Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajka mogą boleć bo po stymulacji może być ich więcej ;)
    Mnie w protokole wpisali że śluz w ilości "średnio" a ja czułam że go prawie wcale nie ma , bo nawet nie był rozciagliwy tylko wodnisty
    Trzymam kciuki za wizytke , na bank będzie dobrze :*

    MoBo, Margaret.Se, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Dziewczyy zrobilam test w 10dpo i widze chyba cien cienia cieni, a raczej taka minimalna linie, nie wiem czy mi sie wydaje czy co, ale jestem podekscytowana, cala sie trzese :P jeszcze nigdy nie mialam cienia, tylko ze to sa nowe testy, wiec moze jakies dupne. Jezu trzymajcie kciuki :*


    She moja piekna, ło jejka ale numer normalnie aż mi sie oczy zaświeciły :D słonko a co Cie podkusiło zeby w 10dpo zrobic test tak szybko? lec na bete bo chyba nie wytrzymasz kilka dni na robienie kolejnego testu hihihihih

    MoBo, nick nieaktualny, She Wolf lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ! wczoraj po robocie zrobiłam test owulacyjny, dalej pozytywny :P , gdybym zrobiła ciąożwy pewnie wyszły by piękne tłuste krechy buhahah

    Margaret.Se, MoBo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Jajka mogą boleć bo po stymulacji może być ich więcej ;)
    Mnie w protokole wpisali że śluz w ilości "średnio" a ja czułam że go prawie wcale nie ma , bo nawet nie był rozciagliwy tylko wodnisty
    Trzymam kciuki za wizytke , na bank będzie dobrze :*


    Dziekis Eltasz :)

    tyle ze mnie przeraza bol ktory przyjdzie :(
    Ogolnie to tez poczytalam wiecej o wszystkich lekach na stymulacje i w moim przypadku moze to nie byc najlepsze => podwyzszaja testosteron (badz androgen)=> testosteron przeistacza sie w DHT => wlosy wypadaja!

    Jak mi nie da estrogenu na rownowage to nie bedzie kolorowo.

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczysz co zaleci , nie ma co gdybać. Wierzę że Twój lekarz wie co robi

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    Eltasz
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Zobaczysz co zaleci , nie ma co gdybać. Wierzę że Twój lekarz wie co robi

    Etasz mysle ze lekarzowi kolo dupy lata czy sie lecze na wypadanie wlosow. A czy sie zapytal czy sa jakies przeciwwskazania do zazywania leku? nie
    sama wiesz jak to jest trzeba samemu czytac uwaznie ulotki i samemu szukac jak cos sie dzieje. Nie wspomne o tej czesci ludzkosci co w ciemno bierze lek bo lekarz kazal.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2015, 11:54

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo kochana , wiem jak to jest z lekarzami bo pracuje z nimi od 18 lat :/
    I wiem, że my jako pacjentki wiemy czasami dużo więcej o swoich dolegliwościach niż oni wyczytali w podręcznikach. Pamiętam jak pisałaś jak Cię potraktował z receptą.
    Teraz czekamy na Twoją wizytę i wierzę że wszystko będzie oki.

    nick nieaktualny, MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Dziewczyy zrobilam test w 10dpo i widze chyba cien cienia cieni, a raczej taka minimalna linie, nie wiem czy mi sie wydaje czy co, ale jestem podekscytowana, cala sie trzese :P jeszcze nigdy nie mialam cienia, tylko ze to sa nowe testy, wiec moze jakies dupne. Jezu trzymajcie kciuki :*
    lec na bete u mnie tez najpierw był cien cienia :)

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Ha ! wczoraj po robocie zrobiłam test owulacyjny, dalej pozytywny :P , gdybym zrobiła ciąożwy pewnie wyszły by piękne tłuste krechy buhahah
    oby tak dalej wychodziło to moze bedzie dobry znak :)

    Eltasz, MoBo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Ja dzis do gina lece, dam znac pozniej com sie dowiedziala.
    Ledwom dzis z lozka sie zwlekla tak mnie plecy bolaly a zgiac sie w pol ciezko, chyba mnie tak od jajcow boli :(
    Nie spodziewam sie dobrego endo bo widze ze sluzl mi zanikl! cholera udusze tego doktorka <zla ze kurwa mac>
    Tonacy brzytwy sie chwyta - odkrecam guajazyl :)
    pamietaj zeby zapytac o rozmiar endometrium.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Was wszystkie :) Invision-Board-France-163.gif i czekam na wiadomosci :)

    Dziś byłam w pracy zanieść zwolnienie. Pogadałąm chwilę z szefostwem i wrociłam -przy okazji wyszłam wczesniej z autobusu i przyszłam piechotą wiec spacer zaliczyłam. Fajnie sie oddycha, pogoda dobra :)

    Margaret czytałam co Ania napisała, wiec widzisz badaj AMH, rob HSG i do boju :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2015, 13:42

    Eltasz, MoBo, She Wolf, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka, dziś już nie robiłam testów , szkoda mi ich marnować :D Dziś czuję się taka nadymana w brzuchu cały czas mi coś się kotłuje, jakbym jakis wirnik miała taki na niskich obrotach i jajniki bolą na przemian. Dzis znowu nocka, w pracy staram się nie dżwigać, dziewczyny raczej są wyrozumiałe gorzej z pacjentami

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, MoBo, She Wolf lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Aszka, dziś już nie robiłam testów , szkoda mi ich marnować :D Dziś czuję się taka nadymana w brzuchu cały czas mi coś się kotłuje, jakbym jakis wirnik miała taki na niskich obrotach i jajniki bolą na przemian. Dzis znowu nocka, w pracy staram się nie dżwigać, dziewczyny raczej są wyrozumiałe gorzej z pacjentami
    pacjenci to wiadomo tez sa roszczeniowi.

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    pamietaj zeby zapytac o rozmiar endometrium.

    mam na pierwszym miejscu listy :)

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf chyba na jakies zakupy poleciala :P

    nick nieaktualny, She Wolf, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby zdążyła :D bo do zamknięcia laboratorium tylko 20 min ;)
    Ale emocje :D:D:D

    nick nieaktualny, MoBo, She Wolf, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty MoBo na która idziesz?

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo własnie na Twoją relację też czekamy :)

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    A Ty MoBo na która idziesz?

    17.15 terminowo + dodatkowo 0.5-1h czekania :P

    Margaret.Se, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    17.15 terminowo + dodatkowo 0.5-1h czekania :P
    u lekarzy to nic dziwnego z czekaniem :D

    MoBo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ