Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    a mozna wpasc na tort truskawkowy ;-)???

    ups już nie ma po nim śladu, ale już teraz zapraszam za rok :-)

    Zofia8 lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    kometa Twój suwak przypomina mi penisa O.o
    Hahaha, skup się: to nie tobie wszystko przypomina penisa ;-)
    Hehehe to nogi są asie.

    moremi, nick nieaktualny, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Hmm... To ja idę skalpelosa niedługo poćwiczyć, żeby jakoś choć trochę dopasować nogi do tych suwakowych ;-)
    Dobry ten suwak, taki motywujący :-D

    i ja dzisiaj skalpela strzele
    a zakwasy byly lekkie juz wczoraj wieczorem

    Simba, ComeToMeBaby, moremi, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Simba, jakiego ty powera dostałaś :-)
    Tjaaa. Na zasadzie: wiecej robic, mniej myslec

    efcia, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    i ja dzisiaj skalpela strzele
    a zakwasy byly lekkie juz wczoraj wieczorem
    Kawę wypij przed treningiem, pomaga na niemanie zakwasów. Ja właśnie wodę wstawiam.

    efcia lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Tjaaa. Na zasadzie: wiecej robic, mniej myslec
    A, rozumiem. Musisz dużo myśleć... <3

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie pokręcę hula hop, poskaczę na skakance i trampolinie, ogarnę lekko dom i to będzie mój skalpel ;)

    ComeToMeBaby, caffe, Simba, efcia, nick nieaktualny, moremi, paszczakin, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efcia a ten tort truskawkowy to sama robiłaś? Ja chcę zrobić jakiś na deser po chrzcinach Marcela i się waham jaki.

    nick nieaktualny, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    i ja dzisiaj skalpela strzele
    a zakwasy byly lekkie juz wczoraj wieczorem
    Ja dzisiaj tez po pracy jak dam rade. Jak dzieci pojda spac :)
    No ale Ty masz zakwasy po killerze chyba? Na niego jestem za cienka

    efcia lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Efcia a ten tort truskawkowy to sama robiłaś? Ja chcę zrobić jakiś na deser po chrzcinach Marcela i się waham jaki.

    Narobiłyscie mi smaka na tort z truskawkami. Tez zrobię w łikent. ;-)

    ania.g, ola_35, efcia, caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Narobiłyscie mi smaka na tort z truskawkami. Tez zrobię w łikent. ;-)
    Pewnie masz jakiś nieskomplikowany przepis ;)

    nick nieaktualny, efcia lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Pewnie masz jakiś nieskomplikowany przepis ;)

    Nie wiem czy nieskomplikowany ale dobry i zawsze się udaje. :-)

    ania.g, efcia, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ja dzisiaj tez po pracy jak dam rade. Jak dzieci pojda spac :)
    No ale Ty masz zakwasy po killerze chyba? Na niego jestem za cienka
    Simba, widziałam twój brzuch. Myślę, że kondycję jakąś masz, nie przesadzaj :-P
    Ten killer to cardio jest na spalanie? I czy to nie ten program obciąża stawy? Bo to chyba nie dla mnie. Nie wiem. Ale na razie też się chyba nie skuszę.

    efcia lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Nie wiem czy nieskomplikowany ale dobry i zawsze się udaje. :-)
    No to dajesz, bo ja ostatni tort to 10 lat temu chyba robiłam :)

    efcia lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Elfik wszystkiego najlepszego! Niech Ci sie spełnia marzenia
    Odebrałam sobie wyniki, wczoraj babka w lab pobrała krew, powiedziała ze powinny być ok, gorzej gdybym miała zrobic np glukozę. Wyniki sa zbieżne z tymi sprzed 2 tygodni wiec wnioskuje ze sa ok. Zaczyna mi zjeżdżać hemoglobina, jest teraz na granicy normy.
    Tort z truskawkami wyjdzie zawsze ok :) ja chyba najbardziej lubię biszkopt i bitą śmietanę z pokruszoną beza :) do tego duzo truskawek :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, efcia, moremi, Zofia8, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://szczere-recenzje.pl/killer-czyli-spalanie-modelowanie-ewy-chodakowskiej/692/
    Co myślicie o tym? Przyznaję, że dłużej niż zazwyczaj w cyklu boli mnie krzyż. Nawet pytałam o to mojego m, czy może to od ćwiczeń. Powiedział, że chyba nie aż tak, ale on chyba nawet nie wie jakie ja ćwiczenia wogole robię.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    No to dajesz, bo ja ostatni tort to 10 lat temu chyba robiłam :)

    Przepis na masę:

    6 żółtek( lub 3 żółtka i 3 całe jajka)
    0,5 l kwasnej smietany
    1,5 l mleka
    1 masło
    6-7 łyżek cukru pudru
    Sok z cytryny, szczypta soli,

    Mleko zagotować. Żółtka wymieszać porzadnie razem ze smietaną. Wlać do goracego mleka.
    Ma się zważyć. Zmniejszyć ogień i pogotować jeszcze trochę aż powstanie taki niby twaróg.
    Odstawić do wystudzenia, najlepiej na noc. Odcedzić twaróg.
    Ucierać z maśłem i cukrem pudrem. Dodać ciutkę soli i sok z cytryny.

    Jeśli twaróg wyszedłby rzadki, a co za tym idzie masa tez moglaby być rzadka to mozna ucierajac masę dawac po łyzeczce galaretkę cytrynową rozpuszczoną i kilku łyzkach wrzatku.

    Masa gotowa.

    Biszkopt mozna nasączyć wodą z cytryną i spirytusem lub likierem pomarańczowym albo migdałowym.

    Może być biszkopt biały albo jeden biały a drugi kokosowy lub kokosowo-makowy.

    Mozna też na wierzch dać galatetkę.


    kapturnica, ania.g, nick nieaktualny, efcia, caffe, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ola_35 Autorytet
    Postów: 625 1872

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim, dołączam się do życzeń Efci, nie piszcie już o tych tortach z truskawkami , bo mi już tylko w głowie to, cały czas tylko myślę, gdzie tu kupić chociaż kawałek ciastka z truskawkami bo nie wytrzymam. Nawet nie mam czasu tutaj popisać , bo u mnie w pracy zaczął się sezon a ja sił mam coraz mniej ... Strasznie chciałabym już być na chorobowym, nie daje rady sobie z sennością i ze zmęczeniem.

    nick nieaktualny, efcia, nick nieaktualny, moremi, Zofia8, nick nieaktualny, malgos741, Mega lubią tę wiadomość

    km5s8riblmycd0av.png
    iv09ej28sq7xm6o7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola -dla Ciebie:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/193bcd0c377d.jpg

    I suwak byś wstawiła, nie wiadomo w którym tygodniu jesteś.
    Na zwolnienie nie idziesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2015, 11:35

    ania.g, efcia, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Macdu, jeszcze powiedz na jakiej mniej więcej wielkości to blaszkę. A ja mam cytrynówkę i tym biszkopt nasączę.

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
‹‹ 9420 9421 9422 9423 9424 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ