X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sie okaze czy juz po owulacji, gorzej jak mi kaza np jutro sie stawic na inseminacje to trzeba bedzie faceta sciagac :D I znowu moze wyjsc ze sie nie wpasujemy w owulke 035.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2015, 07:33

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Sie okaze czy juz po owulacji, gorzej jak mi kaza np jutro sie stawic na inseminacje to trzeba bedzie faceta sciagac :D I znowu moze wyjsc ze sie nie wpasujemy w owulke 035.gif

    Uzyj tej techniki co ja zeby nakazac jaju peknac kiedy juz Twoj bedzie :)

    milka1, She Wolf, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Milka, chyba zle mnie odebralas ;) Ja sie ciesze kazdym dniem i mysle pozytywnie o przyszlosci. W ciagu ostatnich kilku lat tez przezylam wiecej niz normalnemu czlowiekowi moze sie snic. Ja - silna babka, zalamalam sie i doszlo do tego ze musialam sie leczyc u terapeuty. To mi niezbyt pomoglo. Pomoglo kiedy poznalam T i wszystko zaczelo sie ukladac. Teraz nie musze sie o nic za bardzo martwic i jestem szczesliwa. Wiadomo, przychodza trudne chwile, ale potem podnosze lepetynke i ide dalej :D

    Twarda babka i to mi się podoba!!! :-) Tak trzymaj kochana! Może terapeuta nie był dla Ciebie, w sensie, jak nie ma chemii z terapeutą, to dupa, nic z tego nie będzie.
    She Wolf! Jestem całym sercem z Tobą :-*

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Milka to jedziemy z koksem ;)

    Margaret jedziemy, jedziemy, ja już jadę, bo już płodne, więc jak mi powiedział, że na dwa dni musi wyjechać, to nie miał wyjścia, tylko to przełożyć :-) i mu powtarzam - jak chcesz gdzieś jechac, to najpierw sprawdź z moim kalendarzem :-) Nawet chciałam mu w telefonie taką aplikację zainstalować z kalendarzykiem, żeby miał zaznaczone kiedy i co ;-) powiedział, że nie będzie babskich kalendarzy owulacyjnych instalował, że zwariowałam :-) no to musi dzwonić do mnie i potwierdzać terminy :-)

    Nie ma bata, w tym miesiącu tupnęłam nóżką!

    She Wolf, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    O w mordę wrrrr tak myslisz ze to zapalenie, kurcze nigdy nic nie miałam a teraz jakby to sie przyplatało to jak na złość wrrrr


    może to nic takiego, trzeba sprawdzić, ale niekoniecznie będą to złe wieści :-)

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Nio juz zaczełam sie mocno przytulac i oby pomogło ;) tzn musi bo nie ma wyjścia, nadszedł mój czas i kolejka czeka :)


    Czeka, czeka kolejka, ja mocno trzymam za nas wszystkie kciuki, że nareszcie się ruszy i zaczniemy w niej stawać jedna po drugiej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Sie okaze czy juz po owulacji, gorzej jak mi kaza np jutro sie stawic na inseminacje to trzeba bedzie faceta sciagac :D I znowu moze wyjsc ze sie nie wpasujemy w owulke 035.gif


    będzie dobrze!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Uzyj tej techniki co ja zeby nakazac jaju peknac kiedy juz Twoj bedzie :)


    Właśnie, Twoje jaja, Ty im mówisz co i jak i kiedy :-)

    Mobo, tytył książki z tymi technikami autosugestii poproszę, chętnie ją poczytam :-)

    MoBo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zacząć powinnam od Dzień dobry dziewczyny, przemiłego dnia :-)
    Dziś snów żadnych nie było :-)

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Twarda babka i to mi się podoba!!! :-) Tak trzymaj kochana! Może terapeuta nie był dla Ciebie, w sensie, jak nie ma chemii z terapeutą, to dupa, nic z tego nie będzie.
    She Wolf! Jestem całym sercem z Tobą :-*


    Terapeuta byl spoko, ale strasznie na mnie naciskal, zebym wychodzila do ludzi, wrocila do pracy itp. A ja nie bylam gotowa. Po prostu potrzebowalam wiecej czasu na to zeby moje serducho sie zagoilo.
    Podoba mi sie pomysl z kalendarzykiem dla faceta haha! Mojemu pewnie by sie to nawet spodobalo, bo jest strasznie nakrecony staraniami. Bardziej niz ja ;)
    A Wy dzialajcie, zeby jajka nie przegapic :D

    milka1 lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie, naciskał, zamiast pomóc, żebyś sama podjęła taką decyzję, żebyś szybciej była gotowa. My jesteśmy różni, jedni uciekają w pracę, zeby nie myśleć, a inni wolą sami to przetrawić i pobyć w domu. Ja jestem taka jak Ty. Potrzebuję wtedy izolacji, czasu dla siebie :-) teraz mam taki moment w życiu, że nie jestem gotowa, żeby iść do pracy.

    She Wolf, aszka lubią tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    no właśnie, naciskał, zamiast pomóc, żebyś sama podjęła taką decyzję, żebyś szybciej była gotowa. My jesteśmy różni, jedni uciekają w pracę, zeby nie myśleć, a inni wolą sami to przetrawić i pobyć w domu. Ja jestem taka jak Ty. Potrzebuję wtedy izolacji, czasu dla siebie :-) teraz mam taki moment w życiu, że nie jestem gotowa, żeby iść do pracy.


    Masz racje, wiem ze naciskal do podjecia decyzji, az zdecydowalam sie zrezygnowac z pracy calkowicie i tez jeszcze nie szukalam nowej. na to przyjdzie czas :D Sukcesem dla mnie jest ze dalam rade pociagnac zaczete wtedy studia i teraz sie z tego bardzo ciesze.
    Kurcze, tak sobie mysle dlaczego nieszczescia sie nas czepiaja? Mam nadzieje, ze niedlugo czarne chmury znikna z Twojego zucia :*
    Obejrzalam wlasnie do konca ten filmik, ktory wkleilas wczoraj i postaram sie zmienic moje myslenie na bardziej pozytywne :)

    milka1 lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tu obowiązkowy film dla Was :) leciało na tvn24 w cyklu ewa ewart poleca, ale warto sobie przypomnieć :-)

    https://www.youtube.com/watch?v=ZIGBuvQn-sk


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf,dziękuję, na szczęście u mnie nie ma czarnych chmur już :-) są tylko małe chmurki, które pomału się rozpraszają i niezależnie od naszego podejścia, różne rzeczy w życiu nas spotykają i spotkają :-)
    Kiedyś popatrzyłam wstecz na swoje życie, i może zabrzmi to dziwnie, ale nawet się cieszę, że mnie spotkały, bo dzięki nim, podjęłam pewne decyzje w życiu a dzięki tym decyzjom, jestem gdzie jestem i jestem szczęśliwa :-) wiadomo, że np. trudno jest dziękować za to, że np.ktoś bliski umarł, jednak i to uczy pokory i tego, żeby cieszyć się z każdego dnia, dbać o relacje z bliskimi i znajomymi, a nawet, że mam najlepszych aniołów stróżów na świecie :-)

    warto obejrzeć ten film z dzisiaj co wrzuciłam :-) polecam
    A my dzisiaj na avengersów idę (ambitnie co?!) haha, popatrzę sobie na Roberta, ach mogliby kolejną część Sherloka Holmes'a wypuścić :-)

    Acha, zaczęłam z moim oglądać gre o tron i faktycznie sama golizna i krew :-) ale serial wciąga :-)

    She Wolf, aszka lubią tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka, ciesze sie ze Twoje zycie sie uklada.
    Ja natomiast zaluje niktorych decyzji, ze podjelam je za pozno. No ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem ;) Zycie toczy sie dalej, a my jestesmy coraz madrzejsze i silniejsze :)
    Milego seansu :D
    Ja sie wczoraj naogladalam Supernatural i w nocy snilo mi sie ze zabijam duchy hahah!

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Właśnie, Twoje jaja, Ty im mówisz co i jak i kiedy :-)

    Mobo, tytył książki z tymi technikami autosugestii poproszę, chętnie ją poczytam :-)

    Pisalam o 'The baby making bible' - ale sie nie oplaca kupowac, ja Ci powiem w skrocie, prosze:
    1-5 dc wyobrazaj sobie ze sie oczyszczasz i budujesz tracona energie
    6-13 dc wyobrazaj sobie ze twoje jajo z dnia na dzien rosnie i jest silniejsze/wieksze
    14 dc - owulke
    15-21 dc - wedrowke jaja (jak sie dzieli ect) oraz jaka coraz to ladniejsza wyscioleczke macicy przygotowalas na jajo
    22-27 dc - zagniezdzenie, dzien po dniu coraz wieksze
    28 dc - nawet testu nie musisz robic bo juz wiesz ze jestes w CIAZY :P

    Easy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2015, 15:10

    milka1, She Wolf, Adelajda, aszka lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka jak po podgladaniu? jajo jeszcze jest?

    milka1, aszka lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 i She Wolf to wy w domciu jestescie?

    Cholera to u mnie tak latwo nie ma i jak nawet sie ciaza zdazy to moj juz mi powiedzial, ze on chce miec 'daddy day' i zredukowac do 80%
    U nas macierzynski najdluzej 6 miechow :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2015, 15:17

    She Wolf lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Pisalam o 'The baby making bible' - ale sie nie oplaca kupowac, ja Ci powiem w skrocie, prosze:
    1-5 dc wyobrazaj sobie ze sie oczyszczasz i budujesz tracona energie
    6-13 dc wyobrazaj sobie ze twoje jajo z dnia na dzien rosnie i jest silniejsze/wieksze
    14 dc - owulke
    15-21 dc - wedrowke jaja (jak sie dzieli ect) oraz jaka coraz to ladniejsza wyscioleczke macicy przygotowalas na jajo
    22-27 dc - zagniezdzenie, dzien po dniu coraz wieksze
    28 dc - nawet testu nie musisz robic bo juz wiesz ze jestes w CIAZY :P

    Easy :)


    HAHAHA, no przecież piece of cake !!! proste stosuję, mam jeszce jakies 2 dni, to zaczne od tego jakie piękne i okazałe jest! ot, moc pozytywnego myślenia :-) w pigułce !

    MoBo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    milka1 i She Wolf to wy w domciu jestescie?

    Cholera to u mnie tak latwo nie ma i jak nawet sie ciaza zdazy to moj juz mi powiedzial, ze on chce miec 'daddy day' i zredukowac do 80%
    U nas macierzynski najdluzej 6 miechow :(

    Od jakiegos czasu tak, chociaż chwytałam się paru zajęć,mam działalność, ale kiepsko szło, więc zawiesiłam. A ja lubię być kurą domową :-) obiadki gotować, chlebek piec, zioła sadzić :-) chociaz parę lat wstecz, to bym w zyciu nie powiedziała, że to mi się spodoba, tylko praca w korporacji, poza którą świata nie widziałam :-) jak to się wszystko zmienia :-)
    A skoro w domku jestem, to tak dlatego tez przyspieszyliśmy z dzieciątkiem :-) wiadomo, że dodatkowy dochód, to też luźniej by było, ale ja na razie dbam o swoje zdrowie (brak stresów!) ;-)

    She Wolf, MoBo, aszka lubią tę wiadomość

‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ