X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia Starania o czwarte
Odpowiedz

Starania o czwarte

Oceń ten wątek:
  • 3dziewczynki Nowa
    Postów: 5 4

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna-mama3 wrote:
    Hej u mnie cykl był bardzo pracowity 🙂 mam taką cichą nadzieję że nie pojawi się @ i wkoncu zobaczę te dwie kreski.
    To tak jak u mnie, też liczę na szczęśliwy czerwiec.

    Ania81 lubi tę wiadomość

  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3dziewczynki wrote:
    To tak jak u mnie, też liczę na szczęśliwy czerwiec.


    My tez pracujemy, planowana @ mam dostac okolo 23-24 czerwca, oby nie przyszlo. Wam tez tego z calego serca zycze. Zero @, a same pozytywy

    Anna-mama3 lubi tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • 3dziewczynki Nowa
    Postów: 5 4

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie planowana 17-ego, ale nawet jeśli nieprzyjdzie to testować będę dopiero 23 a niech ma prezent na dzień ojca 🎁🎁

    Anna-mama3 lubi tę wiadomość

  • Anna-mama3 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki
    Moja @ miała być wczoraj hmn dziś też nic narazie czekam ale kusi zrobić test ale boję sie rozczarowania. Muszę wytrzymać do piątku może wkońcu zobaczę upragnione dwie kreski :) Samopoczucie takie dziwne ale to moze moje urojenia bo dziś w pracy cały czas myślami byłam czy się udało czy nie. Na wykresie temp rośnie wić może to coś znaczy :)
    A jak u was?
    Trzymam kciuki

  • Mam3corki Debiutantka
    Postów: 9 8

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna-mama3 wrote:
    Hej dziewczynki
    Moja @ miała być wczoraj hmn dziś też nic narazie czekam ale kusi zrobić test ale boję sie rozczarowania. Muszę wytrzymać do piątku może wkońcu zobaczę upragnione dwie kreski :) Samopoczucie takie dziwne ale to moze moje urojenia bo dziś w pracy cały czas myślami byłam czy się udało czy nie. Na wykresie temp rośnie wić może to coś znaczy :)
    A jak u was?
    Trzymam kciuki
    Ania trzymam kciuki żeby Wam się udało. U mnie @ ma być 17, zobaczymy. Objawów brak i na @i na ciążę. Może trochę głowa odpoczela i nie nakrecam się już tak jak w poprzednich cyklach.

    Pozdrawiam

  • Anna-mama3 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic z tego. Rano budzik zadzwonił mierze temp a tam spadła brzuch boli zrobiłam test negatywny i wieczorem już przypadła @. No cóż zatrzymamy kolejne miesiąc starania. Może to w mojej głowie takie myśli miałam nastawione że sama uwierzyłam że to będzie ten miesiąc. Ale głowa do góry i do dzieła kolejny pracowity cykl czeka.
    Mam3corki trzymam kciuki żeby nie przylazła @. I za was dziewczynki też .

  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze mam czas, dopiero polowa cyklu. Jesli nie dostane @ do 28, to odczekam jeszcze z tydzien i dopiero zrobie test. Wiem, ze po poronieniu moze byc roznie z tymi cyklami.
    Anna-mama3 uda sie, tylko sie nie stresuj i nie mysl za duzo.
    Mam3corki trzymam kciuki zeby @ nie przyszla.

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Anna-mama3 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh dziewczyny staram się nie myśleć ale jak tu nie myśleć jak wszędzie gdzie pojadę brzuszki mamuśki widzę no dziś to chyba z 10 spotkalam. No cóż postaram się zero myślenia i skończy się @ i znowu będzie pracowity cykl 🙂 nawet mój chłop coś się chyba martwi bo mi dziś powiedział że nie dziwi cię że rok za nami i nic a z trójką było pyk i było 🙂 hmn. W 13 cyklu idę do swojego gin i zboczymy co powie. Biorę lamette już trzeci cykl i dalej nic. Przedtem miałam luteinę luteina nie pomogła dał.lamette. dodam że badania mam.oki chociaż te podstawowe bo innych nie zlecal.
    A za was dziewczynki trzymam mocno mocno kciuki 🙂

    Lolipop lubi tę wiadomość

  • Mam3corki Debiutantka
    Postów: 9 8

    Wysłany: 16 czerwca 2020, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, według ovufriend @ powinna być dziś, oznak brak, sluz dużo kremowego. Może dobry znak.

    Pozdrawiam

  • Anna-mama3 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 16 czerwca 2020, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam3corki wrote:
    Hej, według ovufriend @ powinna być dziś, oznak brak, sluz dużo kremowego. Może dobry znak.

    Pozdrawiam
    Trzymamy kciuki dan znać 😄🥰🥰🥰🥰

  • Anna-mama3 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 16 czerwca 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za was mocno mocno kciuki. Wyposarzylam się w tym cyklu testy owulacyjny dwie paczki 😄😄😄 i znowu zatrzymamy dzialac. Lamette chyba działa bo mnie brzuch pobolewa. Chyba wybiorę się do gin mojego na.podglad cyklu w piątek będzie 9dc myślicie że to dobry dzień czy coś zobaczy czy w poniedziałek na 12dc. Ja już sama nie wiem piprostu wariuje l.😏😏😏 Olej z wiesiołka też zatrzelam brać w tym cyklu a może coś pomorze witaminy kwas foliowy i do dzieła 🙂👊👊👊

    Ania81 lubi tę wiadomość

  • Klaska Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam3corki wrote:
    Hej, według ovufriend @ powinna być dziś, oznak brak, sluz dużo kremowego. Może dobry znak.

    Pozdrawiam
    powodzenia!!

  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam3corki wrote:
    Hej, według ovufriend @ powinna być dziś, oznak brak, sluz dużo kremowego. Może dobry znak.

    Pozdrawiam


    Powodzenia

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna-mama3 wrote:
    Trzymam za was mocno mocno kciuki. Wyposarzylam się w tym cyklu testy owulacyjny dwie paczki 😄😄😄 i znowu zatrzymamy dzialac. Lamette chyba działa bo mnie brzuch pobolewa. Chyba wybiorę się do gin mojego na.podglad cyklu w piątek będzie 9dc myślicie że to dobry dzień czy coś zobaczy czy w poniedziałek na 12dc. Ja już sama nie wiem piprostu wariuje l.😏😏😏 Olej z wiesiołka też zatrzelam brać w tym cyklu a może coś pomorze witaminy kwas foliowy i do dzieła 🙂👊👊👊


    Oby sie udalo tym razem

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Anna-mama3 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3dziewczynki wrote:
    U mnie planowana 17-ego, ale nawet jeśli nieprzyjdzie to testować będę dopiero 23 a niech ma prezent na dzień ojca 🎁🎁
    I jak mamy gratulować 😀

  • Anna-mama3 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 wrote:
    Powodzenia
    Powodzenia mocno trzymam kciuki

  • Mam3corki Debiutantka
    Postów: 9 8

    Wysłany: 18 czerwca 2020, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, @przyszła dziś z rana, no cóż kolejny pracowity miesiąc się zapowiada 😘😘😘

    Pozdrawiam

  • Anna-mama3 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 19 czerwca 2020, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam3corki wrote:
    Niestety, @przyszła dziś z rana, no cóż kolejny pracowity miesiąc się zapowiada 😘😘😘

    Pozdrawiam
    No to jak u mnie. No u mnie już 9dc więc zapowiada się pracowity weekend 😛😛😛😄.

  • Eulalia Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 29 czerwca 2020, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety płci nie da się zamówić ale można kontrolować owulację ja tak robię a staramy się o drugie, chodzę na usg i w domu sprawdzam jajeczkowanie takim testerem ze śliny

  • Anna-mama3 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie pompracowitym cyklu teraz czekanie ale nie nastawiam się wogole to ostanio mam złe myśli. Mój gin dał.mi zastrzyk na pęknięcie jajeczka i zobaczymy ale cosik baknal o badania jajowodów hmn czy to możliwe że mając trójkę dzieci mogę mieć problem z jajowodami i dlatego nie udaje się . Czekamy do 9 lipca .
    A u was jak

‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ