Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leze z Młodą, oglądamy Misia Uszatka :-)

    Edit. Młoda już śpi ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 20:34

    Aasiula, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, kapturnica, ania.g, moremi, BISCA, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    No wlasnie u mnie zawsze sa swieta Bozego Narodzenia cala rodzina przyjezdza i swietujemy trzy dni ,bo duzy dom bo wiecej miejsca bo w ogole ...
    a ja jestem juz tym zmeczona i dlatego w sieta Wielkanocne wyjezdzamy i to jest czas tylko dla naszej czworki :)odpoczywamy :)
    super. wyjeżdżajcie. jestem za :)

    Aasiula lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Wyjedzcie z mamą ;-)

    Ja z nią 30 km nie mogę ujechać...
    Mam nadzieję, ze to zart był...;-)
    Uch, aż mnie dreszcz przeszedł...

    Morka a co Ty tak milczysz ostatnio?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 20:37

    ComeToMeBaby, kapturnica, moremi, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    a ten goldomierz to od czego zlepek?
    Piesek mojego dziecia wabi się Goldi a ja go przechrzcilam na goldomierz bo śmiesznie chodzi wręcz tupta prawie w miejscu stad tak mi przyszło do głowy

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    No wlasnie u mnie zawsze sa swieta Bozego Narodzenia cala rodzina przyjezdza i swietujemy trzy dni ,bo duzy dom bo wiecej miejsca bo w ogole ...
    a ja jestem juz tym zmeczona i dlatego w sieta Wielkanocne wyjezdzamy i to jest czas tylko dla naszej czworki :)odpoczywamy :)

    A u nas w każde święta coś...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi,ty juz masz jakies mdłości?
    dla mnie kazdy dzien jest wyzwaniem i próba przetwania
    nie jest mi z tym dobrze,słabotak sie czuje,bez energii

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stoi matka z dzieckiem w kolejce w sklepie
    dzieciak wyje: mama jeść, mama pić !!!!
    mama jeść, mama pić !!!!
    mama jeść, mama pić !!!!
    mama jeść, mama pić !!!!

    W kolejce stoi też facet i mówi wkurwiony: niech mu Pani arbuza kupi to się naje i napije!

    A Pan niech sobie zwali nogami... to Pan potańczy i porucha !


    mąż kawał mi opowiedział ;-)

    kapturnica, ania.g, BISCA, nick nieaktualny, Mega, megan8, Reni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha zawislam w eterze ale dziecia do wanny jeszcze nie wyslalam... Bo tel zadzwonił i się rozgadalam z przyjacielem CDN rozmowy podczas spaceru bo w domku ściany maja uszy a zwłaszcza moja kochana mamuska ;-)

    Dobra teraz a sio robię

    Papatki może do później:-)

    ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Stoi matka z dzieckiem w kolejce w sklepie
    dzieciak wyje: mama jeść, mama pić !!!!
    mama jeść, mama pić !!!!
    mama jeść, mama pić !!!!
    mama jeść, mama pić !!!!

    W kolejce stoi też facet i mówi wkurwiony: niech mu Pani arbuza kupi to się naje i napije!

    A Pan niech sobie zwali nogami... to Pan potańczy i porucha !


    mąż kawał mi opowiedział ;-)
    staaaaaare.....

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe ale śmieszne

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    hehehe ale śmieszne


    Ale ja w ogóle kawałów nie znam...

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehehe a ja mam coś co obrazuje ojcowską zaborczość i opiekę nad córkami:

    Ojciec w kuchni przygotowuje mięso. Wchodzi córka i mówi:
    - Tato. Poznaj Staszka. On z nami zamieszka.
    Ojciec nawet nie odwraca głowy i mieląc mięso odpowiada:
    - W samą porę. Bo z Jacka już tylko te resztki zostały…

    nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, BISCA, Aasiula, nick nieaktualny, Mega, Reni lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewien bezrobotny inżynier nie mogąc od dłuższego czasu znaleźć zatrudnienia postanowił zmienić fach i założył własną klinikę. Na budynku wywiesił szyld z napisem “Wyleczymy twoją dolegliwość za 500 zł, w przeciwnym wypadku damy ci 1000 zł”. Przechodzący obok lekarz postanowił to wykorzystać i trochę zarobić.
    - Dzień dobry, nie wiem co się stało, straciłem smak…
    - Siostro, proszę przynieść pudełko 22, jest w nim syrop. Proszę go podać pacjentowi.
    - Dobrze. Proszę otworzyć usta…
    - Fuj… przecież to benzyna!
    - Gratulacje, odzyskał pan smak, 500 zł.
    Wściekły lekarz zapłacił. Po kilku dniach wrócił do kliniki:
    - Dzień dobry, straciłem pamięć, pomóżcie mi ją odzyskać…
    - Siostro, proszę przynieść pudełko 22, jest w nim syrop. Proszę go podać pacjentowi.
    - Dobrze, już podaję…
    - Ale przecież tam jest benzyna!
    - Gratuluję, odzyskał pan pamięć, 500 zł.
    Jeszcze bardziej zdenerwowany lekarz zapłacił, jednak po kilku kolejnych dniach ponownie postanowił się odgryźć:
    - Dzień dobry, straciłem wzrok, proszę mi pomóc…
    - Przykro mi, nie mamy na to lekarstwa. Proszę, tu jest pana 1000 zł.
    - Ale tu jest tylko 500 zł…
    - Gratuluję, odzyskał pan wzrok, należy się 500 zł.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, Aasiula, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę spać, dobranoc.


    Na koniec Wam powiem, że w ciąży jestem.


    Urojonej... bo okresu nadal brak ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 20:52

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Idę spać, dobranoc.


    Na koniec Wam powiem, że w ciąży jestem.
    hehehehe jeszcze nie przyszła @?
    :)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pitole, nikogo ni ma...
    też idę.

    mama3- oby @ nie przyszła :) hehehe

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Idę spać, dobranoc.


    Na koniec Wam powiem, że w ciąży jestem.


    Urojonej... bo okresu nadal brak ;-)
    A wiesz, że mi się ten ostatni wers nie wyświetla?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranocka :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    A wiesz, że mi się ten ostatni wers nie wyświetla?


    Bo edytowałam wiadomość i pewnie dlatego ;-)

‹‹ 7979 7980 7981 7982 7983 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ