X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudnie! Mocne kciuki za nudną ciążę.

    Reni lubi tę wiadomość

  • sandzu Debiutantka
    Postów: 8 8

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Naturalnie.

    Zbieraliśmy kase na adopcje zarodka lub komórki, bo lekarze nie dawali mam żadnych szans.

    Reni od serca Gratulacje ♥ nareszcie Wam się udało :*
    Teraz spokojnych 9 miesięcy :)

    Czekałam kiedy napiszesz taką wiadomość ,długo czekałam
    myślę ze mnie kojarzysz z tego czasu jak ten wątek dawał czadu ...nick nie ten sam ale da się skojarzyć ;)

    Reni, kapturnica lubią tę wiadomość

    „Poczęcie Dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka, a Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.”

    jestem i stara i nowa na forum :)
  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajrzałam tu po długiej nieobecności i odrazu taka niespodzianka:D Reni serdecznie gratuluję i życzę dużo zdrówka dla Was!!!

    Reni lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz najgorsze przede mną..czy się utrzyma

    za gratki podziękuję później jeśli pozwolicie chytryke.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2018, 13:00

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • krukania Znajoma
    Postów: 29 14

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni, Wielkie GRATULACJE!!!
    Nigdy nie postuje ale sledze forum od kilku miesiecy i dzis po raz pierwszy poczulam ze musze sie odezwac zeby Ci pogratulowac z calego serca i zyczyc spokojnych 9 miesiecy.
    Twoja ciaza to nadzieja dla nas wczystkich starajacych sie:)

    Reni, Madzia02 lubią tę wiadomość

    2018- ziola/ suplementy
    4 IUI 2017, 3 cykle z Clomid 2017
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandzu wrote:
    myślę ze mnie kojarzysz z tego czasu jak ten wątek dawał czadu ...nick nie ten sam ale da się skojarzyć ;)

    jakaś podpowiedź?

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • krukania Znajoma
    Postów: 29 14

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni, zdradz prosze czy bralas jakies suplementy? Czy robilas cos innego, moze specjalnego? w czasie tego szczesliwego cyklu?

    Reni, Bea77_2 lubią tę wiadomość

    2018- ziola/ suplementy
    4 IUI 2017, 3 cykle z Clomid 2017
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krukania
    nie robiłam nic
    piłam hektolitry coli, żarłam paluszki i inne badziew, zero suplementów
    chociaż może...ostatnio mniej się denerwowałam, na wiele rzeczy miałam poprosty wyebane. Na zasadzie bored041.gif

    gdzieś tam z tyłu głowy w okolicy @ człowiek o tym myślał, ale przestałam śledzić wykresy, fora itp bo przygotowywałam się do adopcji komórki, organizowałam kase.
    Nie wiem, może to jest właśnie to co nazywają odpuszczeniem?? nie mam pojęcia.
    Dla mnie to po prostu cud.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2018, 15:02

    krukania, Bea77_2, Dana721, Zuza6, MoBo, Madzia02, Lorella lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • krukania Znajoma
    Postów: 29 14

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni,
    dzieki za odpowiedz, ja niestety nie potrafie tak wyluzowac... choc z miesiaca na miesiac obiecuje sobie ze juz odpuszczam, a po chwili znow wyciagam termometr , ziola, testy owulacyjne, i zaczynam jazde od poczatku.... :) Jakos nie potrafie sie poddac i ciagle licze na cud.

    2018- ziola/ suplementy
    4 IUI 2017, 3 cykle z Clomid 2017
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak

    ale jak się słyszy od 4 lekarzy, że nic z tego nie będzie i szkoda czasu, że tylko AK lub AZ pozostaje, to człowiek nie ma wyjścia
    Ciężko jest się z tym pogodzić, ale trzeba :-(
    i albo można iść karmić gołębie w parku i rozczulać się nad sobą pociągając z gwinta marne wino, albo zająć się czymś pożytecznym, chociażby zacząć żyć.
    Ja 5 lat zmarnowałam na termometry, owulacje, badania, grzebanie w wedżajnie, przesiadywanie w klinikach itd. 5 lat zleciało na odmawianiu sobie wielu rzeczy, że uzbierać na te cholerne kliniki.

    krukania, Bea77_2, Dana721, Znowu.ta.kryska, sandzu, Kitty.Noir lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • krukania Znajoma
    Postów: 29 14

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni, zgadzam sie ze ciezko sie z tym pogodzic jak sami lekarze twierdza ze nic z tego nie bedzie ale jest chyba jeszcze trudniej jak Wszystkie wyniki sa IDEALNE a nawet lepsze jak ustalone normy I NIC SIE NIE DZIEJE. Niemniej jednak, podziwiam Cie za wytrwalosc i samozaparcie przez te 5 lat! I tak jak wczesniej wspomnialam dalas mi nadzieje na cud.

    2018- ziola/ suplementy
    4 IUI 2017, 3 cykle z Clomid 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 20:14

    Dana721 lubi tę wiadomość

  • krukania Znajoma
    Postów: 29 14

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77_2 wrote:
    Ja właśnie dziś usłyszałam kolejny raz od lekarza, że bardzo późno dla mnie na macierzyństwo bo mam już prawie 41 lat....

    Bea77_2, Ja natomaist rok temu, jak tez mialam prawie 41 lat, uslyszalam ze w moim wieku to tylko IVF jest rekomendowane pomimo ze wszystkie wyniki mialam ponad przecietna w porownaniu z paniami w moim wieku... Malo tego, pani doktor dorzucila, tak mimo chodem, ze jak skoncze 42 lata to moich jajeczek nie bedzie w stanie uzyc bo beda za stare! wiec mysle ze niestety, ale wiekszosc lekarzy liczy na szybki zarobek... Ostatnio zastanawiam sie nad napro ale okazuje sie ze to tez kosztuje :(
    Najlepiej jest wyluzowac, tylko ze latwiej powiedziec jak zrobic...

    Zuza6 lubi tę wiadomość

    2018- ziola/ suplementy
    4 IUI 2017, 3 cykle z Clomid 2017
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    Hej dziewczyny, dopisuję się do starających 35+ :)
    Mam 39 lat, 2 dzieciaczków - 17 i 13 lat i zachciało nam się na stare katar malucha

    katar malucha? chytryke.gif a nie wolisz bez kataru?

    Iga66 lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    katar malucha? chytryke.gif a nie wolisz bez kataru?

    Coś mi źle wpisało :) * lata, na stare lata
    A malucha to nawet z katarem chetnie przyjmę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2018, 21:06

    Reni, kapturnica lubią tę wiadomość

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • sandzu Debiutantka
    Postów: 8 8

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    jakaś podpowiedź?
    Reni poprzedni nick to SAMIRA :)

    Ulas, Madzia02 lubią tę wiadomość

    „Poczęcie Dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka, a Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.”

    jestem i stara i nowa na forum :)
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo masz wieki całe

    mów co u Ciebie?

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krukania wrote:
    Bea77_2 wrote:
    Ja właśnie dziś usłyszałam kolejny raz od lekarza, że bardzo późno dla mnie na macierzyństwo bo mam już prawie 41 lat....

    Bea77_2, Ja natomaist rok temu, jak tez mialam prawie 41 lat, uslyszalam ze w moim wieku to tylko IVF jest rekomendowane pomimo ze wszystkie wyniki mialam ponad przecietna w porownaniu z paniami w moim wieku... Malo tego, pani doktor dorzucila, tak mimo chodem, ze jak skoncze 42 lata to moich jajeczek nie bedzie w stanie uzyc bo beda za stare! wiec mysle ze niestety, ale wiekszosc lekarzy liczy na szybki zarobek... Ostatnio zastanawiam sie nad napro ale okazuje sie ze to tez kosztuje :(
    Najlepiej jest wyluzowac, tylko ze latwiej powiedziec jak zrobic...

    Ja w podobnym wieku jestem i też słyszę, że IVF i szanse marne 10-15% na ciążę.. mam podobne wrażenie, że lekarze żerują na nas .. ciężko mi się pogodzić z bezpłodnością.. mój facet mówi że świruję..staram się go namówić na adopcję dziecka .. może wtedy psychika odpuści i stanie się przy okazji naturalny cud :)

    krukania lubi tę wiadomość

  • krukania Znajoma
    Postów: 29 14

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza6 wrote:
    ciężko mi się pogodzić z bezpłodnością.. mój facet mówi że świruję..staram się go namówić na adopcję dziecka .. może wtedy psychika odpuści i stanie się przy okazji naturalny cud :)

    Zuza6, Ja tez nie potrafie sie pogodzic z tym ze nie moge zajsc w ciaze, a jest to tym gorsze uczucie ze wszyscy wokol mnie nie maja z tym problemu, nawet te w moim wieku ktore zaczely sie starac razem ze mna juz dawno porodzily... a ja wciaz nie...Ja tez rozwazalam adopcje przez kilka miesiecy ale niestety moj maz mial z tym problem; chociaz szczerze powiedziawszy to ja tez nie bylam do konca przekonana czy chce isc ta droga...Rozwazam teraz Napro a w miedzy czasie powracam do kuracji ziolami i roznego rodzaju detoxami i suplementami. Polecam ciekawa strone:

    http://natural-fertility-info.com


    Zuza6 lubi tę wiadomość

    2018- ziola/ suplementy
    4 IUI 2017, 3 cykle z Clomid 2017
  • krukania Znajoma
    Postów: 29 14

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, i jeszcze chce dodac ze na tej stronie http://natural-fertility-info.com jest mnostwo informacji o ziolach i suplementach, niemniej jednak proponuje zaczac od czytania nastepujacych artykulow:

    http://natural-fertility-info.com/prepare-for-conception
    http://natural-fertility-info.com/increase-egg-health

    Sa to dwie terapie polecane kobietom po 40, a caly artykul o ciazy po 40 mozna przeczytac tu

    http://natural-fertility-info.com/preparing-for-conception-over-40.html?utm_source=Pages-Posts&utm_medium=banner&utm_content=over-40&utm_campaign=NFI-Ads

    Zuza6 lubi tę wiadomość

    2018- ziola/ suplementy
    4 IUI 2017, 3 cykle z Clomid 2017
‹‹ 13854 13855 13856 13857 13858 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ