X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    biedne maja zycie z nami kobietami :D
    0bicz.gif


    Biedne, nie biedne, a my to co, też mamy z nimi nie zawsze różowo :-)

    MoBo, aszka, She Wolf lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Margaret, ja w tym miesiącu to samo, ma być i już, co to kurcze, żadnych gorzkich żali nie będzie i lamentu, ojej żeby było. Ma być! :-)

    A dzisiaj mi się śniło, że to Aszka napisała, że ma dwie kreseczki na teście :-)
    Śnił mi się Twój wpis, taki wyraźny, cyt"dziewczyny są dwie kreski na teście" (i nie chodziło o owulacyjny test)!!

    Oby proroczy był to sen :-)
    u mnie tak prosto nie bedzie, ale walcze :) ja juz przezylam na tym forum kilka dziewczyn ktore i sie staraly i zaciazyly i urodziły i ciagle miałam byc ta kolejna, mija czas i nic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2015, 10:02

    milka1, macduska, Adelajda lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko piszę, co mi się śniło :-) a dobrymi snami zawszę się dzielę :-)

    aszka lubi tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    u mnie tak prosto nie bedzie, ale walcze :) ja juz przezylam na tym forum kilka dziewczyn ktore i sie staraly i zaciazyly i urodziły i ciagle miałam byc ta kolejna, mija czas i nic.

    No ale kiedys musi przyjsc kolej i czemu nie teraz :)

    milka1, aszka, She Wolf lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 12 maja 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny
    Ja z innej beczki ;). Odebrałam wyniki M z Asthenozoospermii z lipca ubiegłego roku wyszło dziś Normozoospermia !! Jestem przeszczęśliwa że się w końcu coś ruszyło. Z kuracji 3miesięcznej Proxeedem, 1200 zł nie poszło na marne, oby tylko zaskutkowało zielonym groszkiem ;)

    MoBo, macduska, aszka, milka1, She Wolf, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Cześć Dziewczyny
    Ja z innej beczki ;). Odebrałam wyniki M z Asthenozoospermii z lipca ubiegłego roku wyszło dziś Normozoospermia !! Jestem przeszczęśliwa że się w końcu coś ruszyło. Z kuracji 3miesięcznej Proxeedem, 1200 zł nie poszło na marne, oby tylko zaskutkowało zielonym groszkiem ;)
    super wiadomosc :) czyli kontynuujecie leczenie sumplementacja?

    milka1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a, to jak o plemnikach, film dokumentalny "wojny plemników"

    https://www.youtube.com/watch?v=kFzP0tVxo_A

    She Wolf, Eltasz lubią tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 maja 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret i bardzo dobrze :D to mi sie podoba :D
    Ja mam termin na ok 21 w urodziny, pewnie zatestuje troche wczesniej, bo jestem raptus ;) A Ty?


    Aszka lepiej sie czujesz?
    Rozumiem Ci calkowicie. Wiesz ja mam taki silny instynkt juz jakies 8 lat, ale moj byly maz mnie zrobil w bambuko i zmienil zdanie co do dzieci, a ja mialam nadzieje ze zmieni zdanie i z nim siedzialam. Az w koncu pare lat temu go kopnelam w dupe. Potem bylam z kolejnym kretynem. Zaszlam w ciaze a on sobie poszedl w sina dal jak tylko sie dowiedzial. Ciaze stracilam, bylam zalamana, ale potem poznalam mojego T i wszystko sie poukladalo. Bardzo szybko stwierdzilismy, ze zaczynamy starania, bo chcemy ze soba byc. Tylko jakos sie nie udaje :( Przez te wszystkie lata, moje przyjaciolki zachodzily i rodzily, tylko ja sie nie doczekalam potomstwa. Boli mnie to, ale ciagle wierze, ze jeszcze sie uda....


    Milka to moze dzis w nocy ja Ci sie przysnie? Haha! Oby to byly prorocze sny :D
    Wlasnie ogladm ten filmik, fajny :D


    Eltasz super :D


    Mobo co tam u Ciiebie?


    MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tylko mi się przyśni, to dam Ci znać :-) mi się od 2 miesięcy śni, że widzę swój test pozytywny, albo jak było w zeszłym miesiącu, że aż trzy kreski wyszły :-),
    ostatnio jakaś księżna mi się przyśniła, która, złapała mnie za ramiona i mówi, ciesz się, ciesz, to znaczy, że będziesz w ciaży ;-)
    a dzisiaj mi się wpis Aszki przysnił i mam nadzieję, że się spełni co do niej :-)

    sny, snami a rzeczywistość swoją drogą :-) ale jak się coś dobrego śni, to warto w to wierzyć :-)

    tak to jest z tymi facetami, że ciężko trafić na tych, z którymi faktycznie chcemy spędzić resztę życia, czasami późno nas to spotyka. Teraz należy się cieszyć, że mamy takich przy boku i pomimo niepowodzeń z zajściem - nie jesteśmy same, tylko czekamy na dopełnienie miłości w postaci dzieci :-)

    MoBo, Eltasz, She Wolf, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 12 maja 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Rozumiem Ci calkowicie. Wiesz ja mam taki silny instynkt juz jakies 8 lat, ale moj byly maz mnie zrobil w bambuko i zmienil zdanie co do dzieci, a ja mialam nadzieje ze zmieni zdanie i z nim siedzialam. Az w koncu pare lat temu go kopnelam w dupe. Potem bylam z kolejnym kretynem. Zaszlam w ciaze a on sobie poszedl w sina dal jak tylko sie dowiedzial. Ciaze stracilam, bylam zalamana, ale potem poznalam mojego T i wszystko sie poukladalo. Bardzo szybko stwierdzilismy, ze zaczynamy starania, bo chcemy ze soba byc. Tylko jakos sie nie udaje :( Przez te wszystkie lata, moje przyjaciolki zachodzily i rodzily, tylko ja sie nie doczekalam potomstwa. Boli mnie to, ale ciagle wierze, ze jeszcze sie uda....

    No niestety latwo nie ma czasem w zyciu. Ja juz bylam raz jedna noga na samozaplodnieniu dwa lata temu.
    Akurat tu (pragnienie dziecka) trzeba miec podobne potrzeby i cel, a zycie czasem zmienne jest. Nawet tu widze dziewczyny ktore nagle sie wycofaly bo facet nagle zmienil zdanie, badz tez sie poklucili.
    Wiec doceniac chwile, dopieszczac faceta i jedziemy :)

    milka1, Eltasz, She Wolf lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 12 maja 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    super wiadomosc :) czyli kontynuujecie leczenie sumplementacja?

    Aszka wykupiłam kolejne 2 opakowania na miesiąc. W zaleceniach napisane jest aby kontynuować suplementacje co najmniej przez okres 6 mies lub do uzyskania ciąży.
    W przyszłym tyg ide do dr zobaczymy co zaproponuje dalej :)

    milka1, MoBo lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 maja 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka mnie tez sie snily testy pozytywne, ale to bylo na poczatku staran. Teraz snia mi sie takie pierdoly, ze szok :/ Wczoraj, ze moj T odcial sobie dlon, a dzis ze go zostawilam, bo podejrzewalam ze mnie zdradza :(
    To prawda, lepiej pozno niz wcale. Ja do tej pory nie moge sie nadziwic, ze w koncu po tylu latach trafilam na normalnego faceta, ktory zrobilby dla mnie wszystko :D


    Mobo, ja tez pare lat temu bylam tak zdesperowana, ze myslalam o dawcy. No ale zycie potoczylo sie innym torem i teraz ciesze sie ze sie na ten krok nie zdecydowalam, bo przy takich problemach z zajscie, kto wie czy by sie udalo. A przeciez to straszny stres!
    Tez widze takie dziewczyny, ktore sie wycofaly ze wzgledu na partnerow, dlatego tak sie ciesze, ze moj jak na razie jest prawie idealny ;)

    milka1, MoBo lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 12 maja 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:

    Mobo co tam u Ciebie?

    A staram sie jaja hodowac :) Codziennie przez 10 minut mam sobie wyobrazac jak staja sie dojrzalsze i wieksze, taka samohipnoza z ksiazki :P efekty podgladne u gina za tydzien :)

    milka1 lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 maja 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    A staram sie jaja hodowac :) Codziennie przez 10 minut mam sobie wyobrazac jak staja sie dojrzalsze i wieksze, taka samohipnoza z ksiazki :P efekty podgladne u gina za tydzien :)


    A jakie wspomagacze bierzesz? Kiedys tez slyszlam o autosugestii, probowalam, ale nie pomoglo :/

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 12 maja 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    A jakie wspomagacze bierzesz? Kiedys tez slyszlam o autosugestii, probowalam, ale nie pomoglo :/

    A jeszcze rzadne, doktorek nie chce wynikow poprawiac. Baa ile ja sobie razy wyobrazalam ze menda nie przyjdzie :) Moze z jajami pojdzie lepiej :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2015, 17:11

    She Wolf, milka1 lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 12 maja 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    u mnie tak prosto nie bedzie, ale walcze :) ja juz przezylam na tym forum kilka dziewczyn ktore i sie staraly i zaciazyly i urodziły i ciagle miałam byc ta kolejna, mija czas i nic.
    Całusy ci ślę Kochana!

    aszka lubi tę wiadomość

    Adelajda
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    A jeszcze zadne, doktorek nie chce wynikow poprawiac. Baa ile ja sobie razy wyobrazalam ze menda nie przyjdzie :) Moze z jajami pojdzie lepiej :P

    Ale z tego co wiem jestes zielara, wiec o takie wspomagacze mi chodzilo :D

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Ale z tego co wiem jestes zielara, wiec o takie wspomagacze mi chodzilo :D

    Aaaaaaa z ziolek: to false unicorn root i herbatka mix z pokrzywki/lisci maliny/czerwonej koniczyny (do owulki).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2015, 17:19

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Aaaaaaa z ziolek: to false unicorn root i herbatka mix z pokrzywki/lisci maliny/czerwonej koniczyny (do owulki).


    A bralas kiedys donga? Podobno jest super na wzrost jajek :D
    Na co sa te Twoje specyfiki?

    aszka lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach, autosugestia i autohipnoza, są super! Trzeba bardzo w to wierzyć oprócz tego, że się tylko wyobraża :-) mam gdzieś link do filmiku na ten temat, jak znajdę, to wrzucę :-)

    MoBo, aszka lubią tę wiadomość

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ