Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • OLA Przyjaciółka
    Postów: 71 47

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gienia a robiłaś mutacje genowe ? ja zrobiłam i od razu wiem ze muszę brać heparynę nawet w czasie stymulacji. mam mutację PAI-1 (SERPINE1).

    06.25 - ❄️ 6BB
    10.25 - transfer - beta < 0.2
    12.25 - 2BB i ❄️ 5BC
    12.25 - transfer - beta < 0.2
    03.26 - transfer - beta < 0.2
    05.26 - ❄️ 4AB i 6BC - PTGA ok
  • _Qlka_ Autorytet
    Postów: 295 188

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLA wrote:
    gienia a robiłaś mutacje genowe ? ja zrobiłam i od razu wiem ze muszę brać heparynę nawet w czasie stymulacji. mam mutację PAI-1 (SERPINE1).
    A jaką masz mutację? Homo czy heterozygotę?

  • Kat84 Ekspertka
    Postów: 217 496

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jutro o 8.30 moja pierwsza punkcja. Trzymajcie kciuki bo pojawił się stres 🙈

    Nessie, Ola8999, Thoruviel, _Qlka_, LS lubią tę wiadomość

    👩 84 r., AMH 2,47 (04.25) ➡️ 3, 24 (08.25), wszystkie badania w normie
    👱🏼‍♂️ 85 r., morfologia 1%, fragmentacja DNA 27%

    ❌ I IVF stymulacja 28.05 (2dc)
    04.06 I monitoring
    09.06 punkcja➡️ 10 🥚=> 8 zapłodnionych => 0 zarodków do transferu (degeneracja 6 dnia) ❌😓
    II IVF (z PGT-A) 10.25
    18.10 start stymulacji: Mensinorm 225 j.
    29.10 punkcja➡️ 14 pobranych ➡️ 8 zapłodnionych ➡️ 2 ❄️❄️ (✅ po PGT-A)
    01.12 transfer FET ❄️4BA ❌🥲
  • Przytulasek Autorytet
    Postów: 270 380

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat84 wrote:
    Dziewczyny, jutro o 8.30 moja pierwsza punkcja. Trzymajcie kciuki bo pojawił się stres 🙈

    trzymam kciuki ✊✊✊✊ rozumiem strach , bo też czeka mnie to za kilka dni ... I oczywiście powodzenia , oby efekt był jak najlepszy 🤗

    Kat84, Nessie lubią tę wiadomość

    👧 39 🧑‍🦱40

    Starania od 2020r.
    Laparoskopia 2021r.
    Problem : słabe nasienie
    AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
    Kariotypy ✔️
    Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
    Drożność jajowodów ✔️
    03.2025 Angelius Provita MP
    1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    02.06 .25 początek stymulacji
    💉menopur , puregon , orgalutran
    Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
    07.07 Histeroskopia
    Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
    2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    14.11.25 początek stymulacji
    💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
    Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
    zapłodnione --> 3 doba ❌️
    3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
    06.03 💉rekovelle
    9.03 orgalutran , Menopur
    18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB

    23.03 I FET 3AB -
    b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
    01.06
    4️⃣Procedura IVF
    01.06 start stymulacji
    13.06 punkcja - 6🥚->5🥚-> 5 doba❌️
  • Lajla87_87 Autorytet
    Postów: 1143 2731

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat84 wrote:
    Dziewczyny, jutro o 8.30 moja pierwsza punkcja. Trzymajcie kciuki bo pojawił się stres 🙈
    ✊✊✊✊🍀🍀🍀 mocno zaciśnięte 🥚🥚🥚🍀🍀🍀✊✊✊ i czekamy jutro na relacje 😉 ale szybko to zleciało ☺️

    Kat84, Nessie lubią tę wiadomość

    👧 ’87 🐈
    AMH: 1,31
    Kariotyp 🆗
    KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
    CD56 ❌
    cross match 51,7% & negatywny 🤷‍♀️
    MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
    Podejrzenie adenomiozy

    👦 ’85 🐕‍🦺
    Kariotyp 🆗
    morfologia 1%❌
    HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
    SCSA 🆗

    I IVF
    🍀Invimed Wrocław🍀
    3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌

    II IVF
    🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
    diphereline x 2
    07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
    09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
    ✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
    28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
    7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
    9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
    12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
    21w0d 🩵 498g 🩷 474g
    24w0d 🩵 702g 🩷 657g

    preg.png
  • Kat84 Ekspertka
    Postów: 217 496

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajla87_87 wrote:
    ✊✊✊✊🍀🍀🍀 mocno zaciśnięte 🥚🥚🥚🍀🍀🍀✊✊✊ i czekamy jutro na relacje 😉 ale szybko to zleciało ☺️

    Dziękuję bardzo za ✊😍😍😍 szybko zleciało i bardzo się cieszę bo stymulacja nie była najprzyjemniejsza. A dziś to już czuje się jak pełen inkubator.

    Lajla87_87, Thoruviel lubią tę wiadomość

    👩 84 r., AMH 2,47 (04.25) ➡️ 3, 24 (08.25), wszystkie badania w normie
    👱🏼‍♂️ 85 r., morfologia 1%, fragmentacja DNA 27%

    ❌ I IVF stymulacja 28.05 (2dc)
    04.06 I monitoring
    09.06 punkcja➡️ 10 🥚=> 8 zapłodnionych => 0 zarodków do transferu (degeneracja 6 dnia) ❌😓
    II IVF (z PGT-A) 10.25
    18.10 start stymulacji: Mensinorm 225 j.
    29.10 punkcja➡️ 14 pobranych ➡️ 8 zapłodnionych ➡️ 2 ❄️❄️ (✅ po PGT-A)
    01.12 transfer FET ❄️4BA ❌🥲
  • Just00 Autorytet
    Postów: 301 458

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat84 wrote:
    Dziewczyny, jutro o 8.30 moja pierwsza punkcja. Trzymajcie kciuki bo pojawił się stres 🙈
    Kat84,mocno trzymam kciuki za jak najlepsza jakość jutrzejszych komorek i uzyskania zdrowych zarodkow✊✊✊
    Dasz radę,nie jest to wcale takie straszne jak brzmi.
    Daj znać jak będzie już po wszystkim.

    Kat84 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️36l
    AMH 1.19
    TSH 1.97->1.49
    Ft4 16.60
    Żelazo 60.8->45.8
    Ferrytyna 10.6->22.70
    Estradiol 152
    FSH 5.43
    LH 5.49
    Prolaktyna 20.20
    Podejrzenie adenomiozy
    Kariotypy OK

    👦38l
    Badanie nasienia morfologia 2%

    08.05 kwalifikacja in vitro
    11.05 start stymulacji: 💉Cetrtotide,Menopur,Rekovelle
    26.05 Punkcja->7 oocytow, zapłodnionych 6-> 2❄❄ :3AA,3AB
    27.06 Transfer ❄ (6dn), 7dpt beta 34.6, 10dpt beta 163, 13dpt beta 410, 18dpt 2549, 22dpt beta 9234🍀
    16.07. Zarodek z echem 🥳
    21.07 CRL 3.7mm i ❤
    31.07 CRL 1.13 cm i ❤ 151 ud/min
    14.08 CRL 2.60 cm I ❤ 168 ud/min
    17.08 CRL 3.07 cm
    05.09 CRL 6.07 cm
    Prenatalne,Pappa,Sanco ok 👌
    age.png
  • Runnerka Autorytet
    Postów: 726 1237

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gienia, to straszne co Cie spotkalo 🙁 nawet sobie nie wyobrazam jak zle sie musisz czuc… ja sama bylam lekko przestymulowana, mialam sporo plynu w brzuchu i odroczony transfer. Sam lekarz sie tego nie spodziewal, bo AMH bez szalu, komorek tylko 10, ale estradiol dosyc wystrzelil, bo wyniosl 4 000. Tylko ja tez dostalam dosyc duze dawki lekow jak na swoj wiek (slowa lekarza) a tez mam niskie BMI. dobrze pamietam, ze nie mialas ani raz badanego estradiolu podczas stymulacji? Bralas od razu po punkcji zastrzyki z heparyna?

    Kat84, trzymam kciuki za dojrzale komorki 👍🏼 odezwij sie jutro jak poszlo i jak sie czujesz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2025, 21:29

    Nessie lubi tę wiadomość

    🏃🏻‍♀️ 35
    AMH - 1,24 (06.2024) -> 1,72 (12.2024)
    Sono HSG 🆗
    Cykle regularne, owulacje potwierdzone
    Badania w 3 d.c. i 9 d.p.o 🆗
    Cytologia - NILM 🆗
    Wymazy MUCHa & biocenoza & wirusy 🆗

    🏋🏼 36
    Badanie nasienia 🆗 fragmentacja DNA plemników 🆗test MAR 🆗 HBA 92%

    15 cs - 0 ⏸️

    01-03.2025 3 x IUI ❌
    04-05.2025 IMSI (protokol dlugi): Marvelon ➡️ Gonapeptyl Daily ➡️ 💉75j Menopur + 150j Gonal f ➡️ 🔬 punkcja - pobranych 10 🥚mamy 5❄️❄️❄️❄️❄️ (8A, EB2, 3BA, 4BA, 5BB)
    1️⃣FET 13.06.2025 (EB2) 6dpt ⏸️ bHCG 7dpt 76,4 ➡️ 10dpt 402 ➡️ 12 dpt 1518 ➡️ 16 dpt bHCG 23 688 ➡️ 21dpt 46 825 ➡️ 25dpt 84 153
    09.07 CRL 6,9mm i ♥️
    18-19.08.2025 prenatalne & NIFTY PRO - niskie ryzyka, bedzie 💙
    17.02.2026 witamy na świecie 🥳 38+6, 3,5 kg, 58cm 👶
    age.png
  • Sheisingoodmood Ekspertka
    Postów: 179 338

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, wczoraj robiłam betę 17 dpt i wyszła 346 mlU/ml. 14 dpt wyniosła 116, reszta przyrostów w mojej stopce. Czy możliwe że beta dopiero ruszyła? Czy jest jeszcze nadzieja?

    88'
    09.2023 - 21 tc. 💔
    19.03.2025 - punkcja 14🥚➡️9 zapłodnionych ➡️2 ❄️5.1.1 i 4.1.2
    21.05.2025 - transfer 4.1.2
    26.05.2025 - progesteron 22.91 ng/ml- 8 dpt beta: 37,8 mIU/ml; 10 dpt beta: 59,2 mlU/ml; 12 dpt beta: 80,mlU/ml; 14 dpt beta: 116 mlU/ml; 17 dpt beta: 347 mlU/ml; 19 dpt beta: 905 mlU/ml 💔
    07.10.2025 - transfer 5.1.1 🍀 -10 dpt: <2.3mlU/ml ❌

    AMH 2,88
    ferrytyna 57
    prolaktyna ➡️dostinex ✅
    Niedoczynność tarczycy tsh - 1.5➡️euthyrox ✅
    Insulinooporność - glukoza - 88, insulina 10➡️glucophage + dieta ✅
    wit.D3 - 50✅
    B12 - 512✅
  • Lajla87_87 Autorytet
    Postów: 1143 2731

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheisingoodmood wrote:
    Hej dziewczynki, wczoraj robiłam betę 17 dpt i wyszła 346 mlU/ml. 14 dpt wyniosła 116, reszta przyrostów w mojej stopce. Czy możliwe że beta dopiero ruszyła? Czy jest jeszcze nadzieja?
    Ja bym sprawdziła dzisiaj by wiedzieć jak dalej rośnie. Między 14 a 17 dpt jest bardzo ładny wzrost.

    👧 ’87 🐈
    AMH: 1,31
    Kariotyp 🆗
    KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
    CD56 ❌
    cross match 51,7% & negatywny 🤷‍♀️
    MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
    Podejrzenie adenomiozy

    👦 ’85 🐕‍🦺
    Kariotyp 🆗
    morfologia 1%❌
    HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
    SCSA 🆗

    I IVF
    🍀Invimed Wrocław🍀
    3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌

    II IVF
    🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
    diphereline x 2
    07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
    09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
    ✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
    28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
    7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
    9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
    12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
    21w0d 🩵 498g 🩷 474g
    24w0d 🩵 702g 🩷 657g

    preg.png
  • _Qlka_ Autorytet
    Postów: 295 188

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat84 wrote:
    Dziewczyny, jutro o 8.30 moja pierwsza punkcja. Trzymajcie kciuki bo pojawił się stres 🙈
    Trzymam kciuki! Daj znać jak samopoczucie po :)
    Mnie prawdopodobnie tez punkcja czeka w tym tygodniu.

  • azja87 Przyjaciółka
    Postów: 101 87

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny!

    Dzisiaj zaczynam przygotowania do 3 stymulacji! Pierwszy raz zamiast krótkiego protokołu, długi - od dzisiaj gonapeptyl oraz Primolut - Nor. Żadnego z tych leków jeszcze wcześniej nie przyjmowałam - jakieś informację czego mogę się spodziewać?:)

    Kat84 lubi tę wiadomość

    Ona: rocznik 87
    On: rocznik 74
    AMH: 1,0
    cross-match: negatywny,
    allo-MLR-6%,
    KIR - genotyp Bx, nieobecne geny: 2DL5 [gr.1], 2DS1, 2DS5, 3DS1, 3DP1var
    IUI x 2 - nieudane,
    Od 10.2024 w trakcie in vitro - 1 stymulacja 10.2024: ❄️❄️ (jeden prawidłowy po PGT-A), transfer nieudany, 2 stymulacja 02.2025: ❄️❄️ (jeden LLM, jeden nieprawidłowy po PGT-A), transfer nieudany, 3 stymulacja 07.2025 -❄️❄️ (oba nieprawidłowe po PGT-A), 4 stymulacja 01.2026: ❄️4BB - czekamy na wyniki PGT-A
  • Runnerka Autorytet
    Postów: 726 1237

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    azja87 wrote:
    Kochane dziewczyny!

    Dzisiaj zaczynam przygotowania do 3 stymulacji! Pierwszy raz zamiast krótkiego protokołu, długi - od dzisiaj gonapeptyl oraz Primolut - Nor. Żadnego z tych leków jeszcze wcześniej nie przyjmowałam - jakieś informację czego mogę się spodziewać?:)
    Hej, gonapeptyl daily? Jesli tak to ja je znam, bralam je przez 19 dni przed stymulacja. Okolo 3-4 dni silnego bolu glowy (tabletki nie dawaly rady go zbic), czasami pobudki w nocy z powodu napadow goraca 😉 poza tym czulam sie zupelnie normalnie. Same zastrzyki latwe do zrobienia, w gotowych osobnych strzykawkach. Troche pieczace podczas wstrzykiwania, ale bez tragedii.

    🏃🏻‍♀️ 35
    AMH - 1,24 (06.2024) -> 1,72 (12.2024)
    Sono HSG 🆗
    Cykle regularne, owulacje potwierdzone
    Badania w 3 d.c. i 9 d.p.o 🆗
    Cytologia - NILM 🆗
    Wymazy MUCHa & biocenoza & wirusy 🆗

    🏋🏼 36
    Badanie nasienia 🆗 fragmentacja DNA plemników 🆗test MAR 🆗 HBA 92%

    15 cs - 0 ⏸️

    01-03.2025 3 x IUI ❌
    04-05.2025 IMSI (protokol dlugi): Marvelon ➡️ Gonapeptyl Daily ➡️ 💉75j Menopur + 150j Gonal f ➡️ 🔬 punkcja - pobranych 10 🥚mamy 5❄️❄️❄️❄️❄️ (8A, EB2, 3BA, 4BA, 5BB)
    1️⃣FET 13.06.2025 (EB2) 6dpt ⏸️ bHCG 7dpt 76,4 ➡️ 10dpt 402 ➡️ 12 dpt 1518 ➡️ 16 dpt bHCG 23 688 ➡️ 21dpt 46 825 ➡️ 25dpt 84 153
    09.07 CRL 6,9mm i ♥️
    18-19.08.2025 prenatalne & NIFTY PRO - niskie ryzyka, bedzie 💙
    17.02.2026 witamy na świecie 🥳 38+6, 3,5 kg, 58cm 👶
    age.png
  • LS Autorytet
    Postów: 352 516

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat84 wrote:
    Dziewczyny, jutro o 8.30 moja pierwsza punkcja. Trzymajcie kciuki bo pojawił się stres 🙈


    🤞🤞🤞Daj znać jak się czujesz, oby dobrze. 🤞🤞🤞

    azja87 wrote:
    Kochane dziewczyny!

    Dzisiaj zaczynam przygotowania do 3 stymulacji! Pierwszy raz zamiast krótkiego protokołu, długi - od dzisiaj gonapeptyl oraz Primolut - Nor. Żadnego z tych leków jeszcze wcześniej nie przyjmowałam - jakieś informację czego mogę się spodziewać?:)

    Cześć Azja, miło Cię znowu widzieć! Z nowymi siłami do boju! 💪
    Jak minął Ci czas: suplementowałaś, badałaś coś?
    Obyś miała z tej stymulacji super wyniki 🤗

    👩'89
    HSG ✔️AMH 1,4 (07.2024) -->0,99 (04.2025)
    Kariotyp✔️
    ❌Kir Bx (2DS1, 2DS5, 3DS1 obecne)
    ❌Niska ferrytyna 21-->27-->20-->14

    🧔‍♂️'75
    Morfologia 1%❌
    SCD 13%✔️
    Kariotyp ✔️
    _________________________________________
    Invimed Wrocław🍀
    IUI 10.2024 ❌

    I IVF:
    Kwalifikacja 2025.04✔️
    2025.05 💉Menopur300, Rekovelle12 - 11🥚- ❄️❄️❄️
    2025.06 - histeroskopia✔️
    2025.09 - FET 4AB ❌
    2025.11 - CD138✔️, CD56✔️
    2026.01 - FET 4BB, 4BA❌
    II IVF:
    2026.03 💉Gonapeptyl, Menopur 200, Gonal-f 100 - 9🥚-2x8bl, 2x❄️❄️
    2026.03- ET 2x8bl❌
    25.05 - FET 2x❄️❄️- 9dpt-5,2; 11dpt -9,35 14dpt-3,8❌
  • Kat84 Ekspertka
    Postów: 217 496

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Ja już w domku po pobraniu. Mamy 10 🥚 🙂 niestety na szczegóły co i jak będę czekać tydzień. Lekarza nie będzie a transfer i tak mamy odroczony przez badanie PTG-A.
    Czuję się dobrze, lekkie krwawienie i pobolewają mnie jeszcze jajniki i trochę senna jestem.
    Ale w sumie to wszystko dobrze. Faktycznie nie takie to straszne :) najmniej przyjemne chyba zakładanie wenflonu 😆

    Lajla87_87, Runnerka, _Qlka_, LS, Nessie, Ola8999, Przytulasek, Thoruviel lubią tę wiadomość

    👩 84 r., AMH 2,47 (04.25) ➡️ 3, 24 (08.25), wszystkie badania w normie
    👱🏼‍♂️ 85 r., morfologia 1%, fragmentacja DNA 27%

    ❌ I IVF stymulacja 28.05 (2dc)
    04.06 I monitoring
    09.06 punkcja➡️ 10 🥚=> 8 zapłodnionych => 0 zarodków do transferu (degeneracja 6 dnia) ❌😓
    II IVF (z PGT-A) 10.25
    18.10 start stymulacji: Mensinorm 225 j.
    29.10 punkcja➡️ 14 pobranych ➡️ 8 zapłodnionych ➡️ 2 ❄️❄️ (✅ po PGT-A)
    01.12 transfer FET ❄️4BA ❌🥲
  • Just00 Autorytet
    Postów: 301 458

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat84 wrote:
    Cześć Dziewczyny! Ja już w domku po pobraniu. Mamy 10 🥚 🙂 niestety na szczegóły co i jak będę czekać tydzień. Lekarza nie będzie a transfer i tak mamy odroczony przez badanie PTG-A.
    Czuję się dobrze, lekkie krwawienie i pobolewają mnie jeszcze jajniki i trochę senna jestem.
    Ale w sumie to wszystko dobrze. Faktycznie nie takie to straszne :) najmniej przyjemne chyba zakładanie wenflonu 😆
    Kat84,super ze juz po wszystkim. Tak samo to oceniłam,że najgorsze z tego wszystkiego to wkłucie 😅
    10 oocytow to dobry wynik 👍a nie dadzą Ci jutro znać ile komorek zaplodnili??

    Kat84 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️36l
    AMH 1.19
    TSH 1.97->1.49
    Ft4 16.60
    Żelazo 60.8->45.8
    Ferrytyna 10.6->22.70
    Estradiol 152
    FSH 5.43
    LH 5.49
    Prolaktyna 20.20
    Podejrzenie adenomiozy
    Kariotypy OK

    👦38l
    Badanie nasienia morfologia 2%

    08.05 kwalifikacja in vitro
    11.05 start stymulacji: 💉Cetrtotide,Menopur,Rekovelle
    26.05 Punkcja->7 oocytow, zapłodnionych 6-> 2❄❄ :3AA,3AB
    27.06 Transfer ❄ (6dn), 7dpt beta 34.6, 10dpt beta 163, 13dpt beta 410, 18dpt 2549, 22dpt beta 9234🍀
    16.07. Zarodek z echem 🥳
    21.07 CRL 3.7mm i ❤
    31.07 CRL 1.13 cm i ❤ 151 ud/min
    14.08 CRL 2.60 cm I ❤ 168 ud/min
    17.08 CRL 3.07 cm
    05.09 CRL 6.07 cm
    Prenatalne,Pappa,Sanco ok 👌
    age.png
  • Kat84 Ekspertka
    Postów: 217 496

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just00 wrote:
    Kat84,super ze juz po wszystkim. Tak samo to oceniłam,że najgorsze z tego wszystkiego to wkłucie 😅
    10 oocytow to dobry wynik 👍a nie dadzą Ci jutro znać ile komorek zaplodnili??

    No właśnie nie jestem tego taka pewna.. chyba, że embiolodzy zadzwonią. Mojego lekarza prowadzącego chwilowo nie będzie.

    👩 84 r., AMH 2,47 (04.25) ➡️ 3, 24 (08.25), wszystkie badania w normie
    👱🏼‍♂️ 85 r., morfologia 1%, fragmentacja DNA 27%

    ❌ I IVF stymulacja 28.05 (2dc)
    04.06 I monitoring
    09.06 punkcja➡️ 10 🥚=> 8 zapłodnionych => 0 zarodków do transferu (degeneracja 6 dnia) ❌😓
    II IVF (z PGT-A) 10.25
    18.10 start stymulacji: Mensinorm 225 j.
    29.10 punkcja➡️ 14 pobranych ➡️ 8 zapłodnionych ➡️ 2 ❄️❄️ (✅ po PGT-A)
    01.12 transfer FET ❄️4BA ❌🥲
  • Runnerka Autorytet
    Postów: 726 1237

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje kat84, mialam identyczny wynik 😉 ja bym na Twoim miejscu nie wytrzymala tyle w niewiedzy i dzwonila jutro do kliniki zapytac, ile sie zaplodnilo. Na szczescie do mnie sami embriolodzy dzwonili kolejnego dnia.

    Kat84 lubi tę wiadomość

    🏃🏻‍♀️ 35
    AMH - 1,24 (06.2024) -> 1,72 (12.2024)
    Sono HSG 🆗
    Cykle regularne, owulacje potwierdzone
    Badania w 3 d.c. i 9 d.p.o 🆗
    Cytologia - NILM 🆗
    Wymazy MUCHa & biocenoza & wirusy 🆗

    🏋🏼 36
    Badanie nasienia 🆗 fragmentacja DNA plemników 🆗test MAR 🆗 HBA 92%

    15 cs - 0 ⏸️

    01-03.2025 3 x IUI ❌
    04-05.2025 IMSI (protokol dlugi): Marvelon ➡️ Gonapeptyl Daily ➡️ 💉75j Menopur + 150j Gonal f ➡️ 🔬 punkcja - pobranych 10 🥚mamy 5❄️❄️❄️❄️❄️ (8A, EB2, 3BA, 4BA, 5BB)
    1️⃣FET 13.06.2025 (EB2) 6dpt ⏸️ bHCG 7dpt 76,4 ➡️ 10dpt 402 ➡️ 12 dpt 1518 ➡️ 16 dpt bHCG 23 688 ➡️ 21dpt 46 825 ➡️ 25dpt 84 153
    09.07 CRL 6,9mm i ♥️
    18-19.08.2025 prenatalne & NIFTY PRO - niskie ryzyka, bedzie 💙
    17.02.2026 witamy na świecie 🥳 38+6, 3,5 kg, 58cm 👶
    age.png
  • Kat84 Ekspertka
    Postów: 217 496

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Runnerka wrote:
    Gratulacje kat84, mialam identyczny wynik 😉 ja bym na Twoim miejscu nie wytrzymala tyle w niewiedzy i dzwonila jutro do kliniki zapytac, ile sie zaplodnilo. Na szczescie do mnie sami embriolodzy dzwonili kolejnego dnia.

    Dzięki Runnerka! Poczekam cierpliwie. W czwartek mam wizyte z partnerem u androloga to podpytam 😆
    Powodzenia dla Ciebie za Twoj piątek 13-tego! Trzymam kciuki!

    Runnerka lubi tę wiadomość

    👩 84 r., AMH 2,47 (04.25) ➡️ 3, 24 (08.25), wszystkie badania w normie
    👱🏼‍♂️ 85 r., morfologia 1%, fragmentacja DNA 27%

    ❌ I IVF stymulacja 28.05 (2dc)
    04.06 I monitoring
    09.06 punkcja➡️ 10 🥚=> 8 zapłodnionych => 0 zarodków do transferu (degeneracja 6 dnia) ❌😓
    II IVF (z PGT-A) 10.25
    18.10 start stymulacji: Mensinorm 225 j.
    29.10 punkcja➡️ 14 pobranych ➡️ 8 zapłodnionych ➡️ 2 ❄️❄️ (✅ po PGT-A)
    01.12 transfer FET ❄️4BA ❌🥲
  • Sheisingoodmood Ekspertka
    Postów: 179 338

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheisingoodmood wrote:
    Hej dziewczynki, wczoraj robiłam betę 17 dpt i wyszła 346 mlU/ml. 14 dpt wyniosła 116, reszta przyrostów w mojej stopce. Czy możliwe że beta dopiero ruszyła? Czy jest jeszcze nadzieja?
    Update: byłam na USG. Narazie nic nie widać. Mam kilka miesniaczkow i narazie nie widać pęcherzyka. Lekarz powiedział też nie nie możemy wykluczyć ciąży pozamacicznej. Czy któraś z Was ja miała? Zrobiłam jeszcze dzisiaj betę i w piątek kolejne USG. Szczerze wolałabym żeby ta beta była 0 niż meczyc się z ciążą pozamaciczna lub nadzieja że jeszcze będzie dobrze. Ogólnie doktor powiedział, że ta beta 17 dpt nie jest zachwycająca. Już się nie nastawiam że będzie dobrze i też żeby tylko nie wylądować w szpitalu 😔🙏

    88'
    09.2023 - 21 tc. 💔
    19.03.2025 - punkcja 14🥚➡️9 zapłodnionych ➡️2 ❄️5.1.1 i 4.1.2
    21.05.2025 - transfer 4.1.2
    26.05.2025 - progesteron 22.91 ng/ml- 8 dpt beta: 37,8 mIU/ml; 10 dpt beta: 59,2 mlU/ml; 12 dpt beta: 80,mlU/ml; 14 dpt beta: 116 mlU/ml; 17 dpt beta: 347 mlU/ml; 19 dpt beta: 905 mlU/ml 💔
    07.10.2025 - transfer 5.1.1 🍀 -10 dpt: <2.3mlU/ml ❌

    AMH 2,88
    ferrytyna 57
    prolaktyna ➡️dostinex ✅
    Niedoczynność tarczycy tsh - 1.5➡️euthyrox ✅
    Insulinooporność - glukoza - 88, insulina 10➡️glucophage + dieta ✅
    wit.D3 - 50✅
    B12 - 512✅
‹‹ 1251 1252 1253 1254 1255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ