X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to życzenia masz już na jutro! Pospieszyłam się :-)

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    No cholera jasna ...hahhaha se pomylilam :(

    Dziewczyny dziewczyny to jutro!

    To ode mnie bedzie i dzien przed :)


    Wariatka Kochana jestes :*

    MoBo lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    She Wolf kochana z okazji urodzin,
    życzę Tobie zdrowia, szczęścia, miłości i z życia radości!
    Aby Twe marzenia wszystkie się spełniały,
    te duże i małe i każde w życiu zmiany,
    na lepsze były i uśmiech na Twej buzi tworzyły!


    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!


    Dziekuje Slonce :D Jak to milo zbierac zyczenia dzien wczesniej :D Dziekuje jeszcze raz :*

    Ale ale co Ty dzis taka wene zalapalas? Bedziesz caly dzien wierszem pisala?

    milka1 lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ale tak deszcz leje i mi się jakoś nostalgicznie zrobiło, jeszcze tu okresy przychodzą, zamiast drugiej kreski na testach i tak mnie naszło. To taka oda do dzieciątka, którego jeszcze nie ma... (nikt nie mówił, że należę do normalnych)
    Natomiast życzenia zawsze piszę rymowane, tak już mam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2015, 12:05

    MoBo, She Wolf lubią tę wiadomość

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 20 maja 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grrrr, co chwilę gonię do kibelka bo się mi wydaje, że @ przylazła :/ Katastrofa jakaś. Boli podbrzusze i w krzyżach łupie. No i wmawiam sobie, że sobie wmawiam, że mnie tam coś boli. Pierwszy raz tak świruję, aż sama na siebie zła jestem ...

    I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    Grrrr, co chwilę gonię do kibelka bo się mi wydaje, że @ przylazła :/ Katastrofa jakaś. Boli podbrzusze i w krzyżach łupie. No i wmawiam sobie, że sobie wmawiam, że mnie tam coś boli. Pierwszy raz tak świruję, aż sama na siebie zła jestem ...

    Nie złość się na siebie :-) siebie trzeba kochać :-) spróbuj się pogodzić z tym, że sobie wmawiasz ( i masz prawo do tego).
    Stań przed lustrem, popatrz na siebie i powiedz, moje ciało, moje odczucia, nawet jak sobie wmawiam, to sobie wmawiam :-) mam do tego prawo :) Czy faktycznie czuję, czy to tylko moja psychika, to się okaże. Ale jestem sobą i nie będę się na siebie złościć z tego powodu!

    Daj sobie prawo do swoich odczuć, nawet jeżeli wydają się Tobie irracjonalne :-*
    Ja już wszelkie bóle jajników zaczęłam czuć przez cały cykl ;-) ciągle mam wrażenie, ze coś mnie kłuje a to tu a to tam :-)

    Buźka :-)

    She Wolf, Lore, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 20 maja 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka, zwariować idzie, a najgorsze to rozczarowanie kiedy jednak @ przychodzi

    I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    milka, zwariować idzie, a najgorsze to rozczarowanie kiedy jednak @ przychodzi

    Pewnie, że tak, te rozczarowania @ są okropne, ale jeżeli nie możemy czegoś zmienić, trzeba to zaakceptować.
    Wiesz jak ja przeżyłam ta kłótnie w tym miesiącu? Zwłaszcza, że to w te dni, normalnie załamka, dlaczego przez taką bzdurę tracę miesiąc?
    Zaraz sobie wytłumaczyłam, trudno, czasu nie cofnę, co mi da, że się będę wk.. a stres powinnyśmy eliminować.

    Lore, spróbuj, tylko spróbuj, powiedzieć sobie, no dobra, tak czuję, nawet jeżeli sobie wmawiam! Spróbuj polubić swoje wmawianie, czasem śmiej się z tego. Ja czasem jak nawet jak mam ochotę zrobić test dużo wcześniej, to dlaczego nie? Z góry wiadomo,ze będzie negatywny, ale co z tego?

    Tutaj chodzi o eliminację stresu, więc nie denerwuj się na samą siebie, jak przyjdzie @ to załamka wiadomo, każda to ma. Ale w międzyczasie pozwalaj sobie na to, ze sobie wmawiasz, że czujesz, że @ idzie, ale trzymasz się do końca nadziei, że jednak nie przyjdzie ( bo w końcu tak właśnie będzie).

    JA wiem, że łatwo mówić, ciężko się tak przestawić, ale warto. Ja miałam podejście, kuźwa znowu sobie wmawiam, kuźwa, no tak negatywny, czego się spodziewałam, i złość. Trochę wyćwiczyłam się i bardziej się z siebie samej śmieje i łatwiej mi to przechodzić.

    Trzymaj się Lore, to jest wkurzające, ale dbaj o siebie, zebyś nie byla kłębkiem nerwów :-(

    She Wolf, Lore, aszka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo - poleć jakieś dobre ziółka na uspokojenie nerwów? Sama chętnie też wypiję.

    MoBo lubi tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 20 maja 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    MoBo - poleć jakieś dobre ziółka na uspokojenie nerwów? Sama chętnie też wypiję.

    Wiecie co dziewczyny tu akurat nie stosuje ziolek, bo to tylko moze zagluszyc inne objawy. Ja przez pewnien czas walczylam z 'depresja' (taka mini: nic i sie nie chialo, z byle powodu ryczalam etc) co sie pozniej okazalo anemia. Taka nerwowosc tez moze byc niski magnez, witaminy B etc
    Wiec jak juz to se mozna meliske strzelic albo dziurawca (nie polecane przy staraniach). Ja w zlosci sprzatam :) przynajmniej pozniej mam czysto hahahha

    milka1, She Wolf lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 20 maja 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo dzięki ;) Powinnaś tu mieć etat psychologa. Już się uśmiecham ;)

    MoBo lubi tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije meliske od czasu do czasu :)

    milka1, MoBo lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 20 maja 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    Hej dziewczynki. Zaliczyłam dzisiaj spadek tempki i oczywiście panika. Ale do @ jeszcze około 5 dni więc na trzeźwo pomyślałam i przejrzałam wykresy na ovu. Mnie nie spadła pod kreskę a widziałam wykresy gdzie już dziewczyny miały pod kreską a potem zielone kropy :3 Może ta moja tempka wynika ze strasznego wymeczenia organizmu wczoraj. Byle do poniedziałku się ta małpa nie rozkręciła noooo :)


    Nie poddawaj sie to jest normalne ze moze spac temp ale najwazniejsze zeby sie podniosła :) trzymam kciuki :*

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 20 maja 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Przylazla ta wstretna @ :/


    Milego dnia :*


    w nastepnym cyklu oby sie udało, musi! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 08:11

    She Wolf lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 20 maja 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez nerwuskiem bywam ale jakos niczego nie pije a moze powinnam, czasami mnie nosi na maxa, od dwoch dni te mam ze mnie wszystko wkurza.

    Ja jestem po ovulce, strasznie bolało a przy serduszkowaniu to czułam dwa jajniki, ból straszny ale co tam poświecenie musi być :) teraz juz mniej mnie boli nawet przy dotyku, cholerka moze to nie torbiel a takie jajco miałam :D

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 20 maja 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret, wspolczuje tego bolu. Miejmy nadzieje, ze super jajko peklo i bedzie piekny dzidzius :D


    Ja tez jestem nerwus. Dzis juz swojemu dalam popalic. No ale mam wymowke ze mam @ :P

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 21 maja 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf najlepsze, najmilsze życzenia urodzinowe. Spelnienia marzeń, duzo radości i uśmiechu ★♥

    She Wolf lubi tę wiadomość

    Eltasz
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin :D Dużo szczęścia, miłości i spełnienia wszystkich marzeń :*

    She Wolf lubi tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She wolf - wszystkiego najlepszego, spełniania marzeń, dużo <3 z mężem, radości z życia bratek-kwiatek.jpg

    Lore, MoBo, She Wolf lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tha Wolf
    kochana Wszystkiego Naj Naj najlepszego, zeby już ta wstrętna @ nie przyszła no chyba ze za naście miesięcy :D spełnienia wszystkich marzeń i dużo dużo zdrówka :* <3

    kwiatek.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 08:33

    Lore, aszka, milka1, She Wolf lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ