Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 30 września 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam kanapki z jajkiem ale mam krem z dyni chuop właśnie podał..
    może być?

    iwcia77, Bursztyn, ania.g, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    oj baby musicie byc takie babskie?
    Bursztyn chciał sie tylko uzewnętrznic a wy od razu rwiecie włosy
    to powinno wyglądać tak:
    Bursztyn: widziałam przejebany poród, zmieniłam zdanie, mam w dupie macierzyństwo, wole hodować króliki
    forum: ok, belgijskie czy miniaturki?
    i po dyskusji..

    PS: mandra przesadziłaś
    polarkowi też odjebało
    ciekawe która bedzie nastepna
    Tja, ktoras powie, ze belgijskie szybko lysieja, a najlepsze sa angory i afera gotowa. ;)

    kapturnica, EwaT, malgos741, nick nieaktualny, iwcia77, Aasiula, nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, ania.g, Mega, mysza1975, Parka lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 30 września 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur, super rodzinka ,chuop przystojny, Adamek jeszcze bardziej :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z wieczora dzisiaj mialam urwanie glowy w pracy nawet nie mialam czasu sie odezwac wciaz musialam cos dlubac wyjasniac i takie tam papierkowe sprawy dopiero co usiadlam do kompa na te ostatnie 15 minut i mowie ble ble mam dosyc

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 30 września 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    umieram ze smiechu :D jestescie boskie :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 30 września 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...Ivo tez sie z nas smieje :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chlop poszedl syna uspic. Znaczy nie tak na amen, tylko zeby zasnal. ;) Poszedl i nie wraca. Zagladam, a tam klasyk - spia obydwoje i obydwoje chrapia! :D

    iwcia77, nick nieaktualny, EwaT, Reni, Aasiula, malgos741, nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, Simba, Mega, nick nieaktualny, Niuta, mysza1975, Parka lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 30 września 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie tak się zastanawiałam jeszcze jak w robocie byłam czy tylko ja zauważyłam, że ta cała dyskusja jest od czapki..
    a tu zaraz leci lawina zapewnień, że będzie ok, pocieszanie sranie itd
    EwaT wrote:
    oj baby musicie byc takie babskie?
    Bursztyn chciał sie tylko uzewnętrznic a wy od razu rwiecie włosy
    to powinno wyglądać tak:
    Bursztyn: widziałam przejebany poród, zmieniłam zdanie, mam w dupie macierzyństwo, wole hodować króliki
    forum: ok, belgijskie czy miniaturki?
    i po dyskusji..

    PS: mandra przesadziłaś
    polarkowi też odjebało
    ciekawe która bedzie nastepna

    iwcia77, nick nieaktualny, EwaT, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 30 września 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    ja tu przyzwyczajona, ze Iwona w klasie to moze byc jedna a tu sie namnozyly i juz sie gubie czy to mnie witaja czy o co kamon :-O ;D
    o przepraszam, ja byłam przed Tobą :D :P ;)

    iwcia77, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 30 września 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem , ja myslalam o mojej klasie w szkole podstawowej :D bylam tylko ja , i jak do mowili Iwcia, iwa, iwka to z automatu bylo do mnie :) a teraz w forumowym spoleczenstwie jest nas wiecej ( rozmnozylysmy sie;D) i uz sie gubie :) MUSZE SIE ZASTANAWIAC DO KTOREJ IWY TO BYLO ;D
    Iwone wrote:
    o przepraszam, ja byłam przed Tobą :D :P ;)

    Iwone, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 30 września 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i sama mam ochote mowic do ciebie Iwa :D
    Iwone wrote:
    o przepraszam, ja byłam przed Tobą :D :P ;)

    Iwone lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Kobietki postaram sie zajrzec jak wroce do domku uciekam z pracki i jeszcze doszedl mi nowy obowiazek wyjscie z pieskiem po powrocie hahaha :-)ale co sie nie robi dla dziecka swojego :)

    iwcia77, Aasiula, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 30 września 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    i sama mam ochote mowic do ciebie Iwa :D
    nie ma problemu, różnie mnie nazywali :)
    iwo
    iwonek
    iwcia
    iwek
    iwik
    iwonne
    iw itp.

    iwcia77, iwa2014, Parka lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 30 września 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    az strach pomyslec jakby inne nicki mialy imiona :-O ile Agnieszek, Malgos, Magd, Asiek, Kasiek ..to bysmy mialy jazde :D

    nick nieaktualny, Iwone, Aasiula, Mega, nick nieaktualny, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • iwa2014 Przyjaciółka
    Postów: 80 174

    Wysłany: 30 września 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    relaksik, moje chłopaki spia trzeci wyemigrował na mazury. Przydałoby sie poprasowac ale nie mam weny moze jutro najdzie. dzis sobie posiedze tu z wami i sie posmieje.

    iwcia77, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, Mega, nick nieaktualny, mysza1975, Parka lubią tę wiadomość

    0ec78d3a60cd9290a1761b33f829c553.png

    <a href="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7193d5be9e0d5d43" target="_blank"><img src="http://images69.fotosik.pl/260/7193d5be9e0d5d43med.jpg" bo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    az strach pomyslec jakby inne nicki mialy imiona :-O ile Agnieszek, Malgos, Magd, Asiek, Kasiek ..to bysmy mialy jazde :D
    Ja miałam w klasie 7 Monik, 4 Gośki i Kaśki :) Konkret ;)

    Iwone, iwcia77, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwa2014 Przyjaciółka
    Postów: 80 174

    Wysłany: 30 września 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    nie ma problemu, różnie mnie nazywali :)
    iwo
    iwonek
    iwcia
    iwek
    iwik
    iwonne
    iw itp.

    A mnie nazywali całe życie Funia do dzis sie zastanawiam dlaczego.

    iwcia77, Reni, Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0ec78d3a60cd9290a1761b33f829c553.png

    <a href="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7193d5be9e0d5d43" target="_blank"><img src="http://images69.fotosik.pl/260/7193d5be9e0d5d43med.jpg" bo
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 30 września 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no witaj w klubie :D :D ale musisz przyznac, ze imie nie jest az tak popularne? :D
    Iwone wrote:
    nie ma problemu, różnie mnie nazywali :)
    iwo
    iwonek
    iwcia
    iwek
    iwik
    iwonne
    iw itp.

    Iwone lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 30 września 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ja miałam w klasie 7 Monik, 4 Gośki i Kaśki :) Konkret ;)
    Bo to dosc popularne imiona naszej epoki..Sama jestem Kaska-Monika =D

    nick nieaktualny, iwcia77, Aasiula, Iwone, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 30 września 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale hardkor :) przejechane :)
    Sabina wrote:
    Ja miałam w klasie 7 Monik, 4 Gośki i Kaśki :) Konkret ;)

    Iwone lubi tę wiadomość

‹‹ 4715 4716 4717 4718 4719 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ