X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pojechałam się odstresować na miasto :D Udałam pół wypłaty na duperele na wczasy :D ale przynajmniej mam torbę do której się spakuję bez problemu :D a teraz się zacznę stresować co mój M powie na taką rozrzutność :D :D :D ps. objawów ciąży brak i to dobrze ;)

    aszka, MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Eltasz gdzie zaginelas? Jak bylo?

    Ja sie smaze :) ale super jest :D
    smaz tyle ze z filtrem :)

    Lore co kupiłas? :)

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    ja się strasznie denerwuje za każdym razem ale co zrobic. Lekarz mi mówi ze spokojnie, ale zaraz dodaje ze cieżarówy to takie panikary są :D

    i tak mnie zmotywowałaś, że jeszcze dzisiaj byłam na usg i jest kropek, w macicy, jeszcze słabo widoczny ale żywy :-) powtórzenie usg, za 11 dni, powiedział, że ten 22 czerwca to idealny termin bo juz wszystko pięknie będzie widać.
    Ale się przynajmniej uspokiłam, sprawdził wyniki, wszystko dobrze, więc mi ulżyło.
    Teraz idę mężowi obiad robić.

    She Wolf, MoBo, aszka, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka, tooorbę wielką na 3 osoby więc się spakuje, bielizny od groma, drugi strój i takie tam :D a teraz będę tynk ze ściany jeść :D

    MoBo, aszka lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    smaz tyle ze z filtrem :)

    Lore co kupiłas? :)


    Jak z filtrem? Chce sie opalic przeca :P Musialam doladowac wit D :D

    Lore znam ten bol jak sie trzeba tlumaczyc. Ja to wszystko ukrywam, a jak sie pyta czy nowe, to ja mowie, ze juz z 5 lat ma :D

    MoBo, milka1, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    i tak mnie zmotywowałaś, że jeszcze dzisiaj byłam na usg i jest kropek, w macicy, jeszcze słabo widoczny ale żywy :-) powtórzenie usg, za 11 dni, powiedział, że ten 22 czerwca to idealny termin bo juz wszystko pięknie będzie widać.
    Ale się przynajmniej uspokiłam, sprawdził wyniki, wszystko dobrze, więc mi ulżyło.
    Teraz idę mężowi obiad robić.

    Milka super :D Zywy, to znaczy ze widzialas serduszko?

    MoBo, milka1, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She ja tam nie ukrywam :D mój mnie widzi tylko w weekendy a szafę mam opasłą więc zawsze myśli, że coś z czeluści wyciągnęłam :D

    MoBo, She Wolf, milka1, aszka, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele :( taki interes. dwie w doma ciaza, jedna po sklepach gania, kolejna na sloncu sie wyleguje

    a ja? w pierdzielonej robocie siedze :( :(

    Kiedy na mnie przyjdzie czas??? Kuzwa jakas niesprawiedliwosc wyczuwam tylko kto mi je wyrzadzil :P
    Fajnie wam :) zazdroscic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 16:15

    Lore, She Wolf, milka1 lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo ja jutro też będę się kisić w robocie i tak samo będę zazdrościć leniuchowania ;)

    MoBo, aszka, milka1 lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore no ja wlasnie ukrywam w szafie. To nie jest tak, ze to zakopuje :P
    Co do objawow ciazowych to ja mam multum hahaha, jak co miesiac :P


    Mobo biedaku Ty, wez rzuc ta robote w cholere, niech Cie stary utrzymuje hahaha! :P


    Lore, MoBo, aszka, milka1 lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Milka super :D Zywy, to znaczy ze widzialas serduszko?

    nie, jeszcze serducha nie widziałam, sam kropek pojawiał się i znikał, dosłownie pulsował cały. Teraz czekam na drugie usg.

    Zresztą zaczynając usg, od razu mi powiedział, że to trochę za wcześnie i może jeszcze nic nie być widać. Ale się ujawnił :-)

    MoBo, aszka, She Wolf lubią tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Mobo biedaku Ty, wez rzuc ta robote w cholere, niech Cie stary utrzymuje hahaha! :P

    Brzmi kuszaco, tylko co ja bede robic?
    Prasowac NIE BEDE!

    aszka, She Wolf lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    aszka, tooorbę wielką na 3 osoby więc się spakuje, bielizny od groma, drugi strój i takie tam :D a teraz będę tynk ze ściany jeść :D
    pakuj pakuj :D

    MoBo fakt, ja już mam czasami dośc siedzenia w domu, tyle że jak mi słabo to wole już w domu :)


    Milka bo on pływa u mnie był na gorze, pozniej na dole a pozniej na srodku :D Lekarzowi kazałam natrzaskac fotki :D Serce dopiero u wiekszosci to widac od 8 tygodnia, takze spokojnie :)

    SheWolf jak tak czujesz to znak ze niedługo zajdziesz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 17:32

    She Wolf, MoBo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    She ja tam nie ukrywam :D mój mnie widzi tylko w weekendy a szafę mam opasłą więc zawsze myśli, że coś z czeluści wyciągnęłam :D
    ahahaha ja tak samo, mówie o patrz cos wyciagnałam. A on a to nowe? A ja jakie nowe, stare tylko tak wyglada hahaa3.gif

    She Wolf, MoBo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Ja pierdziele :( taki interes. dwie w doma ciaza, jedna po sklepach gania, kolejna na sloncu sie wyleguje

    a ja? w pierdzielonej robocie siedze :( :(

    Kiedy na mnie przyjdzie czas??? Kuzwa jakas niesprawiedliwosc wyczuwam tylko kto mi je wyrzadzil :P
    Fajnie wam :) zazdroscic
    przyjdzie czas i na Ciebie http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/wet-kiss-smiley.gif


    A ja sobie poleguję...i się objadam bulbar-smiley.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 17:37

    She Wolf, MoBo lubią tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka no wlasnie myslalam, ze maluch tak szybko rosnie :D Nastepnym razem zobaczysz jak bedzie fikal :D

    Mobo, cos wymyslisz :D Ja tam zawsze mam jakies zajecie i to nie koniecznie obowiazki domowe :P


    Aszka toz ja juz jestem w ciazy :P
    Ja tez zre. A mialam sie odchudzac :/
    Moze jak urodze to sie za siebie wezme :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 18:58

    MoBo lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    aszka, tooorbę wielką na 3 osoby więc się spakuje, bielizny od groma, drugi strój i takie tam :D a teraz będę tynk ze ściany jeść :D


    E tam Lore, jaki tynk, w końcu trzeba czasem zaszaleć i dobrze się poczuć :-) dobrze zrobiłaś! Ciesz się każdą rzeczą :-)

    MoBo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    pakuj pakuj :D

    MoBo fakt, ja już mam czasami dośc siedzenia w domu, tyle że jak mi słabo to wole już w domu :)


    Milka bo on pływa u mnie był na gorze, pozniej na dole a pozniej na srodku :D Lekarzowi kazałam natrzaskac fotki :D Serce dopiero u wiekszosci to widac od 8 tygodnia, takze spokojnie :)

    SheWolf jak tak czujesz to znak ze niedługo zajdziesz :)


    A tak, to ja wiem, i tak sukces, że się pokazał kropek jeden :-) także śpię już spokojnie, a tak lęki, żeby był w macicy, żeby się ruszał, itd itp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Brzmi kuszaco, tylko co ja bede robic?
    Prasowac NIE BEDE!


    ja też nie prasuję a w domu siedzę ;-) także nie musisz. Mój sobie sam prasuje, ja jak już muszę na wyjście coś. A reszta to sama przyjemność ;-)

    MoBo lubi tę wiadomość

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy tu o prasowaniu a ja od godziny przy desce stoję :/

    MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ