X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore :( mi sie tez nic nie chce...po tych hormonach.

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Lore :( mi sie tez nic nie chce...po tych hormonach.

    To sobie zacznij ogladac z mezem 'game of thrones' to Ci sie zachce :)
    U nas szkoda, ze sie juz konczy :P

    aszka lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    Bociany zajmują się swoimi sprawami :( ja w tym cyklu nie liczę na cud bo w ogóle wszystko było jakoś nie tak. Ani chęci na mizianko, ani śluzu płodnego, chociaż co miesiąc mam go dość sporo. I dopiero dziś tempka poszła do góry troszeczkę chociaż to już 18 dc. A dziś mój M już pojechał i klapa :(

    Jak w weekendzik byl seksik a dzis tempka w gorze to jak najbardziej jest szansa :)

    milka1, aszka, Lore lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I trochę optymizmu zawitało :-) cześć MoBo :-)

    MoBo, aszka lubią tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeby podbudowac tutaj moje drogie kolezanki pragne doniesc ze moja psiapsiula forumowa wlasnie pyknela zielonego kropka :)

    Tez powyzej 35, zaszla po odstawieniu clo.

    milka1, aszka, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimik74 wrote:
    Witajcie mam 41 wiosenek i na 35+ nie nadążam z czytaniem byłam tam teraz po długim czasie wróciłam staramy się od ponad roku ja o wiele dłużej ale... bez leczenia kiedyś byłam faszerowana hormonami przytyłam 20kg chociaż nigdy nie byłam szczupła gin mówił w lutym by mąż zrobił badanie ale że ma dzieci z poprzedniego małżeństwa twierdzi że wszystko ok i dopiero jak do końca roku nic nie wyjdzie to zrobi badania :'( dziś dostałam @ i jestem wyjątkowo bez energii jakby ktoś ją wyssał normalnie mogłam zawsze pierwszego dnia meble bez wyjmowania zawartości przenosić Miłego dnia Wam życzę

    Witamy :)
    Do konca roku to jeszcze kuuuupppaaa czasu wiec nie wiem czy jest sens tak dlugo czekac? Jak Aszka mowi duzo moglo sie pozmieniac.
    No pierwszego dnia nikt nie lubi pozniej juz leci :)

    aszka lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 11 maja 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Zdaj relacje po przeczytaniu :) albo i w trakcie ;)


    No to skonczylam te ksiazke, jak ktos nie pamieta 'The baby making bible'
    Jezeli ktos nie wierzy w medycyne alterantywna wschodu - akupunktura, yoga, medytacje itp to nie bedzie to ksiazka dla niego. Ksiazka skupia sie na poznaniu swojego organizmu (zaobserwowaniu wskazowek jak wyglad oczu, skory, jezyka, kupki :) etc), 'zdiagnozowaniu' ewentualnych problemow i leczeniu poprzez jedzenie/cwiczenia itp. Dla kazdego przypadku zaleca pewne postepowanie ktore ma na celu zwiekszenie mozliwosci naturalnego poczecia badz tez wspomaganego lekami.
    Mysle, ze autorka chce zachecic do korzystania z jej kliniki w Londynie. Duzo ogolnych rad np. spij dobrze, jedz dobrze etc. W sumie latwa do czytania, mile spedzenie czasu, dobre wprowadzenie do medycyny wschodu i kilka rad zastosuje u siebie, ale dla mnie troche za powierzchowna i liczylam na glebsze wskazowki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2015, 11:33

    aszka, She Wolf lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie chyba cos pooglądam dla dorosłych ;) :D mega mi spadło libido po tych tabsach :D A dziś mnie tak jajniki kłuja chyba cos rosnie.

    Po jezyku to duzo osob diagnozuje z lekarzy -podobno nie jest za dobrze jak jest za duzo białego nalotu, albo zoltego itd. Dobre te rady spij dobrze :D tylko zeby napisali jak to zrobic :D

    MoBo lubi tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 11 maja 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Własnie chyba cos pooglądam dla dorosłych ;) :D mega mi spadło libido po tych tabsach :D A dziś mnie tak jajniki kłuja chyba cos rosnie.

    Po jezyku to duzo osob diagnozuje z lekarzy -podobno nie jest za dobrze jak jest za duzo białego nalotu, albo zoltego itd. Dobre te rady spij dobrze :D tylko zeby napisali jak to zrobic :D

    No to polecam ten serial, czasem galy mi wychodza co tam pokazuja :P

    O tych nalotach na jezyku to osobna ksiazke mozna napisac :)

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    To sobie zacznij ogladac z mezem 'game of thrones' to Ci sie zachce :)
    U nas szkoda, ze sie juz konczy :P

    chyba też zacznę oglądać, ale z powodu samego serialu, wszyscy chwalą, więc chyba czas zobaczyć kilka epizodów, może wciągnie :-)

    MoBo lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po weekendzie :*


    Jot straszne mi przykro :( zadne slowa nie pociesza matki po stracie dziecka. Po prostu tule mocno :*


    Mobo, czyli to troche taka reklama? Slyszalam wlasnie wczesniej, ze ta ksiazka jest powierzchowna. Ale przeczytalas i pewnie chic paru nowych rzeczy sie dowiedzialas :)


    Milka a ja sadze ze serial jest za bardzo krwawy. Po pierwszym odcinku stwierdzilam ze to nie dla mnie. Szczegolnie, ze pokazane bylo okrucienstwo wobec zwierzat, a ja nie moge na takie cos patrzec :(


    Mimik, ja tez sadze ze maz powinien zrobic badanie. To najszybsze wyeliminowanie ewentualnego problemu z nasieniem.


    Dostalam list z kliniki ze bede miala HSG, co jest dla mnie zaskoczeniem bo na wizycie byla mowa o laparo. No ale to nawet lepiej. Nie beda mnie kroic :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2015, 16:33

    MoBo lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Milka a ja sadze ze serial jest za bardzo krwawy. Po pierwszym odcinku stwierdzilam ze to nie dla mnie. Szczegolnie, ze pokazane bylo okrucienstwo wobec zwierzat, a ja nie moge na takie cos patrzec :(

    Ja wtedy zaslaniam oczka rekami i patrze pomiedzy paluchami :) I mowie sobie: to tylko film to tylko film. No ale to prawda duzo przemocy jest. Dnia bym nie przezyla w tamtych czasach!

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Mobo, czyli to troche taka reklama? Slyszalam wlasnie wczesniej, ze ta ksiazka jest powierzchowna. Ale przeczytalas i pewnie chic paru nowych rzeczy sie dowiedzialas :)

    No troche jest. Dla kogos kto totalnie nie wie co to yin, yang, qi itd bedzie dobrym wstepem, choc nie rozwija przypadkow spowodowynach dysfunkcja poszczegolnych organow. Ziololecznictwo jest pominiete. Mysle, ze z 'The Infertility Cure' dowiem sie wiecej (jest juz w drodze).

    She Wolf lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Ja wtedy zaslaniam oczka rekami i patrze pomiedzy paluchami :) I mowie sobie: to tylko film to tylko film. No ale to prawda duzo przemocy jest. Dnia bym nie przezyla w tamtych czasach!


    Ja tak nie potrafie, moja wyobraznia mi nie pozwala :(

    MoBo lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 11 maja 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Jak w weekendzik byl seksik a dzis tempka w gorze to jak najbardziej jest szansa :)
    Miejmy nadzieję, że w końcu utrafiliśmy w ten punkt :) Nie jest łatwo z troszkę słabymi pływaczkami.

    MoBo lubi tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde smutno mi znowu :/ moja kolezanka - 3 podejscie do invitro :/ 0cray.gif

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z takich weselszych to zaliczyłam meza, tyle ze dopiero skonczyłam ryczec a on sie gapi i nie wie o co chodzi, machnał reka i poszedł do innego pokoju.

    MoBo, Margaret.Se, Adelajda lubią tę wiadomość

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka bo mężczyźni nas po prostu nie rozumieją ;) może to i lepiej :D

    MoBo, aszka, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Kurde smutno mi znowu :/ moja kolezanka - 3 podejscie do invitro :/ 0cray.gif

    Aszka no cholernie szkoda, nie wiem co bym czuła w tej sytuacji i nawet nie da się opisać.

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Aszka no cholernie szkoda, nie wiem co bym czuła w tej sytuacji i nawet nie da się opisać.
    ciezko mi w ogole jak jakakolwiek dziewczyna pisze ze jej sie nie udało, czy to jest poronienie, IUI, invitro...itd. Jedyna nadzieja to sie nie poddawac, ja sobie przypominam wtedy o dziewczynach np jak Amelcia - chyba 5 initro i ok. Takze kiedys pisałam w temacie klomifenu, to była dziewczyna za 4 lata staran, młoda i zaszła dopiero po 4 latach i ciagle miała stymulacje z przerwami. Takze rozne sa przypadki i naprawde wierze ze Bog ma jakis cel (albo cokolwiek dla niewierzacych siła czy tam cos) bo innego wytłumacznia nie widze, cos w stylu ze aby znalezc swoje niebo na ziemi, trzeba przejsc przez piekło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2015, 21:29

    MoBo lubi tę wiadomość

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ