X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Margaret, trzymam kciuki, zebys juz nie musiala sie leczyc w zadnej klinice :)
    Nogi do gory nie pomoga, to biodra trzeba podniesc, choc i to niepewne. Wczoraj znalazlam fajny filmik. To pozycje jogi po <3 ale nie tylko :)

    http://youtu.be/pKP17o7EnP8


    Aszka wyniki pewnie dopiero gdzies tydzien po wizycie, tu trzeba troszke poczekac :(

    No tak miałam tak na mysli bo leże w pozycji świecy ale nie takiej perfekcyjnej hehe ;)

    MoBo, aszka, milka1 lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    dziewczynki a myslicie, że po seksie lezenie z nogami do góry cos pomaga czy jednak to wielka ściema?? bo ja leże juz tak od 9 miesiecy i brzuch nie rosnie ;)
    hahaha tez lezalam i nic :D ale podobno po inseminacji lekarz mi mowil, ze lezysz z glowa na dole, a tylek w gorze, na specjalnym fotelu, jak zejde to niezle mi cisnienie skoczy :D
    U mnie juz po zastrzyku na pękanie, szok nie wiedziałam ze to takie ciezkie, pierwszy raz sobie załadowałam w brzuch 035.gif
    zastrzyk nic nie boli tylko samo wkłucie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 21:03

    MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Margaret, trzymam kciuki, zebys juz nie musiala sie leczyc w zadnej klinice :)
    Nogi do gory nie pomoga, to biodra trzeba podniesc, choc i to niepewne. Wczoraj znalazlam fajny filmik. To pozycje jogi po <3 ale nie tylko :)

    http://youtu.be/pKP17o7EnP8


    Aszka wyniki pewnie dopiero gdzies tydzien po wizycie, tu trzeba troszke poczekac :(
    popieram, ile to stresu.

    Zaraz obejrze te joge :D

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 14 maja 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój M ostatnio pękał ze śmiechu bo robiłam świecę, taka zdeterminowana byłam :D Dobrze, że nie zrobił foci na facebooka :D

    milka1, aszka lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    dziewczynki a myslicie, że po seksie lezenie z nogami do góry cos pomaga czy jednak to wielka ściema?? bo ja leże juz tak od 9 miesiecy i brzuch nie rosnie ;)

    podobno nic nie daje, niestety, więc zwyczajnie sobie leżę przez min 15 minutek.

    moremi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    mój M ostatnio pękał ze śmiechu bo robiłam świecę, taka zdeterminowana byłam :D Dobrze, że nie zrobił foci na facebooka :D


    haha, bo oni patrzą na nas i myślą - no powariowały te baby ! :-)

    Dobranoc dziewczyny :-) idę się poprzytulać :-) może to będzie szczęśliwy wieczór :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 22:03

    aszka, Margaret.Se, Eltasz, MoBo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka dobrej nocy :) :) z przytulancem :D

    Lore dawaj tutaj te fote popatrzymy :D

    MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 14 maja 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    haha, bo oni patrzą na nas i myślą - no powariowały te baby ! :-)

    Dobranoc dziewczyny :-) idę się poprzytulać :-) może to będzie szczęśliwy wieczór :-)

    Moj tak nie mysli i sie nie smieje a powazny jest jak sedzia mowiacy o wyroku hehe ale porownanie dałam. Jeszcze do tego liczy mi czas ile mam jeszcze lezec i pod dupke poduszki mi podsuwa hehe

    Dziewczynki jestem w szoku zaczely mi sie dni plodne.mam juz sluz i moze faktycznie to mnie pecherzyki bola albo tak rosnie na maxa i ciagnie mi szyjke do dolu ale nie boli jak dotykam

    Aszka sama zastrzyk sobie robilas?kurcze Ty juz pielegniarka pełną gebą normalnie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2015, 18:23

    MoBo, milka1, aszka, She Wolf lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 15 maja 2015, 02:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka brawo za zastrzyk ;-)
    i tym sposobem mi fucha uciekła ;-)))

    Milka trzymam kciuki za serduszkowanie
    Margaret hoduj dobrze te jajka w końcu musi sie udać :-)
    A ja kibluje w robocie drugą nocke,wiec w tym miesiącu kicha z ♡ <3 w dni płodne

    MoBo, milka1, aszka lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 15 maja 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    podobno nic nie daje, niestety, więc zwyczajnie sobie leżę przez min 15 minutek.
    Ja nie miałam jak w tym cyklu nawet chwilę poleżeć. Pilnowałam domu rodziców i tam nocowałam. Jeździłam 70 km na szybki seks, albo monitoring. Po bzykach prysznic i w drogę. Podobnie nie ma znaczenia pozycja przy przodo i tyłozgieciu.
    Życzę zatem dobrze dobranych lekarstw, metod i trochę szczęścia do tego.

    MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 15 maja 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z leżeniem czy bez leżenia co ma być to będzie :p

    milka1, aszka lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, co ma być to będzie. Ja co miesiąc u siebie dopatrywałam się oznak ciąży.. W tym miesiącu powiedziałam stop!! No i nie mam nawet oznak zbliżającej się @ :D Zawsze od owulki bolały mnie cycuchy. Bite czternaście dni bólu, a napiszę, że nie mam piegów tylko bomby :D A w tym miesiącu cisza. Zagłuszyłam chyba wszystkie objawy czegokolwiek o.O :D

    milka1, aszka lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ja nie miałam jak w tym cyklu nawet chwilę poleżeć. Pilnowałam domu rodziców i tam nocowałam. Jeździłam 70 km na szybki seks, albo monitoring. Po bzykach prysznic i w drogę. Podobnie nie ma znaczenia pozycja przy przodo i tyłozgieciu.
    Życzę zatem dobrze dobranych lekarstw, metod i trochę szczęścia do tego.


    Dokładnie moremi, jak ma być, to będzie niezależnie, czy będziemy się gimnastykowały :-), dziękuję za życzenia, trzymaj tu za nas kciuki :-) a ja życzę bardzo dużo zdrówka i jak najmniej stresów :-)

    moremi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Moj tak nie mysli i sie nie smieje a powazny jest jak sedzia mowiacy o wyroku hehe ale porownanie dałam. Jeszcze do tego liczy mi czas ile mam jeszcze lezec i pod dupke poduszki mi podsuwa hehe

    Dziewczynki jestem w szoku zaczely mi sie dni plodplodne.mam juz sluz i moze faktycznie to mnie pecherzyki bola albo tak rosnie na maxa i ciagnie mi szyjke do dolu ale nie boli jak dotykam

    Aszka sama zastrzyk sobie robilas?kurcze Ty juz pielegniarka pełną gebą normalnie ;)


    No, Ty to masz dobrze, chociaz mój mi też wczoraj podusię zapodał ;-) aż się zdziwiłam :-)

    No to jak płodne, to do dzieła :-)

    No Aszkę podziwiam! Ja się do igieł nigdy nie przyzwyczaiłam, chociaż codziennie widziałam od urodzenia, jak moja siostra sobie igłę w brzuch ładuje z insuliną, brrrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Margaret, trzymam kciuki, zebys juz nie musiala sie leczyc w zadnej klinice :)
    Nogi do gory nie pomoga, to biodra trzeba podniesc, choc i to niepewne. Wczoraj znalazlam fajny filmik. To pozycje jogi po <3 ale nie tylko :)

    http://youtu.be/pKP17o7EnP8


    Aszka wyniki pewnie dopiero gdzies tydzien po wizycie, tu trzeba troszke poczekac :(


    Haha, świetne, ale jak bym zapodała drugą pozę, to mój znowu by mnie dopadł ;-)

    Margaret.Se, She Wolf lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    No właśnie, co ma być to będzie. Ja co miesiąc u siebie dopatrywałam się oznak ciąży.. W tym miesiącu powiedziałam stop!! No i nie mam nawet oznak zbliżającej się @ :D Zawsze od owulki bolały mnie cycuchy. Bite czternaście dni bólu, a napiszę, że nie mam piegów tylko bomby :D A w tym miesiącu cisza. Zagłuszyłam chyba wszystkie objawy czegokolwiek o.O :D


    No ja już pisałam, że od czasu starań, co miesiąc co innego mam, i mnie już nic nie zdziwi, plamienia, brak plamien, migreny przez tydzień (pierwszy raz w życiu) , ostatanio też żadnych objawów, zblizającej się.

    Może dobrze, że tak zgłuszyłaś, mniej nakręcania się, chociaż na mnie nic nie działa :-) jak mam sie nakręcić to i tak się nakręcę, bo wszystko sobie wmówię, jak to ja! :-)

    aszka, Margaret.Se, She Wolf lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maz mi mogl podac ale nie chcialam, mi sie wydaje ze jednak facet nie ma wyczucia. A ta igła długa. Takze musiałam dwa zastrzyki wziac. Wziełam fałde na brzuchu i władowałam, drugi wziełam fałde ale mi sie rozeszła, wiec w sumie tylko troche igła pod skora ale wlałam co było. Takie moje poczatki moze niezbyt dobre ale sie udało :) Teraz juz wiem jak to zrobic lepiej :D

    Jutro rano jedziemy z mezem na wizyte i zostajemy, pewnie powrot około 13.00. Nie nakrecam sie ze sie uda, bo tak uwazam ze jak napisała dziewczyna z tematu inseminacji, ze dla wiekszosci inseminacja to przystanek przed invitro. Jednak statystyki słabe inseminacji, ale probuje :)

    Margaret.Se, milka1, Eltasz, She Wolf lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz nadrobisz za m-c, wtedy meza bierz do lozka i molestuj :D

    Lore moze jak zagłuszysz to sie uda, oby :D

    Milka bo to zalezy od osoby :) czy sie nakrecamy czy nie :)

    jak wyzej napisałam w poscie ja w ogole tak podchodze na luzaku zeby pozniej sie nie martwic ze sie nie udało.

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 15 maja 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ju tez się nie nakrecam w ogóle ale wiadma sprawa że to ten cykl ;) co bede sobie żałowac pochlebstw w tym kierunku :D W zeszły cykl tez się nie nakrecałam i zadnych objawów nie miałam nawet przed @ jak zawsze miałam. Tak jak Milka co miesiąc inaczej mój organim reaguje. teraz 5dni wczesniej dni płodne, wariacja normalnie :) ciekawe ile tym razem bedą trwały moje ważne dni, zawsze miałam 3-4 płodnych a zeszły cykl suprajs i 6dni :)

    Aszka my czekamy na relacje z jutrzejszej wizyty no i za dwa tygodnie kropek zieloniutki musi być :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2015, 18:52

    milka1, aszka, MoBo lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 15 maja 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj mierzyłam piękna kieckę i tak sobie mysle po cholere mi ona, po pierwsze to mam podobną ale to akurat nie jest argument zeby jej nie kupić ;) a to że będe z brzuchem to w nia nie wejde przecież :) także same widzicie że musze sie wstrzymac z zakupem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2015, 18:52

    milka1, aszka, Lore, She Wolf lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ