X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Adopcja KD - która klinika najlepsza i jak się mogę najlepiej przygotować
Odpowiedz

Adopcja KD - która klinika najlepsza i jak się mogę najlepiej przygotować

Oceń ten wątek:
  • calistas1 Koleżanka
    Postów: 264 5

    Wysłany: 2 października 2022, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny,
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Ankieta jest anonimowa a Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję Ci bardzo serdecznie.

    https://forms.gle/9Z2f2GCsugid9aCp6

  • Basiula83 Autorytet
    Postów: 751 334

    Wysłany: 11 października 2022, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily0723 wrote:
    Basiu widzę że masz dobre amh wuec może spróbuj z badaniem na swoich. Ja ten sam wiek co Ty ale amh 0,4 a teraz to nie wiem ile nawet. Chociaż w sumie w ilości zarodkow miałam lepsze statystyki niż z kd. Bo z 2 komórek miałam zarodka który dał ciąże ale tylko do 20 tyg niestety. Jeżeli jednak chcesz kd to ja nie proponuję eurofertil.zaluje ze nie dopłaciłam więcej i nie zdecydowałam się na reprofit.
    Witaj .Rozumiem że Tobie się nie udało w Eurofertil?
    Mam bardzo mieszane uczucia do kliniki .Bardzo słaby kontakt z Lenką
    nie odpowiedziała w zasadzie na żadne pytanie.A gdy napisałam na watschapp to wogóle nie odpisała .Owszem może i moje AMH było nie złe ale po 4 procedurach i 6 transferach jakoś w nie nie wierzę .Dziś zrobiłam AMH zobaczymy jaki będzie wynik.Rozwazam Reprofit i myślę o AK bo o AZ mój mąż nie chce słyszeć .AK może jeszcze przełknie Najgorsze są finanse i starach że się po raz kolejny zarodek nie zagnieździ .

    Ja 39 lat niby wszystko ok ,
    AMH 5,5.podejrzenie PCOS,cykl regularny ,hiperprolatynemia
    2020 - AMH -4,3
    On.40lat ,miała ilość plemnikow i niskie HBA .

    Starania od 2017 bez stresu

    2018 początek badań i szukanie problemów.
    03.2019 ciąża biochemiczna 😥
    01.2020 klinika Invimed,
    03.2020 stop koronawirus.😑
    06.2020 Gravida 👍👍👍
    07.2020 punkcja
    Mamy 2 ❄❄
    27.08 transfer 🍀✊- FET nieudany 😪 ciąża biochemiczna
    28.09 transfer 🍀✊FET nieudany
    11.11.start 2 IVF ✊✊🍀

    20.11 punkcja
    22.11 transfer CL.4.1 ✊🍀
    01.12 beta hcg ,9dpt <1,2 mUl/ml
    01.2021 Nowa klinika Gameta Warszawa
    Badania immunologiczne
    03.2021 start 3 IVF Gameta Warszawa
    20.03 punkcja 🍀
    Brak ❄😪
    07.2021 start klinika Eurofertil Czechy
    Mamy 4 ❄🍀
    08.2021 transfer nieudany
    Ciążą biochemiczna 😢
    09.2021 transfer nieudany 😪
    10.2021 histeroskopia-polipy w macicy
    01.12 transfer ❄❄🍀
    7.12 beta <2
    Koniec Czeskiej przygody
    😭😭😭😭😭
  • Małgorzata83! Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 24 maja 2023, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luusia wrote:
    Hej, na KD czekałam 3 tygodnie od rozmowy i wyrażenia chęci, w tym 2 tygodnie od podpisania dokumentów. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, ze tak szybko się udało.
    Cześć Lusia,
    Czy mogę zadać parę pytań w prywatnej wiadomości?
    Pozdrawiam

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, chciałabym odświeżyć wątek. Czy ktoś może polecić dobrą, sprawdzoną klinikę z Warszawy, w kontekście adopcji komórek dawczyni do procedury ivf? Gdzie mają świeże komórki albo dobre mrożone komórki, program gwarancji zarodków, dobre laboratorium? Jesteśmy w Oviklinice i byliśmy już wcześniej w Novum i Invimed Warszawa (z tego ostatniego mamy córeczkę z moich gamet i dawcy nasienia, moje amh wtedy to jakieś 0,5 a obecnie jest 0,01, mam 36 lat, tak jak pisałam korzystamy też z dawcy, mamy słomki zbanowane). Myśleliśmy aby iść z tym tematem do Invicty albo Bociana. Pomóżcie proszę ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2023, 23:48

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1428 2068

    Wysłany: 1 lipca 2023, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Kochane, chciałabym odświeżyć wątek. Czy ktoś może polecić dobrą, sprawdzoną klinikę z Warszawy, w kontekście adopcji komórek dawczyni do procedury ivf? Gdzie mają świeże komórki albo dobre mrożone komórki, program gwarancji zarodków, dobre laboratorium? Jesteśmy w Oviklinice i byliśmy już wcześniej w Novum i Invimed Warszawa (z tego ostatniego mamy córeczkę z moich gamet i dawcy nasienia, moje amh wtedy to jakieś 0,5 a obecnie jest 0,01, mam 36 lat, tak jak pisałam korzystamy też z dawcy, mamy słomki zbanowane). Myśleliśmy aby iść z tym tematem do Invicty albo Bociana. Pomóżcie proszę ❤️
    Ja już Ci pisałam chyba na innym wątku że polecam Invicta...My mieliśmy problem także z nasieniem. Nigdy z moich komórek i męża nasienia nie uzyskaliśmy blastocyst.
    Z kd dawcxyni mrożonych z 6szt uzyskaliśmy 2 blastocysty 3bb. 1 jest na zimowisku, z 1 odrazu był transfer teraz połówka ciąży.
    Wirm o przypadkach gdzie uzyskali z 6kd mrożonych 5 blastocyst.
    Mają gwarancję zarodków z 6 kd - gwarantują 1 blastocystę ale z tego co słyszałam to przeciętnie 2szt są lub 3 zarodki 3 dniowe, z 12 kd gwarantują 2 blastocysty lub 6 zarodków 3 dniowych.
    Jest możliwość wybrania świeżych lub mrożonych komórek.
    Bociana totalnie nieznam więc niedam żadnej opinii.
    W porównaniu z innymi klinikami w których byliśmy a było to Novuum i Invimed Warszawa.
    Invicta robi częste weryfikacje po transferze 7 dpt miałam już kontrolę potem 11dpt i potem chyba regularnie raz na tydzień.
    W przypadku tych innych niemiałam tak.
    Obstawiona byłam też mocno lekami i po kontroli z badań krwi dodawali lub odejmiwali leki.
    Ja jestem mega zadowolona.
    Jakbyś miała pytania wiecrj itp śmiało pisz na priv.

    happilyeverafter lubi tę wiadomość

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 4 lipca 2023, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Ja już Ci pisałam chyba na innym wątku że polecam Invicta...My mieliśmy problem także z nasieniem. Nigdy z moich komórek i męża nasienia nie uzyskaliśmy blastocyst.
    Z kd dawcxyni mrożonych z 6szt uzyskaliśmy 2 blastocysty 3bb. 1 jest na zimowisku, z 1 odrazu był transfer teraz połówka ciąży.
    Wirm o przypadkach gdzie uzyskali z 6kd mrożonych 5 blastocyst.
    Mają gwarancję zarodków z 6 kd - gwarantują 1 blastocystę ale z tego co słyszałam to przeciętnie 2szt są lub 3 zarodki 3 dniowe, z 12 kd gwarantują 2 blastocysty lub 6 zarodków 3 dniowych.
    Jest możliwość wybrania świeżych lub mrożonych komórek.
    Bociana totalnie nieznam więc niedam żadnej opinii.
    W porównaniu z innymi klinikami w których byliśmy a było to Novuum i Invimed Warszawa.
    Invicta robi częste weryfikacje po transferze 7 dpt miałam już kontrolę potem 11dpt i potem chyba regularnie raz na tydzień.
    W przypadku tych innych niemiałam tak.
    Obstawiona byłam też mocno lekami i po kontroli z badań krwi dodawali lub odejmiwali leki.
    Ja jestem mega zadowolona.
    Jakbyś miała pytania wiecrj itp śmiało pisz na priv.

    Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź <3 Czy mogłabyś napisac mi coś więcej na priv, prześlę zaproszenie do znajomych. Napisze co chciałabym wiedzieć :-)

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • caryophyllaceae Autorytet
    Postów: 787 368

    Wysłany: 4 lipca 2023, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wszystkim na tym wątku polecę Reprofit w Czechach . Jest szybko,dobre wyniki ,dobry kontakt z koordynatorka , dość nowocześnie. Jak macie się męczyć w Pl ,jak ja patrząc na naszych 5 procedur ale na swoich komórkach to do Reprofit nie jest daleko ,tylko chyba bym wybrała Brno zamiast Ostravy i patrzcie kto Wam robi transfer,ale to byl ktoś z doświadczeniem . No i fajnie mieć do tego gin w pl co was tu przygotuje ,no chyba że chce się wam jeździć na.monitiringintam. Dają gwarancję 2 blastocyst chyba że nasienie do bani. No i co... Zbierzcie kasę na badanie genetyczne zarodków ,bo finalnie więcej was wyjdzie transfer leki i badania do transferu niż to badanie tam . Ja żałuję ,że nie zrobiłam tego badania . Uzyskaliśmy tam 5 blastocyst. Pierwszy raz byłam w ciąży i to 2x na 3 transfery. Blastocysty lepiej zbadać ... Serio ,mniej stresu i mniejsze koszta mrożenia i wszystkiego. Np kliniki w Kraków ( nie licząc dr P .) Wypadaja dla mnie b.slabo .... Naciąganie na kasę i lecą hurtowo , czasem lepiej jak ktoś Cię sprowadzi na ziemię ,a nie poleca zabiegi typu osocze itp za 2.5 tysi wiedząc ,że średnio to coś da.
    . Tyle w temacie ...

    happilyeverafter lubi tę wiadomość

‹‹ 51 52 53 54 55
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ