X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Adopcja KD - która klinika najlepsza i jak się mogę najlepiej przygotować
Odpowiedz

Adopcja KD - która klinika najlepsza i jak się mogę najlepiej przygotować

Oceń ten wątek:
  • Kammka7 Koleżanka
    Postów: 135 14

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pytanie do dziewczyn z bardzo niskim amh i jednocześnie wysokim fsh. Jak wiadomo te wyniki świadczą o menopauzie. Czy burza hormonów nie przeszkadza w zapłodnieniu in vitro z kd?

  • Alicja27 Autorytet
    Postów: 421 199

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kammka7 wrote:
    Ja mam pytanie do dziewczyn z bardzo niskim amh i jednocześnie wysokim fsh. Jak wiadomo te wyniki świadczą o menopauzie. Czy burza hormonów nie przeszkadza w zapłodnieniu in vitro z kd?
    Jakie wysokie masz fsh?

  • Gusia1985 Autorytet
    Postów: 655 481

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2023, 16:29

    Kammka7, AGAaa, Gabka86 lubią tę wiadomość

  • Kammka7 Koleżanka
    Postów: 135 14

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja27 wrote:
    Jakie wysokie masz fsh?
    22,73 mój ostatni wynik w 3 dniu cyklu

  • AGAaa Autorytet
    Postów: 888 696

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia1985 wrote:
    Dziewczyny zrobiłam test w poniedziałek 6 dpt. była blada kreska, w 7 dpt. mocniejsza a beta 68❤️
    Progesteron mam 11,40 mam już dodatkowe leki żeby podnieść.
    Nie moge uwierzyć że to się dzieje na prawde, po tylu latach.
    Prosze trzymajcie za nas kciuki✊🍀.

    Ogromne kciuki Gusia i wielkie gratulację :)

    Gusia1985 lubi tę wiadomość

  • Alicja27 Autorytet
    Postów: 421 199

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia, 23:23

  • emm80 Ekspertka
    Postów: 131 73

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kammka7 wrote:
    Ja mam pytanie do dziewczyn z bardzo niskim amh i jednocześnie wysokim fsh. Jak wiadomo te wyniki świadczą o menopauzie. Czy burza hormonów nie przeszkadza w zapłodnieniu in vitro z kd?
    Moje FSH teraz ok 30, AMH najniższe 0,19.
    Dr robi USG, później dostaje się estrofem na endometrium on obniża FSH.
    Nie powinno być żadnych problemów:)

  • Kammka7 Koleżanka
    Postów: 135 14

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia1985 wrote:
    Dziewczyny zrobiłam test w poniedziałek 6 dpt. była blada kreska, w 7 dpt. mocniejsza a beta 68❤️
    Progesteron mam 11,40 mam już dodatkowe leki żeby podnieść.
    Nie moge uwierzyć że to się dzieje na prawde, po tylu latach.
    Prosze trzymajcie za nas kciuki✊🍀.
    Bardzo Ci gratuluję. Transfer miałaś na jakiś lekach na immuno czy tylko estrofem i progesteron?

  • Gusia1985 Autorytet
    Postów: 655 481

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2023, 16:29

  • Kammka7 Koleżanka
    Postów: 135 14

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie do tych z was, które mają bardzo niską rozerwę jajnikową lub praktycznie już nieoznaczalną i przy tym wysokie fsh. Macie jeszcze naturalnie okres? Jakie są konsekwencje menopauzy niedlugo po 30? Pomijając fakt, że trzeba korzystać z kd jeżeli chce się mieć dzieci. Chodzi mi o kwestie zdrowotne i takie czysto kobiece jeżeli mamy do czynienia z tak wczesnym przekwitaniem?

  • Fiona111 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 2 marca 2022, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Chciałabym odświeżyć temat i poznać opinię co do klinik oferujących in vitro z KD.
    Myślałam o Invimedzie, ale zrezygnowałam z 3 dniowych zarodków, ponieważ do tej pory takie mi transferowali (własne) i nie udało się uzyskać ciąży.
    Po tym byłam zdecydowana już prawie na Bociana w Poznaniu, ze względu na świeży transfer i hodowlę do 5 dnia. Ale nigdzie prawie nie ma opinii na temat tej kliniki, a koszt tej procedury jest bardzo wysoki!
    Poza tym rozmawiałam tam kilka razy z koordynatorką i niestety jestem rozczarowana, bo za każdym razem mówiła inną wersję... chyba to, co w danej chwili chciałam usłyszeć, więc straciła zaufanie w moich oczach.
    Jestem tez po długiej rozmowie z Eurofertilem w Ostrawie, ale na forum pojawiło się mnóstwo negatywnych głosów o tej klinice... że w tej chwili idą na ilość.
    Możecie powiedzieć coś o swoich doświadczeniach z KD?
    I gdzie jeszcze są świeże transfery ?

  • karolcia35 Autorytet
    Postów: 4915 4004

    Wysłany: 2 marca 2022, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona111 wrote:
    Witam.
    Chciałabym odświeżyć temat i poznać opinię co do klinik oferujących in vitro z KD.
    Myślałam o Invimedzie, ale zrezygnowałam z 3 dniowych zarodków, ponieważ do tej pory takie mi transferowali (własne) i nie udało się uzyskać ciąży.
    Po tym byłam zdecydowana już prawie na Bociana w Poznaniu, ze względu na świeży transfer i hodowlę do 5 dnia. Ale nigdzie prawie nie ma opinii na temat tej kliniki, a koszt tej procedury jest bardzo wysoki!
    Poza tym rozmawiałam tam kilka razy z koordynatorką i niestety jestem rozczarowana, bo za każdym razem mówiła inną wersję... chyba to, co w danej chwili chciałam usłyszeć, więc straciła zaufanie w moich oczach.
    Jestem tez po długiej rozmowie z Eurofertilem w Ostrawie, ale na forum pojawiło się mnóstwo negatywnych głosów o tej klinice... że w tej chwili idą na ilość.
    Możecie powiedzieć coś o swoich doświadczeniach z KD?
    I gdzie jeszcze są świeże transfery ?

    W Eurofertil transfery mrożonych zarodków.
    Sprawdź w Reprofit. Generalnie klinika polecana i pierwszy transfer świeży.

    Fiona111 lubi tę wiadomość

    AMH 0,54
    10.2014 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    05.2015 brak oocytów
    03.2016 brak oocytów
    08.2016 IMSI 1 zarodek, ciąża pozamaciczna :(
    02.2017 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    mlr 0%, I seria szczepień mlr 38% :)
    10.2017 IMSI 3 zarodki 01.2018 crio :( 03.2018 crio :( 09.2018 crio :(
    12.2018 IMSI 2 zarodki 2-dniowe 4b i 5b w oczekiwaniu na crio...
    NK 16,5%
    07.2019 crio 4b, 12 dpt - 99,8; 13 dpt - 185,6; 15 dpt - 825,6; 17 dpt - 2509; 21 dpt - 4942 :( ciąża ektopowa
  • AGAaa Autorytet
    Postów: 888 696

    Wysłany: 2 marca 2022, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona111 wrote:
    Witam.
    Chciałabym odświeżyć temat i poznać opinię co do klinik oferujących in vitro z KD.
    Myślałam o Invimedzie, ale zrezygnowałam z 3 dniowych zarodków, ponieważ do tej pory takie mi transferowali (własne) i nie udało się uzyskać ciąży.
    Po tym byłam zdecydowana już prawie na Bociana w Poznaniu, ze względu na świeży transfer i hodowlę do 5 dnia. Ale nigdzie prawie nie ma opinii na temat tej kliniki, a koszt tej procedury jest bardzo wysoki!
    Poza tym rozmawiałam tam kilka razy z koordynatorką i niestety jestem rozczarowana, bo za każdym razem mówiła inną wersję... chyba to, co w danej chwili chciałam usłyszeć, więc straciła zaufanie w moich oczach.
    Jestem tez po długiej rozmowie z Eurofertilem w Ostrawie, ale na forum pojawiło się mnóstwo negatywnych głosów o tej klinice... że w tej chwili idą na ilość.
    Możecie powiedzieć coś o swoich doświadczeniach z KD?
    I gdzie jeszcze są świeże transfery ?

    W Reproficie, Unice i EuropeIVF robią pierwszy transfer świeży. Komórki świeże są również w Eurofertil ale tam transfer jest z mrożonego zarodka.

    Fiona111 lubi tę wiadomość

  • Magdalena3 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 marca 2022, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona111 wrote:
    Witam.
    Chciałabym odświeżyć temat i poznać opinię co do klinik oferujących in vitro z KD.
    Myślałam o Invimedzie, ale zrezygnowałam z 3 dniowych zarodków, ponieważ do tej pory takie mi transferowali (własne) i nie udało się uzyskać ciąży.
    Po tym byłam zdecydowana już prawie na Bociana w Poznaniu, ze względu na świeży transfer i hodowlę do 5 dnia. Ale nigdzie prawie nie ma opinii na temat tej kliniki, a koszt tej procedury jest bardzo wysoki!
    Poza tym rozmawiałam tam kilka razy z koordynatorką i niestety jestem rozczarowana, bo za każdym razem mówiła inną wersję... chyba to, co w danej chwili chciałam usłyszeć, więc straciła zaufanie w moich oczach.
    Jestem tez po długiej rozmowie z Eurofertilem w Ostrawie, ale na forum pojawiło się mnóstwo negatywnych głosów o tej klinice... że w tej chwili idą na ilość.
    Możecie powiedzieć coś o swoich doświadczeniach z KD?
    I gdzie jeszcze są świeże transfery ?


    My korzystaliśmy z Ovi kliniki (warszaa), ktora wspolpracuje z klinika w Czechach.

  • Gabka86 Ekspertka
    Postów: 267 92

    Wysłany: 3 marca 2022, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kammka7 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie do tych z was, które mają bardzo niską rozerwę jajnikową lub praktycznie już nieoznaczalną i przy tym wysokie fsh. Macie jeszcze naturalnie okres? Jakie są konsekwencje menopauzy niedlugo po 30? Pomijając fakt, że trzeba korzystać z kd jeżeli chce się mieć dzieci. Chodzi mi o kwestie zdrowotne i takie czysto kobiece jeżeli mamy do czynienia z tak wczesnym przekwitaniem?

    Hej, ja tak mam i niestety juz raczej miesiączki bym nie miala gdyby nie HTZ. Bez HTZ bardzo źle się czuję 🤨 wzgledy zdrowotne to na pewno szybka osteoporoza, no i moim zdaniem szybsze starzenie organizmu.

  • Nobi Autorytet
    Postów: 1051 1694

    Wysłany: 5 marca 2022, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona111 wrote:
    Witam.
    Chciałabym odświeżyć temat i poznać opinię co do klinik oferujących in vitro z KD.
    Myślałam o Invimedzie, ale zrezygnowałam z 3 dniowych zarodków, ponieważ do tej pory takie mi transferowali (własne) i nie udało się uzyskać ciąży.
    Po tym byłam zdecydowana już prawie na Bociana w Poznaniu, ze względu na świeży transfer i hodowlę do 5 dnia. Ale nigdzie prawie nie ma opinii na temat tej kliniki, a koszt tej procedury jest bardzo wysoki!
    Poza tym rozmawiałam tam kilka razy z koordynatorką i niestety jestem rozczarowana, bo za każdym razem mówiła inną wersję... chyba to, co w danej chwili chciałam usłyszeć, więc straciła zaufanie w moich oczach.
    Jestem tez po długiej rozmowie z Eurofertilem w Ostrawie, ale na forum pojawiło się mnóstwo negatywnych głosów o tej klinice... że w tej chwili idą na ilość.
    Możecie powiedzieć coś o swoich doświadczeniach z KD?
    I gdzie jeszcze są świeże transfery ?
    Cześć! Jestem nowa na tym wątku, mam 34 lata i brak komórek w punkcji w pierwsze procedurze. Robimy jeszcze drugą procedurę, ale nie wierzę, że tym razem będą dobre (lub jakiekolwiek) komórki. Nastawiamy się na KD, ale po kilku miesiącach dojeżdżania 500 km do kliniki na wszystkie podglądy chcielibyśmy znaleźć dobrą na miejscu (oferującą świeże oocyty i od młodych, płodnych dawczyń). InviMed odrzuciłam ze względu na hodowle do 3. dnia, zainteresował mnie natomiast Bocian (Poznań, hodowla do 5. dnia), ponieważ oferują oocyty z hiszpańskiego banku, z którego korzystają w Czechach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2022, 08:20

    Oboje po 30.
    6 programów IVF
    Listopad 2022 FET trzydniowca
    BetaHCG: 9 dpt - 29,6; 11 dpt - 78,7; 15 dpt - 497; 17 dpt - 1220; 28 dpt - 33769 mlU/ml oraz ❤️ na USG
  • AGAaa Autorytet
    Postów: 888 696

    Wysłany: 6 marca 2022, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobi wrote:
    Cześć! Jestem nowa na tym wątku, mam 34 lata i brak komórek w punkcji w pierwsze procedurze. Robimy jeszcze drugą procedurę, ale nie wierzę, że tym razem będą dobre (lub jakiekolwiek) komórki. Nastawiamy się na KD, ale po kilku miesiącach dojeżdżania 500 km do kliniki na wszystkie podglądy chcielibyśmy znaleźć dobrą na miejscu (oferującą świeże oocyty i od młodych, płodnych dawczyń). InviMed odrzuciłam ze względu na hodowle do 3. dnia, zainteresował mnie natomiast Bocian (Poznań, hodowla do 5. dnia), ponieważ oferują oocyty z hiszpańskiego banku, z którego korzystają w Czechach.

    Nobi sprawdź tego Bociana,bo chyba się u nich coś zmieniło. Jak w styczniu się dowiadywałam to oni już korzystali z polskiego banku,a nie z hiszpańskiego i można było mieć pierwszy świeży transfer, bo też synchronizowali cykle z dawczynią :)

  • Nobi Autorytet
    Postów: 1051 1694

    Wysłany: 6 marca 2022, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGAaa wrote:
    Nobi sprawdź tego Bociana,bo chyba się u nich coś zmieniło. Jak w styczniu się dowiadywałam to oni już korzystali z polskiego banku,a nie z hiszpańskiego i można było mieć pierwszy świeży transfer, bo też synchronizowali cykle z dawczynią :)
    O, dzięki :) Na stronie widziałam, ze tylko w Warszawie i Poznaniu robią świeże transfery. Trzeba zebrać się w sobie i umowic na wizytę :)

    Oboje po 30.
    6 programów IVF
    Listopad 2022 FET trzydniowca
    BetaHCG: 9 dpt - 29,6; 11 dpt - 78,7; 15 dpt - 497; 17 dpt - 1220; 28 dpt - 33769 mlU/ml oraz ❤️ na USG
  • Luusia Autorytet
    Postów: 1213 1232

    Wysłany: 6 marca 2022, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobi wrote:
    Cześć! Jestem nowa na tym wątku, mam 34 lata i brak komórek w punkcji w pierwsze procedurze. Robimy jeszcze drugą procedurę, ale nie wierzę, że tym razem będą dobre (lub jakiekolwiek) komórki. Nastawiamy się na KD, ale po kilku miesiącach dojeżdżania 500 km do kliniki na wszystkie podglądy chcielibyśmy znaleźć dobrą na miejscu (oferującą świeże oocyty i od młodych, płodnych dawczyń). InviMed odrzuciłam ze względu na hodowle do 3. dnia, zainteresował mnie natomiast Bocian (Poznań, hodowla do 5. dnia), ponieważ oferują oocyty z hiszpańskiego banku, z którego korzystają w Czechach.
    Bocian ma tez opcję świeżych komórek od polskich dawczyń

    Nobi lubi tę wiadomość

    age.png
    43 lata
    Klinika Vitrolive / Bocian
    KIR: Bx
    Obecne: 2DS1
    Brakujące: 2DS2, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Rozjechane cytokiny - TNF alfa > 48tys., IL2>500, IL10>9000
    ANA 2 - ujemne
    On - morfologia 0%, fragmentacja DNA 11%

    08 - 12. 2019 - 3 procedury IVF - łącznie 5 blastek, transfery nieudane
    02.2020 - 09.2021 stymulacja aromkiem- 05.2020 - [*] 8tc

    10.2021 - IV procedura IVF KD - 10 blastek ❄️ 11.2021 - 4AA - 🙁, 12.2021 - 4AA - 🙁
    04.2022 - 4AA - accofil, intralipid, AH, embryoglue, encorton, heparyna
    10dpt - 114mlU/ml, 12dpt - 355mlU/ml,16dpt - 2259mlU/ml, 6t3d 💔-krwiak
    06.2022 - 4AA - accofil, intralipid, embryoglue, prograf/ encorton
    8dpt - 135,8mlU/ml, 10dpt - 313,3mlU/ml, 14dpt - 1235mlU/ml
    28dpt - mamy❤️, CRL-0,71cm -6t4d
    9t6d - 3,02cm CRL, 12t - prenatalne ok, NIFTY - zdrowa 👧
    20t0d - połówkowe ok
    38t - CC, 2320g, 49cm
  • Nobi Autorytet
    Postów: 1051 1694

    Wysłany: 6 marca 2022, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luusia wrote:
    Bocian ma tez opcję świeżych komórek od polskich dawczyń
    Proszę się nie śmiać, ale moj luby ma taką rozkminę, że istnieje szansa, ze nasze dziecko z KD , jak dorośnie, kiedyś się zakocha w swoim rodzeństwie (od genetycznej matki). Opcja skorzystania z banku hiszpańskiego trochę go uspokoiła ;)

    Oboje po 30.
    6 programów IVF
    Listopad 2022 FET trzydniowca
    BetaHCG: 9 dpt - 29,6; 11 dpt - 78,7; 15 dpt - 497; 17 dpt - 1220; 28 dpt - 33769 mlU/ml oraz ❤️ na USG
‹‹ 51 52 53 54 55
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ