Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rok temu też to słyszałam...
    Mega wrote:
    kiedyś sie skończy, oby szybko

    Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    Oj, wiesz, niektore po poltora roku bezowocnych staran i z perspektywa laparoskopii w pelnej narkozie w pakiecie z HSG sa spokojne jak kwiat lotosu (czy jak to tam szlo z tym zen).
    nie rozumiem Twojej nawracającej histerii...
    po pierwsze - pod narkozą - to pakiet laparoskopii diagnostycznej z histeroskopią, a nie z HSG - to różnica...
    po drugie - jak tak panicznie - nie wiedzieć czemu - boisz się narkozy i kilku dziurek w ciele - kosztem świętego spokoju, badania i braku bólu - to po cholerę wybierasz taką opcję? Przecież możesz pójść i na żywca zrobić sobie samo HSG.
    Do in vitro czy inseminacji samo HSG wystarczy - no chyba, że badanie wyjdzie źle - to wtedy robi się laparo...

    Ja wolałam zrobić to od razu w pakiecie - ale skoro tak bardzo się boisz - to zrób samo HSG...

    Simba, nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, malgos741, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    rok temu też to słyszałam...
    Reni!!!! Nie siej zamętu

    Mango lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no co? nie ma co się oszukiwać co miesiąc i pocieszać..
    mnie osobiście takie pocieszenia denerwuję
    nie udało się w tym może uda się w innym ale nie ma co się rozczulać, bo do niczego dobrego nie prowadzi..
    na każdego przyjdzie pora.. tak jak na Telesfora ;-)
    Polar twarda babka jest chwilowo zbłądziła :-)
    Mega wrote:
    Reni!!!! Nie siej zamętu

    Simba, Mega, caffe, nick nieaktualny, mysza1975, malgos741 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczerze ? jakbym miała możliwość wolałabym laparo w narkozie niż te 5 min hsg
    Bozia3 wrote:
    nie rozumiem Twojej nawracającej histerii...
    po pierwsze - pod narkozą - to pakiet laparoskopii diagnostycznej z histeroskopią, a nie z HSG - to różnica...
    po drugie - jak tak panicznie - nie wiedzieć czemu - boisz się narkozy i kilku dziurek w ciele - kosztem świętego spokoju, badania i braku bólu - to po cholerę wybierasz taką opcję? Przecież możesz pójść i na żywca zrobić sobie samo HSG.
    Do in vitro czy inseminacji samo HSG wystarczy - no chyba, że badanie wyjdzie źle - to wtedy robi się laparo...

    Ja wolałam zrobić to od razu w pakiecie - ale skoro tak bardzo się boisz - to zrób samo HSG...

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka - nie przytyłaś dużo, jeśli będziesz karmic piersią - to szybko do siebie wrócisz...masz piękne ciało - nie masz skłonności do tycia - zdrowo się odżywiasz...wszystko wróci do normy....
    na imprezy przez pierwsze pół roku nie będziesz mieć siły i ochoty - będziesz piekielnie zmęczona i skupiona na dziecku - ale to będzie fajny czas....:)
    a potem wszystko wróci do normy - zobaczysz....nawet imprezy ostre są możliwe - oby jakiś dorosły jeden był przytomny i pilnował dzieci/dziecko...nie zawsze to musisz być Ty - można się dogadać z mamą czy znajomymi - nie jest tak źle...:)
    Wszystko wróci do normy - a ewentualne mankamenty niewielkie urody zrekompensuje Ci Dziecko..:)

    Reni, EwaT, nick nieaktualny, Simba, Mega, iwcia77, caffe, nick nieaktualny, Bursztyn, mysza1975, nick nieaktualny, malgos741, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    szczerze ? jakbym miała możliwość wolałabym laparo w narkozie niż te 5 min hsg
    też wolałam - ale jak ktoś ma schizy od perspektywy laparo i narkozy - to niech cierpi 5 minut na HSG..

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    no co? nie ma co się oszukiwać co miesiąc i pocieszać..
    mnie osobiście takie pocieszenia denerwuję
    nie udało się w tym może uda się w innym ale nie ma co się rozczulać, bo do niczego dobrego nie prowadzi..
    na każdego przyjdzie pora.. tak jak na Telesfora ;-)
    Polar twarda babka jest chwilowo zbłądziła :-)
    Te 5 dni plus objawy w pakiecie mnie zmylily:-)

    Reni, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale chyba do meopauzy nie bede sie juz łudzila! Taka jestem twarda z mięciutkim futerkiem:-)

    malgos741 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    nie rozumiem Twojej nawracającej histerii...
    po pierwsze - pod narkozą - to pakiet laparoskopii diagnostycznej z histeroskopią, a nie z HSG - to różnica...
    po drugie - jak tak panicznie - nie wiedzieć czemu - boisz się narkozy i kilku dziurek w ciele - kosztem świętego spokoju, badania i braku bólu - to po cholerę wybierasz taką opcję? Przecież możesz pójść i na żywca zrobić sobie samo HSG.
    Do in vitro czy inseminacji samo HSG wystarczy - no chyba, że badanie wyjdzie źle - to wtedy robi się laparo...

    Ja wolałam zrobić to od razu w pakiecie - ale skoro tak bardzo się boisz - to zrób samo HSG...
    Schizy mam i bede miec, tak juz jestem skonstruowana. Poza tym dzieki za info, juz wiem, co to za skrot, ktorego nie moglam zapamietac: histeroskopia mianowicie jako numer 3 do opisanego przez mnie pakietu. Dalej: skoro dostalam taka propozycje, to ja biore, tylko ze w strachu i nerwach, ale prawa do tego chyba nie mozecie mi odmowic? Oznajmiam uczciwie, ze bede stekac i kwekac do samego zabiegu, a jak wyjdzie zle, to jeszcze dlugo po nim.

    Mango lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    Schizy mam i bede miec, tak juz jestem skonstruowana. Poza tym dzieki za info, juz wiem, co to za skrot, ktorego nie moglam zapamietac: histeroskopia mianowicie jako numer 3 do opisanego przez mnie pakietu. Dalej: skoro dostalam taka propozycje, to ja biore, tylko ze w strachu i nerwach, ale prawa do tego chyba nie mozecie mi odmowic? Oznajmiam uczciwie, ze bede stekac i kwekac do samego zabiegu, a jak wyjdzie zle, to jeszcze dlugo po nim.
    Bozia to twarda sztuka. Ja uwazam ze kazdy zabieg jest stresujacy i trzesawka sie wlacza, czasami dochodzi sraczka.

    nick nieaktualny, Mega, Bozia3, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Bozia to twarda sztuka. Ja uwazam ze kazdy zabieg jest stresujacy i trzesawka sie wlacza, czasami dochodzi sraczka.
    A ja mieczak jestem niebanalny, mdleje przy zwyklym pobieraniu krwi. Ktos musi byc miekki, zeby inny ktos mogl byc twardy. ;-)

    Mega, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    Schizy mam i bede miec, tak juz jestem skonstruowana. Poza tym dzieki za info, juz wiem, co to za skrot, ktorego nie moglam zapamietac: histeroskopia mianowicie jako numer 3 do opisanego przez mnie pakietu. Dalej: skoro dostalam taka propozycje, to ja biore, tylko ze w strachu i nerwach, ale prawa do tego chyba nie mozecie mi odmowic? Oznajmiam uczciwie, ze bede stekac i kwekac do samego zabiegu, a jak wyjdzie zle, to jeszcze dlugo po nim.

    Oby nie wyszło Ci złe, bo wtedy nie budzą Cie z narkozy dopóki nie urodzisz. No bo tak: pobranie jajek w IVF - bol. Czekanie: stres. Ciąża: bol + stres. Poród: wiadomo.
    W najlepszym przypadku wzbudza Cie z narkozy za półtora roku.

    Mega, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, Bursztyn, mysza1975, malgos741, Bliska 77, Mango lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Oby nie wyszło Ci złe, bo wtedy nie budzą Cie z narkozy dopóki nie urodzisz. No bo tak: pobranie jajek w IVF - bol. Czekanie: stres. Ciąża: bol + stres. Poród: wiadomo.
    W najlepszym przypadku wzbudza Cie z narkozy za półtora roku.
    Ciaza na spiocha?

    Reni, nick nieaktualny, Simba, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Oby nie wyszło Ci złe, bo wtedy nie budzą Cie z narkozy dopóki nie urodzisz. No bo tak: pobranie jajek w IVF - bol. Czekanie: stres. Ciąża: bol + stres. Poród: wiadomo.
    W najlepszym przypadku wzbudza Cie z narkozy za półtora roku.
    Przeciez mowie, ze bede stekac i kwekac. Uczciwa jestem, nie owijam w bawelne. Przyszlam do Was pojeczec w przerwach miedzy tarzaniem sie ze smiechu, bo jak juz Wam tu na poczatku przyslodzilam, wesola grupka jestescie.

    Mega, Mango lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Ciaza na spiocha?
    Chcialam polubic i sie na to zapisac, ale przypomnialam sobie, ze zwykle budze sie w polowie gry wstepnej! ;-)

    nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście, że masz prawo stękać...
    chodzi o to, że bez sensu odwlekasz to co nieuniknione
    pyska_ta wrote:
    Schizy mam i bede miec, tak juz jestem skonstruowana. Oznajmiam uczciwie, ze bede stekac i kwekac do samego zabiegu, a jak wyjdzie zle, to jeszcze dlugo po nim.

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    oczywiście, że masz prawo stękać...
    chodzi o to, że bez sensu odwlekasz to co nieuniknione
    Nie krzycz, ide grzecznie za pare dni, termin wpisany w kalendarz, no!

    Reni, Mega lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poproszę i dwa razy na wynos
    polarmiś wrote:
    Ciaza na spiocha?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, Mega, iwcia77, Bursztyn lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    Nie krzycz, ide grzecznie za pare dni, termin wpisany w kalendarz, no!
    Pytanie do Ciebie i Bozi a co zrobic by dostac skierowanie na ten zabieg?

    Mega, Mango lubią tę wiadomość

‹‹ 3176 3177 3178 3179 3180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ