X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

BADANIA

Oceń ten wątek:
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorotajarus wrote:
    Czy może być taka sytuacja, że badania źle wyszły 2 raz? :)

    chyba mało prawdopodobne

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • klaudia.kol Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znalazłam coś takiego: W ginekologii wskazaniami do wykonania badań hormonalnych są:> Zaburzenia czasu trwania cyklu miesięcznego - cykle trwające powyżej 31 dni i poniżej 21 dni.> pierwotny lub wtórny brak miesiączki> występowanie objawów hirsutyzmu> krwawienia dodatkowe i nieprawidłowa obfitość krwawień> przedwczesne lub opóźnione dojrzewanie płciowe.

  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzięki za linki! Przeczytałam do końca prawie każdy artykuł i są naprawdę ciekawe ;)

    Ja z kolei polecam artykuły na stronie https://www.klinikainvicta.pl/nieplodnosc-faq/ Tam jest cała zakładka z pytaniami od pacjentów.Dużo się dowiedziałam o niepłodności, badaniach, leczeniu niepłodności partnerskiej.


    Podsyłajcie linki do artykułów wartych do przeczytania ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po 34 miesiącach karmienia odstawiłam małą. Podano mi dostinex. Dziś robię prolaktyne A tam wynik 1,44 i strzałka w dół. Chciałam się starać o kolejną dzidzie ale martwię się czy wogule ta prolaktyna mi nic nie zakłuci. Pomóżcie co robić

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ