Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 27 września 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur tobie tez wszystkiego najlepszego!

    Elfik, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 27 września 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to dzien dobry :) córa kaszle aż ściany dudnia :(
    Imprezka wczorajsza udana -popilam, pojadłam i potanczylam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 09:29

    nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 27 września 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, tak się wzruszyłam, że krew mnie zalała...;-)
    Nowy cykl czas zacząć..

    Jak rzekła rdza do rdzy - Poloneza czas zacząć...

    Przypomnijcie mi, w pary to się łączylyscie ze wzgledu na dzień cyklu czy owulacji?:-)

    Młodą wczoraj zabrała z przedszkola babcia.. Pomimo, ze caly wieczór pracowalam, a może właśnie dlatego i nikt mi nie przeszkadzal mam świetny humor..
    Na skutek uprowadzenia dzidzia przez babcię również się wyspalam...młoda dalej u babci, a ja czuje się dziesięć lat młodsza...

    Kufa, w dupe z eliksirami,zeby czuć się dobrze trzeba mieć czas dla siebie i się wysypiac...
    "Tylko" tyle:-) :-) :-) :-) :-)
    Czego wam kobietki życzę z całego serca:-)

    Aasiula, Mega, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 27 września 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    A tak w ogóle to dzien dobry :) córa kaszle aż ściany dudnia :(
    Imprezka wczorajsza udana -popilam, popadłam i potanczylam...

    Mega, z z kim popadlaś i czy dzieci z tego będą?;-)

    Mega, kapturnica, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 27 września 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisca, gratuluje, to juz jesteś jedna nogą, a właściwie jajnikiem, na in vitro..
    Zdawaj relacje na bieżąco, może się skuszę?:-)

    BISCA, Aasiula, Mega, kapturnica, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 27 września 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubie tak pisać sama ze sobą
    całe forum moje! Tylko moje!:-) :-) :-) :-)

    A serio to pewnie wszystkie na plaży...

    Mega, kapturnica, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 27 września 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurku i Ewo, wszystkiego najlepszego. Spełnienia marzeń <3

    Elfik, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 27 września 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leżę, bolą mnie nóżki, odzwyczailam sie od szpilek niestety a wczoraj je założyłam i taki efekt...

    Elfik, kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 27 września 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Jak dobrze się nigdzie nie spieszyć i popijać kawkę w spokoju :)
    Miłego weekendu.

    Mega, Elfik lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 27 września 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry Elfik, koniec imprezy, juz nie jestes sama ;-) Witam sie w sobotni poranek.
    Oczywiscie, bede donosila na biezaco o wszystkich etapach.

    Ewa, Pusurek, zycze Wam przede wszystkim, zebyscie byly szczessliwe, zeby wasze macierzynstwo przynioslo Wam radosc, dume i spelnienie. realizacji wszystkich, nawet najskrytszych marzen.

    Reszcie milej soboty :-) :-) :-)

    Mega, Elfik, EwaT, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 27 września 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszyscy chrapia, może ja tez przymkne oko....

    Elfik, kapturnica lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 27 września 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Mega, z z kim popadlaś i czy dzieci z tego będą?;-)
    Niestety z nikim, zatamponowalam sie ;)

    Elfik, kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 27 września 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    U mnie wszyscy chrapia, może ja tez przymkne oko....

    A pewnie, sen sprzyja urodzie:-)
    I wszystkiemu innemu:-) :-) :-)

    Mega, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 27 września 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    dziewczyny kiedy mozna dziecko zacząć przyzwyczajać do łyżeczki?
    W każdej chwili :)

    nick nieaktualny, kapturnica lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 27 września 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego Jubilatkom :)

    EwaT, nick nieaktualny, kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 27 września 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek babeczki :)
    Ja dzisiaj ze świezym spojrzeniem i pełna optymizmu :)
    6 km zrobione z kijami ;D ,prysznic wziety ,świeżynka dosłownie
    Teraz szybko na zakupy ,robie dzisiaj zupkę tajska dla siebie i młodego a dla małza kapucha z biała po bawarsku :O
    Piękny dzień dzisiaj !!!
    Jubilatkom jeszcze raz wszystkiego naj ,spełnienia marzeń czterolistna-koniczyna.gif

    nick nieaktualny, Mega, kapturnica, Parka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość


  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 27 września 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurku Ewa sto lat!
    Witam się i zakopuje się z powrotem w kołdrę. Brrr jaki z tyłka dzień. Miłego dnia dziewczyny :)

    EwaT, nick nieaktualny, Mega, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 27 września 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie kawa, zrobiłam test-negatyw, czyli przestaje brac lutke z nadzieja na okres

    nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, Mega, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 27 września 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Dzień doberek babeczki :)
    Ja dzisiaj ze świezym spojrzeniem i pełna optymizmu :)
    6 km zrobione z kijami ;D ,prysznic wziety ,świeżynka dosłownie
    Teraz szybko na zakupy ,robie dzisiaj zupkę tajska dla siebie i młodego a dla małza kapucha z biała po bawarsku :O
    Piękny dzień dzisiaj !!!
    Jubilatkom jeszcze raz wszystkiego naj ,spełnienia marzeń czterolistna-koniczyna.gif

    Aasiula, gdzie kijkujesz?
    Aleś ty usportowiona :-)

    A możesz wrzucić przepis na zupie do przepisów, ja mam super przepis, ale za dużo składników i potem mi gniją niewykorzystane :-)

    Widzę gdanszczanko, ze i u ciebie słonko świeci :-)
    Kupilas młodemu 4 pidżamy? Ja myslalam, ze młoda ma za dużo ciuchow na jeden rozmiar, ale nie jestem jedyna, jupi!

    Mega, kapturnica, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 27 września 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega, ten kto wymyślił szpilki nienawidził kobiet i tyle :-P

    I pomyśleć, ze na poczatku tylko faceci nosili obcasy, ale oni są za mądrzy żeby nosić cos co utrudnia chodzenie...:-(

    Mega, kapturnica, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

‹‹ 4657 4658 4659 4660 4661 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ