X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia Mężowie, którzy nie chcą...
Odpowiedz

Mężowie, którzy nie chcą...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 15 października 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanikai wrote:
    Ja mam juz syna 8 lat i jakos ok 4 lata temu, chcialam działac z drugim, jednak moj mąz nie,pozniej moj mąz wspominał a ja jakos nie czulam...Ostatnio obudzilam sie majac 35 i pomyslalam, teraz albo nigdy. Mpj mąz neutralnie do tego podchodzi. Chciałabym, zeby sie udało!

    A jak przy pierwszej ciąży? Były jakieś trudności?

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • Ineez Koleżanka
    Postów: 34 44

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też tak było, po każdym niepowodzeniu, mąż nie chciał próbować dalej.Za każdym razem szpital, ból, cierpienie fizyczne i psychiczne.Ja jakoś się z tym uporalam.Przekonałam męża, że to ostatni dzwonek na rodzeństwo dla naszego syna.I próbujemy...nadal bezskutecznie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 11:04

    02.2016 poronienie,łyżeczkowanie, ciężkie zapalenie endometrium,7 tc.
    06 2018 ciąża pozamaciczna, krwotok,usunięty lewy jajowód.
    Starania:Clo, Metformax, Ovitrelle, Luteina,suplementy
    4b5ff75ef9.png
    60cca457a4.png
    dee1c600ec.png
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż. Takie starania to faktycznie często bardzo duży stres psychiczny. Najgorsze jest to, ze sam stres moze powodować problemy z zajściem w ciążę. Natomiast nie powodzenia potęgują stres oraz zaczyna się błędne koło. Lekarze twierdzą aby się nie denerwować. ale wiadomo jak to jest, jak nie wychodzi. Zegar tyka a dziecka nie ma i człowiek jednak się stresuje.

    Czasami warto jest zdecydować się na psychoterapię, nawet współną bo takie spotkania pomagają. Psychoterapia par mogłaby bardzo pomóc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2019, 07:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny...czy jeszcze są tu te, które marzą o kolejnym dziecku, ale mąż nie dopuszcza takiej myśli?? ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może są już takie, którym się udało dojść do dobrego porozumienia?

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 27 maja 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittinka83 wrote:
    Cześć dziewczyny...czy jeszcze są tu te, które marzą o kolejnym dziecku, ale mąż nie dopuszcza takiej myśli?? ;(

    a jak to argumentuje?

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 11:27

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ