Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 2 listopada 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jot wrote:
    MoBo, dziś plamień już nie ma...oby nie wróciły, bo mnie trochę wytrącają ze spokoju. A mój lekarz stwierdził (co do heparyny), że czasem coś po prostu daje dobre efekty, a mechanizm niekoniecznie jest znany...

    Cieszy mnie to :)
    esz te mechanizmy!

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 2 listopada 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    She jest heparin cofactor II - to nie heparyna?

    może to sa te słynne u nas "dedimery'? Wiem, że u mojego gina w szpitalu laski na heparynie co chwilę muszą te dedimery sprawdzać, żeby dawkę regulować. Ale to dopiero po drugiej stronie tęczy, znaczy się po zaciążeniu.

    Storczyczku, opowiedz, jaki masz ogród?

    nick nieaktualny, Storczyk31 lubią tę wiadomość

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 2 listopada 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w uk mialam robione te d-dimery i nazywaja sie d-dimers, wiec to chyba nie to.
    Na googlach bylo napisane, ze to jakies badnie genetyczne ktore robi sie razem z Antytrombina III w diagnozowaniu zakrzepicy ....

    Ylya, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 2 listopada 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Ja w uk mialam robione te d-dimery i nazywaja sie d-dimers, wiec to chyba nie to.
    Na googlach bylo napisane, ze to jakies badnie genetyczne ktore robi sie razem z Antytrombina III w diagnozowaniu zakrzepicy ....


    aaa, ok, no to się nie znam. A masz wskazania do heparyny w ciąży?

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 2 listopada 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera wie!

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 2 listopada 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ylya wrote:
    aaa, ok, no to się nie znam. A masz wskazania do heparyny w ciąży?

    Ja nie, moje badania po poronieniu wyszly w normie, ale mam brac aspiryne 75 z zalecenia polskiego i angielskiego gina.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 2 listopada 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Cholera wie!

    Dokladnie :P

    MoBo, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ylya wrote:
    U mnie natomiast inna obawa - mnie nikt nie da wolnego od mojego własnego projektu,
    nie myśl o tym, nie wiesz co będzie jutro

    MoBo, Ylya, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Storczyk31 wrote:
    Myślicie, że to ma sens?

    wg mnie nie ma
    nie ma czasu, będziesz doskonalic sytuacje w trakcie
    ja sobie odpuściłam jezdzenie na bete zanim mi test nie wyjdzie

    MoBo, Ylya, nick nieaktualny, Storczyk31 lubią tę wiadomość

  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 2 listopada 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asana wrote:
    doskonalic sytuacje

    Asana rozwalasz :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:

    Aszka ja tez teraz nie spie, masakra! Juz probuje yogi, spacerow, rowerow, polezec przed, a nawet posciagalam relaksujaco-rozluzniajacych nagran i dalej nic.
    Wiesz mowia, ze jak sie nie spi to przez niespokojne mysli. Cos w tym jest, ale nie potrafie wylaczyc.
    JAk macie jakiego pomysla to ja chetnie :P
    ja mialam tez tak od czasu do czadu przed ciaza ale bardzo rzadko. A teraz to nic nie dziala, tez slucham nagran itd, ale nawet jak zasne to spiew 2 h i sie budze, bo czuje ze mi jest upalnie, tu boli tam boli, itd. A w ciazy nic na sen brac nie mozna oprocz melisy. Dodałam sie do takiej grupy na fejsie i tam tez panny pisza ze maja to samo w wiekszosci wiec wlasnie nic sie na to nie poradzi. Jeszcze o tyle masz dobrze ze w razie ostatecznosci mozesz jakas tabletke od lekarza dostac i pospac, mi zostaje niestety łazenie w nocy. Dzis pospałam te troche godzin i juz inaczej sie czuje, lepiej. Jednak sen ma bardzo duzy wpływ na człowieka. Lepiej ale dwa pawie byly w wc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2015, 19:51

    Storczyk31, MoBo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwiastka wrote:
    to jak już takie medyczne dialogi to się poradzę: dostałam luteine ale w tym cyklu postanowiłam zbadać hormony, te z 2dc są ok i zastanawiam się czy lutke ten cykl jeszcze odpuścić i zbadać progesteron czy odpuścić badanie i brać lutke, ot taki dylemat ;)
    to juz musisz zdecydowac.

    pierwiastka, MoBo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Kobiałki
    widzę, że dużo się dzieje na forum
    kciuki za nasze nowe fasolki, no faktycznie mamy parkę
    to kto teraz w parze?
    i kto testuje za 10 dni?
    pozdrawiam

    nick nieaktualny, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pomysł, może byśmy sobie zrobiły listę z datą testowania? żeby było wiadomo kto z kim w parze jest
    można by było tą listę przeklejać i dopisywać się na bieżąco

    jeśli się zgadzacie to ja się wpisuję pierwsza

    Asana @12.11.15

    Storczyk31, Dani, nick nieaktualny, She Wolf, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 3 listopada 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziołszki kochane.
    Ja na dziś mam przewidziany termin @, objawów 0, ale na szczęście się nie nakręcam bo jak wcześniej pisałam, nie było przytulanek, do tego stresy i zmiana klimatu. Więc cierpliwie i bez paniki czekam aż łaskawa pani się pojawi :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 3 listopada 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asana wrote:
    mam pomysł, może byśmy sobie zrobiły listę z datą testowania? żeby było wiadomo kto z kim w parze jest
    można by było tą listę przeklejać i dopisywać się na bieżąco

    jeśli się zgadzacie to ja się wpisuję pierwsza

    Asana @12.11.15

    Bry Wszystkim :)
    no to też se wpiszę, aczkolwiek wątpię w powodzenie testa
    Eltasz @ 11.11.15

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Elka:)
    znowu ze mną w parze:)
    nie mów tak bo jak Tobie nie wyjdzie to i mi!
    no to dopisuję:D

    Eltasz @ 11.11.15
    Asana @ 12.11.15

    nick nieaktualny, MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 3 listopada 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EEE tam , mam nadzieję że komuś w końcu wyjdzie + :]

    nick nieaktualny, Storczyk31, nick nieaktualny, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 3 listopada 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asana, przejrzałam Twój wykres: 12XI będziesz miała 24 dc???? za wcześnie na testa :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elle, bo ja teoretycznie miałam owu około 10-11dc
    teoretycznie bo chora byłam/jestem wiec ten wykres pewnie nic nie wart jest
    patrzę tylko na test LH

    nick nieaktualny, MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

‹‹ 361 362 363 364 365 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ