Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz reszta powolutku do raportu;) trzymam kciuki dziewczyny !

    MoBo, She Wolf, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę w robocie , ale na bank będę sprawdzać !

    MoBo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziu :) epidemia ciążowa!!!

    Aszka to jak my mówimy sikaj to nieee :P

    Strasznie się ciesze i wielkie wielkie gratulacje Aszka <3 <3 <3

    Jutro to tylko potwierdzenie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 20:39

    nick nieaktualny, She Wolf, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może dziewczyny nas pozarażają ;)

    MoBo, Eltasz, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka moje gratulacje <3 biorę z Was dziewczyny przykład, następny miesiąc musi być kropek i kropka !! :D

    MoBo, nick nieaktualny, Eltasz, She Wolf, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz ty se tez testa na jutro przygotuj bo coś tej Twojej @ tez nie ma :D

    Lore, nick nieaktualny, She Wolf lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro tez polece do lekarza bo miałam nie leciec ale polece -z wynikami.

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Jutro tez polece do lekarza bo miałam nie leciec ale polece -z wynikami.

    Aszka a leć leć :) tylko się nie przemęcz bo pamiętaj W CIAZY JESTEŚ!

    Proszę tu zdać relacje czy jakowe objawy były? Milka tez.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tylko na chwilkę - Aszka A NIE MÓWIŁAM!!! Wyśniłam Ci. Gratulacje !!!!

    Mówiłam,że za mną ustawiają się kolejki!

    Do jutra!

    nick nieaktualny, Lore, Eltasz, She Wolf lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo u mnie na razie tylko pobolewanie brzucha i to wszystko. Innych objawów brak.

    MoBo, Margaret.Se, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    27,1 mlU/ml - 3 tydzień

    :******** Gratulacje słonko :* ale sie cieszę!
    Rozpoczęłaś wielka kolejkęęęęęęęęę

    MoBo, Lore, nick nieaktualny, Eltasz, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Dobra uwaga, dziewczyny z tematu inseminacji mnie namówiły kupiłam sikańca o czułosci 20, sa dwie krechy, szok dosłownie szok Jutro lece na bete -wziełam wolne. 0swoon.gif 53kwiatek.gif

    Wowwwwwwwwwwwww Aszka ale jajca :********
    Kochana cudownie!!!!!!!!!!
    Normalnie kolejka, prawdziwa kolejka sie zrobiła :D Czad <3

    MoBo, nick nieaktualny, Lore, Eltasz, She Wolf, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka dzisiaj Ci się ma przyśnić zielony kropek u Lorki!! :P :D

    nick nieaktualny, MoBo, Margaret.Se, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nawet nie wiecie jak mi sie micha cieszy :D tak sie cieszę juhuuuuuuuu
    Milka słonko, ta kolejka za Toba szybko sie ustawia i oby tak dalej szło szybko :)))))))
    mini-graphics-birthday-900358.gif

    MoBo, Lore, Eltasz, nick nieaktualny, She Wolf, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    MoBo u mnie na razie tylko pobolewanie brzucha i to wszystko. Innych objawów brak.

    a dokładniej Aszka? ból brzucha czy miesiaczkowy czy może jajników a może wszystko na raz?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 28 maja 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisalam a tu cisza ehhh

    Milka a Ty kochana jakie masz objawy? W sumie ile kobiet to tyle objawow ciazy

    MoBo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie inne niz na okres i inne niz jajnikow, takie rozpieranie.

    MoBo lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 28 maja 2015, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka gratuluje :* Ale jazda, tyle czasu nic, a tu pojawily dwie ciazoweczki w ciagu jednego dnia :D

    Nie pozostaje nic innego jak ustawic sie w kolejce po ciaze :D

    nick nieaktualny, MoBo, Margaret.Se, Eltasz, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 29 maja 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:

    Nie pozostaje nic innego jak ustawic sie w kolejce po ciaze :D

    No wlasnie ja juz stoje pod sklepem ale nie wiem o ktorej mi otworza a jak juz sie dostane to lece ile sił do kolejki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2015, 08:19

    Eltasz, MoBo, nick nieaktualny, Lore lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    To się zaczęło dziać :-) Lore, jak tylko wyśnię, od razu dam Ci znać! Póki co, tupnij nóżką, że ma być (cholerka jakoś u mnie to podziałało!)

    Objawy - proszę bardzo:
    - pierwszy, który mnie zastanowił (zmęczenie w ostatnią niedzielę, po spacerku, jedzonku w rynku i dosłownie chwili na rowerze) - padłam, byłam zmęczona jakbym nie wiem co robiła, a tydzień wcześniej 6 godzin intensywnej pracy na działace i lepiej się czułam - pomyślałam - słabszy dzień mam- bo ogólnie to nie czuję się zmęczona, tylko w tamten dzień

    - cycki - obolałe (ale normalnie jak na okres) ale sutki, bardzo wrażliwe - to mnie zdziwiło, bo sam ból by mnie nie zdziwił, i trochę bardziej wyraźne żyłki, ale to myślałam, że mi się wydaje, że widzę, bo wcale nie jest to jakieś mega widoczne, mój jakoś nie zauważył.

    -jajca to tak jak dla mnie normalnie, raz miałam, że przez chwilę z prawej strony mnie tak zarwało mocniej (krótko to trwało) ale mocny ból

    - od kilku dni cały czas mi się odbija i trochę częściej chce mi się siku i sucho w gardle strasznie

    Ot i tyle. I pewnie, gdyby nie testy, to nawet bym tego nie zauważyła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2015, 09:27

    nick nieaktualny, Eltasz, MoBo, She Wolf lubią tę wiadomość

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ