dzień był pominięty. Plemnik ma największą zdolność zapłodnienia 12-24 godziny po ejakulacji potem ta zdolność spada. Po 48 godzinach już bradzo mocno. Wydaje mi się że o ile dysponujemy nie najmnjejsza liczba plemnikow to nie są one specjalnie szybkie i żywotne :) dodatkowo dzień przed owulacja mam bardzo dobry śluz, ale w dzień owulacji już znacznie gorszy i mniej więc on już nie sprzyja transportowi plemników. Tak że myślę że to nie przypadek że akurat w takich cyklach się nam udało :) ale co para to inne warunki. W idealnych co dwa dni w zupełności wystarczy, ale przy jakichś odchyleniach warto pokombinować

    Bardzo podoba mi się twój komentarz , myślę że to prawda.

    Ja też mam śluz płodny przed owulacją a potem jest gorszy w owulację i też myślę że plemniki najlepiej zapładniają przez jeden dzień, a nie trzy jak to wszystko mówią - to chyba z warunki są doskonale

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ