Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2016, 14:30

    kapturnica, moremi, nick nieaktualny, Aasiula, caffe, Zofia8, BISCA lubią tę wiadomość

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak juz jest dwóch proroków (Moremi, Malgos) na środę tzn ze cos będzie w tym dniu - nie ma siły i juz ;)

    Poprawił mi się nastrój :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2015, 21:49

    moremi, malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Bisca, ja WIDZĘ!!!!!

    kurczę, postraszyłam dziewczynę, że będzie książkę musiała oddać i proszę...:)))))))00

    kochana, to magia!
    Kazda kt podchodzi do invitro razem z wątkiem musi zajść!!!
    Jak ja się cieszę :))))))

    Teraz Reni i Arwena, i...
    Kkisia i Małgoś? :)
    Jak ustawa o ograniczeniu wieku przejdzie.... bo nie wiem kiedy uzbieram ... ale jestem zdecydowana...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2015, 21:49

    nick nieaktualny, Aasiula, caffe, moremi, nick nieaktualny, BISCA, Elfik lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Obudze Was!
    Spoko ;-) ją wciąż wstaje kilka razy w nocy, będę zaglądać ;-)

    malgos741, SolarPolar, nick nieaktualny, Mega, Aasiula, nick nieaktualny, caffe, BISCA, ania.g lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Bisca, a kiedy bralas zastrzyk na pekniecie? Tam jest hcg, ktore trzyma 10 dni. Nie zebym cos, bo ciaza i tak bedzie :-)

    Spoko, wiedzialam o tym. Minelo 14 dni od zastrzyku. Zreszta sikam od 6 DPT i na tamtych nie ma nic.

    malgos741, SolarPolar, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, caffe, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slash wrote:
    Jak juz jest dwóch proroków (Moremi, Malgos) na środę tzn ze cos będzie w tym dniu - nie ma siły i juz ;)

    Poprawił mi się nastrój :)
    Ale zdasz relację na żywo? ;-)

    malgos741, nick nieaktualny, Mega, caffe, BISCA, slash lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ale zdasz relację na żywo? ;-)
    Jasne ;)

    nick nieaktualny, Mega, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, caffe, moremi, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry wieczór
    Bisca jeeee jeeee jeeee jupi widzę krechę :)

    Mega, ComeToMeBaby, caffe, malgos741, BISCA, Elfik lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slash wrote:
    Jasne ;)
    Nasza krew :-)

    Aasiula, Mega, malgos741, slash lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba przecenilam dzis swoje mozliwosci

    Po umyciu 4 okien
    poprzesadzaniu kwiatow
    zasadzeniu tych na parapet
    nie mam sily nawet noga ruszyc ;)

    Bisca ty wiesz <3

    nick nieaktualny, megan8, Mega, Aasiula, caffe, malgos741, BISCA, ania.g, Elfik lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisca! Cien cienia jest jak nic!!
    Ostroznie mowie: gratulejszyn!

    nick nieaktualny, Bozia3, Mega, Aasiula, caffe, moremi, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Qrwa przy uzyciu sporej wyobrazni i maxi powiekszeniu widac orla cien. :-) NO to za dalszy rozwoj wypadkow!&
    Przywołuję do porządku odnośnie nazewnictwa....już o jedno walczyłam, żeby używać zwrotu "chuj nie matka", a nie - jak próbowano tu przeforsować "chujowe matki"
    Teraz to samo z testami. Cień cienia - to jest to, co jest u Bisci na teście (BTW gratuluje - cień cienia, jak byk!!!)
    Natomiast orła cień - to jest nic - wielkie zero - brak ciąży, brak cieni itp....
    Apeluję o trzymanie się właściwego słownictwa!!! I oczekuję pochwały od Pani :)

    ComeToMeBaby, Mega, kapturnica, caffe, Dziobak, moremi, nick nieaktualny, Krakonka, Zofia8, nick nieaktualny, SolarPolar, malgos741, nick nieaktualny, Parka, BISCA, gretka, ania.g, paszczakin, Reni lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slash, a jakis seks na zmiekczenie szyjki? Albo i dwa seksy?
    Swoja droga charakterna dziewucha tam rosnie. Wyjdzie, jak bedzie chciala, a nie jak dochtory termin wyliczyli...
    Trzymam kciuki niech szybko i lekko bedzie!

    Bozia3, Mega, nick nieaktualny, caffe, moremi, megan8, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, malgos741, slash, nick nieaktualny, Parka, BISCA, ania.g, Elfik lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slash - ja rodziłam naturalnie pierwsze dziecko z wagą 4400g - da się przeżyć..:) Choć wydaje mi się, że Ty będziesz mieć cesarkę

    Mega, nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, slash, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Przywołuję do porządku odnośnie nazewnictwa....już o jedno walczyłam, żeby używać zwrotu "chuj nie matka", a nie - jak próbowano tu przeforsować "chujowe matki"
    Teraz to samo z testami. Cień cienia - to jest to, co jest u Bisci na teście (BTW gratuluje - cień cienia, jak byk!!!)
    Natomiast orła cień - to jest nic - wielkie zero - brak ciąży, brak cieni itp....
    Apeluję o trzymanie się właściwego słownictwa!!! I oczekuję pochwały od Pani :)
    Lizus :P ;)

    Dziobak, Aasiula, Bozia3, caffe, moremi, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, Parka, BISCA lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Apeluję o trzymanie się właściwego słownictwa!!! I oczekuję pochwały od Pani :)
    Jeeeeezu, jaki liiiiizus...

    Mega, Aasiula, Bozia3, caffe, moremi, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, malgos741, Parka, BISCA lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 maja 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizus nie lizus - porządek musi być...;)

    caffe, moremi, Aasiula, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Dziobak, Mega, malgos741, nick nieaktualny, Parka, BISCA, nick nieaktualny, ania.g, Reni lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 11 maja 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Slash, a jakis seks na zmiekczenie szyjki? Albo i dwa seksy?
    Swoja droga charakterna dziewucha tam rosnie. Wyjdzie, jak bedzie chciala, a nie jak dochtory termin wyliczyli...
    Trzymam kciuki niech szybko i lekko bedzie!

    też pomyślałam o tym seksie

    Krakonka lubi tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 maja 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Lizus nie lizus - porządek musi być...;)
    I słoneczko. Słoneczko być musi. Chuj z pochwałami.

    Bozia3, nick nieaktualny, Mega, Aasiula, nick nieaktualny, BISCA, Reni lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 11 maja 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megan8 wrote:
    też pomyślałam o tym seksie

    Każda tu myśli o seksie :)

    megan8, Dziobak, Mega, malgos741, Aasiula lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
‹‹ 9230 9231 9232 9233 9234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ