X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 13 maja 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo dzieki za straszczenie. Teraz to juz wiem ze jestem w ciazy :D
    A co do pracy to podobnie jak Milka na razie mi dobrze w roli kury domowej. Zawsze mam wymowke ze studia itp :P Planujemy niedlugo wyprowadzke, moze wtedy sie w koncu rusze zeby czegos poszukac. W tym momencie jest mi dobrze tak jak jest :D

    MoBo, aszka, milka1 lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Od jakiegos czasu tak, chociaż chwytałam się paru zajęć,mam działalność, ale kiepsko szło, więc zawiesiłam. A ja lubię być kurą domową :-) obiadki gotować, chlebek piec, zioła sadzić :-) chociaz parę lat wstecz, to bym w zyciu nie powiedziała, że to mi się spodoba, tylko praca w korporacji, poza którą świata nie widziałam :-) jak to się wszystko zmienia :-)
    A skoro w domku jestem, to tak dlatego tez przyspieszyliśmy z dzieciątkiem :-) wiadomo, że dodatkowy dochód, to też luźniej by było, ale ja na razie dbam o swoje zdrowie (brak stresów!) ;-)
    Ach, jak też bym chciała pobyć kurą domową. W pracy stresów na maxa a i jeszcze dziewczyny co miesiąc pytają, czym już ciężarna ... masakra :/

    aszka, MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jak mnie denerwuja takie pytania. Jak bede w ciazy i bede miala taki kaprys to powiem wszystkim szukajacym taniej sensacji!

    MoBo, Margaret.Se, aszka, Eltasz, milka1 lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie chcialam byc kura domowa, a teraz chetnie bym została. Jak jest leczenie to lepiej w domu, wychodzisz kiedy chcesz,kładziesz sie kiedy chcesz, nie masz napiny ze w pracy stres...ale coz w sumie to nawet lubie swoja prace, ale mogłabym miec wolne :) juz :D

    Byłam u lekarza, sie okazało ze trafiłam mam pecherz jeden dominujacy, lekarz powiedział, ze dobrze zaczelismy bo po hormonach itd itd to i tak dobrze ze jest jeden dominujacy. Na razie jeszcze maławy wiec ustawił mi inseminacje na sobote na rano. Jutro mam zrobic hormony w klinice. Do tego mam troche male endometrium ale powiedzial ze do soboty podrosnie i tak jak wracalam z kliniki zaszlam do takiego sklepu clkiem ekologicznego, kupilam sobie orzechy brazylijskie i nerkowca, -dobre niby na endometrium, chociaz ich nie lubie bo sa okropne. I nie uwierzycie, zaplacilam za paczuszke mini 20 zł za paczke i jak je rozpakowałam to pycha! A jak kupowałam w hipermarkecie to były obrzydliwe, a z tego sklepu mniam mniam, moze faktycznie ze sa calkiem ekologiczne to inaczej smakuja, ale cena tez niezla. Za kilkanascie orzeszkow 20 zł. Takze w koncu sie chyba doczekam 1 iui.

    MoBo, Adelajda, Margaret.Se, Eltasz, milka1, She Wolf lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Pisalam o 'The baby making bible' - ale sie nie oplaca kupowac, ja Ci powiem w skrocie, prosze:
    1-5 dc wyobrazaj sobie ze sie oczyszczasz i budujesz tracona energie
    6-13 dc wyobrazaj sobie ze twoje jajo z dnia na dzien rosnie i jest silniejsze/wieksze
    14 dc - owulke
    15-21 dc - wedrowke jaja (jak sie dzieli ect) oraz jaka coraz to ladniejsza wyscioleczke macicy przygotowalas na jajo
    22-27 dc - zagniezdzenie, dzien po dniu coraz wieksze
    28 dc - nawet testu nie musisz robic bo juz wiesz ze jestes w CIAZY :P

    Easy :)
    ja to zastosuje :D

    MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    milka1 i She Wolf to wy w domciu jestescie?

    Cholera to u mnie tak latwo nie ma i jak nawet sie ciaza zdazy to moj juz mi powiedzial, ze on chce miec 'daddy day' i zredukowac do 80%
    U nas macierzynski najdluzej 6 miechow :(
    6 miechow to mało.

    MoBo lubi tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    6 miechow to mało.

    No niestety jak chce się więcej to rozwiązanie umowy o pracę. Póki co to ten problem wydaje się mi daleki :p

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znowu zaczytana bo nowa książka doszła ;) the infertility cure. Od jutra ja zaczynam majówkę (dwa dni wolnego plus weekendzik) wiec zdążę przeczytać :)

    Aszka no to dobrze, że jajo czeka na emka :) no i dokładnie myśl o nim duuuuzzzzoooo.

    Ja tez idę myśleć jak moje pięknie rosną!

    aszka, milka1, She Wolf lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja może będę myśleć jak moje drzewka owocowe rosną bo inaczej zwariuję z tym czekaniem ... a tu dopiero 3 dzień wyższej tempki. Nie nadaję się na takie obserwacje bo się denerwuję

    MoBo, aszka, milka1 lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    Ja może będę myśleć jak moje drzewka owocowe rosną bo inaczej zwariuję z tym czekaniem ... a tu dopiero 3 dzień wyższej tempki. Nie nadaję się na takie obserwacje bo się denerwuję

    A kto się nadaje?
    Ja mierze żeby wiedzieć czy organizm reaguje na zioła. W innym wypadku dałabym se spokój po owu :)

    aszka, milka1 lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie nikt sie nie nadaje, ja tez sobie mierze ale mam nisko jak zwykle. Czasami mysle, ze mam zepsuty termometr ;)

    A tak jajko akurat na meza poczeka, sie udało. Na szczescie :) nie jest jeszcze mega wielkie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2015, 21:56

    MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :)

    Aszka w sobote wielki dzień :)ciesze sie bardzo :)

    Milka no nie wiem czy ja działam, cholera jutro musze poszukac jakiegos lekarza, mam cały dzien na to. Dzisiaj zrobiła mi sie bóla spora i wyczuwalna jest i jescze bardziej boli. Czytałam o apaleniu przydatków to raczej nie bo szyjka mnie nie bol w ogóle. Torbiele moze ale nie mam zadnych innych objawów, cholera martwie sie strasznie. Czytałam tez o ciazy pozamacicznej, chyba o wszystkim juz przeczytałam ale objawy nie dotycza sie tych co ja mam ehhh

    milka1, aszka lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Margaret jedziemy, jedziemy, ja już jadę, bo już płodne, więc jak mi powiedział, że na dwa dni musi wyjechać, to nie miał wyjścia, tylko to przełożyć :-) i mu powtarzam - jak chcesz gdzieś jechac, to najpierw sprawdź z moim kalendarzem :-) Nawet chciałam mu w telefonie taką aplikację zainstalować z kalendarzykiem, żeby miał zaznaczone kiedy i co ;-) powiedział, że nie będzie babskich kalendarzy owulacyjnych instalował, że zwariowałam :-) no to musi dzwonić do mnie i potwierdzać terminy :-)

    Nie ma bata, w tym miesiącu tupnęłam nóżką!

    Hehe dobre, tak trzymaj :) ja na szczęście juz nie musze ale kiedys tak samo robilismy, wyjazdy, pzyjazdy dostosowane do dni płodnych :)

    milka1 lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 13 maja 2015, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najprawdopodobniej mogą to być jednak torbiele, jak sa duze i duzo to wycinają z jajnikem.po prostu cudownie!

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka własnie chłopy sie musza do nas dostosowac.

    Maragaret ja miałam torbiel w styczniu i nic mnie nie bolało, ale wiadomo sa rozne opcje. Na usg było widac dał mi najpierw poczworna dawke luteiny nie pomogło i antykoncepcje. I dopiero po tym zeszło.

    milka1 lubi tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 14 maja 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Najprawdopodobniej mogą to być jednak torbiele, jak sa duze i duzo to wycinają z jajnikem.po prostu cudownie!

    Ja tez sobie raz wkrecilam torbiel wiec wiem jak to jest.
    jedno jest pewne, bez lekarza się nie obejdzie. Lec i szukaj tam kogoś.

    aszka, milka1, She Wolf lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Ja tez sobie raz wkrecilam torbiel wiec wiem jak to jest.
    jedno jest pewne, bez lekarza się nie obejdzie. Lec i szukaj tam kogoś.
    tak umow sie i dzis idz na usg.

    milka1, She Wolf, MoBo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,

    Margaret czekam na wieści!!! Zobaczysz, to nic takiego:-)
    Aszka, trzymam mocno kciuki!!!!
    MoBo, czytałam opinie o książce, są super!
    Lore, spokojnie, każda z nas wariuje :)
    She Wolf, nie ma jak laski, które zamiast żyć swoim życiem, uwielbiają życie innych ( a to dla tego, że same są nieszczęśliwe!)


    Dzisiaj śnił mi się ginekolog - oszołom (nie będę wchodzić w szczegóły snu) :-)

    A, i czytając o dietach natknęłam się na ebook "Jem Mądrze – Jestem Płodna"

    http://www.jestemplodna.pl/prezent-do-pobrania-ebook-jem-madrze-jestem-plodna/

    jeszcze nie czytałam, ale zaraz się zabiorę!

    She Wolf, Margaret.Se, MoBo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te zastrzyki co bede brac to zawieraja hormon ciazowy chociaz raz bede w ciazy mimo ze udawanej ;)

    Czytajcie czytajcie a pozniej co lepsze fragmenty tutaj cytujcie :D

    Laski to nie tylko sie wpitalaja, ja bedac u znajomych od takiego grubasa usłyszałam czy jestem juz w ciazy i mowie mu a Ty widac ze przenosiles...sie zamknał dziad jeden :)

    Margaret.Se, She Wolf, MoBo lubią tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka super, ciesze sie ze bedziesz miala ta inseminacje i oczywiscie trzymam mocno kciuki :*
    A orzechy wcinaj na endo ile wlezie :D


    Mobo zycze Ci zeby ten problem macierzynskiego szybko Cie zaczal dotyczyc :D
    Czekam na recenzje kolejne ksiazki :)


    Lore ja dlatego przestalam mierzyc tempke, bo to byla straszna nerwica! Po nocach nie moglam spac i ciagle myslalam o tempce, dlaczego jest taka niska, dlaczegu wysoka, czemu skok. A do dupy z tym. Wykresy ciazowe sa tak rozne, ze ja sie juz tym nie sugeruje. Dowiedzialam sie przez kilka misiecy czego chcialam i przestalam mierzyc i to byla dobra decyzja :D


    Margaret nie diagnozuj sie sama tylko marsz do lekarza, to sie sa przelewki!


    Milka, to sa takie wampiry energetyczne od ktorych trzeba sie trzymac na kilometr ;)
    Juz sobie sciagnelam ksiazke, dzieki. Ty zawsze cos fajnego wynajdziesz :D


    A ja dostalam wczoraj wynik biopsji - mild abnormality, wiec jest git :D Musze jak zwykle isc na cytologie za 6 miesiecy, a potem co roku. Moj piekny idzie za tydzien po skierowanie na badanie hormonow i miejmy nadzieje, ze juz niedlugo dostane termin HSG :D

    milka1, MoBo, aszka lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ