X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    MoBo, boję się rozczarować. Poczekam do terminu @ i wtedy siknę ;)mam nadzieję, że na test a nie krwią :)

    Aha ze niby jak armia przyjdzie to rozczarujesz sie mniej?

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo, w sumie nie nastawiam się na fasolkę, bardziej na @. Zawsze lepiej mile się rozczarować ;)

    MoBo lubi tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze inaczej, ile dni po owulce jesteś ? Hmmmm moze coś wywrozymy ;-)

    MoBo lubi tę wiadomość

    Eltasz
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz 11 ;) czarownice :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 10:58

    I will live my life!!!
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm.... 10 dc niska temp moze wskazywać implantacje.. 11 juz temp wyższa i jesli sie utrzyma to za 2-3 dni testa mozna zrobić ;-)

    Lore, aszka, milka1 lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz, no widzisz, a ja tą niską tempkę zwaliłam na zmęczenie. Nie przyszła mi na myśl implantacja :) Nie pozostaje mi nic, tylko czekać :)

    I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie nisko tempka, wiec raczej nici, ale i tak sie nie nastawiałam to nawet na luzie.

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka a ile dni do @?

    I will live my life!!!
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka cierpliwości :-*

    MoBo lubi tę wiadomość

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    aszka a ile dni do @?
    za 5 dni mam odstawic luteine, w sobote pojde na badanie progesteronu zeby potwierdzic ze byla owulacja. Ale z kolei test dopiero zrobie 14 dnia, czyli za 9 dni bo gin kazał. Jednak sam mowil ze jak tempka nisko to małe szanse, bo jednak w ciazy powinna byc wyzej, chociaz niby sa wykresy z nizszymi tempkami ale to rzadko ok. To własnie za 9 dni powinnam dostac @.

    Eltasz cierpliwosc to ja mam, od stycznia czekałam na 1 iui :D Aby teraz dobic do jesieni i invitro :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 12:05

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tym cyklu jakoś dziwnie niskie miałam te temperatury. Zaczęłam mierzyć to było 36.1, skok miałam na 36.4, potem wzrosło najwyżej do 36.8, wczoraj spadek na 36.4 a dziś śliczne 37 :) ciekawe zjawisko

    aszka, Eltasz lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    ja w tym cyklu jakoś dziwnie niskie miałam te temperatury. Zaczęłam mierzyć to było 36.1, skok miałam na 36.4, potem wzrosło najwyżej do 36.8, wczoraj spadek na 36.4 a dziś śliczne 37 :) ciekawe zjawisko
    oby było na implantacje. :) Pozniej zeby była ciaza powinien byc wykres schodkowy, niby, ale z tego co na forum ovu widziałam to roznie było, czyli niekoniecznie schodkowe.

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłby piękny prezent na dzień matki :3 rozmarzyłam się

    aszka, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    oby było na implantacje. :) Pozniej zeby była ciaza powinien byc wykres schodkowy, niby, ale z tego co na forum ovu widziałam to roznie było, czyli niekoniecznie schodkowe.
    niech jest jaki jest, tylko niech pod krechę nie spadnie ;)

    aszka lubi tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    za 5 dni mam odstawic luteine, w sobote pojde na badanie progesteronu zeby potwierdzic ze byla owulacja. Ale z kolei test dopiero zrobie 14 dnia, czyli za 9 dni bo gin kazał. Jednak sam mowil ze jak tempka nisko to małe szanse, bo jednak w ciazy powinna byc wyzej, chociaz niby sa wykresy z nizszymi tempkami ale to rzadko ok. To własnie za 9 dni powinnam dostac @.

    Eltasz cierpliwosc to ja mam, od stycznia czekałam na 1 iui :D Aby teraz dobic do jesieni i invitro :)

    A nie jest tak, ze odstawia sie progesteron po tescie?
    Moj sie tym razem bardzo rozgadal i wyraznie 3 razy powtorzyl pod koniec tabletek test i jak ciazy nie ma to odstawic, a jak + to brac dalej i szybko przybiec po wiecej.

    moremi lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mierzycie tempki dowcipnie czy dogebnie?
    Bo bedzie roznica nawet do 0.15 - dowcipne beda wyzsze.

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    za 5 dni mam odstawic luteine, w sobote pojde na badanie progesteronu zeby potwierdzic ze byla owulacja. Ale z kolei test dopiero zrobie 14 dnia, czyli za 9 dni bo gin kazał. Jednak sam mowil ze jak tempka nisko to małe szanse, bo jednak w ciazy powinna byc wyzej, chociaz niby sa wykresy z nizszymi tempkami ale to rzadko ok. To własnie za 9 dni powinnam dostac @.

    Eltasz cierpliwosc to ja mam, od stycznia czekałam na 1 iui :D Aby teraz dobic do jesieni i invitro :)

    Ja też bym testowała za 9 dni, gdybym miała co testować, wrrrr
    Pamiętaj, że wyśniłam Twój post, z pozytywnym testem ;-)

    aszka, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBO ja jestem baaardzo dowcipna :D I nawet mój M nie marudzi jak o 4.30 budzik dzwoni i wkładam sobie termometr ;)

    I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    byłby piękny prezent na dzień matki :3 rozmarzyłam się


    I życzę Ci takiego prezentu!

    Lore lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo, Ty się interesujesz kulturą wschodu? A czytałaś może Tenzin Wangyal Rinpocze - Przebudzenie Świetlistego Umysłu ?
    Będę dzisiaj zamawiała i ciekawa jestem, recenzje fajne, dotyczy medytacji.

    MoBo lubi tę wiadomość

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ