X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Te zastrzyki co bede brac to zawieraja hormon ciazowy chociaz raz bede w ciazy mimo ze udawanej ;)

    Czytajcie czytajcie a pozniej co lepsze fragmenty tutaj cytujcie :D

    Laski to nie tylko sie wpitalaja, ja bedac u znajomych od takiego grubasa usłyszałam czy jestem juz w ciazy i mowie mu a Ty widac ze przenosiles...sie zamknał dziad jeden :)


    Hahah, jestem pewna, ze bedziesz w prawdziwej ciazy po inseminacji :*
    Wez nic nie mow, moj sasiad sie ciagle pyta czy jestem w ciazy! Przez to zaczelam cwiczyc zeby zgubic brzuch. Wkurza mnie dziad jeden!

    milka1, aszka lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile jest osób co krytykuja innym i zyja ich zyciem, własnie dlatego ze nie maja swojego zycia a jak juz jest to zje..ane do kwadratu

    Znalazłam koło domu lekarzy ale do nfz nie moge sie dodzwonic a do prywatnego wizyta na 26maja
    Wyczytałam te tzn gdzies jakis lekarz pisał ze taki ból i wypukłość tez może byc spowodowana większą niz jedną ilością pęcherzyków graafa. Śluz mam lepki ale zauwazyłam tez minimalnny kawałek sluzu płodnego tzw kurze białko. Tak wczesnie nie miałam nigdy objawów dni płodnych, wszystko do góry nogami

    Aszka tylko nie przesadz z tymi hormonami ciążowymi żeby czworaczki nie wyszły ;)

    milka1, Adelajda, MoBo, aszka lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Te zastrzyki co bede brac to zawieraja hormon ciazowy chociaz raz bede w ciazy mimo ze udawanej ;)

    Czytajcie czytajcie a pozniej co lepsze fragmenty tutaj cytujcie :D

    Laski to nie tylko sie wpitalaja, ja bedac u znajomych od takiego grubasa usłyszałam czy jestem juz w ciazy i mowie mu a Ty widac ze przenosiles...sie zamknał dziad jeden :)

    HAHAHA, dobrze mu tak! Pozwolisz, że zacytuję tp, jak mnie jakiś grubas zapyta :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Hahah, jestem pewna, ze bedziesz w prawdziwej ciazy po inseminacji :*
    Wez nic nie mow, moj sasiad sie ciagle pyta czy jestem w ciazy! Przez to zaczelam cwiczyc zeby zgubic brzuch. Wkurza mnie dziad jeden!


    W końcu śniło mi się, że będzie, to będzie. Koniec kropka :) i trzymamy Aszka wszytskie tutaj kciuki :-) czas ustawiać się w kolejce!

    Margaret.Se, She Wolf, aszka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Ile jest osób co krytykuja innym i zyja ich zyciem, własnie dlatego ze nie maja swojego zycia a jak juz jest to zje..ane do kwadratu

    Znalazłam koło domu lekarzy ale do nfz nie moge sie dodzwonic a do prywatnego wizyta na 26maja
    Wyczytałam te tzn gdzies jakis lekarz pisał ze taki ból i wypukłość tez może byc spowodowana większą niz jedną ilością pęcherzyków graafa. Śluz mam lepki ale zauwazyłam tez minimalnny kawałek sluzu płodnego tzw kurze białko. Tak wczesnie nie miałam nigdy objawów dni płodnych, wszystko do góry nogami

    Aszka tylko nie przesadz z tymi hormonami ciążowymi żeby czworaczki nie wyszły ;)

    może wcześniej zaczęły Ci się dni płodne? Kup może testy owulacyjne? Z tymi cyklami to różnie bywa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anegdotka.
    Po tym filmie co Wam udostępniłam "walka plemników" - ścigam mojego, żeby nie trzymał laptopa na kolanach, bo jaja przegrzewa. Dzisiaj patrzę, znowu pracuje z kompem na kolanach. Zjebka! Kuźwa znowu przegrzewasz chłopaków, i to w dni płodne, no jasna cholera! Od razu komp na stolik.
    Pijemy kawke, pitu pitu. Za chwilę słyszę jak mój z wyrzutem do mnie:
    No tak, to ja Ci najlepsze okazy oddałem a Ty co? Sama białko ścinasz!
    No i potulnie zdjęłam kompa z kolan i odłożyłam na stolik ;-)

    Morał - zmiany zacząc od siebie a potem wymagać od innych :-)

    Eltasz, She Wolf, MoBo lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki nie wiem jak Wy wszystkie ale ja mam takie podejście i przezywam te starania nasze wszystkie bardzo. To że teraz Aszka leci w sobote na ważna wizyte, sytuacje z Jot :( i czytam wszystko ale nie zawsze pisze o każdej ale duchowo zawsze jestem z każdą i wspieram, to tak jakby moje psiapsółki by zachodziły a mimo że nawet sie nie widziałysmy a nawet nie wiemy jak wygladamy hahahhah

    Umowiłam się na ta wizyte ale na 27go, jak znajde cos wczesniej to zrezygnuję z tej wizyty

    milka1, She Wolf lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggie, my chyba wszystkie tu współodczuwamy. W sobotę będę myślała o Aszce bardzo mocno. Jot pomimo tego co się stało, będzie mamą, będzie szczęśliwą mamą.
    Tutaj wszystkie mamy jedno pragnienie i jest nas dosyć wąskie grono, wymieniamy spostrzeżeniami, doświadczeniami. Piszemy bzdury czasami (no w sensie ja, np. o durnych snach, które mnie nawiedzają :-) bo nam to pomaga i dobrze, ze jest takie forum.

    Jedno wiem, nie poddawać się i nie załamywać, dlatego podrzucam Wam takie filmiki, które pomagają mnie, może i Wam pomogą. Moja siostra pomimo poronień, pomimo tego, że lekarze mówili, aby myślała o adopcji, uparła się, powiedziała, ja będę miała swoje dziecko. I ma! Nie poddała się.

    Autorka książki, którą teraz bedzie czytac MoBo napisała cyt:
    Jak mówi amerykańska specjalistka medycyny rozrodu Dr. Randine Lewis, nie ma czegoś takiego, jak niepłodność. Jeżeli Ty i twój partner macie organy rozrodcze, to możecie mieć dzieci...

    Margaret.Se, MoBo lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 14 maja 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Maggie, my chyba wszystkie tu współodczuwamy. W sobotę będę myślała o Aszce bardzo mocno. Jot pomimo tego co się stało, będzie mamą, będzie szczęśliwą mamą.
    Tutaj wszystkie mamy jedno pragnienie i jest nas dosyć wąskie grono, wymieniamy spostrzeżeniami, doświadczeniami. Piszemy bzdury czasami (no w sensie ja, np. o durnych snach, które mnie nawiedzają :-) bo nam to pomaga i dobrze, ze jest takie forum.

    Jedno wiem, nie poddawać się i nie załamywać, dlatego podrzucam Wam takie filmiki, które pomagają mnie, może i Wam pomogą. Moja siostra pomimo poronień, pomimo tego, że lekarze mówili, aby myślała o adopcji, uparła się, powiedziała, ja będę miała swoje dziecko. I ma! Nie poddała się.

    Autorka książki, którą teraz bedzie czytac MoBo napisała cyt:
    Jak mówi amerykańska specjalistka medycyny rozrodu Dr. Randine Lewis, nie ma czegoś takiego, jak niepłodność. Jeżeli Ty i twój partner macie organy rozrodcze, to możecie mieć dzieci...

    Pisanie głupot tez tutaj jest wskazane, trzeba tez sie posmiac i rozluźnic i tak napięta sytuacje naszą, wiec głupoty wskazane nawet w nadmiernej ilości ;)
    Ok dlatego ja się nie poddaje i zaczynam sobie tłumaczyc ze nie mam żadnych torbieli itp a mam kilka pęcherzyków graafa i teraz to mój cykl, będę rządziła i z brzuchem chodziła :D nawet sie zrymowało hahahhaha

    milka1, aszka, MoBo lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha!

    Margaret będzie rządziła i z brzuchem chodziła
    Jot się tez nie podda i macierzyństwu odda!
    MoBo ziółka pomogą i urodzi dzidzię zdrową
    Aszki miesiąc nadchodzi i się nie obejrzy jak urodzi!
    She Wolf myśleć pozytywnie będzie aż ciąża sama nadejdzie
    Lore się odstresuje a mąż jej kołyskę zbuduje
    Eltasz stresy już minęły, więc oby dwie kreski jej nie pominęły :-)))
    Adelajda się mniej udziela, dążąc do swego pragnienia, więc
    druga kreska na teście będzie, także każda z nas swoje szczęście zdobędzie :-)

    Przepraszam, jeżeli kogoś pominęłam
    ot, i cały wierszyk z cytatem Margaret ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 15:06

    Margaret.Se, Lore, She Wolf, Adelajda, MoBo, Eltasz, Jot lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 14 maja 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    haha!

    Margaret będzie rządziła i z brzuchem chodziła
    Jot się tez nie podda i macierzyństwu odda!
    MoBo ziółka pomogą i urodzi dzidzię zdrową
    Aszki miesiąc nadchodzi i się nie obejrzy jak urodzi!
    She Wolf myśleć pozytywnie będzie aż ciąża sama nadejdzie
    Lore się odstresuje a mąż jej kołyskę zbuduje
    Eltasz stresy już minęły, więc oby dwie kreski jej nie pominęły :-)))

    Przepraszam, jeżeli kogoś pominęłam
    ot, i cały wierszyk z cytatem Margaret ;-)

    hehehe super zdolniacha z Ciebie :D zapomniałaś o Adelajdzie

    milka1 lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 14 maja 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret w razie czego zawsze mozesz pojechac na IP


    Milka ale masz talenta :D piekny wierszyk <3

    Ja swojego tez ciagle scigam o cos. A to czy tabsy wzial, czy ziolka wypil, zeby slodyczy nie jadl itp. Czasem sobie mysle, ze jest bardzo cierpliwy, ale co to, przeciez do tanga trzeba dwojga. Dlaczego my mamy o siebie dbac, a oni sobie bimbac :P


    Co do pisania glupot, to one chyba sa najbardziej potrzebne. Wiadomo, wszystkie dazymy do tego samego calu ale nie sama ciaza czlowiek zyje.

    Margaret.Se, milka1, aszka, MoBo, Eltasz lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    hehehe super zdolniacha z Ciebie :D zapomniałaś o Adelajdzie


    przepraszam, już poprawiłam :-)

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 14 maja 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    haha!

    Margaret będzie rządziła i z brzuchem chodziła
    Jot się tez nie podda i macierzyństwu odda!
    MoBo ziółka pomogą i urodzi dzidzię zdrową
    Aszki miesiąc nadchodzi i się nie obejrzy jak urodzi!
    She Wolf myśleć pozytywnie będzie aż ciąża sama nadejdzie
    Lore się odstresuje a mąż jej kołyskę zbuduje
    Eltasz stresy już minęły, więc oby dwie kreski jej nie pominęły :-)))
    Adelajda się mniej udziela, dążąc do swego pragnienia, więc
    druga kreska na teście będzie, także każda z nas swoje szczęście zdobędzie :-)

    Przepraszam, jeżeli kogoś pominęłam
    ot, i cały wierszyk z cytatem Margaret ;-)

    Zapomniałaś też o sobie halooo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 15:11

    milka1, aszka lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co o sobie będe pisać, już pisałam. Milka nóżką tupnęła, swego męża wdziękiem ujęła, dzięcię spładzają cały czas,
    i nadzieja mocna w nas,
    że ten miesiąc nie pójdzie w las ;-)

    Margaret.Se, She Wolf, aszka, Eltasz lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 14 maja 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam sie do poradni ginekologicznej, która zajmuje się niepłodnościa i naprotechnologią na 25-tego, wieć wczesniej o dwa dni i bliżej mojego problemu.zaniose wszystkie wyniki do niego, zrobi mi usg i zobaczymy co powie :)oby bbył dobrym lekarzem bo inaczej powiem mu ze mam gang z OF i nasle na niego ;) niech sie boi ;)

    milka1, aszka lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze będe próbowac się zapisac na nfz ale tam nie miałam szansy dzisiaj sie dodzwonić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 17:18

    aszka lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She wolf to napisz jakie wyniki mu wyjda, jak zrobi hormony :) Swietnie ze wynik biopsji dobry.
    Milka1 sciagaj, to nie jest dobre wlasnie komputer na kolankach bo przegrzewa u facetow a wiadomo ze wysoka temperatura zle wplywa.Milka ale Ty poetka, brawo 0clapping.gif
    Margaret dobry pomysł oby zadziałało :) na pewno grunt zeby zobaczył co sie dzieje.Oby nic złego nie było.

    Margaret.Se, She Wolf, milka1 lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki a myslicie, że po seksie lezenie z nogami do góry cos pomaga czy jednak to wielka ściema?? bo ja leże juz tak od 9 miesiecy i brzuch nie rosnie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 20:45

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret, trzymam kciuki, zebys juz nie musiala sie leczyc w zadnej klinice :)
    Nogi do gory nie pomoga, to biodra trzeba podniesc, choc i to niepewne. Wczoraj znalazlam fajny filmik. To pozycje jogi po <3 ale nie tylko :)

    http://youtu.be/pKP17o7EnP8


    Aszka wyniki pewnie dopiero gdzies tydzien po wizycie, tu trzeba troszke poczekac :(

    MoBo, aszka, milka1 lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ