Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Bisca ja tez widze. I powiem Ci ze jeśli Polar widzi, to znaczy ze bedzie. Polar Twixy wypatrzył jak ja w to jeszcze kompletnie nie wierzyłam :)
    Polar - proroku, kiedy będę rodzic?

    moremi, malgos741, Simba, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chruszczow wrote:
    Dobry Wieczór Pięknym Paniom
    NIe jestem w ciąży, ale będę bardzo prędko, bo stosuję Metodę Krychy a całe forum wie że Krycha za miesiąc będzie w ciąży, więc to chyba proste i logiczne że i mi się uda jako że podpięłam się cichcem do pary. Kto nie kiep ten zauważył że liczę na co najmniej twixy żeby mieć w końcu z głowy ten cały galimatias ze śluzami i wiesiołkami i innymi chujami
    Co do drugiej kwestii mojej nieobecności, w życiu tak jest że wszystko jest fajnie dopóki do nas nie dociera że musimy iść do dalej.
    Dlatego nie tracąc cennego czasu zmykam a Wy trzymajcie się i życze wszystkim sukcesu prokreacyjnego
    Ja, to ja wypatrzyłam bliźniaki :-)
    Chruszczu nie znikaj na tak długo, bo już masz ławkę na stałe w tej klasie :-)

    nick nieaktualny, Simba, kapturnica, nick nieaktualny, Mega, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, BISCA, Magdala, gretka, paszczakin lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Zrob cos z tym! Nie moze odejsc!
    Ale ze co? Ze ja niby magiczna moc mam? ;-) Dzieki, to zaklinam: chruszczow qrwa nie pierdol, siedz na grzedzie!

    Simba, kapturnica, nick nieaktualny, Mega, moremi, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, BISCA, Magdala lubią tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisca 47b20s0.gif
    i niech ten cień cienia pieknie ciemnieje

    malgos741, nick nieaktualny, Mega, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, caffe, BISCA lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2016, 14:31

    nick nieaktualny, moremi, Mega, kapturnica, nick nieaktualny, caffe, BISCA, Magdala lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Bisca, a kiedy bralas zastrzyk na pekniecie? Tam jest hcg, ktore trzyma 10 dni. Nie zebym cos, bo ciaza i tak bedzie :-)
    Zastrzyk był przed punkcją, a od punkcji to jest dzień 13 :-)

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, caffe, BISCA lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie Moremi - Proroku, kiedy ta cesarka u mnie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2015, 21:41

    nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Zastrzyk był przed punkcją, a od punkcji to jest dzień 13 :-)
    A to luz

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2016, 14:31

    nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, malgos741, moremi, slash, nick nieaktualny, Simba, caffe, nick nieaktualny, Parka, BISCA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisca wiedziałam!
    No to teraz niech krecha ciemnieje :-)

    moremi, malgos741, kapturnica, nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisca, nawet ślepy by zobaczył :) Spokojnych 9 mc <3

    nick nieaktualny, moremi, malgos741, kapturnica, nick nieaktualny, caffe, BISCA lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slash ja mojego pierwszego rodziłam 11 dni po terminie SN

    będzie dobrze !

    nick nieaktualny, moremi, slash, Mega, caffe, Krakonka lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2016, 14:30

    moremi, nick nieaktualny, Mega, BISCA, ania.g lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slash wrote:
    W takim razie Moremi - Proroku, kiedy ta cesarka u mnie?
    Ja???
    Ok, niech będzie.
    Zacznie się w środę nad ranem. Odejdą wody, zaczną się skurcze. W szpitalu przed 15 zrobią cesarkę.

    Może być?

    kapturnica, malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, slash, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Mega, Dziobak, nick nieaktualny, Parka, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Jakie kilka ! Jutro ze trzy razy i pojutrze az do bety! Wiesz jak fajnie te testy w albumie wygladaja, ja orla cien przechodzi w tlusta bordowa krechs!
    Hmm cos w tym jest ja mam tez pare w kolekcji i czasem zdarza mi sieejszcze na nie popatrzec ..Ale to były nerwy i emołszyn 8)

    nick nieaktualny, malgos741, SolarPolar, moremi, nick nieaktualny, Aasiula, caffe lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Ja widze! Jest ciazunia! . Fajnie! Czekajac na wynik , chlapnelam dwa kieliszki wina. Moge isc spac!

    No, skoro nalegasz to powiedzmy, ze jest ta ciaza ;)

    Jutro rano powtorze i podam ponownie szanownej komisji. To o ktorej wstajemy ? 4H ? Zarcik ;)

    malgos741, nick nieaktualny, kapturnica, SolarPolar, moremi, Aasiula, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Mega, caffe, nick nieaktualny, Zofia8, Parka, ania.g, paszczakin, Luna76 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ja???
    Ok, niech będzie.
    Zacznie się w środę nad ranem. Odejdą wody, zaczną się skurcze. W szpitalu przed 15 zrobią cesarkę.

    Może być?
    a wiesz że o tym samym pomyślałam...

    slash, moremi, SolarPolar, nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisca, ja WIDZĘ!!!!!

    kurczę, postraszyłam dziewczynę, że będzie książkę musiała oddać i proszę...:)))))))00

    kochana, to magia!
    Kazda kt podchodzi do invitro razem z wątkiem musi zajść!!!
    Jak ja się cieszę :))))))

    Teraz Reni i Arwena, i...
    Kkisia i Małgoś? :)

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, megan8, moremi, nick nieaktualny, Mega, Aasiula, caffe, nick nieaktualny, Zofia8, Parka, BISCA, gretka, ania.g, paszczakin lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2016, 14:30

    moremi, slash, caffe, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ja???
    Ok, niech będzie.
    Zacznie się w środę nad ranem. Odejdą wody, zaczną się skurcze. W szpitalu przed 15 zrobią cesarkę.

    Może być?

    Może - jasne że może być. :)

    malgos741, moremi, nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
‹‹ 9229 9230 9231 9232 9233 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ