X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani wrote:
    MoBo, na razie same igly, maja byc ziola ale pozniej. Tak on mnie badal itp, powiedzial ze nie ma nic tak dramatycznego zeby np powiedziec ze yin czy yang deficiency. Yin czy yang deficiency maja ludzie chorzy albo starzy generalnie. Ale napewno mam blood deficiency i spleen deficiency. I to przyczynia sie do problemow z zajciem w ciaze/utrzymaniem ciazy. No i nad tym pracujemy. Wczoraj bylam na drugiej sesji i co napewno to te sesje mnie baardzo relaksuja, dotarlam tam po stresujacym i zwariowanym dniu w szybkim pedzie, gnalam tez przez miasto 40 minut rowerem elektrycznym zeby zdazyc na czas, w zwiazku z czym mialam mega szybki puls jak dotarlam. A wyszlam z normalnym pulsem bardzo zrelaksowana, zatrzymywalam sie w drodze powrotnej zeby zrobic zdjecia drzewom i kwiatom itp itd i czulam sie swietnie :) No chodzby z tego powodu ta akupuntura napewno mi jakos pomoze.

    Ja bym sie spierala, w kazdym blood deficiency jest troche yin deficiency co wlasnie prowadzi do spleen deficiency. Jak znajde to wylsle Ci co jesc na blood deficiency, zaraz ide szukac to odezwe sie na fb.
    No mnie tez odpreza bardzo aku a przy zajsciu o to wlasnie chodzi, nie? :P
    Jeszcze jak Ci moge potruc to wlasnie testowalam diete Ewy Dabrowskiej na regulacje moich hormonow i kurde z 22 dni cykl wydluzyl mi sie do ? jeszcze nie wiem ilu, dzis 27 dzien a @ nie ma! Wiec moze sprobujesz tak z 14 dni tej diety? Na oczyszczenie organizmu.
    Wiem niektore tu beda myslec matko co ona wypisuje :P ale ja tez przez zajsciem w ciaze z Sarcia mialam 1.5 miesiaca bez glutenu i nabialu i teraz wierze, ze to wszystko mi pomoglo.

    krukania lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • monisia13 Ekspertka
    Postów: 183 98

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rania najważniejsze że maluszek rośnie i dzielnie walczy a serduszko mocno bije. Będzie dobrze zobaczysz. Trzymam z całego serca kciuki

    Rania lubi tę wiadomość

    Monia
  • Rania Ekspertka
    Postów: 129 173

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje

    córka 24 tc[*]
    8p3oqqmzaze9a671.png
    24.04.2018 pierwsze IUI 15dpo 68,8...
    0360136997edde1a6bd36c823e5bb152.png
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo, ooo to ciekawe, z ta dieta! Zaraz napisze na FB do Ciebie.

    MoBo lubi tę wiadomość

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • krukania Znajoma
    Postów: 29 14

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    wlasnie testowalam diete Ewy Dabrowskiej na regulacje moich hormonow i kurde z 22 dni cykl wydluzyl mi sie do ? jeszcze nie wiem ilu, dzis 27 dzien a @ nie ma! Wiec moze sprobujesz tak z 14 dni tej diety? Na oczyszczenie organizmu.
    .
    MoBo, czy moglabys prosze wyslac link do strony z ta dieta Ewy Dabrowskiej? szukalam na google ale jest tam tego tyle ze nie wiem od czego zaczac... dziekuje!

    2018- ziola/ suplementy
    4 IUI 2017, 3 cykle z Clomid 2017
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krukania jest jedna oficjalna strona Ewy Dabrowskiej czyli ewadabrowska.pl
    Na youtubie sa wyklady, przed startem dobrze byloby sie zaznajomic z ksiazkami m.innymi Zdrowie i Ducha ratowac zywieniem, osobna ksiazka to przepisy na post i kolejna to 'i co dalej' po poscie.
    Sa grupy na fb ludzi ktorzy dziela sie przepisami, dopinguja, wystarczy poszukac.

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • krukania Znajoma
    Postów: 29 14

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 05:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Krukania jest jedna oficjalna strona Ewy Dabrowskiej czyli ewadabrowska.pl
    Na youtubie sa wyklady, przed startem dobrze byloby sie zaznajomic z ksiazkami m.innymi Zdrowie i Ducha ratowac zywieniem,

    Dziekuje!!!

    2018- ziola/ suplementy
    4 IUI 2017, 3 cykle z Clomid 2017
  • Olalasz Autorytet
    Postów: 1073 1157

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, piszę tutaj, bo za kilka dni kończę 36 lat i strasznie to przeżywam. Lubię swój wiek, lubię siebie w tym wieku, ale czuję jak bardzo zegar tyka i strasznie to przeżywam. Kilka lat starań, a od pół roku pod kontrolą lekarza w klinice leczenia niepłodności. Mam taką spinę, że mogę nie zdążyć, że albo teraz albo nigdy. Mam wrażenie, że wszystkie moje koleżanki już porodzone. Jak sobie z tym radzicie?

    ex2bl6d8upih96ql.png

    31.01-1 IUI 🙁
    25.02- 2IUI🙁
    06.05- początek przygotowań do IVF
    19.06 punkcja: 11 oocytów, 7 dojrzałych, 7 zarodków
    22.06 transfer dwóch 3-dniowych zarodków (8A/B i 10A),
    1 ❄️
  • krukania Znajoma
    Postów: 29 14

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olalasz wrote:
    Kochane, piszę tutaj, bo za kilka dni kończę 36 lat i strasznie to przeżywam. Lubię swój wiek, lubię siebie w tym wieku, ale czuję jak bardzo zegar tyka i strasznie to przeżywam. Kilka lat starań, a od pół roku pod kontrolą lekarza w klinice leczenia niepłodności. Mam taką spinę, że mogę nie zdążyć, że albo teraz albo nigdy. Mam wrażenie, że wszystkie moje koleżanki już porodzone. Jak sobie z tym radzicie?
    Olalasz,
    Ja przewracam strony internetowe w poszukiwaniu leczenia nieplodnosci bo moze cos przegapilam badz czegos jeszcze nie wiem, mierze temperatury i robie testy owulacyjne, potem wszystko to rzucam obiecujac sobie ze juz dosc staran tylko po to by zaczac od nowa z koncem @...w miedzy czasie czytam fora na ovufriend i ogladam wykresy innych dziewczyn..ze znajomymi i rodzina juz nawet nie poruszam tego tematu bo czuje za wszyscy maja mnie dosc wlacznie z moja mama, ktora stwierdzila ze czasem trzeba umiec odpuscic

    Olalasz lubi tę wiadomość

    2018- ziola/ suplementy
    4 IUI 2017, 3 cykle z Clomid 2017
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4486 2372

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rania jak sie czujesz?

    Dani co u Ciebie? Napisze jutro rano :)

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • Rania Ekspertka
    Postów: 129 173

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,w nocy czulam jakby sprezynka pekla mi w brzuchu:)dzis rano boli,ciagle plamie n’a brazowo.lezenie daje w kosc,podobno inteligentni ludzie nigdy sie nie nudza,stad wiem w ktorej groupie jestem...mam radio,ksiazki,ale czas sie dluzy.brakuje mi rozmow.nie powinnam narzekac,jestem w ciazy,ale jednak.maz bardzo pomaga.nigdy nie gotowal,teraz daje mu zlecenia,twierdzi ze ja nigdy nie gotowalam potraw o ktore go prosze,tak to prawda,troche wykorzystuje sytacje,tyle mojego:)

    córka 24 tc[*]
    8p3oqqmzaze9a671.png
    24.04.2018 pierwsze IUI 15dpo 68,8...
    0360136997edde1a6bd36c823e5bb152.png
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rania, no prosze dzieki tej sytuacji odkryjesz swojego meza na nowo :) Trzymaj sie kochana! Patrz na inne pozytywy: przeczytasz wszystkie ksiazki na ktore nie mialas czasu dotad.
    Mam nadzieje ze dzisiejszy bol z rana szybko minie. I ze to pekniecie sprezynki to cos dobrego.
    Sciskam Cie mocno!






    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka, u mnie dobrze, zaczelam nowy cykl wczoraj. W tym cyklu tez odpoczywam. Biore ziola od mojego akupunkturzysty, stosuje sie do zalecen diety od niego. Staram sie ruszac wiecej (chodze na pewne zajecia ruchowe, i staram sie wyrobic pewna liczbe krokow dziennie - spacery szybkim krokiem).
    Oczywiscie bedziemy uskuteczniac naturalne starania w tym cyklu.
    A co u Ciebie kochana, daj znac!

    MoBo lubi tę wiadomość

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • Olalasz Autorytet
    Postów: 1073 1157

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krukania wrote:
    Olalasz,
    Ja przewracam strony internetowe w poszukiwaniu leczenia nieplodnosci bo moze cos przegapilam badz czegos jeszcze nie wiem, mierze temperatury i robie testy owulacyjne, potem wszystko to rzucam obiecujac sobie ze juz dosc staran tylko po to by zaczac od nowa z koncem @...w miedzy czasie czytam fora na ovufriend i ogladam wykresy innych dziewczyn..ze znajomymi i rodzina juz nawet nie poruszam tego tematu bo czuje za wszyscy maja mnie dosc wlacznie z moja mama, ktora stwierdzila ze czasem trzeba umiec odpuscic
    A byłaś w klinikach niepłodności? Dla mnie to nowa sprawa i czuję, że to jakieś trochę na siłę. Ale z racji wieku właśnie boję się działać sama. Na razie wiem tylko, że mam IO, podejrzenie PCOS, nadwagę i zszargane nerwy. Wszystkie pozostałe badania ok. Hormony w porządku, @ regularnie co 28 dni, mąż przebadany - też wszystko ok.

    ex2bl6d8upih96ql.png

    31.01-1 IUI 🙁
    25.02- 2IUI🙁
    06.05- początek przygotowań do IVF
    19.06 punkcja: 11 oocytów, 7 dojrzałych, 7 zarodków
    22.06 transfer dwóch 3-dniowych zarodków (8A/B i 10A),
    1 ❄️
  • krukania Znajoma
    Postów: 29 14

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olalasz wrote:
    A byłaś w klinikach niepłodności? QUOTE]
    Tak, juz bylam, nic to nie dalo w moim przypadku oprocz rozregulowania cykli...Ale np moim znajomym, ktore tez sie leczyly, Clomid i IVF zadzialal (ja IVF nie probowalam). Kliniki sa drogie i czasochlonne. Kochana, Ty masz dopiero 36 lat :) Moja siostra w podobnym wieku zaszla w ciaze naturalnie po 9 miesiacach staran. A wy ile juz sie staracie?

    2018- ziola/ suplementy
    4 IUI 2017, 3 cykle z Clomid 2017
  • Olalasz Autorytet
    Postów: 1073 1157

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krukania wrote:
    Olalasz wrote:
    A byłaś w klinikach niepłodności? QUOTE]
    Tak, juz bylam, nic to nie dalo w moim przypadku oprocz rozregulowania cykli...Ale np moim znajomym, ktore tez sie leczyly, Clomid i IVF zadzialal (ja IVF nie probowalam). Kliniki sa drogie i czasochlonne. Kochana, Ty masz dopiero 36 lat :) Moja siostra w podobnym wieku zaszla w ciaze naturalnie po 9 miesiacach staran. A wy ile juz sie staracie?
    My się staramy już ok 3 lat z przerwami. Od 5 miesięcy jesteśmy w klinice. Nie tracę nadziei, Ty też nie trać :) Kliniki są drogie, to prawda, ale ja na razie czuję się mega zdeterminowana i pełna nadziei, że to pomoże.

    ex2bl6d8upih96ql.png

    31.01-1 IUI 🙁
    25.02- 2IUI🙁
    06.05- początek przygotowań do IVF
    19.06 punkcja: 11 oocytów, 7 dojrzałych, 7 zarodków
    22.06 transfer dwóch 3-dniowych zarodków (8A/B i 10A),
    1 ❄️
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    ja niestety na dłuższy czas odpadam ze staraniami. :( Od straty ciąży ciągle jestem diagnozowana z powodu pewnych dolegliwości, które miałam już wcześniej, ale które bagatelizowałam. Są to deficyty neurologiczne w obrębie miednicy mniejszej. Dowiedziałam się niedawno, że ciąża jest dla mnie w tym momencie absolutnie wykluczona, chyba że chcę sobie zrujnować zdrowie. Od 2 miesięcy stosuję codzienną rehabilitację prądem, żeby pobudzić nerwy do pracy, potrwa to jeszcze co najmniej pół roku. Do tego jestem obecnie diagnozowana pod kątem stwardnienia rozsianego...

    Nie muszę chyba mówić, że jestem załamana. Nie tylko nie mogę mieć upragnionego dziecka, ale dodatkowo bardzo martwię się o swoje zdrowie.

    Trzymajcie za mnie kciuki, a ja będę tu sporadycznie zaglądać mając nadzieję, że po kolei zajdziecie wszystkie. :)

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • krukania Znajoma
    Postów: 29 14

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:
    Cześć dziewczyny,

    ja niestety na dłuższy czas odpadam ze staraniami. :( Od straty ciąży ciągle jestem diagnozowana z powodu pewnych dolegliwości, które miałam już wcześniej, ale które bagatelizowałam. Są to deficyty neurologiczne w obrębie miednicy mniejszej. Dowiedziałam się niedawno, że ciąża jest dla mnie w tym momencie absolutnie wykluczona, chyba że chcę sobie zrujnować zdrowie. Od 2 miesięcy stosuję codzienną rehabilitację prądem, żeby pobudzić nerwy do pracy, potrwa to jeszcze co najmniej pół roku. Do tego jestem obecnie diagnozowana pod kątem stwardnienia rozsianego...

    Nie muszę chyba mówić, że jestem załamana. Nie tylko nie mogę mieć upragnionego dziecka, ale dodatkowo bardzo martwię się o swoje zdrowie.

    Trzymajcie za mnie kciuki, a ja będę tu sporadycznie zaglądać mając nadzieję, że po kolei zajdziecie wszystkie. :)

    Oczywiscie ze trzymamy kciuki za pomyslne leczenie i dobre wyniki!!!

    2018- ziola/ suplementy
    4 IUI 2017, 3 cykle z Clomid 2017
  • krukania Znajoma
    Postów: 29 14

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olalasz wrote:
    My się staramy już ok 3 lat z przerwami. Od 5 miesięcy jesteśmy w klinice. Nie tracę nadziei, Ty też nie trać :) Kliniki są drogie, to prawda, ale ja na razie czuję się mega zdeterminowana i pełna nadziei, że to pomoże.

    Olalasz, masz racje, ta determinacja jest najwazniejsza no i oczywiscie nadzieja pozwala nam przetrwac trudne chwile i wszelkie ciazowe niepowodzenia. Ja z kliniki zrezygnoawalam po 7 miesiacach poniewaz jedyna opcja wedlug lekarzy bylo IVF. Daj znac jakie leczenie rozpoczelas, IUI czy IVF? Czy prowadzisz wykres ? bo nie widze go na tablicy?

    2018- ziola/ suplementy
    4 IUI 2017, 3 cykle z Clomid 2017
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatanka, ooo to szkoda ze bedziesz miec teraz przerwe kilka miesiecy, ale oczywiscie Twoje zdrowie najwazniejsze. Nie lam sie, podleczysz sie i wrocisz do staran. Nie mysl sobie "a za pol roku to juz bede taka stara" to nie prawda. U nas tu na forum dziewczyny zachodza starsze niz Ty bedziesz za pol roku. Moze po tym leczeniu szybko zajdziesz bo to leczenie w staraniach tez pomoze? Kciukam mocno za Twoje leczenie, za jego powodzenie, caluje mocno!

    Jot lubi tę wiadomość

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
‹‹ 1148 1149 1150 1151 1152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ