X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Mayu85 Autorytet
    Postów: 784 965

    Wysłany: 7 lipca 2020, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jutro wizyta kontrolna ciekawe jak tam moje endo jak bedzie ok to niedlugo transfer 🙃

    iwonkja, Marmis, Virginia, Maggi lubią tę wiadomość

    ❌AMH 0,51
    ❌Torbiele endometrialne
    ❌Czynnik męski
    Wskazanie do IVF 2017/18
    1. Podejscie icsi styczen 2019🔸️4 komórki, brak oocytów.😏
    2. podejscie do AZ 2020🔸️Transfer 11.07.2020 dwa mrożaki ❄❄ (FET 3dniowce) Beta 0,2 😒-nieudany transfer
    3. Kolejne podejscie do AZ
    mamy 3 zarodki❄❄❄, dwa 3dniowce i jedna blastka 4AB
    🔹️Transfer FET 23.11.2020 Dwa 3dniowce ❄❄-drgnela beta-ciaza biochemiczna😔
    🌺III transfer FET 08.03.2021 🍀✊ blastka 4ab +embryoglue
    Test 8dpt druga wyrazna kreseczka
    I Beta 9dpt 102🍀✊
    II Beta 11dpt 242 🍀✊
    III Beta 14dpt 1138 🍀✊
    IV Beta 21dpt 19460 🍀✊
    29dpt mamy ❤ 🙏🍀✊
    37dpt 148bpm 💗 🍀✊
    51dpt 181bpm 💗🍀✊
    Nifty pro OK :) 🩰
    2.12.2021 👧 3560g 55cm🥰
    65205e2d92.png[/url]
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 7 lipca 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayu85 wrote:
    u mnie jutro wizyta kontrolna ciekawe jak tam moje endo jak bedzie ok to niedlugo transfer 🙃
    daj znać po badaniu 🍀🍍

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2523 3381

    Wysłany: 7 lipca 2020, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2020, 14:26

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 7 lipca 2020, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek hmmm ciekawe😊 Myślę, że skoro podałaś pesel to raczej nie jest to pomyłka.... A może z oczekiwaniem na zarodek nie jest tak jak myślimy? Moze nie czeka się tak długo? Nie wiem...

    Dziewczyny mam takie pytanie: ogolnie zacznę od tego, że nie występują u mnie już naturalne cykle i mam onjawy menopauzy (dość kłopotliwe). Dzisiaj byłam na wizycie podsumowującej moje dotychczasowe leczenie w Invicta, narazie żegnam się z tą kliniką. Gin wypisała mi tabletki (htz).
    23.07 mam wizytę pierwszą w Gamecie, i teraz nie wiem czy zacząć brać to htz czy wstrzymać się do wizyty? Co myślicie?

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2523 3381

    Wysłany: 7 lipca 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2020, 14:26

    Sywi lubi tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 7 lipca 2020, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    My z chęcią weźmiemy zarodek bo do procedury już nie planujemy podchodzić nawet jak by transfer z naszego zarodka się udał to chcemy rodzeństwo tylko czy w ogóle jest możliwa rezerwacja jak mamy jeszcze swój zarodek dziwna ta sytuacja jestem ciekawa jak to dalej się potoczy 🙂

    Co do Twojego pytania to nie pomogę pewnie Elfia będzie wiedziała.
    Też jestem ciekawa, daj znać😊

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 232 47

    Wysłany: 7 lipca 2020, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    My z chęcią weźmiemy zarodek bo do procedury już nie planujemy podchodzić nawet jak by transfer z naszego zarodka się udał to chcemy rodzeństwo tylko czy w ogóle jest możliwa rezerwacja jak mamy jeszcze swój zarodek dziwna ta sytuacja jestem ciekawa jak to dalej się potoczy 🙂

    Co do Twojego pytania to nie pomogę pewnie Elfia będzie wiedziała.
    Tez jestem ciekawa jak to w Gamecie wyglada z rezerwacja. Bo w invikcie trzeba za caly program zaplacic nawet jesli sie robi rezerwacje a nie odrazu podchodzi do transferu.

  • Virginia Autorytet
    Postów: 1360 1636

    Wysłany: 7 lipca 2020, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Sywi to tylko 2 tyg. Moze warto zaczekac z braniem lekow na wypadek jakby nowy lekarz mial jakis inny pomysl co zrobic? Nie znam sie za bardzo, ale tak mysle, ze 2 tyg chyba nie zrobi wielkiej roznicy. No chyba, ze naprawde objawy menopauzy masz ciezkie i juz nie mozesz wytrzymac

    Ewuszek - mega dziwna sytuacja. Nie bardzo rozumiem jak mozesz byc na ich liscie oczekujacych jak sie nie zapisywalas... moze lekarz tam Cie wpisal po wczesniejszej stymulacji?

    Mayu85 - trzymam kciuki za jutro :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2020, 14:35

    Mayu85 lubi tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)

    preg.png
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2523 3381

    Wysłany: 7 lipca 2020, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonkja wrote:
    Tez jestem ciekawa jak to w Gamecie wyglada z rezerwacja. Bo w invikcie trzeba za caly program zaplacic nawet jesli sie robi rezerwacje a nie odrazu podchodzi do transferu.

    To jestem w szoku nie dość że taka wysoką cenę mają to jeszcze wymagają od razu zapłaty

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 232 47

    Wysłany: 7 lipca 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    To jestem w szoku nie dość że taka wysoką cenę mają to jeszcze wymagają od razu zapłaty
    To prawda. Bo napisalam do nich jesli bysmy chcieli zarezerwować na ten moment to czy jakas część sie wplaca czy całość, odpisala mi wlasnie że za caly pakiet trzeba zaplacic 😕
    Jesli bedziesz miala jakies info z gamety daj proszę znać jak to u nich wyglada.

  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2523 3381

    Wysłany: 7 lipca 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2020, 14:26

    iwonkja, Maggi lubią tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 7 lipca 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sywi wrote:
    Ewuszek hmmm ciekawe😊 Myślę, że skoro podałaś pesel to raczej nie jest to pomyłka.... A może z oczekiwaniem na zarodek nie jest tak jak myślimy? Moze nie czeka się tak długo? Nie wiem...

    Dziewczyny mam takie pytanie: ogolnie zacznę od tego, że nie występują u mnie już naturalne cykle i mam onjawy menopauzy (dość kłopotliwe). Dzisiaj byłam na wizycie podsumowującej moje dotychczasowe leczenie w Invicta, narazie żegnam się z tą kliniką. Gin wypisała mi tabletki (htz).
    23.07 mam wizytę pierwszą w Gamecie, i teraz nie wiem czy zacząć brać to htz czy wstrzymać się do wizyty? Co myślicie?

    dla mnie objawy wypadowe nie były bardzo uciążliwe - głównie uderzenia gorąca i suchość pochwy. Jednocześnie HTZ bylo dla super, zero uderzeń gorąca i duża przyjemność z seksu.
    Druga sprawa jest taka, że hormony utrzymają Twoje endometrium w dobrym stanie, szczególnie jak będziesz mieć terapię z estrogenami progesteronem. Skutkiem ubocznym może też być ciąża 😉
    23 lipca będziesz juz pod koniec cyklu, więc gdyby od razu się udało dobrać zarodki to od nowego cyklu możesz zacząć przygotowania do FET

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 232 47

    Wysłany: 7 lipca 2020, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Dam znać ale już mogę Ci powiedzieć że w Gamecie nie płaci się za rezerwację płacisz dopiero w momencie transferu nie ma ograniczeń co do czasu rezerwacji zarodka.
    Dzieki 😊To dobrze wiedziec.

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 7 lipca 2020, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek, a lekarz wam też nie proponował az? A może po prostu babka z labu sama cię wciągnęła na listę?😊
    A kiedy będziesz transfetiwac balwanka?

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 7 lipca 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Dziewczyny dzwoniłam dziś do Gamety w Gdyni żeby podpytać o koszty i czas oczekiwania na adopcje zarodka, bo jedna z Was pisała że wzrosły koszty i byłam ciekawa co i jak. Zadzwoniłam do rejestracji i przekierowali mnie do laboratorium rozmawiałam z jakąś Panią chyba się nie przedstawiła albo przedstawiła się tylko ja nie pamiętam 🤭 powiedziała jak to wyglada i spytała czy jestem ich pacjentka ja że jestem i chciała moje dane podałam jej i byłam w szoku jak powiedziała że ma mnie na liście i jestem pierwsza w kolejce 🤷 nie wyprowadzałam jej z błędu powiedziała że będzie dzwonić jeszcze w lipcu z propozycją zarodka a koszty się nie zmieniły za transfer plus koszty za badania dawców no i wizyty i leki przygotowujące do transferu wiadomo. Tylko powiedzcie mi jakim cudem ona miała mnie na liście ? Czy w ogóle możliwe jest że mnie z kimś pomyliła skoro podałam jej moje dane łącznie z nr PESEL sprawdzała w systemie i miała mnie na liście lekarzowi nic nie wspominaliśmy na razie o AZ i czy w ogóle my możemy zarezerwować zarodek skoro mamy zamrożony jeden swój i najpierw z nim chcemy transfer gdyby się nie udało to AZ. Jestem zdezorientowana 🙂
    Ewuszek to no faktycznie dziwna sprawa. Kurcze chyba musisz to wyjasnić - żeby potem wtopy nie było - że nie chciałas a oni załatwili.. Pesel każdy z nas ma inny - wię chyba nie ma mowy o pomyłce osób. Chyba, ze sa w klinice dwie osoby o tym samym imieniu i nazwisku i ktos kto wpisywał na listę pomylił Was. No, ale chyba w kolejce to wpisują pare - i kobietę i mężczynę - bo przeciez fenotypy dopasowują . Prawda? A z tymi kosztami to tez dziwna sprawa. To ja pisałam, że koszty wzrosły. Mnie informała Pani z recepcji - w sensie zadzwoniłam na głowny numer i mnie nie przełączali do laboratorium. I mówiła o tej kwocie ogólnej opłaty i tych dodatkowych. Tobei o tej opłacie nie mówili. Wszystko to jakies dziwne...

    Marmis
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 7 lipca 2020, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    dla mnie objawy wypadowe nie były bardzo uciążliwe - głównie uderzenia gorąca i suchość pochwy. Jednocześnie HTZ bylo dla super, zero uderzeń gorąca i duża przyjemność z seksu.
    Druga sprawa jest taka, że hormony utrzymają Twoje endometrium w dobrym stanie, szczególnie jak będziesz mieć terapię z estrogenami progesteronem. Skutkiem ubocznym może też być ciąża 😉
    23 lipca będziesz juz pod koniec cyklu, więc gdyby od razu się udało dobrać zarodki to od nowego cyklu możesz zacząć przygotowania do FET
    A powiedz mi jakie tabletki brałaś? Mi przepisała kliogest- w ulotce wyczytałam, że przyjmuje się je bez przerwy- czyli bez krwawienia z odstawienia?

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 7 lipca 2020, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sywi wrote:
    A powiedz mi jakie tabletki brałaś? Mi przepisała kliogest- w ulotce wyczytałam, że przyjmuje się je bez przerwy- czyli bez krwawienia z odstawienia?
    ja miałam różne:
    Cycloprogynova - 2 cykle
    Plastry oesclim 25 i 50 razem z duphaston przez 7 cykli
    Femoston mite - jak jechałam na wakacje i nie chciałam żeby się plastry odklejaly podczas kąpieli w basenie
    Femoston też jest do ciągłego brania, ale jak odstawiłam to dostałam krwawienia.
    Estrofem i luteina /utrogestan + duphaston do transferów


    Jeżeli czujesz się źle bez hormonów to ja bym brała. Raczej lekarz nic nowego nie zaproponuje, skoro rezerwa jest niska, a fsh wysokie to na naturalnym cyklu i tak nie podejdziesz, stymulacji też nie będziesz mieć.
    Lekarz z kliniki będzie mógł ci zmienić leki w dowolnym momencie.

    Sywi lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 7 lipca 2020, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    ja miałam różne:
    Cycloprogynova - 2 cykle
    Plastry oesclim 25 i 50 razem z duphaston przez 7 cykli
    Femoston mite - jak jechałam na wakacje i nie chciałam żeby się plastry odklejaly podczas kąpieli w basenie
    Femoston też jest do ciągłego brania, ale jak odstawiłam to dostałam krwawienia.
    Estrofem i luteina /utrogestan + duphaston do transferów


    Jeżeli czujesz się źle bez hormonów to ja bym brała. Raczej lekarz nic nowego nie zaproponuje, skoro rezerwa jest niska, a fsh wysokie to na naturalnym cyklu i tak nie podejdziesz, stymulacji też nie będziesz mieć.
    Lekarz z kliniki będzie mógł ci zmienić leki w dowolnym momencie.
    Dziękuję kochana, w takim razie jutro polecę do apteki i wykupię😊
    Kto by pomyślał, że menopauza dopadnie mnie w wieku 31 lat....a podejrzewam, że nawet wcześniej(tylko nie zdiagnozowana, ale problemy z miesiączkami były już wcześniej)

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 7 lipca 2020, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sywi wrote:
    Dziękuję kochana, w takim razie jutro polecę do apteki i wykupię😊
    Kto by pomyślał, że menopauza dopadnie mnie w wieku 31 lat....a podejrzewam, że nawet wcześniej(tylko nie zdiagnozowana, ale problemy z miesiączkami były już wcześniej)
    u mnie to samo, w wieku 28 lat.

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2523 3381

    Wysłany: 7 lipca 2020, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2020, 14:26

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ