Odpowiedz
Forum > Starając się z pomocą medyczną > Accofil - wszystko na jego temat
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Agataa29
Koleżanka
17

Wysłany: 2 listopada, 09:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
Accofil accofilem, ale nie zapominajmy, że zarodki muszą być zdrowe. Ja mam podwyższone komórki nk i to na nie dostałam accofil: 5 dni przed crio wlew domaciczny, 2 dni po transferze zastrzyk potem co 5 dni do bety.
Któraś z Was pisała o scratchingu. Przy problemach z komórkami nk nie można tego robić. Sama też nie wiedziałam o tym....

Adzia

Kasiak621
Autorytet
131

Wysłany: 2 listopada, 09:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Agataa29 napisała:
Accofil accofilem, ale nie zapominajmy, że zarodki muszą być zdrowe. Ja mam podwyższone komórki nk i to na nie dostałam accofil: 5 dni przed crio wlew domaciczny, 2 dni po transferze zastrzyk potem co 5 dni do bety.
Któraś z Was pisała o scratchingu. Przy problemach z komórkami nk nie można tego robić. Sama też nie wiedziałam o tym....
Ja mialam na poziomie 9 wiec moze temu roznie dr zkeca, chociaz szczeze mam kolezamke ktora rowniez leczy sie w tej samej klinice I podchodzila jak I do uiu I ifv miala zlecony scratching a zadnego badania komorek nk
Agata a na nk bierzez rowniez intralipid??

Wiadomość wyedytowana przez autora 2 listopada, 09:55

Lipiec 2015- Początek starań
08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
1/2/3 IUI :(
Start ivf->Listopad

Agataa29
Koleżanka
17

Wysłany: 2 listopada, 09:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kasiak621 napisała:
Ja mialam na poziomie 9 wiec moze temu roznie dr zkeca, chociaz szczeze mam kolezamke ktora rowniez leczy sie w tej samej klinice I podchodzila jak I do uiu I ifv miala zlecony scratching a zadnego badania komorek nk
nie potrafię tego wytłumaczyć... wszystko zależy od lekarza prowadzącego. Moja znajoma 5 transferów ślicznych blastek ani razu beta nie drgnęła co się okazało wysokie komórki nk:(

Adzia

Esperanza Mia
Autorytet
272

Wysłany: 2 listopada, 09:55
Cytuj | (0) | Zgłoś
Agataa29 napisała:
Mój gin twierdzi że mając wysokie NK można mieć. Scratching i to nie przeszkadza. I wielu jego pacjentkom się udało.mimi że miały wysokie NK . To wszystko jest loteria.

34 lata - niepłodność immunologiczna (złe kiry implementacyjne)
5 cykli stymulowanych w 2017 (clo, letrozol)
4 cykle stymulowane Mensinorm 2018 (1 w 2017)
HSG Listopad 2106, histeroskopia - sierpień 2018>>
IO, hiperinsulinizm, MTHFR A1298C, wysokie NK, KIR BX

Kasiak621
Autorytet
131

Wysłany: 2 listopada, 09:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
Esperanza Mia napisała:
Mój gin twierdzi że mając wysokie NK można mieć. Scratching i to nie przeszkadza. I wielu jego pacjentkom się udało.mimi że miały wysokie NK . To wszystko jest loteria.
Dokladnie tak jak z badaniem allo mlr jakbym sama nie drazyla to nikt ani razu nie zasugerowal zeby zrobic a przeciez cala immunologia jest wazna przed ivf

Lipiec 2015- Początek starań
08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
1/2/3 IUI :(
Start ivf->Listopad

Bieroneczka3030
Koleżanka
9

Wysłany: 3 listopada, 12:36
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hey dziewczyny zostały mi 3 szt Accofilu, jak któraś potrzebuje to piszcie na priv

w57vkrnt7j0fluvp.png
2017: 2× IVF( 4 transfery, 9 blastocyst)= 2× cb
2018: 1× IVF ( 5- ty transfer dwóch blastocyst)=ciąża
leki: accofil( do 12 tc), heparyna, steryd

palyna
Autorytet
123

Wysłany: 3 listopada, 23:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kasiak621 napisała:
Ja jestem I dr Cygal I nawet przed iui mi to sugerowala nie wiem od czego to zalezy, powiedz mi czy oprocz maila do pasbika masz jeszcze jakis inny kontakt?
Niestety nie mam innego kontaktu

palyna

aga_ni
Autorytet
329

Wysłany: 4 listopada, 18:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
Bieroneczka3030 napisała:
Hey dziewczyny zostały mi 3 szt Accofilu, jak któraś potrzebuje to piszcie na priv

hej, wysłałam Ci zaproszenie na priv

starania od 2016
PCO, KIR AA, teratozoospermia
2017 - 4x IUI :(
in vitro1 - 01.2018 (wynik: 3 blastki)
02.18 crio1 - poronienie 7. tyg., 22.05.18 crio2 - beta 9dpt <1,20, 29.06.18 crio3 - cb
In vitro2 - 08.2018 brak zarodków

palyna
Autorytet
123

Wysłany: 4 listopada, 22:36
Cytuj | (0) | Zgłoś
Bieroneczka3030 napisała:
Aktualne ?

palyna

japonka
Autorytet
558

Wysłany: 4 listopada, 22:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny, mówił Wam lekarz co dokładnie robi Accofil, na co dokładnie pomaga, możecie wytłumaczyć? Skoro załóżmy nie mamy KIRów niezbędnych do implantacji to jak dokładnie Acc na to pomaga, przecież nie "wyrosną". Jestem ciekawa na wypadek, gdybym i ja miała to kiedyś zapisane (nie badałam jeszcze KIR bo Paśnik nie kazał)

37 lat | 5 lat starań, niepłodność idiopatyczna? | AMH 2,1 | HSG, kariotypy, histeroskopia, ASA, ANA, LCT ok | MTHFR 677T homo, IO, NK 20%, cytokiny ⬆️ Morfologia 4%, fDNA 32% | 3x IUI (1 strata 15t5d LBWC - Adaś), 2 x ICSI, 5 transferów, 7 zarodków. Przygotowania do 3 IVF.

sylwia80
Autorytet
659

Wysłany: 5 listopada, 07:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mnie tez nie kazał badać, ale ja zbadałam i wyszło do d...Kiry AA.

MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.

palyna
Autorytet
123

Wysłany: 5 listopada, 09:57
Cytuj | (1) | Zgłoś
japonka napisała:
Dziewczyny, mówił Wam lekarz co dokładnie robi Accofil, na co dokładnie pomaga, możecie wytłumaczyć? Skoro załóżmy nie mamy KIRów niezbędnych do implantacji to jak dokładnie Acc na to pomaga, przecież nie "wyrosną". Jestem ciekawa na wypadek, gdybym i ja miała to kiedyś zapisane (nie badałam jeszcze KIR bo Paśnik nie kazał)
Dziś właśnie jadę do lekarza i mam zamiar zapytać o to samo , bo mnie to nurtuje :)
Także dam znać wieczorem :)

japonka lubi tę wiadomość

palyna

sylwia80
Autorytet
659

Wysłany: 5 listopada, 11:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
Został mi jeden zastrzyk z accofilu z data 02.19.
Najlepiej odbiór osobisty w Warszawie.

MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.

sylvuś
Autorytet
805

Wysłany: 5 listopada, 21:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kto i gdzie podawał Wam accofil jako wlew domaciczny?

V-leiden, Mthfr,
Szczep. 2016/17 mrl 60%
IVAniołki(****) i pusty p.
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,, Jan Paweł II

Lusi91
Przyjaciółka
77

Wysłany: 6 listopada, 11:09
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny które biorą podskórnie accofil jakie skutki uboczne obserwowałyście? Jestem obecnie w 10 tc i poza masakrycznym bólem kolan bioder i krzyza doszedł ból mostka... Wprawdzie już nie długo bo do 12 tc mam mieć accofil ale zaczynam się martwić czy będzie wszystko ok.... Objaw które opisalam najgorsze są dzień po zastrzyku który podaję na noc

Starania o dziecko od 2013
Dwa aniołki 10 i 12 tc <3
Leki obecnie : duphaston + progesterone besis + neoparin 0,4+ metypred 4mg+ accofil
thgfskjo96imu9y4.png

palyna
Autorytet
123

Wysłany: 6 listopada, 14:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
sylvuś napisała:
Kto i gdzie podawał Wam accofil jako wlew domaciczny?
Ja bede miała podany w katowicahc w Invimedzie , podadzą mi chyba w tym samym dniu w którym ma być punkcja

palyna

palyna
Autorytet
123

Wysłany: 6 listopada, 14:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
Lusi91 napisała:
Dziewczyny które biorą podskórnie accofil jakie skutki uboczne obserwowałyście? Jestem obecnie w 10 tc i poza masakrycznym bólem kolan bioder i krzyza doszedł ból mostka... Wprawdzie już nie długo bo do 12 tc mam mieć accofil ale zaczynam się martwić czy będzie wszystko ok.... Objaw które opisalam najgorsze są dzień po zastrzyku który podaję na noc
Jak czytma co piszesz, to zaczynam się bac :(
Mnie dopiero czeka przyjmowanie AC podskórnie potransferze...

palyna

Lusi91
Przyjaciółka
77

Wysłany: 6 listopada, 16:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
Fakt nic przyjemnego to to nie jest ale ja też biorę cały czas co 3 dni zastrzyk od 5 tygodnia ciąży dokładnie 4+2 jak przyrosty bety potwierdziły ciążę.. Więc już sporo tego było... Zastanawiam się czy ktoś jeszcze ma takie skutki uboczne

Leki obecnie : duphaston + progesterone besis + neoparin 0,4+ metypred 4mg+ accofil
thgfskjo96imu9y4.png

palyna
Autorytet
123

Wysłany: 6 listopada, 17:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
Lusi91 napisała:
Fakt nic przyjemnego to to nie jest ale ja też biorę cały czas co 3 dni zastrzyk od 5 tygodnia ciąży dokładnie 4+2 jak przyrosty bety potwierdziły ciążę.. Więc już sporo tego było... Zastanawiam się czy ktoś jeszcze ma takie skutki uboczne
Mogę zapytać w którym cyklu z AC zaszłaś w ciąże i czy naturalnie ?
Ja teraz przygotowuję się do punkcji i mam milion pytań w głowie odnośnie tego leku , już sama nie wiem co myśleć...

palyna

Lusi91
Przyjaciółka
77

Wysłany: 6 listopada, 17:43
Cytuj | (0) | Zgłoś
Tak to był cylk względnie naturalny drugi od wznowienia starań na lamecie +ovitrelle i duphaston udało się zaciążyć że względu na wcześniejsze 3 straty i głównie ciążę zatrzymana w 12 tc w marcu lekarz zaproponował żelazny zestaw plus accofil na który się zgodziła ponieważ sam żelazny zestaw wcześnie niewiele pomógł... Czy dobra decyzja będę w stanie stwierdzić w czerwcu jak donosze to maleństwo.... Na ten moment mam poczucie że robimy wszystko co możliwe i naprawdę mam nadzieję że tym razem się uda....

Wiadomość wyedytowana przez autora 6 listopada, 17:44

thgfskjo96imu9y4.png

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)