X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Niby tak, ale zobacz jaka trauma do końca życia ;-)

    Hahhahaha :)

    U mnie w domu sie we wszytkim pomagalo mamie, wiec wyszlam z domu wytrenowana z wszystkiego, a to co lubie badz nie lubie robic to inna sprawa.
    Mialam kolezanki na studiach co sie mnie pytaly czy cebula juz jest 'zeszklona' O.o
    Jak w czasie studiow dorabialam jako sprzataczka/prasowaczka to te umiejetnosci byly na wage zlota :)

    aszka, She Wolf lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    helo
    Ja po wszystkiemu, czy cos z tego wyjdzie nie wiem. Mam mieszane uczucia.
    W klinice bylismy o 7:30. Mój oddał to co trzeba ;) i 2 godziny czekania. Miedzy czasie miałam usg, pęcherzyk dominujacy 22mm jeszcze nie pękł. Nie wiem czy to dobrze czy źle ale dr mówi że go to troche martwi.
    W końcu stało się 10:20 sam zabieg. Trochę bolało, rozpychanie tak jak na hsg ale stwierdziłam że to pikuś. Dr cos się wymskło, nie wiem czy cewnik ciut się nie wysunoł czy jak? ale mówi że wszystko w porządku. Potem, lezałam na fotelu jeszcze 10 min.
    Na wyjście dostaliśmy protokół, zapisana ilosc i jakośc nasienia. Dr stwierdził że rewelacyjne bo bło az 140 mln ( podaje 1ml z całego nasienia)
    O 12 bylismy w domu. Dostałam luteine 2tabsy 2x dziennie pod język( blee jakie świństwo)
    W srodę ide na kontrolne usg czy jajca wogóle pękły to zn ten dominujacy, bo z reszta tak naprawdę nie wiem jak było wczoraj. W kolejny piatek mam zrobić bete ( znajac zycie będzie się poziom utrzymywał jeszcze po pregnylu- tak miałam ostatnio ale ok zrobie ( chyba hihi)
    Dzis robiłam test owu dalej pozytywny, teraz nie wiem czy jajo pekło czy nie?
    no cóż do srody nic nie bede wiedziała. Zobaczymy.
    Jakoś się nie nastawiam, euforia opadła
    ja tez miałam na niepeknietym. Takie wrazenie własnie daje IUI jak hsg tylko 3 razy mniejsze. Jak podkrwawiłas to dobrze :) Cos czuje ze sie uda http://smileys.sur-la-toile.com/repository/respect/0018.gif

    MoBo, Eltasz lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzis w dzien dobry tvn babka pokazywała jak prasowac koszule, tylko co z tego bo ona miała zelazko parowe a ja mam zwykłe. W ogole parowe jest swietne wiec i nawet mogla nie pokazywac...Ale upał http://smileys.sur-la-toile.com/repository/divers/mort-de-chaud-987712.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2015, 10:48

    MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Cholera i nie mam sluzu płodnego :( jeszcze tak nie miałam ze zaczeły mi sie dni płodne i przerwały halooo o co chodzi? dziwne, obym miała ovulke brrrr.starość nie radość. Wstrzymuje picie syropu

    Miłego dnia moje dziołchy :*

    A to nie jeszcze czas na plodne? mialas cos pod koniec okresu ale chyba nie chcesz zeby jajo tak szybko wyskoczylo, niech se dojrzeje pierwsze.

    Ja sie dalej za ten syrop nie zabralam i chyba juz se odpuszcze w tym cyklu :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2015, 10:51

    She Wolf, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj skonczylam clo - ostatni tabs.

    Nie wiem czy ono na mnie dziala, jakos spodziewalam sie burzy jajnikow a tu cicho. Troche moze mam uczucie pelnosci ale nic wiecej?!

    Normalne to?

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    A ja wczoraj skonczylam clo - ostatni tabs.

    Nie wiem czy ono na mnie dziala, jakos spodziewalam sie burzy jajnikow a tu cicho. Troche moze mam uczucie pelnosci ale nic wiecej?!

    Normalne to?
    normalne jak bedzie owulacja to powinnas poczuc :) Kiedy idziesz na monitoring?

    MoBo lubi tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    normalne jak bedzie owulacja to powinnas poczuc :) Kiedy idziesz na monitoring?

    No ja swoja owulacje czuje to co bedzie po clo?!
    Monitoring mam w poniedzialek.

    She Wolf, aszka, Eltasz, milka1 lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz, nic sie nie martw, teraz juz nic na to nie poradzisz, wiec nie stresuj jajka i plemniorow. Na pewno pecherzyk pekl :D

    Margaret, ja tez tak w tym cyklu mialam, sluz 'plodny', potem zanikl i potem wrocil. Zreszta nawet nie byl plodny, tylko wodnisty. Cierpliwosci, jeszcze czas na owulke. A robisz testy owulacyjne?

    Aszka marzy mi sie takie zelazko, moze wtedy polublabym prasowanie. Wogole stwierdzilam, ze sie starzeje, bo jaraja mnie sprzety AGD :P

    Mobo trzymam kciuki za owulke :*


    Witam sie z Wami Kochane
    Ja sobie dzis pospalam do 10. I mialam tyle dziwnych snow, jeden, to ze mi sie zab jedynka skruszyl, kolejny to ze mialam innego faceta i bylam taka zakochana i ja i on dostalismy rozance od zakonnicy!!! WTF!
    Dzis u nas strasznie parno, ma buc pozniej burza. Moze moje kwiatki w ogrodku po tym w koncu rusza :D
    Wczoraj zaczelam pisac kolejna prace. Jeden temat skonczony, jeszcze 4 do zrobienia. Tym razem matma....
    Milego dnia :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2015, 23:46

    MoBo, Eltasz, Margaret.Se, milka1 lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Ja sobie dzis pospalam do 10

    Pieknieeee to przez to Ci siem glupoty snia :P

    Ja dzis nie bede narzekac, jeszcze tyko 2 godzinki i weekend!!!!
    Pifko sie w firmowej lodowie chlodzi, piekne slonce swieci, w biurze troche sauna ale jedziemy zaraz po wskoczyc do jeziora i popic to pifko :)
    Sa zalety mieszkania w srodku 'niczego' :)

    Eltasz, She Wolf, milka1 lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret ja tam wcale nie miałam śluzu, czasami jakas kropla. Moe to przez ten syrop?


    MoBo ale zazdroszczę :D tego wyjścia. Napisz jakie wyniki w poniedziałek po monicie.


    She wolf a spij, sen to zdrowie. :)


    A ja dopiero obiad zjadłam, mam wszystkie objawy ciążowe grrr.gif

    Eltasz, Lore, MoBo lubią tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Margaret ja tam wcale nie miałam śluzu, czasami jakas kropla. Moe to przez ten syrop?


    MoBo ale zazdroszczę :D tego wyjścia. Napisz jakie wyniki w poniedziałek po monicie.


    She wolf a spij, sen to zdrowie. :)


    A ja dopiero obiad zjadłam, mam wszystkie objawy ciążowe grrr.gif

    Ciaz kochana ciaz na calego :P

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ale fajna pogoda, chyba moze sie zbiore i pojde na spacer :)

    MoBo lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo :D

    Mobo jak tam po pifkowaniu? Glowa dzis nie boli?

    Aszka milego spacerku.

    U nas dzis pochmurno :( ta pogoda w kratke mnie wkurwia!!!! Ja chce lato!
    Nic mi sie nie chce, nie mam pomyslu na obiad i wogole len gigant :/

    A gdzie reszta sie ukrywa? Pewnie sie bzykaja po katach :P

    MoBo, aszka, milka1 lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć
    Mnie pogoda dobija gorąco jak diabli. W domu mam zasłonięte żaluzje.A nastrój : totalny leń :D M w robocie a mnie się nic nie chce robić. Po południu jedziemy na działeczke do teściów na grila. A dziś musze jeszcze rosół zrobić , bo jutro mam dniówke i M też w robocie.

    hmmm cały czas pika mi prawy jajnik, robiłam test owu nadal jest dotatni , 4 dzień z rzędu :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2015, 12:24

    MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloooooooooo :)

    Główka nie boli :P śmiesznie smakował alkohol po kilku miechach przerwy O.o

    Ja mam dzisiaj labe, bo mój na wspinaczce z kolegami (tak szalona nie jestem żeby się o 6 w sobotę zrywać ). Póki co nadal w łóżku i tylko żeby zjeść śniadanie się podniosłam :P zaczytałam się w nowej książce 'the hormon solution', jak łatwo rozpoznać które hormony u nas wariuja i pomoc się im naprawić, nawet spoko.
    no ale dobra trza się zbierac, ogarnąć dom i na zakupy ehhhh

    Eltasz jakby Ci się ten lh 4 dni mógł utrzymywać? No chyba trochę za długo co?

    No to motywacji nam dziewczyny i miłego dzionka :)

    Eltasz, She Wolf, aszka, milka1 lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf ja dziś łosoś.

    Plastr łososia posmarować łyżeczka sosu pesto, skropić cytryna i kilka plasterków ostrej papryczki (cienka ostra papryczke kroje w milimetrowe paseczki i ukladam na gorze), zawinąć w foli (łososia ułożyć na zwilzonej olivka foli żeby nie przywarl).
    Każda inna ryba tez będzie np dorsz

    Młode ziemniaki (albo stare trochę podgotowane) wymieszać z łyżka oliwy i posypać suszonymi bądź świeżymi ziołami.

    Szparagi obtoczyc w olivce posypać np sezamem.
    Mogą być dowolne warzywa w zamian.

    Wszystko układamy na jednej blaszkę i do piekarnika na 2O min w 180-200 C.

    Prosto, szybko i mało zmywania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2015, 12:33

    Eltasz, aszka, She Wolf, milka1 lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łososia to ogólnie uwielbiam , pyszna rybka. A w takiej wersji to musi być rarytas:D kiedyś spróbuję:)
    Co do testów , wydaje mi się że po pregnylu tak jest że pokazuje dodatni. A czy jajco pękło okaże sie w środę

    MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzuciłam moje kwiatki do wanny a niech się moczą choć one w taki gorąc :D:D

    MoBo, aszka, milka1 lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Łososia to ogólnie uwielbiam , pyszna rybka. A w takiej wersji to musi być rarytas:D kiedyś spróbuję:)
    Co do testów , wydaje mi się że po pregnylu tak jest że pokazuje dodatni. A czy jajco pękło okaże sie w środę

    Pewnie ze pękło!!!

    Eltasz, aszka, milka1 lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    cześć
    Mnie pogoda dobija gorąco jak diabli. W domu mam zasłonięte żaluzje.A nastrój : totalny leń :D M w robocie a mnie się nic nie chce robić. Po południu jedziemy na działeczke do teściów na grila. A dziś musze jeszcze rosół zrobić , bo jutro mam dniówke i M też w robocie.

    hmmm cały czas pika mi prawy jajnik, robiłam test owu nadal jest dotatni , 4 dzień z rzędu :/
    moga pokazywac dodatnie bo mialas zastrzyk z gonadotropiny. Miłego leniuchowania na działce :)

    Eltasz, MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ