X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Lore ja mam to samo, nie przejmuj się. Jak to się mówi "na dwoje babka wróżyła", niestety trzeba poczekać (a to jest najgorsze). Ja przynajmniej wiem, że nie mam na co czekać w tym miesiącu (i dziwne, ale trochę mi ulżyło - bo teraz oczekiwanie na @ będzie tylko i wyłącznie oczekiwaniem na @)

    Głowa do góry Lore :-)
    nowy cykl nowe nadzieje :)

    Margaret.Se, milka1 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Ciezko sie wraca do pracy po 4 dniach luziku ...ehhh

    Skonczylam ksiazke dziewczyny 'The Infertility Cure'
    Jak dla mnie bomba! Dowiedzialam sie co chcialam o akupunkturze i wschodnich metodach leczenia niepolodnsci (pewno nie ostatnia ksiazka w tej tematyce).
    Fajnie bo na przykladach wykresow wskazuje jakie moga byc ewentualne problemy i oczywiscie jak poprzez diete, cwiczenia, akupunkture, ziola itp mozna je regulowac.
    Mam teraz duzo zakladek w ksiazce :)
    to zebys skorzystała z tych rad :)

    MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 18 maja 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    to zebys skorzystała z tych rad :)

    No właśnie :p

    milka1 lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edkaka wrote:
    Na OF od stycznia. Rozpoczynam 2 cykl starań. Pozdrawiam.

    Witamy i powodzenia :)

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    ja sie tez byc moze na darmowe nie załapie, ale Duda chce wsadzac do wiezienia za płatne...

    To co wiem, bo ostatnio troche wiecej sie interesuje to az tak nie bedzie jak mówił wczesniej, natomisat on jest przeciwnikiem zamrażania zarodków

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Cześć dziewczyny! A u mnie będę nici w tym miesiącu, z błachego powodu, w weekend owu a my się tak pokłóciliśmy, że ostatni raz przytulanie było w czwartek, ot i i czekam na następny miesiąc.
    Że też zawsze takie historie w najważniejsze dni muszą się wydarzyć. Cały miesiąc jest, to nie, wielka miłość wtedy.
    Bez sensu to wszystko :-(

    Cześć Edkaka :-)

    Aszka ma rację, Duda parom starającym się o dziecko odbierze nadzieję i powie, skoro Bóg nie dał, to widocznie tak miało być i zamiast invitro skieruje do księdza i powie, że trzeba się modlić(i uwaga, nie mam nic przeciwko modlitwie) A coraz więcej par ma problem!


    Fakt to jest problem z nim ale uspokoił sie w tej kwestii natomiast Komorowski to juz wszystko jest patologia, jedyne co to chyba to invitro. I tak zle i tak nie dobrze

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    To co wiem, bo ostatnio troche wiecej sie interesuje to az tak nie bedzie jak mówił wczesniej, natomisat on jest przeciwnikiem zamrażania zarodków
    jak zdecydowana wiekszosc i tak ginie bo sie przestaje dzielic. Niestety z tym to nigdy nie bedzie pełnej zgody.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    To co wiem, bo ostatnio troche wiecej sie interesuje to az tak nie bedzie jak mówił wczesniej, natomisat on jest przeciwnikiem zamrażania zarodków
    jak zdecydowana wiekszosc i tak ginie bo sie przestaje dzielic. Niestety z tym to nigdy nie bedzie pełnej zgody.

    milka1 lubi tę wiadomość

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale się dziś zdenerwowałam w pracy, masakra, aż bym się pobeczała ze złości. No i oczywiście po fakcie sobie pomyślałam, że nie powinnam się tak stresować. Co jeśli to był proroczy sen ;)
    aszka, obudzić Cię jutro? Idę na 12h do pracy, wstaję po 6 :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:21

    aszka, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Cześć dziewczyny! A u mnie będę nici w tym miesiącu, z błachego powodu, w weekend owu a my się tak pokłóciliśmy, że ostatni raz przytulanie było w czwartek, ot i i czekam na następny miesiąc.
    Że też zawsze takie historie w najważniejsze dni muszą się wydarzyć. Cały miesiąc jest, to nie, wielka miłość wtedy.
    Bez sensu to wszystko :-(

    U mnie nie ma szansy na ciche dni, bo mój nie umie sie gniewac na mnie i po chwili jak mi sie nie uda wyrwac to mnie tuli :)

    aszka, milka1 lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    Dziewczyny, ale się dziś zdenerwowałam w pracy, masakra, aż bym się pobeczała ze złości. No i oczywiście po fakcie sobie pomyślałam, że nie powinnam się tak stresować. Co jeśli to był proroczy sen ;)
    aszka, obudzić Cię jutro? Idę na 12h do pracy, wstaję po 6 :D
    nie denerwuj sie :) nie ma co nerwow tracic. Ja ide na 7.30 :) wstaje o 6.00 :) to chyba ja predzej obudze :p

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    No właśnie :p

    Koniecznie :) oby pomogło :)

    aszka, MoBo lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    Dziewczyny, ale się dziś zdenerwowałam w pracy, masakra, aż bym się pobeczała ze złości. No i oczywiście po fakcie sobie pomyślałam, że nie powinnam się tak stresować. Co jeśli to był proroczy sen ;)
    aszka, obudzić Cię jutro? Idę na 12h do pracy, wstaję po 6 :D

    Lore musisz wyluzowac, wiem że czasami ciezko ale miej wszystko w d.. i zobaczysz ze swiat zacznie byc bardziej kolorowy ;)

    chyba nigdy nie wstałam tak wczesnie, gdy do pracy na 12ta hahah ja jestem spioch i pewnie o 10 bym wstała dopiero :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:39

    aszka, MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Lore musisz wyluzowac, wiem że czasami ciezko ale miej wszystko w d.. i zobaczysz ze swiat zacznie byc bardziej kolorowy ;)

    chyba nigdy nie wstałam tak wczesnie, gdy do pracy na 12ta hahah ja jestem spioch i pewnie o 10 bym wstała dopiero :)
    Tylko jak się jest kierownikiem stoiska to się ma nad sobą bat i niestety za nie swoje niedociągnięci ja zbieram lanie :/ więc dziś nie wytrzymałam i wybuchłam. A tak w ogóle to moja rzeczywistość to wstawanie o 4.30 do pracy na 5.30 :D

    Margaret.Se, aszka, milka1 lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-) ale z Was ranne ptaszki :-)
    U mnie już topór wojenny zakopany :-)
    Sielanka powróciła :-)

    aszka, Eltasz, MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Cześć dziewczyny :-) ale z Was ranne ptaszki :-)
    U mnie już topór wojenny zakopany :-)
    Sielanka powróciła :-)
    super :)


    U mnie ma dzis byc 25 stopni a jak rano szłam to w grubej kurtce :D

    Lore nie daj sie :)

    milka1 lubi tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    Tylko jak się jest kierownikiem stoiska to się ma nad sobą bat i niestety za nie swoje niedociągnięci ja zbieram lanie :/ więc dziś nie wytrzymałam i wybuchłam. A tak w ogóle to moja rzeczywistość to wstawanie o 4.30 do pracy na 5.30 :D

    Jedyny sposob to wygryzc kierownika i wtedy chlostac innych :P

    milka1, aszka lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    Tylko jak się jest kierownikiem stoiska to się ma nad sobą bat i niestety za nie swoje niedociągnięci ja zbieram lanie :/ więc dziś nie wytrzymałam i wybuchłam. A tak w ogóle to moja rzeczywistość to wstawanie o 4.30 do pracy na 5.30 :D


    Lore, jesteś silna babka! Głęboki wdech i staraj się nie dać sprowokować (wiem, łatwo mówić).
    Głowa do góry - to Ty jesteś Panią sytuacji!

    aszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie się właśnie rybki okociły :-) pływa sobie małe stadko malusich rybeczek :-)
    co prawda część zostało zjedzonych, cóż, najsilniejsze przetrwają :-) dobrze, że dużo roślin, to mają gdzie się schować :-)

    aszka, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    a mnie się właśnie rybki okociły :-) pływa sobie małe stadko malusich rybeczek :-)
    co prawda część zostało zjedzonych, cóż, najsilniejsze przetrwają :-) dobrze, że dużo roślin, to mają gdzie się schować :-)
    rybie kanibale :D

    milka1 lubi tę wiadomość

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ