X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia Starania o czwarte
Odpowiedz

Starania o czwarte

Oceń ten wątek:
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    HejkA i ja mysle o 4 mamy juz dwie corki i synka dziewczyny to juz prawie nastolatki synkowi przydalby sie kompan do zabawy.
    Basia czy ja o czymś nie wiem O.o

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Harry Hole Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś przyszły rezultaty hcg we krwi, poziom 1024 wiec oficjalnie potwierdzony 6tc 😊🎉 30.04 mam usg do tego czasu postaram się nie zwariować 😂 raz miałam ciąże gdzie serce zarodka przestało bić dlatego stresuje się trochę No ale wole iść później niż sprawdzać za wcześniej i żyć w jeszcze większym stresie.
    Co śmieszne po usłyszeniu ze hcg jest wysoko natychmiast zrobiło mi się niedobrze 😂😂😂 organizm dostał sygnal ze jest ciąża to teraz mogą pojawić się objawy 🤢

    Grosia, Jussia lubią tę wiadomość

    1b1b03364f6a316ff9f3317c24d5aad5.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Harry Hole największe gratulacje!!!!Wspaniała wiadomość😁

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Harry Hole wrote:
    Dziś przyszły rezultaty hcg we krwi, poziom 1024 wiec oficjalnie potwierdzony 6tc 😊🎉 30.04 mam usg do tego czasu postaram się nie zwariować 😂 raz miałam ciąże gdzie serce zarodka przestało bić dlatego stresuje się trochę No ale wole iść później niż sprawdzać za wcześniej i żyć w jeszcze większym stresie.
    Co śmieszne po usłyszeniu ze hcg jest wysoko natychmiast zrobiło mi się niedobrze 😂😂😂 organizm dostał sygnal ze jest ciąża to teraz mogą pojawić się objawy 🤢
    Gratulacje 💖i dużo dużo zdrówka 🙂

  • Harry Hole Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wysyłam Wam ciążowy pyłek i trzymam kciuki za starania ❤️

    1b1b03364f6a316ff9f3317c24d5aad5.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Harry Hole dużo,dużo zdrówka💖 Będzie dobrze☺
    Więc tak w czwrtek byłam na wizycie,polip jak najbardziej w tym samym miejscu,a dzisiaj jestem właśnie po zabiegu😀Nie było tak strasznie,ciut bolało.Zabieg w znieczuleniu miejscowym,ukręcenie polipa,wyłyżeczkowanie kanału szyjki i krioterapia miejsca z którego wyrastał,co by.nie odrósł.Teraz około 3 tygodni czekania na wynik histopatologiczny.Najważniejsze,że go się pozbyłam😛
    Zabieg zrobiłam w prywatnej klinice i okazuje się,że można bez szpitala,oddziału i znieczulenia dożylnego.Ta nasza polska służba zdrowia......

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Harry Hole wrote:
    Dziewczyny wysyłam Wam ciążowy pyłek i trzymam kciuki za starania ❤️
    Oj się przyda dziękuję 🙂💖

  • Harry Hole Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja od 12 dni mam codziennie plamienia brazowe. Mieszkam w kraju gdzie ciaza przed 12 tc jest traktowana jak spozniony okres prawie, wiec nie kontaktowalam sie z lekarzem (w poprzedniej ciazy jak tak mialam lekarz powiedzial co bedzie to bedzie I kazal lezec, na szczescie plamienia ustaly po 3 dniach). Wczoraj nie wytrzymalam I pojechalam na pogotowie I dzieki temu udalo mi sie wyblagac wizyte u ginekologa dzis. Widzialam malutka fasolke, akcja serca jest, wiek plodu 6t2d. Poniewaz serce bije dostalam plastry z estrogenem na zatrzymanie krwawien I dodatkowo dopochwowo progesteron 3x dziennie. Wyglada na to ze jest niebezpieczenstwo oddzielenia sie lozyska od sciany macicy, stad te krwawienia/plamienia.

    Dodam jeszcze ze dzien po tym jak wyszedl mi pozytywny test przewrocilam sie okropnie na plecy, przez kilka dni lezalam tak bardzo bylam poobijana. Obilam sobie zwlaszcza odcinek krzyza. Lekarz mowil ze to nie powinno mien wplywu na dziecko no ale gdzies kolacze sie taka mysl, czy gdyby nie ten upadek wszystko szlo by gladko?

    Trzymajcie kciuki za nas. Za tydzien kolejne usg mama nadzieje ze do tego czasu krwawienia ustana bo to ogromny stress codziennie widziac plamy. Spodziewam sie najgorszego gdzies w glebi serca :-(

    1b1b03364f6a316ff9f3317c24d5aad5.png
  • Harry Hole Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za bledy, moj komp w pracy chyba jakis slownik probuje wlaczyc i jezyk przekreca :)

    1b1b03364f6a316ff9f3317c24d5aad5.png
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Harry Hole wrote:
    Hej dziewczyny. Ja od 12 dni mam codziennie plamienia brazowe. Mieszkam w kraju gdzie ciaza przed 12 tc jest traktowana jak spozniony okres prawie, wiec nie kontaktowalam sie z lekarzem (w poprzedniej ciazy jak tak mialam lekarz powiedzial co bedzie to bedzie I kazal lezec, na szczescie plamienia ustaly po 3 dniach). Wczoraj nie wytrzymalam I pojechalam na pogotowie I dzieki temu udalo mi sie wyblagac wizyte u ginekologa dzis. Widzialam malutka fasolke, akcja serca jest, wiek plodu 6t2d. Poniewaz serce bije dostalam plastry z estrogenem na zatrzymanie krwawien I dodatkowo dopochwowo progesteron 3x dziennie. Wyglada na to ze jest niebezpieczenstwo oddzielenia sie lozyska od sciany macicy, stad te krwawienia/plamienia.

    Dodam jeszcze ze dzien po tym jak wyszedl mi pozytywny test przewrocilam sie okropnie na plecy, przez kilka dni lezalam tak bardzo bylam poobijana. Obilam sobie zwlaszcza odcinek krzyza. Lekarz mowil ze to nie powinno mien wplywu na dziecko no ale gdzies kolacze sie taka mysl, czy gdyby nie ten upadek wszystko szlo by gladko?

    Trzymajcie kciuki za nas. Za tydzien kolejne usg mama nadzieje ze do tego czasu krwawienia ustana bo to ogromny stress codziennie widziac plamy. Spodziewam sie najgorszego gdzies w glebi serca :-(
    Bardzo mocno trzymam kciuki napewno będzie dobrze trzeba myśleć pozytywnie! Wiem co to znaczy jak się widzi plamienia jakiekolwiek! ✊✊✊💖🙂

  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Harry Hole bardzo mocno trzymam kciuki✊✊✊ Jak czytam fora,to często natykam się na plamienia na początku ciąży i dziewczyny rodzą zdrowe dzieci.Wiem łatwo napisać "nie denerwuj idę",ale naprawdę stres nie pomaga a wprost przeciwnie-szkodzi.
    W Polsce też z państowa służbą zdrowia to różnie....tyle że jak prywatnie to wszystko masz od ręki i łatwo dostępne wszystko i zawsze usg,badanie.A prywatnych gabinetów mamy sporo,wiem że za granicą inaczej to wygląda.

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Anna-mama3 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka wrote:
    Kobietki, które myślą o 4 szczęściu jesteście?
    Hej
    jak widzę to tylko ja:) z roku 2020
    jestem mamą 3 i marzy mi się 4 maleństwo. Prawie 9 miesięcy starania i nic :(

  • Sulfasalazyna Przyjaciółka
    Postów: 101 41

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mi też marzy się 4 maluszek. Staraliśmy się od października 2019 w lutym się udało niestety w 10 tygodniu okazało się, że serduszko nie bije. 10 kwietnia miałam zabieg łyżeczkowania, teraz czekam na pierwszą @. Chciąłabym już znowu zacząć starania ale wiem że muszę trochę odczekać.

  • 3dziewczynki Nowa
    Postów: 5 4

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu nowa. Od lipca staramy się o 4 dziecko, 29 marca mialam@, w dni płodne był sex, sex, sex i ta nadzieja że w końcu się uda, 25-26 kwietnia skąpa @ , 27-28 sluz delikatnie różowy, dziś trochę różowego śluzu trochę brązowego. Nie chce robić testu bo już tych I widziałam sporo przez ostatnie miesiące i boję się że znowu się rozczaruje. Dodam że zwykle @ mam dość obfite.

  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 24 maja 2020, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny
    Jestem tu nowa. Mam 3 dzieciakom, dwoch synow (8 lat i 4 lata) i coreczke (7 lat). Staramy sie teraz o czwarty cud. W kwietniu stracialam ciaze w 9 tygodniu, malenstwo juz odeszlo sreduszko przestalo bic na poczatku 8 tygodnia. 😭

    Prosze trzymajcie za mnie kciuki. Ja zycze powowdzenia wszystkim staraczkom, a tym zafasolkowanym pieknych zdrowych brzuszkow

    Lolipop, Jussia lubią tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 24 maja 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3dziewczynki wrote:
    Witam, jestem tu nowa. Od lipca staramy się o 4 dziecko, 29 marca mialam@, w dni płodne był sex, sex, sex i ta nadzieja że w końcu się uda, 25-26 kwietnia skąpa @ , 27-28 sluz delikatnie różowy, dziś trochę różowego śluzu trochę brązowego. Nie chce robić testu bo już tych I widziałam sporo przez ostatnie miesiące i boję się że znowu się rozczaruje. Dodam że zwykle @ mam dość obfite.


    Zrob test, jak tak miala z moim pierwszym, takze dlugo sie staralismy

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Anna-mama3 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 26 maja 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam u mnie kolejny miesiąc do tyłu. Mam nadzieję że się uda w tym. Tak mi się marzy corunia. Wiem że już ma 3 i kocham je nad życie ale ostatnio bzika dostałam na tym punkcie. Mam płodne i trzymajcie za mnie kciuki żeby się wkoncu udało. Za wszystkie mamy starające się o 4 cud trzymam kciuki napewno się uda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2020, 12:49

    Lolipop, Ania81, Jussia lubią tę wiadomość

  • 3dziewczynki Nowa
    Postów: 5 4

    Wysłany: 28 maja 2020, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety się nie udało w zeszłym cyklu, nowy cykl, nowe szanse. Chociaż wszystko staje teraz na głowie. Zawsze cykl 28 dni z zegarkiem w ręku a teraz 25.

    Pozdrawiam

    Lolipop, Ania81 lubią tę wiadomość

  • Anna-mama3 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie cykl był bardzo pracowity 🙂 mam taką cichą nadzieję że nie pojawi się @ i wkoncu zobaczę te dwie kreski.

    Ania81, Lolipop, 3dziewczynki lubią tę wiadomość

  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna-mama3 wrote:
    Hej u mnie cykl był bardzo pracowity 🙂 mam taką cichą nadzieję że nie pojawi się @ i wkoncu zobaczę te dwie kreski.


    Trzymamy kciuki.
    Ja jestem po 🐵. Teraz zaczynamy znowu dzialac. Mam cicha nadzieje, ze czerwiec bedzie dla nas szczesliwy

    Anna-mama3, Lolipop lubią tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ