X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Alicjaa Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 31 lipca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po dłuższej nieobecności ,wracam zwarta i gotowa do dalszej walki .
    Evaness kciuki .

    evaness, Dani, ana167 lubią tę wiadomość

    Alicjaa
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaness - kciuki bardzo mocno zacisniete!!! Pamietaj po insemce masz sie relaksowac, nie stresowac, nie przemeczac.

    FinnRasiel - nie przejmuj sie ze za pierwszym razem sie nie udalo. Czesto udaje sie za drugim, trzecim. Kciukam zeby @ szybko przyszla i zebys mogla nowy cykl zaczac.

    Ja bylam wczoraj na USG i wszystko dobrze, macica sie ladnie wyczyscila i lekarz powiedzial ze moge zaczynac nowa stymulacje od przyszlego cyklu, tzn jak dostane @.

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • evaness Ekspertka
    Postów: 149 258

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani super wieści!
    U mnie ok, moje pozytywne nastawienie trochę zmalało bo doszły teraz myśli czy nie za wcześnie iui bo pęcherzyki nie pękły. Lekarz mnie uspokajal, że zrobiliśmy wszystko ok.
    Pokazał mi nawet na usg chłopaków (biała plamka ;) ) w akcji, jak czekały w macicy. Za 3 dni kontrolne usg żeby sprawdzić czy popękało. Jak tak to dostanę luteine i czekamy...

    35 lat, 1.08.2017 - IUI :) <3
    14.04.2018 SYN <3
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Chciałabym dołączyć do waszej grupy.Mam pytanie do Was,czy korzystałyście może z zabiegów akupunktury czy refleksologii aby osiągnąć równowagę organizmu?Dużo w ostatnim czasie czytam o tym.Wiele zwłaszcza anglojęzycznych artykułów mówi o tym że to bardzo wspiera płodność.Ciekawa jestem jakie jest wasze zdanie na ten temat.Ja walczę już 3 lata.Dwa razy zaskoczyłam,ale szczęście trwało bardzo krótko:(

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • evaness Ekspertka
    Postów: 149 258

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Destiny, witaj u nas :) ja niestety nie pomogę w kwestii aku bo w ogóle nie miałam z tym styczności, ale może dziewczyny coś doradzą.

    Życzę powodzenia w powrocie do starań! :)

    Destiny80 lubi tę wiadomość

    35 lat, 1.08.2017 - IUI :) <3
    14.04.2018 SYN <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny80 wrote:
    Hej.Chciałabym dołączyć do waszej grupy.Mam pytanie do Was,czy korzystałyście może z zabiegów akupunktury czy refleksologii aby osiągnąć równowagę organizmu?Dużo w ostatnim czasie czytam o tym.Wiele zwłaszcza anglojęzycznych artykułów mówi o tym że to bardzo wspiera płodność.Ciekawa jestem jakie jest wasze zdanie na ten temat.Ja walczę już 3 lata.Dwa razy zaskoczyłam,ale szczęście trwało bardzo krótko:(
    Ja korzystałam z akupunktury przed IVF przez pół roku po dwa razy w tygodniu. Zdecydowałam się bo też czytałam dużo pochlebnych artykułów. Podobno przed transferem, w tym samym dniu i po transferze znacznie zwiększa szansę na zagnieżdżenie zarodka. Znacznie wpływa na ukrwienie macicy stąd ten dobry wpływ. Mój gin był bardzo zadowolony, że chodzę. Udało mi się zajść po pierwszym criotransferze. Może właśnie to mi pomogło?

    Dani lubi tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny80 wrote:
    Hej.Chciałabym dołączyć do waszej grupy.Mam pytanie do Was,czy korzystałyście może z zabiegów akupunktury czy refleksologii aby osiągnąć równowagę organizmu?Dużo w ostatnim czasie czytam o tym.Wiele zwłaszcza anglojęzycznych artykułów mówi o tym że to bardzo wspiera płodność.Ciekawa jestem jakie jest wasze zdanie na ten temat.Ja walczę już 3 lata.Dwa razy zaskoczyłam,ale szczęście trwało bardzo krótko:(

    Tak ja 3 miesiące przed ciąża akupunktura + zioła chińskie (sporządzane specjalnie dla mnie), całą ciążę aku + aku na szybki poród (faktycznie był szybki bo przyjechałam do szpitala z 10cm rozwarciem :P ).
    Pierwsze 3 miesiące- raz w tygodniu, do 16 tygodnia raz w tygodniu, po 16 tyg raz w miesiącu, od 36 tyg raz na tydzień.
    Moja aku specjalizuje się w niepłodności, polecam znaleźć kogoś kto się zna a nie byle kogo.
    Ja twierdzę, że dzięki aku mam córeczkę.

    Do tej samej aku wysłałam koleżankę co 2 lata zero słychu ani widu @, po 4 zabiegach i ziołach przyszła franca :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2017, 12:29

    Dani lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny, witaj u nas :) Tez mam znajoma ktorej aku bardzo pomoglo, ja tez mysle zeby wrocic do tego bo kiedys zaczelam ale przerwalam. Mysle ze warto sprobowac!

    LonaW spokojnej ciazy zycze!

    Krycha tesknimy! Co slychac?

    Evaness kciuki mocno zacisniete, za implantacje!

    A u mnie dziewczyny tempka dzis skoczyla, i mialam bole owulacyjne przez ostatnie 3 dni. Wyglada na to ze owulkowalam 9 dni po zakonczonym poronnym krwawieniu. 8 dni po tym jak beta spadla do 16. Niezle, co?

    MoBo, Znowu.ta.kryska, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Chciałabym dołączyć. Nareszcie moja grupa wiekowa. Mam 38 i staram się o pierwsze dziecko. Nie jest lekko, ale mam nadzieję, że się uda :)

    MisiaABC, LonaW, evaness, MoBo, Dani, Liuliu79, Margaret.Se, Nusieńka lubią tę wiadomość

  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Ania a.Ty nie urodzilas jeszcze? Siedzisz cicho jak zwykle ;-)
    Że niby ja? :) Nie, jeszcze nie. Mam jeszcze trochę czasu i mam nadzieję, że wcześniej nic się nie wydarzy.
    Pozdrawiam Was wszystkie :*

    ana167, MoBo lubią tę wiadomość

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LonaW wrote:
    Ja korzystałam z akupunktury przed IVF przez pół roku po dwa razy w tygodniu. Zdecydowałam się bo też czytałam dużo pochlebnych artykułów. Podobno przed transferem, w tym samym dniu i po transferze znacznie zwiększa szansę na zagnieżdżenie zarodka. Znacznie wpływa na ukrwienie macicy stąd ten dobry wpływ. Mój gin był bardzo zadowolony, że chodzę. Udało mi się zajść po pierwszym criotransferze. Może właśnie to mi pomogło?

    LonaW dziękuję za odpowiedź. Tak, właśnie tez o tym czytałam tu na forum.Jej cieszę się że zaczynam.

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 01:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Tak ja 3 miesiące przed ciąża akupunktura + zioła chińskie (sporządzane specjalnie dla mnie), całą ciążę aku + aku na szybki poród (faktycznie był szybki bo przyjechałam do szpitala z 10cm rozwarciem :P ).
    Pierwsze 3 miesiące- raz w tygodniu, do 16 tygodnia raz w tygodniu, po 16 tyg raz w miesiącu, od 36 tyg raz na tydzień.
    Moja aku specjalizuje się w niepłodności, polecam znaleźć kogoś kto się zna a nie byle kogo.
    Ja twierdzę, że dzięki aku mam córeczkę.

    Do tej samej aku wysłałam koleżankę co 2 lata zero słychu ani widu @, po 4 zabiegach i ziołach przyszła franca :P

    MoBo Ja mieszkam w Irlandii i tutaj to jest bardzo popularne .Dużo kobiet przed in vitro korzysta.Mi Pani powiedziała że 3 miesiące na doprowadzenie do równowagi. I ona ma mnie przygotować do IVF.Dziękuję za odpowiedź naprawdę napawa mnie to optymizmem..

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo ale udało Ci się naturalnie?A jeśli mogę spytać to długo się starałaś?

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • evaness Ekspertka
    Postów: 149 258

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na monitoringu, wszystkie pęcherzyki pięknie popękały, jest ciałko żółte czyli owulacja potwierdzona.
    Wg mnie była ok. 15h po iui bo na drugi dzień po iui od rana jajniki nachrzanialy tak jak nigdy, szczególnie lewy.
    Mam nadzieję, że plemniki doczekały się jajka ;)

    Nic tylko pozostaje czekać i to jeszcze cierpliwie ;)

    Ania1602, Flowwer lubią tę wiadomość

    35 lat, 1.08.2017 - IUI :) <3
    14.04.2018 SYN <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już chyba po ptakach. Tydzień po zastrzyku z Ovitrelle ( czyli dzisiaj) zrobiłam test i negatyw...

  • evaness Ekspertka
    Postów: 149 258

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona, za wcześnie jeszcze na test. Z tego co wiem to dopiero po 14 dniach od owulacji jest sens zrobienia testu. Ja mam robić betę 14.08 czyli 2 tyg po iui a w sumie 15 dni po ovitrelle.
    3mam kciuki :)

    Dani lubi tę wiadomość

    35 lat, 1.08.2017 - IUI :) <3
    14.04.2018 SYN <3
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny80 wrote:
    MoBo ale udało Ci się naturalnie?A jeśli mogę spytać to długo się starałaś?

    Tak udało mi się naturalnie, w kolejnym cyklu miałam mieć iui. Plan był 3xiui, 3 przerwy i in vitro ale się udało.
    Więc po roku zaszłam, ale poronilam w 10 tyg. Po kolejnych 6 miesiącach się udało i jest teraz Sara :)

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evaness wrote:
    Fiona, za wcześnie jeszcze na test. Z tego co wiem to dopiero po 14 dniach od owulacji jest sens zrobienia testu. Ja mam robić betę 14.08 czyli 2 tyg po iui a w sumie 15 dni po ovitrelle.
    3mam kciuki :)


    Evanes dzięki. Ja za Ciebie też :) Będę testowała 15 sierpnia. Chyba jajko zniosę do tego czasu :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2017, 14:36

    evaness lubi tę wiadomość

  • evaness Ekspertka
    Postów: 149 258

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona, ale jak owu miałas tydzień temu to nie musisz czekać az do 15tego, wydaje mi się, że koło 11tego sierpnia powinien być już wiarygodny test, zależy jak długie masz cykle :)

    35 lat, 1.08.2017 - IUI :) <3
    14.04.2018 SYN <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evaness wrote:
    Fiona, ale jak owu miałas tydzień temu to nie musisz czekać az do 15tego, wydaje mi się, że koło 11tego sierpnia powinien być już wiarygodny test, zależy jak długie masz cykle :)


    Owulację miałam 1 sierpnia, więc wypadałoby poczekać te dwa tygodnie, chociaż pewnie zrobię wcześniej ;) Moje cykle trwają 31-33 dni.

‹‹ 1073 1074 1075 1076 1077 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ