Forum Starając się po 35 roku życia Starania o czwarte
Odpowiedz

Starania o czwarte

Oceń ten wątek:
  • Enii Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2019, 09:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    HejkA i ja mysle o 4 mamy juz dwie corki i synka dziewczyny to juz prawie nastolatki synkowi przydalby sie kompan do zabawy.
    Basia czy ja o czymś nie wiem O.o

💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Harry Hole Debiutantka

Wysłany: 9 kwietnia 2019, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś przyszły rezultaty hcg we krwi, poziom 1024 wiec oficjalnie potwierdzony 6tc 😊🎉 30.04 mam usg do tego czasu postaram się nie zwariować 😂 raz miałam ciąże gdzie serce zarodka przestało bić dlatego stresuje się trochę No ale wole iść później niż sprawdzać za wcześniej i żyć w jeszcze większym stresie.
    Co śmieszne po usłyszeniu ze hcg jest wysoko natychmiast zrobiło mi się niedobrze 😂😂😂 organizm dostał sygnal ze jest ciąża to teraz mogą pojawić się objawy 🤢

Grosia lubi tę wiadomość

1b1b03364f6a316ff9f3317c24d5aad5.png
  • Grosia Przyjaciółka

Wysłany: 9 kwietnia 2019, 17:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Harry Hole największe gratulacje!!!!Wspaniała wiadomość😁

xr6pr33.png
  • Róża 1 Ekspertka

Wysłany: 9 kwietnia 2019, 18:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Harry Hole wrote:
    Dziś przyszły rezultaty hcg we krwi, poziom 1024 wiec oficjalnie potwierdzony 6tc 😊🎉 30.04 mam usg do tego czasu postaram się nie zwariować 😂 raz miałam ciąże gdzie serce zarodka przestało bić dlatego stresuje się trochę No ale wole iść później niż sprawdzać za wcześniej i żyć w jeszcze większym stresie.
    Co śmieszne po usłyszeniu ze hcg jest wysoko natychmiast zrobiło mi się niedobrze 😂😂😂 organizm dostał sygnal ze jest ciąża to teraz mogą pojawić się objawy 🤢
    Gratulacje 💖i dużo dużo zdrówka 🙂

• Harry Hole Debiutantka

Wysłany: 10 kwietnia 2019, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wysyłam Wam ciążowy pyłek i trzymam kciuki za starania ❤️

• Grosia Przyjaciółka

Wysłany: 12 kwietnia 2019, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Harry Hole dużo,dużo zdrówka💖 Będzie dobrze☺
    Więc tak w czwrtek byłam na wizycie,polip jak najbardziej w tym samym miejscu,a dzisiaj jestem właśnie po zabiegu😀Nie było tak strasznie,ciut bolało.Zabieg w znieczuleniu miejscowym,ukręcenie polipa,wyłyżeczkowanie kanału szyjki i krioterapia miejsca z którego wyrastał,co by.nie odrósł.Teraz około 3 tygodni czekania na wynik histopatologiczny.Najważniejsze,że go się pozbyłam😛
    Zabieg zrobiłam w prywatnej klinice i okazuje się,że można bez szpitala,oddziału i znieczulenia dożylnego.Ta nasza polska służba zdrowia......

xr6pr33.png
  • Róża 1 Ekspertka

Wysłany: 12 kwietnia 2019, 18:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Harry Hole wrote:
    Dziewczyny wysyłam Wam ciążowy pyłek i trzymam kciuki za starania ❤️
    Oj się przyda dziękuję 🙂💖

• Harry Hole Debiutantka

Wysłany: 23 kwietnia 2019, 12:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja od 12 dni mam codziennie plamienia brazowe. Mieszkam w kraju gdzie ciaza przed 12 tc jest traktowana jak spozniony okres prawie, wiec nie kontaktowalam sie z lekarzem (w poprzedniej ciazy jak tak mialam lekarz powiedzial co bedzie to bedzie I kazal lezec, na szczescie plamienia ustaly po 3 dniach). Wczoraj nie wytrzymalam I pojechalam na pogotowie I dzieki temu udalo mi sie wyblagac wizyte u ginekologa dzis. Widzialam malutka fasolke, akcja serca jest, wiek plodu 6t2d. Poniewaz serce bije dostalam plastry z estrogenem na zatrzymanie krwawien I dodatkowo dopochwowo progesteron 3x dziennie. Wyglada na to ze jest niebezpieczenstwo oddzielenia sie lozyska od sciany macicy, stad te krwawienia/plamienia.

Dodam jeszcze ze dzien po tym jak wyszedl mi pozytywny test przewrocilam sie okropnie na plecy, przez kilka dni lezalam tak bardzo bylam poobijana. Obilam sobie zwlaszcza odcinek krzyza. Lekarz mowil ze to nie powinno mien wplywu na dziecko no ale gdzies kolacze sie taka mysl, czy gdyby nie ten upadek wszystko szlo by gladko?

Trzymajcie kciuki za nas. Za tydzien kolejne usg mama nadzieje ze do tego czasu krwawienia ustana bo to ogromny stress codziennie widziac plamy. Spodziewam sie najgorszego gdzies w glebi serca :-(

• Harry Hole Debiutantka

Wysłany: 23 kwietnia 2019, 12:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za bledy, moj komp w pracy chyba jakis slownik probuje wlaczyc i jezyk przekreca :)

• Róża 1 Ekspertka

Wysłany: 23 kwietnia 2019, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Harry Hole wrote:
    Hej dziewczyny. Ja od 12 dni mam codziennie plamienia brazowe. Mieszkam w kraju gdzie ciaza przed 12 tc jest traktowana jak spozniony okres prawie, wiec nie kontaktowalam sie z lekarzem (w poprzedniej ciazy jak tak mialam lekarz powiedzial co bedzie to bedzie I kazal lezec, na szczescie plamienia ustaly po 3 dniach). Wczoraj nie wytrzymalam I pojechalam na pogotowie I dzieki temu udalo mi sie wyblagac wizyte u ginekologa dzis. Widzialam malutka fasolke, akcja serca jest, wiek plodu 6t2d. Poniewaz serce bije dostalam plastry z estrogenem na zatrzymanie krwawien I dodatkowo dopochwowo progesteron 3x dziennie. Wyglada na to ze jest niebezpieczenstwo oddzielenia sie lozyska od sciany macicy, stad te krwawienia/plamienia.

Dodam jeszcze ze dzien po tym jak wyszedl mi pozytywny test przewrocilam sie okropnie na plecy, przez kilka dni lezalam tak bardzo bylam poobijana. Obilam sobie zwlaszcza odcinek krzyza. Lekarz mowil ze to nie powinno mien wplywu na dziecko no ale gdzies kolacze sie taka mysl, czy gdyby nie ten upadek wszystko szlo by gladko?

Trzymajcie kciuki za nas. Za tydzien kolejne usg mama nadzieje ze do tego czasu krwawienia ustana bo to ogromny stress codziennie widziac plamy. Spodziewam sie najgorszego gdzies w glebi serca :-(
    Bardzo mocno trzymam kciuki napewno będzie dobrze trzeba myśleć pozytywnie! Wiem co to znaczy jak się widzi plamienia jakiekolwiek! ✊✊✊💖🙂

• Grosia Przyjaciółka

Wysłany: 23 kwietnia 2019, 13:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Harry Hole bardzo mocno trzymam kciuki✊✊✊ Jak czytam fora,to często natykam się na plamienia na początku ciąży i dziewczyny rodzą zdrowe dzieci.Wiem łatwo napisać "nie denerwuj idę",ale naprawdę stres nie pomaga a wprost przeciwnie-szkodzi.
    W Polsce też z państowa służbą zdrowia to różnie....tyle że jak prywatnie to wszystko masz od ręki i łatwo dostępne wszystko i zawsze usg,badanie.A prywatnych gabinetów mamy sporo,wiem że za granicą inaczej to wygląda.

xr6pr33.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)