X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Moze to dlatego, ze Twoj progesteron tez rosl?
    U mnie progesteron nigdy nie zmienil fl. Zawsze dostaje @ w 13dpo, wiec nie wiem jak to jest u Ciebie.

    A oby się faza lutealna zaczęła tez przedłużać :)

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Właśnie to był dowcipny :/
    Dziwi mnie tylko ze 5 dni nic a późnej się zaczęło.
    Po ilu dniach od odstawienia się pojawi @?
    no to odustnie niech da. U mnie raz po 16 dniach był. Ale zazwyczaj do tygodnia.

    MoBo lubi tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    no to odustnie niech da. U mnie raz po 16 dniach był. Ale zazwyczaj do tygodnia.

    No to czekam :)

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis poszłam do ziajki. Otworzyli sklep z mega promocjami, kupiłam scrub gruboziarnisty do ciała o zapachu czekolady. Juz z niego skorzystałam, 12 zł za wielki pojemnik. Naprawde sie sprawdził :)

    MoBo, Eltasz lubią tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Ja dzis poszłam do ziajki. Otworzyli sklep z mega promocjami, kupiłam scrub gruboziarnisty do ciała o zapachu czekolady. Juz z niego skorzystałam, 12 zł za wielki pojemnik. Naprawde sie sprawdził :)

    I tak bez zlizywania dalas rade?

    Eltasz, milka1, Adelajda lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    I tak bez zlizywania dalas rade?
    ja tak, ale chłop chciał zjesc :D

    MoBo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz siedze w domu dzis, zaliczyłam spacer, itd i teraz relaksing :)

    MoBo lubi tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Juz siedze w domu dzis, zaliczyłam spacer, itd i teraz relaksing :)

    Ty to masz zycie teraz :) Kiedy idziesz na jakies badania? Robisz 2ga bete?
    Tak ogolnie to pokazalabys wykresik kolezankom :P

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Ty to masz zycie teraz :) Kiedy idziesz na jakies badania? Robisz 2ga bete?
    Tak ogolnie to pokazalabys wykresik kolezankom :P


    MoBo nie moge udostepnic -bo mowiłam ze raz mierze raz nie i jak klikam udostepnij to mam komunikat: za mało wypełnionych temperatur. Ale nie masz czego załowac mi zle i tak zaznaczył bo jakos 7 dni(mniej wiecej, pisze z pamieci) owulacje, haha, a juz dawno byłam po inseminacji, wiec ten wykres nie jest w ogole prawidłowy :)

    Zrobiłam w poniedzialek było koło 500 a dzis powtórka, pozniej juz do wizyty lekarza do 11 czerwca nie robie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2015, 11:24

    MoBo, Eltasz lubią tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    MoBo nie moge udostepnic -bo mowiłam ze raz mierze raz nie i jak klikam udostepnij to mam komunikat: za mało wypełnionych temperatur. Ale nie masz czego załowac mi zle i tak zaznaczył bo jakos 7 dni(mniej wiecej, pisze z pamieci) owulacje, haha, a juz dawno byłam po inseminacji, wiec ten wykres nie jest w ogole prawidłowy :)

    Zrobiłam w poniedzialek było koło 500 a dzis powtórka, pozniej juz do wizyty lekarza do 11 czerwca nie robie :)

    No dobra dobra :)
    Beta super!!! To trzymam za dzisiejsza betke :)

    A ja ide siknac jeszcze raz bo z dupy tempka do gory dzis poszla i nie wiadomo o co chodzi O.o

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    No dobra dobra :)
    Beta super!!! To trzymam za dzisiejsza betke :)

    A ja ide siknac jeszcze raz bo z dupy tempka do gory dzis poszla i nie wiadomo o co chodzi O.o
    sikaj :) moze cos wysikasz :p

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    sikaj :) moze cos wysikasz :p

    Wysikalam negatyw! Nie było zaskoczenia.

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mobo co jest z tym Twoim cyklem? Ladne tempki i negatyw? To nie tak mialo byc :(

    Aszka odpoczywaj ile wlezie :) w koncu jak nie teraz to kiedy?


    Co tu tak cicho ostatnio?
    Moja owulka sie bawi ze mna w chowanego, ale dzis wygrzebalam sobie troche lekko rozciagliwego sluzu, wiec moze jest juz blisko :)

    MoBo lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Mobo co jest z tym Twoim cyklem? Ladne tempki i negatyw? To nie tak mialo byc :(

    Aszka odpoczywaj ile wlezie :) w koncu jak nie teraz to kiedy?


    Co tu tak cicho ostatnio?
    Moja owulka sie bawi ze mna w chowanego, ale dzis wygrzebalam sobie troche lekko rozciagliwego sluzu, wiec moze jest juz blisko :)

    Ja tam jestem bardzo zadowolona z mojego cyklu :) Nie zawsze tylko ciaza moze cieszyc.
    Widzisz przez kolejnych 10 cykli mialam do dupy tempki, cykle nawet po 19 dni, faze lutealna po 10 dni a nawet raz 9, plamienia itd,
    Wtedy ciezko jest uwierzyc, ze sie zajdzie w ciaze :(

    Natomiast od poprzedniego cyklu fl 12, w tym tez dluzsza, myslalam ze to tylko progesteron ja utrzymal, ale smiem twierdzic ze nie bo jakos sie trzyma jeszcze :) a juz trzeci dzien bez. I do tej pory zero plamien ...juuppiiiii

    No a w przyszlym zachodze :P

    Mnie sie owulka kijowaci jak cos popije, albo nocke zerwe na jakims party.

    Wlasnie co tu tak cicho O.o



    She Wolf, milka1 lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mobo no wlasnie widzialam, ze poprzednie cykle mialas srednie, a tu taki ladny wykres i nic :(
    Ale wiem ze male rzeczy ciesza. Ja tez mialam od lat plamienia przed i po @, a odkad mialam zabieg na szyjce, plamienia sa maksimum jeden dzien przed i jeden dzien po @ i tez sie strasznie ciesze :D
    U mnie owu zazwyczaj miedzy 12 a 15dc a tu nic. Czasem mam jakis dluzszy cykl max 35 dni, wiem moze to wlasnie taki mi sie trafil. Wiec czekam 'cierpliwie' ;)

    MoBo lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo nie dziwie sie, ze jetes zadowolona to dobrze jak sie stabilizuje :)

    Shewolf czekaj moze sie przedłuzył. Ale w tym czasie <3 z facetem bo a nuż.

    Tak a ja wypoczywam, ale gorąco, najpierw ludzie narzekali że ciągle deszcz a teraz że ciagle upał :D

    MoBo lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka, zazdroscze pogody! U nas bylo tak zimno, ze jeszcze przedwczoraj mialam wlaczone ogrzewanie. Dzisiaj juz w mare fajnie, ale jeszcze nie to co lubie.
    Co do mojej owulki, to chyba jednak idzie. Teraz zrobilam test i jest prawie tak samo intensywna druga kreska :) a tak sie martwilam.

    MoBo, Eltasz, aszka lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Co do mojej owulki, to chyba jednak idzie. Teraz zrobilam test i jest prawie tak samo intensywna druga kreska :) a tak sie martwilam.

    Uffff :)

    She Wolf lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Aszka, zazdroscze pogody! U nas bylo tak zimno, ze jeszcze przedwczoraj mialam wlaczone ogrzewanie. Dzisiaj juz w mare fajnie, ale jeszcze nie to co lubie.
    Co do mojej owulki, to chyba jednak idzie. Teraz zrobilam test i jest prawie tak samo intensywna druga kreska :) a tak sie martwilam.
    to działajcie. :)


    Tak pogoda dobra ale straszy upał, dlatego ja tylko rano chodze, bo tylko rano znosnie.

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie, bedzie sie dzialo <3 hahaha


    Upaly sa bardziej uciazliwe niz chlody a jednak zazdraszczam :P

    MoBo lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ