X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia Starania o czwarte
Odpowiedz

Starania o czwarte

Oceń ten wątek:
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 lutego 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HejkA i ja mysle o 4 mamy juz dwie corki i synka dziewczyny to juz prawie nastolatki synkowi przydalby sie kompan do zabawy.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 12 lutego 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik dobry pomysł

    Basik83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dołączam się. Mam trzech synów (14,11,3) i bardzo chciałbym mieć jeszcze córkę. Staramy się dopiero pierwszy cykl. Dzisiaj powinna być @, zrobiłam test ale niestety negatywny.

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 26 lutego 2019, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MargoT9000 wrote:
    Hej, dołączam się. Mam trzech synów (14,11,3) i bardzo chciałbym mieć jeszcze córkę. Staramy się dopiero pierwszy cykl. Dzisiaj powinna być @, zrobiłam test ale niestety negatywny.
    Witaj a kiedy ma przyjść @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 04:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ powinnam dostać 26.02, no i jak narazie nic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przyszła @, więc w tym miesiącu nic z tego. Czekamy na kolejną owulacje.

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 27 lutego 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MargoT9000 wrote:
    Właśnie przyszła @, więc w tym miesiącu nic z tego. Czekamy na kolejną owulacje.
    Kochana trzymam kciuki mocno

  • Harry Hole Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :) Mam 37 lat i od ponad roku staramy sie o 3 dziecko. Pierwszy syn 11 lat pojawil sie w 1 cyklu, synek numer 2 4,5 lat to 2 cykle staran a teraz... Nie moglam sie doprosic o skierowanie do gina (mieszkam w kraju gdzie lekarz ogolny musi skierowac) pomimo roku staran. Widzialam ze temp skacze jak szalona i raczej owulek nie bylo zbyt wiele podczas tego roku staran. Wreszcie udalo mi sie dotrzec do gina prywatnymi kanalami i po wielkiej konspiracji i okazalo sie ze mam malo jajeczek i moje jajniki to juz nie jest fabryka plodnosci :) Nic to, wychodzimy z zalozenia ze jak sie uda to super, jak nie to nie chcemy invitro tylko cieszymy sie tym co mamy. Obecnie czekam na @, jestem po symulacji clo (5-9 dc) ale nic nie mialam sprawdzane na usg, zadnych monitoringow. Temperatura pieknie wzrosla po ovu i mam troche nadziei ale tez boje sie tak strasznie miec nadzieje bo od prawie roku kilka testow idzie co miesiac, serce wali jak oszalale i wypatruje drugiej kreski,. I nic. A ze cykle nieregularne i chyba tez to oczekiwanie na malucha troche miesza w hormonach, to potrafi mi sie @ spoznic 10 dni i juz raz swietowalismy ciaze krora okazala sie bledem urzadzenia (korzystamy z Lady Compa od wielu lat).
    W kazdym razie musialam troche sie wyzalic bo generalnie to jestem ostoja spokoju i moj maz nie zdaje sobie sprawy przez co przechodze co miesiac. Nie chce go stresowac, ale tez nie jestem typem kobiety drama queen :) czasami tez sama nie wiem czego chce i po negatywnym tescie czuje ulge. Ale jedno jest pewne - ten dzien kiedy myslelismy ze nam sie udalo byl cudny, bylismy szczesliwi na maksa i wiem, ze jezeli nam sie nie uda to zawsze bede tesknila gdzies tam w srodku za tym moim trzecim malenstwem.
    Trzymajcie kciuki, ja kazdego poranka ze strachem obserwuje termometr bo boje sie ze temp spadla. Testowac zamierzam w sobote, jesli temp utrzyma sie na obecnym poziomie. Dzis moj 32 dc.

    1b1b03364f6a316ff9f3317c24d5aad5.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Trzymam kciuki za dwie kreseczki:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2019, 06:32

    Harry Hole lubi tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny ja mam 38 lat i troje dzieciaczków! Syn 13 lat córka 2.5 latka i córka 7 miesięcy! Staramy się o czwarte dzieciątko bo u mnie ciężko z zajściem w ciążę! Synek nasz pierwszy jest z adopcji a córka po 15 latach bez miesiączki zaszłam w ciąze dowiedziałam się w 8 tygodniu także szok i wielki Cud! Uważamy że mamy trzy piękne Cuda💖💖💖! Druga córka brałam duphaston i clo i zaskoczyło w pierwszym cyklu! Teraz zaszłam w ciąze ale niestety w 6 tygodniu ciąży to było 1 kwietnia poronilam samoistnie przeżyliśmy to ale tak miało być i będziemy dalej walczyć 💖😘pozdrawiam i trzymam mocno kciuki za nas wszystkie

  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża1 przykro mi z powodu straty,teraz musi byc dobrze:)
    Czytając Twoją historie uzmysłowiłam sobie,że życie jest przewrotne i lubi zaskakiwać i nigdy nie wiemy co nas jeszcze czeka.
    Ja cały czas myślę,że o moja dwójkę wogóle nie musieliśmy się starać,to teraz dla równowagi trochę to potrwa😉Pierwsza ciąża to "kontrolowana"wpadka.Było bez zabezpieczenia i wiadomo,że spodziewaliśmy się ciąży tylko nie za pierwszym razem.Jak na razie cieszę się,że dane nam jest mieć dwoje,może w końcu nam się uda...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2019, 06:33

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,milo się Was czyta więc i ja dolacze:) mam 35 lat i staramy się o trzeciego malucha. Pierwsze i drugie pojawiły się nawet nie wiem kiedy, podobnie jak u Grosi wpadki planowane:) przede mną 4 cykl starań.. Nie myślałam, że to bedzie takie trudne.. Pierwsze dwa cykle były nieliczone,ale gdy zobaczyłam,ze to chyba nie takie hop siup zaczęło się liczenie,wizyta u gin, badanie krwi... Eh..no nic dzialamy i jednocześnie cieszymy się z tego co mamy:)

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Harry Hole Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Ja dziś zrobiłam test bo dziś powinnam dostać @. Wyszedł pozytywny 😮 nie mogę w to uwierzyć. Po roku starań straciłam nadzieje.
    Oczywiście to tylko test i boje się ze to może być ciąża biochemiczna, puste jajo, ze poronie za kilka dni. Mam wizytę umówiona do gina na 26.04 i chyba będę musiała poczekać do wizyty bo wcześniej i tak mało będzie widać. Postaram sue umówić na betę po weekendzie. Cały ranek przeryczalam w objęciach męża. Teraz w pracy i czuje ze zaraz znów będę płakać. Boje się cieszyć ale jestem jednocześnie przeszczęśliwa.

    Grosia lubi tę wiadomość

    1b1b03364f6a316ff9f3317c24d5aad5.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Harry Hole po cichutku gratuluje ☺ i trzymam kciuki✊ Uważaj na siebie i dbaj o siebie,co by kropeczek dobrze się ulokował☺
    Dajesz nadzieje,może też w końcu zobaczę dwie kreseczki.
    Koniecznie pisz co u Ciebie.

    Harry Hole lubi tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Vella83☺

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia wrote:
    Róża1 przykro mi z powodu straty,teraz musi byc dobrze:)
    Czytając Twoją historie uzmysłowiłam sobie,że życie jest przewrotne i lubi zaskakiwać i nigdy nie wiemy co nas jeszcze czeka.
    Ja cały czas myślę,że o moja dwójkę wogóle nie musieliśmy się starać,to teraz dla równowagi trochę to potrwa😉Pierwsza ciąża to "kontrolowana"wpadka.Było bez zabezpieczenia i wiadomo,że spodziewaliśmy się ciąży tylko nie za pierwszym razem.A w drugą zaszłam jak córka miała-uwaga-3 miesiące.Taka mała wpadeczka🙂Między dziećmi nie ma nawet roku różnicy.Prawie jak bliźniaki.Nie za bardzo śpieszyło mi się do następnych nievprzespanych nocy,ale wyrosły i zastęskniliśmy za maluszkiem.Jak na razie cieszę się,że dane nam jest mieć dwoje,może w końcu nam się uda...
    Grosia napewno ciężko było ale cudnie mieć dzieci rok po roku!. Mam wielką nadzieję że jeszcze nam się uda! Tu gdzie mieszkam to trudno o dobrego lekarza

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Harry Hole wrote:
    Czesc dziewczyny. Ja dziś zrobiłam test bo dziś powinnam dostać @. Wyszedł pozytywny 😮 nie mogę w to uwierzyć. Po roku starań straciłam nadzieje.
    Oczywiście to tylko test i boje się ze to może być ciąża biochemiczna, puste jajo, ze poronie za kilka dni. Mam wizytę umówiona do gina na 26.04 i chyba będę musiała poczekać do wizyty bo wcześniej i tak mało będzie widać. Postaram sue umówić na betę po weekendzie. Cały ranek przeryczalam w objęciach męża. Teraz w pracy i czuje ze zaraz znów będę płakać. Boje się cieszyć ale jestem jednocześnie przeszczęśliwa.
    Serdecznie gratuluję i trzymam mocno kciuki aby wszystko dobrze było! Życzę zdrówka dla mamusi i fasolki malutkiej 💖

    Harry Hole lubi tę wiadomość

  • Harry Hole Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za gratulacje 😊 w pon idę na bete ale znając tutejszy system pewnie poczekam sobie na wyniki kilka dni 🙄 dam znać od czasu do czasu co u mnie bo sama najpóźniej wczoraj wieczorem czytałam wątek na jakimś forum staraczek zeby dodać sobie otuchy i wiem ze to pomaga i podtrzymuje nadzieje 😊

    1b1b03364f6a316ff9f3317c24d5aad5.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Grosia napewno ciężko było ale cudnie mieć dzieci rok po roku!. Mam wielką nadzieję że jeszcze nam się uda! Tu gdzie mieszkam to trudno o dobrego lekarza

    Róża 1 zachodzimy wszystkie i nie ma bata,nie może być inaczej😆
    Bywało ciężko ogarnąć wszystko z tak mała dwójką dzieci,ale nie cofnełabym niczego☺
    Ja mieszkam na totalnej prowincji,jest super bo spokój i cisza,ale w czwartek do lekarza 50km😐
    Harrt Hole czekamy na wieści z bety🙂

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia wrote:
    Róża 1 zachodzimy wszystkie i nie ma bata,nie może być inaczej😆
    Bywało ciężko ogarnąć wszystko z tak mała dwójką dzieci,ale nie cofnełabym niczego☺
    Ja mieszkam na totalnej prowincji,jest super bo spokój i cisza,ale w czwartek do lekarza 50km😐
    Harrt Hole czekamy na wieści z bety🙂
    Ja też mieszkam na wsi i jest super! Trzymam kciuki ✊💖🌹

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ