Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Tratatata

Oceń ten wątek:
  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Luna jesli masz leczona niedoczynnosc tarczycy to nie powinna ona jakos bardzo wpl na zajscie w ciaze.Ja mam niedoczynnosc i hashimoto u moj endo mowil,ze jesli tarczyca jest uregulowana to powinno byc oki.
    I dzien dobery wszystkim

    Niekoniecznie, ponieważ pomimo, że hormony tarczycy są uregulowane to organizm zwalcza sam siebie i wszystko co się w nim znajduje "nowego". Wszystko zależy od tego jak wysoki jest współczynnik ciał wrogich. A u mnie jest niestety wysoki. Tego współczynnika nie można obniżyć hormonami tarczycowymi, ani tez innymi medykamentami. Z tego co mówiła endokrynolog można spreparować jakieś szczepionki, przy tym bierze się kortyzol - również przez cały okres ciąży. Wiem, że tym zajmuje się Łódź, ale tam nie uznają wyników wcześniejszych badań, wszystkie trzeba robić od nowa w ich laboratorium :-( Dla mnie jest to awykonalne.

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla ja Na codzien bralam 75mg ale w ciazy 100do lonca lecialam.

    Mimbla lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna a jak wysokie masz te przeciwciala?

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Luna a jak wysokie masz te przeciwciala?

    Kapta, jestem w pracy, więc nie mam możliwości zerknięcia do wyników.
    Jak będę w domu to looknę :-)

  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, Kapta.
    No, najważniejsze że Maksiu zdrowy. Nic innego się nie liczy.

    Ja też sobie tylko tego życzę żeby dziecko było zdrowe, jesli będzie trzeba to będę brać ten Euthyrox całą ciążę. Gin wspominał że tak może być. Ja tylko gdybam o tej zmianie dawki, to tylko moja paplanina.

    Jutro z nim skonsultuję wynik morfy, glukozy, moczu etc oraz TSH jak spadło to dopytam. Recepty powinnam dostać, jak sądzę ładny zapas, bo lubię zachomikować lek na wszelki wypadek.

    nick nieaktualny, kapturnica, satori, moremi lubią tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • *aga* Autorytet
    Postów: 364 1761

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)

    Przypadkiem doczytałam właśnie, że Mimbla i Sandra jesteście w ciąży :-)

    Ogromne gratulacje, po tylu miesiącach Waszej walki życzę bezproblemowych 9 miesięcy :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, efcia, satori, ComeToMeBaby, Mega, sandra80, Mimbla, BISCA lubią tę wiadomość

    Żyj chwilą ! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. –Ciasteczkowy Potwór
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry się z Państwem :)
    Serio dobry :)
    Dziś rano zaliczyłam alergologa. Mam zwiększoną leki, az poczuje się lepiej. Tak do 2 tygodni. Potem powinno być lepiej. Kontrola w czerwcu.
    Popołudniu byłam na wizycie u ginki. Serduszko pięknie bije, szyjka dluga, gladka, ale dziec spał. Dostałam w brzuch i lekarka go dokładnie obejrzała. Nie mierzyla, ale na zdjęciu mamy dokładnie uwiecznione, ze to SYN :)
    Najbardziej cieszy się babcia XD

    satori, kapturnica, efcia, *aga*, malgos741, ComeToMeBaby, Mega, Kisiel, anna maria, Mimbla, BISCA, moremi, beates, Magdala, Aasiula, slash lubią tę wiadomość

  • satori Autorytet
    Postów: 353 2138

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabinka ogromne gratulacje <3 jest siurek :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, efcia, moremi, Aasiula lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Dzień dobry się z Państwem :)
    Serio dobry :)
    Dziś rano zaliczyłam alergologa. Mam zwiększoną leki, az poczuje się lepiej. Tak do 2 tygodni. Potem powinno być lepiej. Kontrola w czerwcu.
    Popołudniu byłam na wizycie u ginki. Serduszko pięknie bije, szyjka dluga, gladka, ale dziec spał. Dostałam w brzuch i lekarka go dokładnie obejrzała. Nie mierzyla, ale na zdjęciu mamy dokładnie uwiecznione, ze to SYN :)
    Najbardziej cieszy się babcia XD
    Sabcia poka poka klejnoty dziedzica :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabinko super, bedzie wymarzony synek :-) i niech zdrowo rosnie... Marian ;-)

    i punkt dla mnie, dobrze obstawiłam
    :-)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2016, 17:57

    nick nieaktualny, Mega, satori, BISCA lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabcia gratuluje synka.... ja Ci przepowiedzialam..
    Mimbla też super wieści..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2016, 18:12

    satori, BISCA, nick nieaktualny, efcia lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny u nas nadal piękna pogoda, wygonilam moich na dwór a sama odpoczywam, Sabcia chłopaki są super, takie mamusine :-) Mimbla to trzymam kciuki za jutro. Ja dziś widziałam serduszko ktosia, wspaniałe uczucie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2016, 18:51

    satori, Mimbla, BISCA, nick nieaktualny, efcia, moremi, beates, malgos741, ComeToMeBaby, Aasiula lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • satori Autorytet
    Postów: 353 2138

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beates wrote:
    Musiałam sprawdzić kiedy to wypada. W sumie ładna data i ładny prezent na dzień matki :)
    Czy ja dobrze widzę, że zapdejtowałaś brzucho? Czy ja taka opozniona jestem? Tak czy owak super jest :)

    BISCA, nick nieaktualny, beates lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak mowilam ,ciesze sie :-)
    Sabina wrote:
    Dzień dobry się z Państwem :)
    Serio dobry :)
    Dziś rano zaliczyłam alergologa. Mam zwiększoną leki, az poczuje się lepiej. Tak do 2 tygodni. Potem powinno być lepiej. Kontrola w czerwcu.
    Popołudniu byłam na wizycie u ginki. Serduszko pięknie bije, szyjka dluga, gladka, ale dziec spał. Dostałam w brzuch i lekarka go dokładnie obejrzała. Nie mierzyla, ale na zdjęciu mamy dokładnie uwiecznione, ze to SYN :)
    Najbardziej cieszy się babcia XD

    BISCA, nick nieaktualny, efcia lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Beates TY zaraz rooodzisz
    dasz znaka?
    Tylko nie w Boże Ciało ok? bo wyjeżdzam

    I najlepiej w week-end bo w tygodniu za duzo roboty , nie ma jak sledzic ;-)

    efcia, beates, Reni, satori lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabcia, gratulacje za syna :-)
    Sandra, gratulacje za <3 :-)
    Beates, masz taki brzuch, jak mi sie marzy : nie za duzy, nie za maly, okragly i zgrabny. No i ciazowy ;-)

    Zazdroszcze Calej trojce oczywiscie :P

    nick nieaktualny, Mega, efcia, beates, Simba, satori, Mimbla lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla, kciuki, zeby wszystko bylo OK i plamienia minely

    Mimbla, beates, satori lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beates no to teraz widać , ze jesteś w ciąży :) jaki piękny brzuch :) cudny :)

    BISCA, efcia, beates, anna maria, satori lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no no Sabinka gratulacje chłopaka :)
    Beates brzuch cudny <3

    nick nieaktualny, beates lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, napalilam się na koncert Starego Dobrego Małżeństwa w sobotę. Myślałam, że nikt na takie koncerty już nie chodzi, a tu niespodzianka, niemiła, bo biletów już nie bylo w momencie, kiedy zobaczyłam plakat na miescie. Fak. Szkoda :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2016, 20:30

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ