X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    a jesz więcej? Ja dziś zjadłam 5 kotletów -to moj rekord swiata jedzeniowy.


    A ja właśnie mniej jem, jakbym miała gulę w gardle, może też dlatego, że więcej wody piję przez te suchości w gardle.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    A ja właśnie mniej jem, jakbym miała gulę w gardle, może też dlatego, że więcej wody piję przez te suchości w gardle.

    niedługo nadrobisz :D

    MoBo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co u Was? Jakie plany na weekendzik? My z meżęm idziemy do sklepu po spożywcze, na spacer do parku. A tak to lenistwo :)

    MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka piekna beta <3 Jeszcze raz gratuluje :*

    Milka idziesz jutro na powtorke bety?


    A ja sprzatalam dom, bo jutro mam urodzinowego grilla :D Bylam tez na zakupach, a teraz czekam na mojego, bo jeszcze musimy pojechac dokupic kilka rzeczy. Oby pogoda dopisala, bo dzis byla burza, wialo, padalo i wogole bylo okropnie.
    Moje testy owu jeszcze negatywne, a myslalam ze w tym miesiacu bedzie troche szybciej. No nic dzialamy dalej :D

    MoBo, aszka, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She wolf działajcie :) A tempke mierzysz? Tez cos pewnie jeszcze kupimy chyba chemiczne tez trzeba dobrac.

    MoBo, Margaret.Se, She Wolf lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Aszka piekna beta <3 Jeszcze raz gratuluje :*

    Milka idziesz jutro na powtorke bety?


    A ja sprzatalam dom, bo jutro mam urodzinowego grilla :D Bylam tez na zakupach, a teraz czekam na mojego, bo jeszcze musimy pojechac dokupic kilka rzeczy. Oby pogoda dopisala, bo dzis byla burza, wialo, padalo i wogole bylo okropnie.
    Moje testy owu jeszcze negatywne, a myslalam ze w tym miesiacu bedzie troche szybciej. No nic dzialamy dalej :D

    Hej She Wolf, pewnie w poniedziałek zrobię, bo mam wizytę u ginekologa, to zleci ponownie, a na skierowanie będę miała za darmo, ale o wzrost hormonu się nie martwię, kropek daje mi popalić, coraz gorzej się czuję, więc hormon wzrasta! Doszedł ból głowy, senność, prawie całe popołudnie spałam, łzy mi dzisiaj poleciały bez powodu. Także się tam kropek na całego urządza :-)

    MoBo, Margaret.Se, aszka lubią tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf ty to wiesz jak świetować urodziny :) to już chyba tydzień imprez O.o

    Aszka ciebie jakas 'podwojna' energia rozpiera :)

    A ja mam urodziny mojego w niedziele :) imprezy nie planujemy ale mała wspólna uroczystość by poświetowac podpisanie małżeństwa kredytowego które to odbyło się w wczoraj :) co oznacza, że staliśmy się posiadaczami malutkiego domku yeeeee
    Wiec ja teraz mam głowę w meblach :P

    milka1, Margaret.Se, Eltasz, aszka lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale czad Mobo, gratulacje!!! jest co świętować!! Nie ma jak urządzanie swojego kąta!
    Fantastyczna wiadomość:-)

    MoBo, aszka, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 29 maja 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    ale czad Mobo, gratulacje!!! jest co świętować!! Nie ma jak urządzanie swojego kąta!
    Fantastyczna wiadomość:-)

    E tam nie ma co kredytów gratulowac :P jak spłace to wtedy hahahaha
    Juz od października zeszłego roku trwa ten proces więc mocno oswoilismy się z tą myślą, ale te ostatnie podpisy trzeba uczcić :)

    milka1, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 29 maja 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Bardzo dziękuję, mam nadzieję, że kropek się zadomowi i nie będzie chciał mnie wcześniej opuścić.
    Mam nadzieję, że ma u mnie dobre warunki i mu się tam podoba :-)


    Oczywiście nawet nie mysl ze moze byc inaczej :)

    milka1, aszka lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 29 maja 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka wiedziałam, bo jak test pozytyw to juz nie ma wyjścia :) jeszcze raz milion buziaków i gratulejszyn :* :* <3

    aszka lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mobo, swoje to swoje nawet na kredyt! Ja parę lat wynajmowałam za granicą i mnie trafiało, bo nic nie mogłam zmienić, a u siebie to u siebie ;-) a najlepsza część to urządzanie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2015, 21:26

    MoBo, aszka, Margaret.Se, Eltasz lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo ekstra :) teraz bedziesz planowac urzadzanko. My mamy małe mieszkanie ale planujemy kupic z 80 m2. Tyle, ze za pare lat tez oczywiscie z kredytem jak i te, ktore mamy.

    MoBo, milka1, Margaret.Se, Eltasz lubią tę wiadomość

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 29 maja 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upiłam się lampką wina z tej radosnej podwójnej okazji :D

    Margaret.Se, milka1, MoBo, aszka, She Wolf, Eltasz lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 29 maja 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Dziewczyny a co u Was? Jakie plany na weekendzik? My z meżęm idziemy do sklepu po spożywcze, na spacer do parku. A tak to lenistwo :)

    Ja jutro tez leniuchuje na maxa ale niestety w niedziele wyjatkowo musze leciec do pracy

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret za leniuchowanie :) Biedna w niedziele do pracy. :(


    Lore pij na zdrowie :) ja tylko mam herbate.

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 30 maja 2015, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posprzatane, miesko w marynacie, jutro tylko male przemeblowanie i zrobienie salatek i imprezzaaaa :D


    Aszka dzialamy :D Tempki nie mierze, bo mi to po nocach nie dalo spac, a ja lubie pospac. Do tego ciagle sie zastanawialam czemu niskie, czemu spada itp. Wiec mialam tego dosc :P


    Milka dobrze, ze masz objawy :D przynajmniej wiesz ze dzidzia mosci sobie domek :D


    Mobo, a co mam sobie zalowac? Ciazy nie ma to przynajmniej imprezowac mozna, bo przeciez to ostatni cykl imprez :P
    Gratuluje domku :) Ale bedziesz miala radoche urzadzajac go :D


    Margaret w niedziele do pracy? Kto to takie cuda wymyslil :(


    A co z Eltasz? Ja sie sytuacja rozwinela?


    Kto teraz testuje?

    aszka, milka1, MoBo lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 30 maja 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczęta :)
    Ale się u Was sytuacja rozwija. Aż miło czytać. She udanej imprezki! MoBo świętowanie urodzin Lubego i kredycik to tez imprezka :)
    Nasze ciężarówki nie obiadać się za bardzo i odpoczywać ;)
    Margaret współczuje roboty w niedziele, też tego nie znoszę , ja idę dziś na nockę to będę miała pół niedzieli wyciętej z życiorysu, bo prześpię pół dnia O.o
    A u mnie : wczoraj @ przyszła po południu, wieczorem byłam już u lekarza, po usg stwierdził że nie ma żadnych torbieli :) i przepisał leki Femare to i będę dziś jeździć po Krakowie za lekiem, bo potrzebuje pół opakowania. A nie wszystkie apteki dzielą lek to i czeka mnie wycieczka po Krakowie. Od niedzieli do czwartku proszki 3x dziennie , sobota usg a potem ......insemka :)
    Trochę się boję, bo po hsg też miałam "szybko" zaciążyć a tu 7 miesiąc...mam nadzieję że teraz coś z tego wyjdzie. Aszka dała mi duże nadzieje :*:*

    aszka, milka1, MoBo, She Wolf lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz ja tez brałam letrozol-to substancja czynna a nazwy: Femara, Lametta, Aromek. W sumie najmniej płaciłam za lamette około 25 zł, a za aromka około 90 zł. Niby substancja ta sama, a zalezy od firmy... chyba. Dobrze ze nie ma zadnych torbieli, mozesz zaczynac ze spokojnym sumieniem :) cykl :) Wyspij sie przed praca i po :) Buziak. :*


    Shewolf działaj, ja tez nie mierzyłam bo albo zapominałam, albo mi sie nie chciało, a tez mnie denerwowało ze nizsza, ale przy letrozolu to zazwwyczaj normalne ze sa nizsze :) Imprezuj i wybaw sie :*


    A mój charpie, takze chyba po 15 pojedziemy na zakupy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2015, 09:24

    MoBo, She Wolf lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki
    ja mialam dzisiaj sny ohhh poczatek snu i srodek cudowny a koniec tragicznay i sie poryczalam i juz nie moglam zasnac bo sie zdenerwowalam :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2015, 09:41

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ