X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 30 maja 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    napisz czy masz objawy ja po lameccie spokoj, a po aromku miałam uboki.
    Hej.
    przeczytałam ulotke i zaczynam się stresować, nie przyjemne te skutki uboczne. A pamiętam jak rzygalam co drugi dzień przy bromku O.o Na szczęście mam je brać tylko przez 5 dni, ale za to 3 x1 więc zobaczymy.
    Mój się śmieje ze juz się przyzwyczaił do moich "rozmow z lwem" ;-) normalnie zero współczucia ;-)

    Margaret.Se, MoBo lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 30 maja 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Hej.
    przeczytałam ulotke i zaczynam się stresować, nie przyjemne te skutki uboczne. A pamiętam jak rzygalam co drugi dzień przy bromku O.o Na szczęście mam je brać tylko przez 5 dni, ale za to 3 x1 więc zobaczymy.
    Mój się śmieje ze juz się przyzwyczaił do moich "rozmow z lwem" ;-) normalnie zero współczucia ;-)

    Ja rok temu zaczełam brac bromergon i w zyciu ak zle sie nie czułam po nim i sama odstawiłam, bo myslała ze sie przekrece po 1/4 tabletki a miałam zwiekszac dawke. Koszmar jakis taki syf nieoczyszczony ten lek i poczytałam i poszłam po recepte na
    dosinex, ten sam skłąd ale oczyszczony i nie czułam nic, jakbym zadnego leku nie stosowała. Róznica kolosalna równiez w cenie bromergon 3-4zł a ten ponad 200zł no ale wolałam zyc i wydac 240zł ;) skonczyłam jedno opakowanie i moja gin stwierdziła ze juz wystarczy a byłam pewna ze 3opakowania bede musiała jesc :)

    MoBo lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 30 maja 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bromka biorę do tej pory,tez juz rok.zwiekszony jest do jednej tabl. Teraz jest ok,nie mam juz żadnych dolegliwości

    Eltasz
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 30 maja 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuje tyle czasu że bierzesz to świństwo. Masz aż tak wysoka prolaktynę ? Ja brałam w sumie kilka dni bromergon a dostinex jakos 1,5 miesiaca bo jedno opakowanie tylko i wystrczyło najwidoczniej. Badania prolaktyny robiłam pół roku od odstawienia dostinexu i były dobre. czytałam tez ze lepsze efekty daje ten dostinex, no jak widac u mnie sie sprawdziło. Czytałam tez ze duzo dziewczyn szybciej zaszło po dostinexie tzn ze dobrze reguluje prolaktyne, no ale jakos na mnie to nie podziałało :) bo skończyłam brac w lipcu zeszłego roku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2015, 16:12

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 30 maja 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale zobaczymy bo może nadal dostinex dobrze działa :)

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 30 maja 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiperprolaktynemie mam czynnościową. Po kontroli mi zwiększył, teraz nie robiłam badań. Prolaktyna bez prochów lubi podskoczyć do wartości wyjściowych, tym bardziej że moja może być zwiazana ze stresem,nie przespanymi nockami itp.

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz moze miec nie bedziesz, ja w sumie to nie wiem od czego to zalezy ze przy lameccie nic mi nie bylo a po aromku masakra. ZReszta to 5 dni to wytrzymasz :)



    Milka dawaj te ogorki narobilas mi smaka hihi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:


    Milka dawaj te ogorki narobilas mi smaka hihi.


    No czekaj, muszą się zrobić ;-) a sama chętnie bym już je wcisnęła :-) a tu trzeba czekać i czekać ;-)

    aszka lubi tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 30 maja 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że etap zachcianek ciążowych rozpoczęty :D ogórki kiszone i pamiętajcie koniecznie z czekolada :D

    Ja dzisiaj przesadziłam z jedzeniem na maxa. Dwie kiełbasy ale nie żeby usmazone, gotowane czy pieczone tylko same i do ręki i wciagnełam az mi sie uszy trzęsły. teraz jem od dwóch godzin naleśniki i juz mam taki brzuch jakbym była w 5miesiacu hahahha tak potrafi mnie wywalic brzuch a mam płaski :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2015, 20:17

    MoBo, aszka lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze nic nie piszcie o czekoladzie, nie moge nawet mylec o slodyczach bo mi sie chce wymiotować 035.gif
    Dzis bedac w sklepie przyszła hostessa z tym monte (czekoladowo-jogurtowy deserek) uciekłam az sie kurzyło, ale mąz wtrabił :D

    Margaret jedz na zdrowie :) a ja sobie kupiłam tez wage bo mi lekarz kazał sie wazyc co 2 tygodnie a ja nigdy wagi nie miałam w domu, bo jestem chudzielec. :)

    Margaret.Se, MoBo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    No czekaj, muszą się zrobić ;-) a sama chętnie bym już je wcisnęła :-) a tu trzeba czekać i czekać ;-)
    zostaw dla mnie :D

    MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane !
    z okazji dzisiejszego święta, bo przecież każda z nas jest w głębi duszy trochę jeszcze dzieckiem ;) ( wiek się nie liczy :-P)
    życzę nam wszystkim zdrowia , szczęścia, miłości i spełnienia marzeń

    dzieci-maluja.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2015, 09:09

    aszka, MoBo, She Wolf, milka1, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, ale się tu pozmieniało :) zajęło mi to trochę żeby nadrobić tematy :) ale czytać takie treści to miód na serce :)

    Wszystkim przyszłym mamusiom, z całego serca gratuluję :)!!!!!!

    Mam nadzieję, że mnie ponownie przygarniecie, a ja pokornie ustawię się na końcu kolejeczki :)

    Eltasz, aszka, MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wzajemnie, wszystkiego dobrego mała dziewczynko :)041.gif i wszystkim przede wszystkim uśmiechu i zdrowia, reszta przyjdzie sama zabawa.gif

    Jot ustawiaj sie :)


    Dzis w Wawie ma byc 28 stopni zamierzam tak spędzić dzień 61wakacje.gif

    Eltasz, MoBo, Jot lubią tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzieciaki :*
    Wszystkiego naj naj naj. Wszystkim nam zycze przede wszystkim, zebysmy za rok kupowaly prezenty na Dzien Dziecka naszym pociechom :D

    Eltasz, przykro mi ze @ przylazla. Bede trzymala kciuki za insemke :* Musi sie udac :D

    Margaret, Ty masz jazdy z tymi snami ;) Oby ta pozytywna czasc sie spelnila, a o tej zlej zapomnij :*
    Kiedy testujesz?

    Aszka masz racje, nie czytaj belly, bo tylko sie zestresujesz. Zawsze mozesz sie tu wygadac :D

    Milka juz masz zachcianki ciazowe? Tez bym zjadla takiego ogorasa :D

    Jot dobrze, ze wracasz. Trzymam mocno kciuki :*

    Mobo widzialam, ze negatyw dzisiaj :( Nie lubie tego :(


    Melduje, ze impreza sie udala. Bylo duzo jedzenia, picia. Na wstepie jedno z dzieci narzygalo mi na podloge, po kilku nastepnych minutach kolejne zwalilo szklanke z cola. Oczywiscie szklanka sie pobila i wszystko sie rozbryzgalo po scianie D: Wogole dobrze, ze szklanki dokupilam, bo sporo ich poszlo do kosza :P Pozniej juz bylo bez ekscesow :D Za to wczoraj nawet z lozka nie wyszlam. Kac gigant, jeszcze dzis sie niewyraznie czuje, ale powoli wracam do zywych.
    Owulki brak i jakos sie na nia nie zanosi :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2015, 13:43

    milka1, Eltasz, MoBo, Jot lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie początki anginy, więc pewnie w tym miesiącu znów po ptokach :/

    I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ELtasz, i wzajemnie :-) no tak, nigdy nie zapominajmy o tych małych dziewczynkach, które gdzieś tam jeszcze są w nas :-)

    Jot, witaj, czekamy na Ciebie w kolejce.

    No She Wolf, nieźle, nieźle grunt, że impreza udana, a szkło jak się tłucze to tylko na szczęście :-)
    Zachcianek typowych nie mam, ale bóle głowy mnie nawiedzają. Dzisiaj byłam u ginekologa, lista badań do zrobienia i mam pozytywnie myśleć, ciaża jeszcze bardzo wczesna i za około 2 tygodnie na usg mam przyjść.
    Ale propos zachcianek, a raczej zmiany smaku to taka anegdotka z soboty:

    wieczorem zrobiłam sobie herbatkę i biorąc pierwszy łyk, myślałam, że się zwymiotuję, jakby ktoś dodał łyżkę masła do tej herbaty - fuj fuj. Myślę sobie, no kurczę, ale jaja, to aż tak się smak zmienia? Wczoraj piłam tą herbatę i wszystko było ok. Ale numer. Myślę, może torebka jakaś zepsuta, bo żeby aż tak się zmienił smak? No nic idę do kuchni wylać to obrzydlistwo i dopiero jak zobaczyłam czajnik to mnie tknęło - kuźwa mać, ja zalałam herbatę osoloną wodą do ogórków! Nie opróżniłam czajnika!!!!!

    Ot, wyjaśnienie zmieniającego się smaku ;-) dziwne tylko, ze mi to masłem smakowało a nie solą ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2015, 14:16

    Margaret.Se, Jot lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    A u mnie początki anginy, więc pewnie w tym miesiącu znów po ptokach :/


    :-( nie lubię

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    :-( nie lubię
    też nie lubię, gardło boli i niedobrze mi a do tego głowa od zatok mi pęknie :( na razie nie mam gorączki i tym się pocieszam bo jeszcze jest szansa, że mi przejdzie. Ale jak tu się starać jak człowiek jak kapeć:(

    I will live my life!!!
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka a mialas dzis juz USG?
    Haha, to sie nazywa 'ciazowy rozum' :P Musisz sie do tego przyzwyczaic :D


    Lore wspolczuje.
    Ja tez myslalam, ze cos mnie bierze, bo obudzilam sie zasmarkana. Ale to chyba dlatego ze spalismy przy otwartym oknie, bo teraz juz mi nic nie jest.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ