Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 27 września 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Mega, ten kto wymyślił szpilki nienawidził kobiet i tyle :-P

    I pomyśleć, ze na poczatku tylko faceci nosili obcasy, ale oni są za mądrzy żeby nosić cos co utrudnia chodzenie...:-(
    no nie mów, jak sie jest wypoczętym i w formie to szpilki zdecydowanie dodają urody :)

    BISCA, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka, siostro astralna, niech Ci sie zyczenia spelnia!
    Laski, dziekuje za zyczenia, dzien dzis deszczowy, ale bardzo mily. A wczorajszy koncert... Miodzio!
    Milego dnia! :-)

    EwaT, kapturnica, nick nieaktualny, ania.g, Mega, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 27 września 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ewka, siostro astralna, niech Ci sie zyczenia spelnia!
    Laski, dziekuje za zyczenia, dzien dzis deszczowy, ale bardzo mily. A wczorajszy koncert... Miodzio!
    Milego dnia! :-)
    Tobie też Pusurze, dużo szczęścia i miłości w powiekszonej rodzince ! buzka

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 27 września 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzen bry wszystkim...Heh dopiero sie z wyra zsunelam ;) Jedyna korzysc z braku malucha ;)

    Pusur happy birthday wszystkiego co sobie tam zamarzysz i czego pragneisz :)

    nick nieaktualny, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ja mam 175 cm rozmiar bura 41 Moj malz ma 187cm i 44rozmiar..,.i tak czasem zastanawiam sie ile mlody osiagnie jak dorosnie....Obawiam sie onoszenie butow kajakow heh
    Mordo moja :-) to my prawie bliźniaczki :-D ja mam 180cm, but rozmiar 42. Mąż ma 183 i buty 43. Za to Młoda ma 3 lata i 4 msc, a ma wymiary 5, 6 latki ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 11:08

    kapturnica, nick nieaktualny, Mega, Elfik, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, Pusurku wszystkie najlepszego, zdrowka, szybkiej kolejnej ciąży, tym razem z dziewczynką, radości i wspaniałych rodzin :-) spełnienia marzeń dziewczyny <3

    kapturnica, nick nieaktualny, EwaT, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zaraz wybawamy z Młodą do lekarza. Znowu noc w plecy, kaszle straszliwie i goraczkowala w nocy. Dziś kupimy nebulizator

    Mega lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 27 września 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Mordo moja :-) to my prawie bliźniaczki :-D ja mam 180cm, but rozmiar 42. Mąż ma 183 i buty 43. Za to Młoda ma 3 lata i 4 msc, a ma wymiary 5, 6 latki ;-)
    Haaa a widzisz to tez patrzysz na mniejszxych z gory ;D hły hły..No to szykuj sie ,ze cotrka tez bedzie wielkoludem :)

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 27 września 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    u nas sprawa jest taka, ze ja cale zycie dozuje rodzinie emocje ;) nie mozna zbyt wiele na nich zrzucac, pamietam, ze jako gowniarz bardziej denerwowalam sie tym, ze musze o pale w szkole rodzicom powiedziec (zmartwic, nie to, ze mnie bili czy cos), niz samym faktem otrzymania zlej oceny..

    ciezko to wytlumaczyc- oni sie po prostu za bardzo przejmuja.. jakby sie cos zlego dzialo, to oprocz radzenia sobie z ta sytuacja musialabym jeszcze ich pocieszac, a tego nie ogarne.. w skrocie, wygodniej mi swiat na swoich barkach trrzymac, bo jak ktos z boku pomaga to czesto mimo dobrych checi zamiast pomagac- zaklóca rownowage.. taka o, o Zosia samosia..
    Na szczescie luby mniej wiecej popiera moj tok myslenia..

    Jak ja to rozumiem! Mam dokladnie tak samo. To, ze ktos z najblizszych sie o mnie martwi mnie zadrecza. A Ty jeszcze jestes tak daleko od rodziny, to tym bardziej wyobraznia bedzie u nich dzialac

    Mega, paszczakin, moremi lubią tę wiadomość

  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 27 września 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa i Pusur, wszystkiego naj, naj i spełnienia marzeń :) :) :)

    nick nieaktualny, ania.g, EwaT lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 27 września 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry

    Ewka i Pusur :)
    birthday001.gif

    kapturnica, Simba, nick nieaktualny, ania.g, EwaT, nick nieaktualny, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 27 września 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, jezeli wczoraj mialabys zagniezdzenie (bo sluz z krwia), to test pozytyw nie wyjdzie Ci nastepnego dnia :)

    EwaT, moremi lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 27 września 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Laseczki

    Pusur i Andzej, nic oryginalnego nie wymyślę - szczęścia, miłości, zdrowia i niech Wam sie spełni to o czym marzycie <3

    nick nieaktualny, EwaT, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa,Pusurek Wszystkiego Najlepszego,Zrówka,Pociechy Z Mężów i z dziecków :)Spełnienia Marzeń Tych dużych i tych maleńkich <3
    Ewa no jeszcze takiej ładnej córeczki ze snu :)

    EwaT, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 27 września 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Dzien dobry

    Ewka i Pusur :)
    birthday001.gif
    Egzakli :)

    Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 27 września 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uaktualniłam brzuch. Kto wie ile jeszcze zdążę w dwupaku pochodzić.

    Simba, kapturnica, Bursztyn, Mega, EwaT, nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, mandragora, nick nieaktualny, Bozia3, caffe, Aasiula, BISCA, iwcia77, moremi, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 27 września 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Uaktualniłam brzuch. Kto wie ile jeszcze zdążę w dwupaku pochodzić.
    Ania zarabisty :) i elegancka piłka ci faktycznie urosła - bioderka i żeberka chudziutkie jak ta lala :)
    Ja tez mam nadzieje, ze u mnie ta formuła zostanie

    ania.g, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 27 września 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde czy mój brzuch nie jest przypadkiem za mały? :-/

    Elfik, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 27 września 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Kurde czy mój brzuch nie jest przypadkiem za mały? :-/
    Widok z lotu ptaka nie wiele mi mówi. Może jak wstawisz bokiem. Ale wczoraj w tv widziałam zdjęcie laski z czworaczkami w środku i wcale ogromnego nie miała.
    Poza tym u mnie to końcówka a Ty jesteś troszkę za połową.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 12:22

    Elfik, Simba, Lucky, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 27 września 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania śliczna piłeczka :D

    ania.g, Elfik, Iwone, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
‹‹ 4658 4659 4660 4661 4662 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ