Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczynki moje kochane :* troche mi ulecialo i lzej na sercu :) nospe ja nie biore i nie bralam bo po nim zle sie czulam a magnezik codziennie biore :) po co chodzic do lekarza jak mam Was ;) <3

    She Wolf, nick nieaktualny, MoBo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze się właśnie zapytałas Margaret bo to samo dziś mam.

    Margaret.Se, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile tego magnezu bierzesz? Wiesz ze nie wszystkie rodzaje sie dobrze wchlaniaja i do tego maja mala zawartosc magnezu w magnezie :P Ja np zeby brac 100% dziennej normy musze jesc 4 tabletki. A to dlatego ze mam tiki w powiekach jak biore za malo.

    A co do lekarzy to masz racje, po co im placic jak tu porade mozna uzyskac za friko ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 22:17

    MoBo, Margaret.Se, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka pamietam jak pisalas o tej animacji i bardzo chetnie obejrzalabym sobie to. Moze uda sie Tobie to znalezc co?

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciazy to w Pl przepisuja magne b6 (oczywiscie bez recepty, przepisuja to takie pojecie=polecaja), ale wzrasta zapotrzebowanie do 300-350 mg na dobe. Dlatego trzeba brac magne b6 max,po 100 mg -3 tabsy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 22:04

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna tabletke i to na noc a jak sie obudze i nie moge spac to kolejna lykam. Jedna ma 75mg magnezu i 1,mg wit b6. To za malo? Moze rano jeszcze brac co?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 22:10

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Jedna tabletke i to na noc a jak sie obudze i nie moge spac to kolejna lykam. Jedna ma 75mg magnezu i 1,mg wit b6. To za malo? Moze rano jeszcze brac co?
    ja biore max 3 x dziennie. Jak masz wieksze pobolewania to mozesz zwiekszyc do 3 magne b6 na dobe, magnez dziala p/skurczowo.

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Aszka pamietam jak pisalas o tej animacji i bardzo chetnie obejrzalabym sobie to. Moze uda sie Tobie to znalezc co?
    to jutro poszukam bo to bylo w jakiejs grupie na fb juz jakis czas temu. Niestety google nie wyszukuje.

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i dlatego pisze o tym magne b6 bo to bezpieczny magnez w ciazy, natomiast inne np. do picia zawieraja fenyloalanine, niby w takich wartosciach ze nie szkodzi(niby sa badania ze szkodzi), ale ginowie unikaja takich prepratów magnezowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 22:18

    nick nieaktualny, MoBo, She Wolf, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore tez Magne B6. W 2 tabletkach jest 200mg a to 53% dzinnej normy, dlatego biore 4 jak czuje ze mam niedobory, czasem biore mniej ale widze ze mi to nie pomaga.

    nick nieaktualny, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Margaret, ja nie ciazowka ale jak bylam w ciazy lekarz zalecil nospe a z tego co wiem to i magnez dziala rozkurczowo. I staraj sie odpoczac :*


    She co do odpoczynku to ciezka sprawa niestety. Fakt jak mam wolne to staram sie nic nie robic tzn nie sprzatac tylko jakies jedzonka i male zakupki bo inaczej padam na pysk :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Ja biore tez Magne B6. W 2 tabletkach jest 200mg a to 53% dzinnej normy, dlatego biore 4 jak czuje ze mam niedobory, czasem biore mniej ale widze ze mi to nie pomaga.
    bo wlasnie ten magnez "udawany" jak to mowia lekarze do picia ze zła substncja f. jest bardziej przyswajalny. Mi tez magne b6 nie wchodził zwykłego (czyli bez max na opakowaniu)to ja brałam chyba z 8 tabletek a ten rozpuszczalny to wystarczyło ze wypiłam jedna szklanke i było cacy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 22:24

    She Wolf, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    She co do odpoczynku to ciezka sprawa niestety. Fakt jak mam wolne to staram sie nic nie robic tzn nie sprzatac tylko jakies jedzonka i male zakupki bo inaczej padam na pysk :)

    Wiem, dlatego radze robic jak najmniej sie da :* Niech Twoj maz sprzata i robi zakupy, dopoki te najniebezpieczniejsze miesiace mina :*

    nick nieaktualny, Margaret.Se, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    She co do odpoczynku to ciezka sprawa niestety. Fakt jak mam wolne to staram sie nic nie robic tzn nie sprzatac tylko jakies jedzonka i male zakupki bo inaczej padam na pysk :)
    odpoczywaj :)

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    bo wlasnie ten magnez "udawany" jak to mowia lekarze do picia ze zła substncja f. jest bardziej przyswajalny. Mi tez magne b6 nie wchodził zwykłego (czyli bez max na opakowaniu)to ja brałam chyba z 8 tabletek a ten rozpuszczalny to wystarczyło ze wypiłam jedna szklanke i było cacy.

    Haha, to ja juz wole 8 tabletek brac niz sie truc dodatkowo. Na szczescie odkad zwieksylam dawke z 2 do 4, czuje sie lepiej :D

    nick nieaktualny, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jot przykro mi, ale dobrze że jest nowy plan. Pozdrowienia dla wszystkich:)

    MoBo, Margaret.Se, Jot lubią tę wiadomość

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem dziewczynki :* dlatego jutro nic nie robie :D z wyjatkiem jedzonka i jak wstane z rana tzn jak mi sie uda to lece kolo mnie na badania ktore mi N. zlecil. Jak zaspie to w piatek musze wczesniej wstac i przed robota polece :)

    MoBo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1602 wrote:
    Jot przykro mi, ale dobrze że jest nowy plan. Pozdrowienia dla wszystkich:)

    Wzajemnie Aniu :) co u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 23:14

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, jak U Ciebie sytuacja w domu ?

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1602 wrote:
    Jot przykro mi, ale dobrze że jest nowy plan. Pozdrowienia dla wszystkich:)
    wzajemnie :)

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

‹‹ 229 230 231 232 233 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ