X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :) dziewczyny. Jutro musze wstac o 6.00 zeby zdazyc na badanie a zapowiadaja deszcz, kiedy te ciepło bez deszczu do nas przyjdzie na dłuzej.
    Są jakies nowiny? :)

    MoBo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Aszka, bardzo się cieszę, że wszystko gładko wczoraj poszło. Teraz trzymam kciuki, i liczę na dobre wieści :-)

    aszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero za 2 tygodnie bede robic test, ale jak juz bede czuc ze raczej idzie okres to wiadomo -ze nici. Poczekam 5 dni, jak maja byc cole na okres to juz sie zaczna. Bedziemy dalej probowac.

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 17 maja 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka pamietaj, że wiele kobiet ma takie same objawy czy zaszły lub czy czekają na @. Wiele kolezanek mówiło mi ze czuły nadejscie @ a tu okazało sie że była ciąża. MOze fakt u nas to troche inaczej może byc ze względów że wsłuchujemy się na maxa w swój organizm a kiebiety które askoczyła ciąża nie czekały na nią jak zdesporowane baby ;) czyli my heheheh
    Ja będę testowac za 16dni, bo mój ma urodziny i albo napije się alko albo mój będzie świetować podwójnie. Chociaz mysle sobie że dziewczyny jak robia test to pierwszy nie wychodzi pozytywnie a po kilku dniach dopiero, kurcze to moze lepiej na sucho urodziny przejść

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2015, 14:20

    aszka, MoBo lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 17 maja 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Dzien dobry :) dziewczyny. Jutro musze wstac o 6.00 zeby zdazyc na badanie a zapowiadaja deszcz, kiedy te ciepło bez deszczu do nas przyjdzie na dłuzej.
    Są jakies nowiny? :)

    Ja nic nie wiem i jak patrze na pogode długoterminową to jakos od czerwca ma byc cieplej, niby bo jak będie to zobaczymy. Ogólnie jest nieciekawa pogoda, pamietam że czesto juz w maju mega upały były a teraz jeszcze ani razu nie byłam w krótkim rękawie, może i była taka pogoda ale ja jestem w pracy i tego niepoczułam jeszcze.

    aszka lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo ani razu w krotkim rekawie, troche beznadzieja z ta pogoda.
    Margaret własnie ja sie nie nastawiam, trudno jakby co to dalej probuje :) 16 dni to wypadnie mniej wiecej 1 czerwca, oby był kropek :) Własnie sikance podobno nie wychodza albo wychodza a badanie z krwi wychodzi inaczej. O u mnie słonce wyszło chyba sie obraziło ze narzekam ze go nie ma ;) Szkoda ze jutro do pracy :/ ale trzeba sie pocieszyc ze niedługo urlop :)

    MoBo lubi tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 17 maja 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    To niedobrze :( ja go biore i minimalnie mi przyspiesza owulke, a i @ sa troche bardziej obfilte, wiec chyba dziala na endo :D

    wyczytałam w książce, że dong jako budulec krwi będzie wpływał na endo ale połączeniu z lekami rozrzedzajacymi krew będzie powodował większe krwawienie a ty bierzesz acard. Wiec to raczej połączenie tego co bierzesz.

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 17 maja 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Aszka pamietaj, że wiele kobiet ma takie same objawy czy zaszły lub czy czekają na @. Wiele kolezanek mówiło mi ze czuły nadejscie @ a tu okazało sie że była ciąża. MOze fakt u nas to troche inaczej może byc ze względów że wsłuchujemy się na maxa w swój organizm a kiebiety które askoczyła ciąża nie czekały na nią jak zdesporowane baby ;) czyli my heheheh
    Ja będę testowac za 16dni, bo mój ma urodziny i albo napije się alko albo mój będzie świetować podwójnie. Chociaz mysle sobie że dziewczyny jak robia test to pierwszy nie wychodzi pozytywnie a po kilku dniach dopiero, kurcze to moze lepiej na sucho urodziny przejść

    mój też ma urodziny :p 31 maj :)

    aszka, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret lepiej napij sie picolo :D

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 17 maja 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie właśnie piję Radlera a mam takie wyrzuty sumienia, że szok o.O A co jeśli się w końcu udało...

    Margaret.Se, MoBo lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    Ja sobie właśnie piję Radlera a mam takie wyrzuty sumienia, że szok o.O A co jeśli się w końcu udało...
    a u mnie leci debata komorowskiego i dudy -bedzie smiesznie pod koniec jak sie zaczna kłocic. Moze napij sie bez procentow :p

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 17 maja 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko ostatnio kręci się wokół "a co jeśli" A do @ tydzień i zero objawów w dalszym ciągu :) Ale nie chcę się nastawiać bo potem to strasznie boli

    MoBo lubi tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    U mnie wszystko ostatnio kręci się wokół "a co jeśli" A do @ tydzień i zero objawów w dalszym ciągu :) Ale nie chcę się nastawiać bo potem to strasznie boli
    moze zaskoczy :)

    Lore, MoBo lubią tę wiadomość

  • Edkaka Nowa
    Postów: 4 6

    Wysłany: 17 maja 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jak czytam wasze wpisy to pocieszam się, że w tym wieku jest nas więcej. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

    MoBo, aszka, milka1, Eltasz lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 17 maja 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    mój też ma urodziny :p 31 maj :)

    mój 2 czerwca :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2015, 20:50

    MoBo, aszka lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 17 maja 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    a u mnie leci debata komorowskiego i dudy -bedzie smiesznie pod koniec jak sie zaczna kłocic. Moze napij sie bez procentow :p

    u mnie tez, szkoda ze tchórz Komorowski nie przyjął debaty Kukiza, ale wtedy poległby w pierwszej rundzie :)
    Nie jestem za Komorowskim ani za Duda ale podoba mi sie nawet jak Duda odpowiada, jest konkretny i nie boi sie mówic za to Komorowski co mówi to porazka. Ostatnio chłopiec sie pyta jego ze siostra przez kilka lat nie mogła znalezc pracy i w koncu sie jej udało i zarabia 2tys zł i Panie prezydencie jak na ma kupic mieszkanie, jak zyc Panie prezydencie?? a on "Zmienic prace i wiąć kredyt" brak słów, dorobił sie milionów grubych i nie ma pojecia o normalnym zyciu

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 17 maja 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    wyczytałam w książce, że dong jako budulec krwi będzie wpływał na endo ale połączeniu z lekami rozrzedzajacymi krew będzie powodował większe krwawienie a ty bierzesz acard. Wiec to raczej połączenie tego co bierzesz.

    Kochana, ja nie biore Acardu w czasie brania Donga. Mam nadzieje, ze tak jak biore moje wspomagacze jest dobrze :) Mam na wykresie ze Acard biore ciagle, to chyba z rozpedu tak wpisalam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2015, 21:01

    MoBo, aszka lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 17 maja 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Kochana, ja nie biore Acardu w czasie brania Donga. Mam nadzieje, ze tak jak biore moje wspomagacze jest dobrze :) Mam na wykresie ze Acard biore ciagle, to chyba z rozpedu tak wpisalam ;)

    to i lepiej :)

    She Wolf, aszka lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    u mnie tez, szkoda ze tchórz Komorowski nie przyjął debaty Kukiza, ale wtedy poległby w pierwszej rundzie :)
    Nie jestem za Komorowskim ani za Duda ale podoba mi sie nawet jak Duda odpowiada, jest konkretny i nie boi sie mówic za to Komorowski co mówi to porazka. Ostatnio chłopiec sie pyta jego ze siostra przez kilka lat nie mogła znalezc pracy i w koncu sie jej udało i zarabia 2tys zł i Panie prezydencie jak na ma kupic mieszkanie, jak zyc Panie prezydencie?? a on "Zmienic prace i wiąć kredyt" brak słów, dorobił sie milionów grubych i nie ma pojecia o normalnym zyciu
    ja bede głosowac na Komorowskiego z powodu ustawy invitro, jak Duda dojdzie do władzy to udupi darmowe invitro a nawet moze płatne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edkaka wrote:
    Witam, jak czytam wasze wpisy to pocieszam się, że w tym wieku jest nas więcej. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
    witaj napisz cos wiecej o sobie :)

‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ