X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz super ze juz masz plan dzialania rozpoczety i oby jak najszybciej bylo juz po @

    MoBo zazdraszczam nowego kacika szcześcia :*

    She baw sie dobrze i wypij za nas ;)

    Cholerka co z Adelaja, pisze do niej i sie nie odzywa :(

    milka1, Eltasz, MoBo, Adelajda, She Wolf lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf - imprezy do rana, wypij tam za te co nie mogą, czyli Aszke i mnie ;-)
    ELtasz, trzymam kciuki mocno za ten cykl!
    Margaret - ze snów bierz tylko te dobre rzeczy i w nie proszę wierzyć. My kreujemy swój świat, więc wierzmy tylko w te dobre rzeczy!
    Kiedyś zbiłam lustro i pomyślałam - cholera 7 lat do dupy, a za chwile pomyślałam, o nie, tak nie będzie ja to zaklinam, od dzisiaj stłuczenie lustra to tylko dobry znak, i następne parę miesięcy miałam zaje..ste :-)

    Lore a jak ten Twój @? Skończył się, robiłaś jeszcze test?

    Eltasz, Margaret.Se, MoBo, She Wolf lubią tę wiadomość

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 30 maja 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już proszki, rzeczywiście jest z nimi kłopot, nie chcą sprzedawać połowy opakowania. Ale dr dał mi namiary na aptekę i miałam się na niego powołać. Jutro zaczynam łykać :)

    milka1, Margaret.Se, aszka, MoBo lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 30 maja 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Milka, juz jest ok ale wiesz jak to jest po przebudzeniu, jest szok i nerwy i człowiek wyobraza sobie to co sie sniło ale potem powoli wraca sie do normalności :)
    Sniły mi sie dwa plusy tak jakby dwa testy, potem siedziałam i pisałam w telefonie a obok na wielkim ekranie wyskoczył mi wynik bety 20,70 hahah i patrze czy ktos to widzi bo nie chciałam, ale potem babcia mojego stwierdziła ze po co nam dziecko :)
    a koniec snu to ze jestem chyba w toalecie i widze ogromny pjemnik na 10cm wypełniony wodą i odchodami ludzkimi ale nie moje i zjawia sie raptem kobitka i patrzy na ta kupe i pyta sie czy moja a ja mówie ze nie wiem ale wiem ze to nie moja a ona ze jak tak wyglada ta kupa(ze niby fatalnie) to niby jak ja chce utrzymac ciaze ze trzeba us...ć wrrrrrrrrrrr akych z tymi słowami, paszoł wont :) no :)

    milka1, aszka, MoBo lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no widzisz, ale raczej nie była Twoja, więc nie ma problemu :-), ale fakt, "gówniany" sen na końcu ;-)

    Margaret.Se, MoBo lubią tę wiadomość

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 30 maja 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co kiedyś czytałam jak się śni kupa g.... to na szczęście :P

    Margaret.Se, aszka, MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 30 maja 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    z tego co kiedyś czytałam jak się śni kupa g.... to na szczęście :P

    Właśnie tez wyczytałam w senniku ze szczescie i bogactwo, musze w totka zagrac dzisiaj hehehe :D

    a w ogóle to wystarczy mi bogactwo takie że bedzie dzidzia i zdrowa!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2015, 11:49

    Eltasz, aszka, MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 30 maja 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam na zakupkach i kupiłam dwa testy, mojego nie ma wiec pomyslałam sobie że nasikam se a co :) ale po pierwsze zobaczyłam ze siki sa białe (bo tyle razy juz byłam w toalecie dzisiaj nawet w nocy wstawałam i troche spanikowałam ze za szybko i jakbym zobaczyła jedna kreske to bym zwariowała, poczekam jednak do wtorku :)

    Kupiłam truskaweczki i zaraz zabieram sie za ciasto a pozniej nalesniki tez z truskawkami zrobie :)

    aszka, MoBo lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 30 maja 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa zapomniałam totka wysłac, jak zwykle hehehe

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Dziewczyny byłam na zakupkach i kupiłam dwa testy, mojego nie ma wiec pomyslałam sobie że nasikam se a co :) ale po pierwsze zobaczyłam ze siki sa białe (bo tyle razy juz byłam w toalecie dzisiaj nawet w nocy wstawałam i troche spanikowałam ze za szybko i jakbym zobaczyła jedna kreske to bym zwariowała, poczekam jednak do wtorku :)

    Kupiłam truskaweczki i zaraz zabieram sie za ciasto a pozniej nalesniki tez z truskawkami zrobie :)
    jak masz sikac to rano, ja robilam pod wieczor i ledwo widac bylo kreske. Jednak hormon ciazowy nawyzszy rano :)
    A ja sobie zajrzałam na te belly ale nie bede tam pisac na razie bo mnie z lekka stresuja te babki, co chwila piszą o objawach, a mi lekarz mówił zeby nie czytac takich rzeczy bo sie człowiek tylko podkręca i to prawda :)

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My pojdziemy do sklepu jak moj wstanie :D czyli pewnie za 2 godizny musiał isc w nocy za kolege i spi :)

    Margaret.Se, MoBo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Mam już proszki, rzeczywiście jest z nimi kłopot, nie chcą sprzedawać połowy opakowania. Ale dr dał mi namiary na aptekę i miałam się na niego powołać. Jutro zaczynam łykać :)
    napisz czy masz objawy ja po lameccie spokoj, a po aromku miałam uboki.

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 30 maja 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    jak masz sikac to rano, ja robilam pod wieczor i ledwo widac bylo kreske. Jednak hormon ciazowy nawyzszy rano :)
    A ja sobie zajrzałam na te belly ale nie bede tam pisac na razie bo mnie z lekka stresuja te babki, co chwila piszą o objawach, a mi lekarz mówił zeby nie czytac takich rzeczy bo sie człowiek tylko podkręca i to prawda :)

    No własnie dlatego jak zobaczyłam białe siki to zrezygnowałam, za duzo ray juz byłąm w kibelku :)

    To nie pisz z nimi, jak poczujesz potrzebe to wtedy, albo jak bedziesz miała większe objawy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2015, 15:17

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 30 maja 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:

    Lore a jak ten Twój @? Skończył się, robiłaś jeszcze test?
    ja miałam tylko 3 dni jakieś takie, a testu nie robię bo jakoś wszystkie objawy zniknęły i tempka niska więc stwierdziłam, że się nie nakręcam ;)

    I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret tak białe siki to raczej nic nie wyjdzie.


    Lore oby @ nie przyszła :)

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 30 maja 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka ja już zaczynam nowy cykl i nowe starania, tupłam nóżką, że to teraz ma być i kropka :D chce zielonego kropka !! :D

    milka1, MoBo, aszka lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    ja miałam tylko 3 dni jakieś takie, a testu nie robię bo jakoś wszystkie objawy zniknęły i tempka niska więc stwierdziłam, że się nie nakręcam ;)


    Myślałam, ze sprawdzałaś, nie chodzi o nakręcanie, ale jak ja bym miała bardzo skąpy okres to bym nie wytrzymała :-)

    MoBo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    jak masz sikac to rano, ja robilam pod wieczor i ledwo widac bylo kreske. Jednak hormon ciazowy nawyzszy rano :)
    A ja sobie zajrzałam na te belly ale nie bede tam pisac na razie bo mnie z lekka stresuja te babki, co chwila piszą o objawach, a mi lekarz mówił zeby nie czytac takich rzeczy bo sie człowiek tylko podkręca i to prawda :)


    No ja teraz na bank z żadnego forum ciążowego nie będę korzystała, ze względu na to, że można się bardzo zestresować, a jedna ma plamienia, drugiej coś nie tak, jeszcze jedna Ci powie - ale jak to tego czy tego nie bierzesz, albo Cie wystraszą, jak zjesz coś, czego się nie powinno i Ci powiedzą, że to straasznie na płód działa. A to za dużo przytyjesz, a to za mało. Ja z dala od takich rzeczy, bo teraz to tylko i wyłącznie pozytywne myślenie i zalecenia jedynie lekarza i oczywiście lektura fachowa, obowiązkowa o ciąży. Okres cieszenia się tym stanem, i nie dokładanie sobie stresów ;-)

    MoBo, Margaret.Se, aszka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Dziewczyny byłam na zakupkach i kupiłam dwa testy, mojego nie ma wiec pomyslałam sobie że nasikam se a co :) ale po pierwsze zobaczyłam ze siki sa białe (bo tyle razy juz byłam w toalecie dzisiaj nawet w nocy wstawałam i troche spanikowałam ze za szybko i jakbym zobaczyła jedna kreske to bym zwariowała, poczekam jednak do wtorku :)

    Kupiłam truskaweczki i zaraz zabieram sie za ciasto a pozniej nalesniki tez z truskawkami zrobie :)

    Ja pierdziu, zaczynam czytać, Twój post i myślę, o kurka to zaraz wyskoczy z info, a Ty zbudowałaś napięcie i co? I dalej trzymasz w niewiedzy siebie i nas ;-)
    A ja dzisiaj małosolne ogóreczki zrobiłam teraz czekać aż będą gotowe.

    MoBo, Margaret.Se, Eltasz, aszka lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 30 maja 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Ja pierdziu, zaczynam czytać, Twój post i myślę, o kurka to zaraz wyskoczy z info, a Ty zbudowałaś napięcie i co? I dalej trzymasz w niewiedzy siebie i nas ;-)
    A ja dzisiaj małosolne ogóreczki zrobiłam teraz czekać aż będą gotowe.

    heheheh a jednak nici i nie sikałam :D Ja miałam ciasto piec ale nie kupiłam proszku do pieczenia(sierota :)) a juz nie chce mi sie wychodzic, a no i padłam i zasnełam sobie na kwadransik

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2015, 15:48

    aszka, MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ